• Nabídka větších velikostí
    • Poněkud vyšší ceny

Reakce obchodu Blancheporte

děkuji za kladné hodnocení a za doporučení našeho zásilkového obchodu.

Přeji příjemný den.

• Hezké zboží
    • Ceny

Reakce obchodu Blancheporte

děkuji za kladnou recenzi. Jsem ráda, že Vám naše nabídka zboží vyhovuje. Máme hodně slevových nabídek a akcí, dejte si prosím ke zboží cenový filtr. Věřím, že si z naší pestré nabídky něco hezkého opět vyberete.

Přeji příjemný den.

Jana z Blancheporte

• ŠIROKÁ NABÍDKA ZBOŽÍ, KVALITNÍ ZBOŽÍ.
    • Vždy spokojenost!
    • Trošku vyšší ceny, ale za kvalitu se platí.

Reakce obchodu Blancheporte

děkuji za kladné hodnocení a těším se, že si z naší pestré nabídky opět něco hezkého vyberete.

Přeji pěkný den.

• ryschlost
    • vysoká cena a nekvalitní zboží

Reakce obchodu Blancheporte

děkuji za komentář. Vaše nespokojenost mě mrzí. Nevyhovující zboží nám můžete vrátit zpět k nám, Váš požadavek Vám rádi vyřídíme.

Děkuji za pochopení a přeji hezký den.

• zajímavé zboží
    • vyšší ceny

Reakce obchodu Blancheporte

děkuji za kladné hodnocení. Jsem moc ráda, že Vám naše nabídka zboží vyhovuje. Máme hodně slevových nabídek a akcí. Věřím, že si z naší nabídky opět zboží vyberete.

Přeji krásný den.

Jana z Blancheporte

• V tomto obchodě mají sympatické pánské boxerky, kupuji manželovi i synovi.
    • Spodní prádlo boxerky mají v sadách a na výběr je více barev.
    • Zatím zboží nedorazilo.
    • Zboží je poměrně drahé, ale vracím se, protože lepší spodní prádlo boxerky jsem nikde neviděla.

Así zůstaneme věrni boxerkám z tohoto obchodu, pokud vždy zboží dorazí. Nakupuji vždy na dobírku, obchodům kde toto nelze se vyhýbám.

Reakce obchodu Blancheporte

děkuji za kladné hodnocení. Jsem moc ráda, že jste s nákupem u nás spokojená. Vaši objednávku zboží jsme dne 5.12. odeslali. Určitě svůj balíček budete mít u sebe co nejdříve.

Děkuji za pochopení a přeji hezký den.

• vysoké ceny
    • nekvalitní materiál

Zboží z 95% vracím - a ne poprvé, proto už nebudu nic objednávat u této firmy. Na fotu a v popisu bývá vše lákavé, skutečnost je pravým opakem. Vysoké ceny, neodpovídající, nekvalitní materiál. Nakoupím-li v akci zlevněné zboží, v reálu je to děs - běs, hrůza. Zcela už rozumím, proč je zlevněno = nikdo to nechce.
    N e d o p o r u č u j i .

Reakce obchodu Blancheporte

děkuji za komentář. Vaše nespokojenost mě mrzí. Nevyhovující zboží nám vždy můžete vrátit zpět k nám, Váš požadavek Vám rádi vyřídíme.

Děkuji za pochopení a přeji hezký víkend.

• Široká nabídka zboží
    • Super slevové akce
    • Rychlé doručení
    • Mimo akci poměrně vysoké ceny
    • Rychlá nedostupnost některých kousků nebo dlouhé čekání na naskladnění

Kdysi jsem zde nakupovala, ještě za časů Magnetu Pardubice, nyní po dlouhé době jsem se na doporučení příbuzné nově zaregistrovala. Celkově jsem spokojena. Moje zboží bylo skladem, takže nenastal žádný problém. Líbily se mi ale i kousky, které byly vyprodány nebo zpožděny u dodavatele.

Reakce obchodu Blancheporte

děkuji za kladné hodnocení. Jsem ráda, že jste s nákupem u nás spokojená a věřím, že si z naší pestré nabídky opět zboží vyberete.

Přeji pěkný den.

• Kvalitní zboží
    • Slevové akce
    • Vyšší ceny oproti jiným obchodům

Reakce obchodu Blancheporte

děkuji za kladné hodnocení. Doporučuji dát ke zboží cenový filtr, máme hodně slevových nabídek a akcí. Věřím, že si z naší pestré nabídky opět zboží vyberete.

Přeji pohodový den.