• Široký sortiment zboží.
    • Výběr i ve větších velikostech.

Po týdnu od objednávky nic nevím o předem zaplaceném zboží. Proč chodí dotazník spokojenosti dříve zboží? Pak se nelze divit, že zákazník poskytne velmi negativní odpověď. Špatně načasováno.

Reakce obchodu Blancheporte

děkuji za komentář. Na vyřízení objednávky intenzivně pracujeme. Věřte, že pro rychlé vyřízení děláme maximum. Na recenzi odpovídejte, prosím, až po doručení zásilky.

Děkuji za pochopení.

Jana z Blancheporte

• Obchod nekomunikuje, zboží stále nedodáno.

Reakce obchodu Blancheporte

děkuji za komentář. Vaši objednávku zboží nyní balíme a odesíláme. Určitě svůj balíček budete mít u sebe co nejdříve.

Děkuji za pochopení a přeji příjemný den.

Jana z Blancheporte

• Žádné informace o zboží nic nedorazilo
    • Žádná komunikace

Objednala jsem závěsy, zaplatila, a dodnes žádné zboží nemám, psala jsem email ale nikdo semnou nekomunikuje.

Reakce obchodu Blancheporte

děkujeme za hodnocení. Na vyřízení Vaší objednávky intenzivně pracujeme. Jakmile budeme objednávku odesílat, pošleme Vám potvrzení na Váš email.

Děkujeme za pochopení.

• Dlouhé dodání
    • Špatná komunikace

Reakce obchodu Blancheporte

děkuji za připomínku. Vaši objednávku zboží vedeme v evidenci. Zboží doručujeme dle našich obchodních podmínek a věřte, že pro včasné odeslání děláme maximum. O odeslání Vaší objednávky Vás budeme informovat e-mailem.

Děkuji za pochopení a přeji pěkný den.

• špatná komunikace

Nebyly dodány tiskopisy FA a možnost vrátit zakoupené zboži ani formou
    internetu,

Reakce obchodu Blancheporte

děkuji za komentář. Velice mě mrzí Vaše nespokojnenost. Fakturu i s reklamačním formulářem jsme Vám zaslali na email v den odeslání zásilky. Přímo v předmětu zprávy máte uvedené : V příloze Vám zasíláme fakturu! Pokud již email nemáte k dispozici, můžeme Vám kopii faktury zaslat znovu. V případě zájmu nás prosím kontaktujte emailem nebo telefonicky na náš zákaznický servis - 466 040 333.

Děkuji za pochopení.