• Zboží stále nedorazilo, bude to trvat údajně 14 dní… still waiting.
    • Jako omluva bude 50 kreditů, ale na 1 nákup lze uplatnit jen 10 kreditů a pozor, platnost kreditů je jen do 2 měsíců. Tak to asi nashledanou.

Reakce obchodu Pilulka.cz

děkujeme za vaší zpětnou vazbu ohledně kompenzace za zdržení objednávky a zároveň bychom se vám chtěli omluvit za termín doručení.

Zpětná vazba je pro nás opravdu důležitá a pro získání vaší loajality uděláme maximum.

Děkujeme za vaší trpělivost.

Pilulka

• Po týdnu od objednání zboží stále nedorazilo na partnerskou lékárnu.

• Zboží objednané 18.11. stále nedorazilo, dnes je 29.11. Obchod o zpoždění sice informuje, ale zaplacené zboží stále nemám. Proč nabízí položky, které nemá skladem?

• Zboží zatím nedorazilo. Přišel jen email, že se čeká na naskladnění, bez informace kdy to bude!!!

Zboži nedorazilo.

• Parodie na e-schop
    • Nejsou schopni doručit objednané zboží.
    • Velká ostuda pro bratry Kasovi
    • Objednané zboží, cca tři dny připravují k odeslání a nejsou ho schopni odeslat, amatéři jak cyp
    • Zboží nedorazilo v uvedeném termínu a bůh ví kdy dorazí.
    • Pilulka si asi mysli, že když zašle podaci číslo balíku, takže už je asi odeslané. Pokud si ho však kurýr nevyzvedne, tak je pořad na jejich skladu.
    • Doufám, že tak jako strácejí hodnotu jejich akcie, tak stejně rychle skončí tento rádoby obchod
    • Ostuda celé e-commerce

Nedoporučuji, raději běžte nakoupit jinam.

• Stále mi zboží nedorazilo

Reakce obchodu Pilulka.cz

moc nás mrzí zdržení vaší objednávky. I přes maximální snahu došlo v posledních dnech kvůli nadstandardnímu množství objednávek k pozdní expedici.

Děkujeme za vaší trpělivost a přejeme vám hezký den.
    Vaše Pilulka

• Zbozi dosud nedorazilo

Objednala jsem zbozi, ktere bylo prezentovano na strankach jako “skladem”. Zbozi dosud nedorazilo, prisla omluva, ze zbozi zatim nebylo naskladneno dodavatelem. Coz je u zbozi “skladem” zvlastni. Cekam tedy dal na doruceni.

Reakce obchodu Pilulka.cz

děkujeme za vaší zpětnou vazbu. Je nám líto, že došlo ke zdržení objednávky. V případě, že na jeden produkt obdržíme více objednávek, může dojít k vyprodání skladových zásob a následně je nutné jej přiobjednat od dodavatele, jak vás informovala kolegyně.

Moc se omlouváme za způsobené komplikace a děkujeme za vaší trpělivost. Extrémní výprodej přeci jen zamával se skladovou zásobou a díky vaší zpětné vazbě se můžeme ponaučit a zapracovat nedostatcích.

Přejeme vám hezký den a budeme se těšit na naší další spolupráci.

Vaše Pilulka

• velký rozsah sortimentu
    • opožděné dodání (zboží dosud nedorazilo)

• Zboží nedorazilo vsechno

• Siroky vyber
    • I presto, ze v dobe nakupu a platby je zbozi skladem, v dobe kompletace objednavky uz skladem neni
    • Silena doba dodani, cekam jiz 10 dni a zbozi stale nemam

Velke zklamani

• Nízké ceny
    • Vůbec nebyla dodržena předpokládaná doba dodání. Zboží nedorazilo ani po týdnu.

Ok, ale pomalé.

• zboží nedorazilo po 6 dnech od zaplacení

Reakce obchodu Pilulka.cz

velmi nás mrzí nedorozumění, které nastalo s vaší objednávkou. Dle předpokládaného data doručení, které jsme referovali v potvrzení vaší objednávky byla doručena dokonce dříve.

V případě, že se v objednávce nachází nějaké produkty, kvůli kterým je termín doručení delší, nabízíme u uhrazené objednávky její rozdělení. Je nám líto, že jste tuto možnost nevyužil a nyní nejste spokojen s naší službou.

Budeme rádi, když naší službu ještě vyzkoušíte.

Přejeme vám hezký den.