jsem spokojená, jen mě mrzí, že i když hned potom, co dostanu katalog
    a objednám, je již některé zboží vyprodané

Reakce obchodu Blancheporte

Dobrý den, děkujeme za Vaše hodnocení. Nabídka zboží platí do vyprodání zásob. Blancheporte

• Při vrácení zboží, rychlé vrácení peněz.
    • Člověk si nemůže sáhnout na kvalitu materiálu.

• kvalita rychlost

Reakce obchodu Blancheporte

Dobrý den, děkujeme za Vaše hodnocení. Těšíme se na další spolupráci. Blancheporte

Výhodou zdá se býti kvalita zboží a včasnost dodání.

Dobrý den, děkujeme, že nakupujete módu u nás. Blancheporte

Nevýhody ? Objednané zboží pokaždé musím urgovat, přičemž katalogy mi mezitím dojdou 2 s marketinkovou reklamou ve stylu : bunda pro Vás jen za... / kod výhody : / při zadání kodu jen ze zvědavosti pak hlásí, že kod je neplatný. V katalogu mají jiná čísla výrobku, než při objednávce na internetu.
    O výhodách mě zatím nic nepřesvědčilo. Vždy se zapřísahám, že tam už nic neobjednám a vždy se jen přesvědčím, že byla chyba zase objednat. Zboží zaslali vždy až po urgenci. Že píšou na internetu zboží dostupné a pak pošlou jen to co je ani nemluvím. To se stát může. Při registraci jsem se podívala na objednávky - současná objednávka ani není v systému.
    Za mě už nikdy

Reakce obchodu Blancheporte

Dobrý den, děkujeme za Vaše vyjádření. Velice nás mrzí Vaše nespokojenost. Nabídka zboží se v katalogu a na internetu liší. Vaši objednávku jsme v pořádku zaregistrovali dne 29.9.. 2017. O registraci objednávky jsme Vás informovali na Váš email. Podívejte se prosím, zda Vám zpráva nespadla do spamu. O odeslání zásilky Vás budeme nadále informovat. Blancheporte

• Dobrý sortiment zboží,kvalita i ceny.Vrele všem doporučuji.

Reakce obchodu Blancheporte

• Po deseti dnech od zaplacení (plat. kartou) nevím, kde je zboží

Reakce obchodu Blancheporte

Dobrý den, děkujeme Vám za Vaše vyjádření. Zboží budeme odesílat cca do 5 dnů. O odeslání zásilky Vás budeme nadále informovat. Blancheporte

rychlé dodání, dobrá cena,příjemná komunikace

Dobrý den, děkujeme, že nakupujete módu u nás. Blancheporte

Vcelku spolehlivý obchod a ochotný personál, ale bez solidního HW pro nakupování v e-shopu se neobejdete.

Reakce obchodu Blancheporte

Nikdy jsem si tu nic neobjednala.

Reakce obchodu Blancheporte

Dobrý den, děkujeme Vám za Vaše vyjádření. Vaši objednávku evidujeme dne 29.9. 2017. Pokud máte zájem, na email Vám můžeme zaslat potvrzení objednávky. Blancheporte

dobrý

• pošlou jiné zboží

Reakce obchodu Blancheporte

Dobrý den, velice nás mrzí Vaše nespokojenost. Záměnu zboží, napravíme. Prosím o zaslání zboží zpět jako reklamaci. Blancheporte

• dobrý výběr zboží
    • o nevýhodě nevím

• dobrá komunikace

výhodou obchodu je, že pokud jste si objednali nesprávnou velikost oblečení, ochotně ji vymění

• dobre

dobre

Reakce obchodu Blancheporte

Dobrý den, děkujeme za Vaše hodnocení. blancheporte

Krátká lhůta dodání, dopravné zdarma, velký výběr sortimentu.

Reakce obchodu Blancheporte

Dobrý den, děkujeme za Vaše doporučení a těšíme se na další spolupráci. Blancheporte

Obchod funguje dobře, ale zboží neodpovídá ceně. Nafoceno krásně, ale realita - materiál, střih nebo velikost neodpovídá popisu. Nyní jsem po delší době objednala tři kousky zboží a vše jsem bohužel obratem vrátila.

Reakce obchodu Blancheporte

Dobrý den, děkujeme za Vaše hodnocení. Velice nás mrzí Vaše nespokojenost. Reklamaci Vám vždy rádi vyřídíme. Blancheporte

+ Časté slevy - kupony a dárky k nákupu.
    - Vyšší ceny a malý výběr.

Doporucuji ,dobra kvalita i cena

výhoda