• dlouhá doba dodání

• vyber, ceny
    • pozdní dodání

Reakce obchodu Pilulka.cz

velmi nás mrzí zdržení vaší objednávky. Udělalo nám velkou radost, že jste spokojen s naší nabídkou produktů :)

Přejeme vám krásný den

• Dlouhá dodací lhůta - tuto zkušenost mám opakovaně a i v době, kdy není např vánoční shon.
    • Jeden výrobek nebyl nový. V balíku byl označen jako, že se snaží neplýtvat. S touto filozofií sice souhlasím, ale mělo by to byt zřetelně označeno už při prodeji a popř zohledněno v ceně.
    • O tom, že výrobek není skladem dal obchod vědět až v den, kdy balík předal dopravci.

Hezký den,

omlouváme se za způsobené nepříjemnosti. Na našich nedostatcích pilně pracujeme a věříme, že další nákup proběhne v naprostém pořádku.

Děkujeme za vaší trpělivost.

• Možná mají všechno co potřebujete, ale také mají velmi dlouhou dodací lhůtu.

Hezký den,

je nám líto, že jsme v předvánočním čase měli delší dodací lhůtu. Můžete se spolehnout, že obvykle čekat nemusíte a svou objednávku při vybrané dopravě můžete mít doma ještě v den objednání. Stačí vybrat produkty, které jsou skladem a jako dopravy zvolit náš Pilulka box nebo Pilulka expres.

Děkujeme za vaší zpětnou vazbu.

S pozdravem a přáním krásného dne
    Vaše Pilulka

• velmi dlouhá doba doručení

Hezký den, přeji,

mrzí nás, že bylo nutné vyčkat na naskladnění produkt od našeho dodavatele v předvánočním čase.

Vždy děláme maximum pro spokojenost našich zákazníků a díky vaší cenné zpětné vazbě se můžeme zlepšit.

Děkujeme za vaší trpělivost a přejeme vám krásný den.

• Přehledný web
    • Delší doba doručení ale vzhledem k blížícím se svátkům je to pochopitelné

• Komunikace, dodací lhůta

Hezký den, Jaroslave,

mrzí nás, že byla dodací lhůta delší než obvykle z důvodu předvánočního náporu. I přes maximální snahu došlo k pozdější expedici, především u objednávek, kde jsme byli nuceni vyčkat na naskladnění některých produktů.

Děkujeme za vaší trpělivost.

• Dobré akce
    • Velký výběr zboží
    • Dlouhá doba dodání

Dobré akce pro nákup, ale týden pryč a zboží nikde. Dlouhá doba expedice a DPD to taky drží 3 dny.

• Jsem nemilé překvapená délkou dodání - je to už týden, ještě ani nevyexpedovano. Běžně mi přijde objednávka čerstvě pražené kávy do 3 dnů tak nechápu proč lékárna má takovou dodací lhůtu.

• objednávka dorazila do lekárny po 13 dnech od zaplacení.
    • vysoké ceny zboží oproti konkurenci
    • drahá doprava do lékarny
    • velmi dlouhé dodací lhůty
    • neschopnost sdělit datum dodání při spoždení objednávky
    • některé zboží do lékarny nedodají, ale to člověk zjistí až po vytvoření objednávky
    • občas objednávku zruší, protože nejsou schopní zboží naskladnit, i přes to, že se jedná o bězné zboží, které jiné obchody mají
    • velmi nespolehlivý obchod.

rozhodně nedoporučuji tento obchod.

• Dlouhá dodací lhůta i přesto ze je zboží skladem.
    • Nelze počítat s tím ze zboží dorazí do týdne
    • Při platbě benefitni kartou se mi počítá doprava i když sem si předplatila dopravu zdarma

• Cena zboží
    • Dlouhá dodací doba

• Aplikace
    • Dlouhá doba dodani

• velký výběr
    • velmi dlouhá doba dodání

Velký výběr i rozumné ceny potěší. Jen mě překvapila doba doručení , přestože vše bylo skladem?!

• Zboží dorazilo
    • Poměrně dlouhá dodací doba, když jiné obchody doručují do 2-3 dnů.

• Delší doba dodání

• Dlouhá dodací lhůta

• Dlouhá čekací doba na dodání objednávky.

Reakce obchodu Pilulka.cz

děkujeme za vaší zpětnou vazbu. Již pracujeme na nápravě a uděláme maximum, abyste byla s příští objednávkou naprosto spokojena. Naší službu neustále zlepšujeme a vždy všechny mouchy vychytáme.

Budeme rádi, když nám dáte ještě šanci a my si získáme zpět vaší důvěru.

S pozdravem a přáním krásného dne

• Delší doba dodání

• Dlouhá čekací doba, dodání do týdne opravdu nic moc a pokaždé nějaká věc již není skladem.

Reakce obchodu Pilulka.cz

moc nás mrzí zdržení vaší objednávky. V případě, že si objednáte produkt, který je na objednání od dodavatele, jak uvádíme na webových stránkách, je nutné vyčkat na jeho naskladnění. Je nám líto, že naskladnění trvalo déle, než jsme čekali a omlouváme se vám za způsobené komplikace.

Přejeme vám hezký den