• Velikosti neodpovídají velikostní tabulce,jedná z podprsenka měla naprosto jinou velikost než jsem objednala.Odesilani zpět není možné prez zasilkovnu jako u jiných eshopu a musí se odeslat z pošty.

Poprvé a naposled ,není přiložen reklamační list,každý skutečně nemá k dispozici tiskárnu .Místo 4 letacku by bylo vhodnější tento formulář přiložit. Zdravím Zvoníčková

Dobrý den, paní Zvoníčková,

děkuji za recenzi. Dovolte mi vysvětlení. Podprsenka, kterou jste si zakoupila, je vyrobená ve Francii a má tedy i francouzské číslování. Jejich velikost vychází z obvodu přes prsa, zatímco česká z obvodu pod prsy. Z tohoto důvodu bude vždy na etiketě uvedena velikost o 15 cm větší.

Je nám líto, že Vám zakoupená velikost nesedí. Podprsenku, prosím, zašlete zpět, rádi Vám ji zdarma vyměníme za jinou velikost.

Pokud nemáte možnost si reklamační list vytisknout, můžete ho nahradit průvodním dopisem, na který stačí napsat zákaznické číslo, adresu, telefon a požadavek na vyřešení. Dopis nám prosím vložte do balíčku ke zboží.

Děkuji z pochopení a přeji příjemný den.

Jana z Blancheporte

• dodáno jiné zboží, než bylo objednáno

Reakce obchodu Blancheporte

děkuji za připomínku. Velice se omlouvám za tuto nepříjemnou situaci. Zboží nám můžete vrátit zpět k nám na naše reklamační oddělení, Váš požadavek Vám rádi vyřídíme.

Děkuji za pochopení a přeji pěkný den.

Jana z Blancheporte

• Zaplatila jsem a objednala úplně jiné zboží než je uvedeno v tomto emailu.

Reakce obchodu Blancheporte

děkuji za připomínku. Ve Vaší objednávce zboží evidujeme režný svetr. Moc se omlouvám za nepříjemnosti způsobené prodlouženou dodací lhůtou Vaší objednávky. Po obdržení zboží od dodavatele k nám na sklad Vám ho odešleme v co možném nejkratším termínu. O odeslání Vás budeme informovat e-mailem.

Děkuji za pochopení a přeji hezký den.

Jana z Blancheporte

• Jsem vaše stala zákaznice. Neustále mě bombardujete maily s příslibem až 30 % slev. Neobdržela jsem ani korunu. Zásilka měla jinou barvu a jiný materiál, než jsem si objednala

Reakce obchodu Blancheporte

děkuji za komentář. Dovolte krátké vysvětlení. Vaši objednávku zboží jsme zaevidovali pod kódem akce 197.629, kde můžete získat slevu 30% na nezlevněné zboží při nákupu 2 ks zboží. Ve Vaší objednávce zboží jsme zaevidovali jednu položku zboží.
    Mrzí mě, že Vám zaslané zboží nevyhovuje. Můžete ho vrátit zpět k nám, Váš požadavek Vám rádi vyřídíme.

Děkuji za pochopení a přeji příjemný den.