Neodpovídá velikosti ani barvě

Doručeno mi bylo úplně jiné zboží než objednané a fakturované. Vracím zpět!

Reakce obchodu Blancheporte

děkuji za připomínku. Moc mě tato situace mrzí. Zboží prosím vraťte zpět k nám, rádi Vám ho vyměníme nebo vrátíme peníze.

Jana z Blancheporte

• nepravdivé klamavé údaje na webových stránkách o dostupnosti zboží
    • nevrácení peněz za objednané a nedodané zboží

Reakce obchodu Blancheporte

děkuji za připomínku. Vaše nespokojenost mě mrzí. Vaši objednávku placenou převodem evidujeme jako zrušenou. Peníze jsme Vám vrátili dne 23.3. přes platební bránu GoPay na účet, ze kterého byla platba poslána.

• oba topy moc krátké

Reakce obchodu Blancheporte

děkuji za recenzi. Zboží nám můžete vrátit zpět k nám, Váš požadavek Vám rádi vyřídíme.

děkuji za pochopení a přeji pěkný den

Jana z Blancheporte

Dobrý den. Cena zřejmě odpovídá kvalitě.
    Šaty mají jinou barvu. Látka je velmi nekvalitní.
    Nedoporučuji nákup.

Reakce obchodu Blancheporte

děkuji za hodnocení. Vaše nespokojenost mě mrzí. Šaty můžete vrátit zpět k nám na naše reklamační oddělení, Váš požadavek Vám rádi vyřídíme.
    ¨

Jana z Blancheporte

• Bylo mi dodáno špatné č.podprsenek bez kostic, místo 100C,přišlo 115.Nevyhovující velikost.

Reakce obchodu Blancheporte

děkujeme za zprávu. Dovolte mi vysvětlení.

Podprsenka, kterou jste si zakoupila, je vyrobená ve Francii a má tedy i francouzské číslování. Jejich velikost vychází z obvodu přes prsa, zatímco česká z obvodu pod prsy. Z tohoto důvodu bude vždy na etiketě uvedena velikost o 15 cm větší.

Je nám líto, že Vám zakoupená velikost nesedí. Podprsenku, prosím, zašlete zpět, rádi Vám ji zdarma vyměníme za jinou velikost.

Jana z Blancheporte

Bohužel nemůžu doporučit. I po 10 dnech stále nemám zboží. Zaplaceno při objednávce. Zboží mělo přijít před týdnem.

Reakce obchodu Blancheporte

děkuji za připomínku. Vaši objednávku zboží jsme dne 22.3. odeslali. Věřím, že svůj balíček budete mít doma co nejdříve.

Děkuji za pochopení a přeji krásný den.

• Dlouhá dodací doba.
    • Sukně do gumy na dvou místech s dírou - nepřišitá látka ke gumě v pase.
    • Objednané 3 ks zboží, bez udání důvodu přišly jen dva.

Reakce obchodu Blancheporte

děkuji za recenzi. Vaši objednávku zboží ze dne 18.3. jsme dne 21.3. odeslali. Mrzí mě, že jsme z důvodu vyprodání nedoručili zelené šaty.
    Velice se omlouvám za způsobené nepříjemnosti. Poškozenou sukni nám prosím vraťte zpět na naše reklamační oddělení, rádi Vám ji vyměníme nebo vrátíme peníze.

Jana z Blancheporte

• Zboží šaty byly otřesné!

Vracím a jsem zvědavá zda do procesu budu muset zahrnout i právní!

Reakce obchodu Blancheporte

děkuji za hodnocení. Vaše nespokojenost mě moc mrzí. Šaty nám můžete vrátit zpět k nám, Váš požadavek Vám velice rádi vyřídíme.

• objednávka nebyla úplná
    • nebylo posláno kepředu žádné avízo, ani v balíku
    • dlouhá čekací doba 12.3 poslána objednávka 13.3 příprava a 22.3 jsem částečnou objednávku obdržel
    • žádná omluva za neúplnou objednávku

komunikace mezi obchodem a zákazníkem téměř žádná

Reakce obchodu Blancheporte

děkuji za připomínku. Moc se omlouvám za tuto nepříjemnou situaci. Vámi požadovanou rovnou sukni nyní balíme a expedujeme. Určitě ji budete mít u sebe co nejdříve. Omluvu s prodlouženou dodací lhůtou jsme doplnili na fakturu, která je v příloze e-mailu s informací o odeslání prvního balíčku.

Děkuji za pochopení a věřím, že se mi podařilo zmírtnit nedorozumění, ke kterému došlo.

Přeji pěkný den.

Jana z Blancheporte

Zboží jsem si objednala 15. 3. 2024 a dosud mi nebylo doručeno.

Reakce obchodu Blancheporte

děkuji za připomínku. Vaši objednávku vedeme v evidenci. Zboží odesíláme dle našich obchodních podmínek a věřte, že pro včasné odeslání děláme maximum.

Jana z Blancheporte

Prádlo jsem si objednala jen jako doplněk k objednávce jiného zboží,
    které mi bylo po týdnu zrušeno, i když na stránkách obchodu bylo.
    Obchod Blancheporte dále na dotazy ohledně chybějícího zboží odpovídá mylně, že je zcela vyprodáno a již nebude. Ale pak objeví v nabídce dokonce ve všech velikostech...

Reakce obchodu Blancheporte

děkuji za připomínku. Moc se omlouvám za tuto nepříjemnou situaci. Je mi líto, krátká džínová sukně ve Vámi požadované barvě a velikosti je již bohužel vyprodána. Internetové stránky aktualizujeme průběžně, může se stát, že je zboží ještě velmi krátký čas v nabídce.

Jana z Blancheporte

• V nabídce chybí malé velikosti a i velikost 36 je větší než v jiných obchodech

Obchod jako takový - vyřízení objednávky, rychlost dodání je v pořádku, jen nabízené zboží je větší než mi vyhovuje.

Reakce obchodu Blancheporte

děkuji za připomínku. U většiny oblečení máme skutečně nejmenší velikost 36. Oblečení máme spíše volnější střihy.

Jana z Blancheporte

Zboží je značně předražené a nevypadá dobře . Brala jsem už cca 3x a tentokrát už naposledy.

Reakce obchodu Blancheporte

děkuji za recenzi. Ke zboží můžete dát cenový filtr, máme hodně slevových nabídek a akcí. Věřím, že si z naší pestré nabídky zboří vyberete.

Přeji příjemný den.

Jana z Blancheporte

Dosla mě halenka úplně v jiných barvách, než jsem si objednala. Nelíbí se mě.

Reakce obchodu Blancheporte

děkuji za recenzi. Vaše nespokojenost mě mrzí. Nevyhovující zboží nám můžete vrátit zpět k nám na naše reklamační oddělení. Zboží Vám rádi vyměníme nebo vrátíme peníze.

Jana z Blancheporte

Nepřišlo mi na mail ani potvrzení s číslem objednávky a faktura nebyla ani v balíčku, ani nepřišla elektronicky.

Reakce obchodu Blancheporte

děkuji za recenzi. Z ekologických důvodů nezasíláme papírové faktury v balíčku u zboží, posíláme je v e-mailu s informací o odeslání zásilky v příloze.

Jana z Blancheporte

• Bohužel jsem nedostala potvrzující mail o přijetí objednávky, dosud zboží nedorazilo.

Reakce obchodu Blancheporte

děkuji za komentář. Vaši objednávku zboží jsme dne 18.3. odeslali. Určitě svůj balíček budete mít u sebe co nejdříve.

Jana z Blancheporte

Již je to týden od objednání a zaplacení a nemám ani jednu zprávu, co se s mojí objednávkou děje :-(

Reakce obchodu Blancheporte

děkuji za recenzi. Vaši objednávku vedeme v evidenci. Zboží odesíláme dle našich obchodních podmínek a věřte, že pro včasné odeslání Vaší zásilky uděláme maximum.

Jana z Blancheporte

Nemají možnost platit běžným bankovním převodem v 21. století.

Reakce obchodu Blancheporte

děkuji za připomínku, která je důležitá pro zkvalitnění našich služeb.

Přeji hezký den.

• Nemůžu hodnotit, nic medorazilo

Reakce obchodu Blancheporte

děkuji za připomínku. Vaši objednávku zboží ze dne 11.3. nyní balíme a expedujeme. Věřte, že pro včasné odeslání Vaší objednávky jsme udělali maximum.