• Cena se slevovým kuponem
    • Druhá část zásilky - musel jsme sám volat, co s ní je po třech pracovních dnech od doručení první části.
    • Datum dodání , když není skladem není splněn
    • Nekomunikaci při nekompletním dodání
    • Zboží (Avène Trixera NutriFluid balzám 400 ml) mi přišlo jiné kvality než v minulosti = skupenství je řidší, ale nevím zda za to může obchod.

Dobrý den, Martine,

děkujeme vám za zpětnou vazbu ohledně vaší objednávky.

Velice nás mrzí zdržení při naskladnění jednoho z produktů od našeho dodavatele. Tento proces může někdy trvat déle, než bychom si přáli, a velmi se za to omlouváme.

Když je produkt připraven k odeslání, naše zákazníky kontaktujeme a domlouváme vhodný termín pro doručení. Je nám líto, že jsme to tentokrát nestihli včas a sám jste nám zavolal dříve, promiňte nám to, prosím.

Pokud se vám nezdá kvalita produktu a přejete si jej reklamovat, neváhejte nás kontaktovat.

Za nepříjemnosti se velice omlouváme a děkujeme za vaše pochopení.

• Široká nabídka léků a vitamínů
    • Snad nejdražší lékárna v Praze-některé léky mají dražší i o 40,- Kč než DrMax, Benu, EUC... Za osobní odběr vám naúčtují 59,- Kč - to jako že to lékárnice přendá z jedné police na druhou polici a pošle vám SMS - nic nebalí, nepřevážejí, neposílají. Ale chápu, že je každého věc, kde chce nakupovat.
    • Objednala jsem lék, který avizovali jako SKLADEM k odběru! Představte si, že si to objednáte, zaplatíte, pak Vám chodí zprávy, že zboží je nedostupné, naskladňuje se, balí, převáží tam a onam a než jsem lék mohla vyzvednout, tak uplynulo 12 dní! To už jsme ho dávno nepotřebovali.

Ač se snažím, tak tohle doporučit fakt nemůžu...

Hezký den, Jířo,

moc nás mrzí, pokud došlo ke komplikacím při doručení vaší objednávky, nicméně se zřejmě jedná o nedorozumění. U hodnocené objednávky vidíme, že proběhlo vše v pořádku a byla vám připravena a předána v den vytvoření, po poledních hodinách.

Věříme, že na nás nezanevřete a dáte nám ještě šanci. Z každé zpětné vazby se snažíme poučit.

Děkujeme za váš čas, který byl věnován tomuto hodnocení.

S pozdravem a přáním krásného dne
    Vaše Pilulka

• Nechápou, jak je možné, dát si zboží do košíku, zaplatit ho a pak asi za 2 dny zjistit, že zboží není skladem. Pokud zboží není skladem, tak by přece neměla být možnost dát do košíku. Pak se nákup stornuje, čekám na peníze, pak na další objednávku a je z toho 14 dní..

Reakce obchodu Pilulka.cz

velmi nás mrzí storno vaší objednávky.

V případě, že se jedná o produkt, který je skladem u dodavatele, nikoliv přímo na našem skladu, jak inzerujeme na webových stránkách, jsme nuceni vyčkat na jeho naskladnění. V tomto případě došlo k vyprodání skladových zásob našeho dodavatele a v tomto případě jsme vyli nuceni vás informovat o nedostupnosti zboží.

Již pracujeme na nápravě a moc se omlouváme za způsobené komplikace.

Pokud byste měla jakékoliv dotazy, neváhejte se obrátit na naši zákaznickou péči.

Děkujeme za vaší trpělivost a přejeme vám hezký den.

• Brzy vrátili peníze
    • Zboží, které jsem si objednala jako skladem za 2 dny neměli, objednávku mi zrušil obchod

Reakce obchodu Pilulka.cz

je nám moc líto, že pro vyprodání skladových zásob jsme vám nemohli doručit vaše oblíbené produkty. Velmi rádi se zaměříme na naše nedostatky a věříme, že další nákup proběhne již v pořádku.

V případě jakýchkoliv dotazů se na nás neváhejte obrátit.

S přáním krásného dne
    Vaše Pilulka

• Omluva - dodání zdarma
    • Zboží na e-shopu svítí jako skladem, ale nemají ho

Dají vam datum dodání a v ten den vám napíší, že zboží vlastně nemají.

• Siroky vyber
    • I presto, ze v dobe nakupu a platby je zbozi skladem, v dobe kompletace objednavky uz skladem neni
    • Silena doba dodani, cekam jiz 10 dni a zbozi stale nemam

Velke zklamani