• No
  • nakoupil v obchodě Pilulka.cz před 2 týdny

Lékárnu PILULKA můžeme hodnotit jen kladně,zboží bylo doručeno na adresu ve velmi krátké dodací době ,vzorně zabaleno a bez porušení.Děkujeme za dobrou spolupráci.

• nakoupil v obchodě Pilulka.cz před 2 týdny

• rychlé dodání, přehledné nakupování
  • nakoupil v obchodě Pilulka.cz před 2 týdny

• Skvěle vypadající aplikace - kdyby fungovala!
    • Široký sortiment, i mimo vyloženě lékárenské zboží
    • Dlouho, dlouho jsem držela. Velice se mi líbí aplikace. Ale bohužel má otřesné vyhledávání, a co je úplně nejhorší, PRAVIDELNĚ můj obsah košíku ZMIZÍ.. Před 7mi měsíci(někdy na jaře), nákup za 5000 jsem i přes to, že vyhledávání bliká jak diskotéka a nesmí se dopsat slovo do konce, aby to kloudně něco našlo, jsem nákup klofala 3x! Hrozný. Toto se opakovalo.. V košíku svítí vše 1x, i když je to vícekrát (a cena odpovídá více kusům), což je při nejmenším matoucí. Vše jsem hlásila na google play i pri mailové komunikaci s eshopem. Výsledek nula. Říkala jsem si, že se to zlepší.... dnes mi s 2000 nákupem došla trpělivost, zboží jsem objednala na Benu.... sice mají jen eshop webový(pilulka ho má taky, zboží tam drží v kosíku i pul roku), ale jsou levnější...takze kdyz uz se mam crcat s objednávkou na webu, tak zvolim benu, ktery je o chlup levnejsi. kdyby ale pilulky appka fungovala, je mi cena ukradená, protože bych si nemusela psat seznam na lístek, ale prostě bych prubezne plnila kosik, ktery by mi nemizel!!! ŠKODA, ŠKODA, ŠKODA !!! Vytahejte programatory za uši, aspoň ať upraví vyhledávání a zobrazení počtu kusů v koši.... pro začátek...
    • Myslím, že údaje o položkách skladem nejsou zcela 100%.. doručení od objednání trvá 3-4dny- v dnesni době dost dlouhé (nemluvim o Oriflame sortimentu, který protahuje dodání i o 2 týdny!) Když už jste si je vzali na sortiment, měli by být pruznější.

Dokud neopraví appku, nakupuju jinde.. dělam jednou za čas větší nákup a odmítam to dělat na třikrát. Dobu dodání vzhledem k šíři sortimentu nějak přežiju, i když 3-4 dny je v dnešní době konkurence neschopný

• nakoupil v obchodě Pilulka.cz před 2 týdny

nakupuji v Pilulce pravidelně a vždy spokojenost :-)

• Výběr
    • Rychlost doručení
    • o žádné nevím
  • nakoupil v obchodě Pilulka.cz před 2 týdny

Vyřízení mé objednávky bylo velmi rychlé.

• nakoupil v obchodě Pilulka.cz před 2 týdny

• rychlé jednání, informace o stavu zásilky

Není co dodat vše OK

• Rychlé jednání
  • nakoupil v obchodě Pilulka.cz před 2 týdny

Objednávku jsem zrušila, protože dva dny po jejím zadání, kdy jsem počítala s tím, že bych ji mohla milt už doma, si všimli, že dva výrobky nemají. Byla jsem kontaktována, jestli to mají poslat bez toho - i když mělo být na skladě. Následně se ukázalo, že chybí další dva výrobky, tak jsem požádala o storno. Body na benefit plus mi měly být vráceny do tří dnů.. po pěti dnech jsem věc zaurgovala, ale bylo mi řečeno, že tohle musím řešit s benefitkou. Zde žádnou žádost o storno neměli. Po prověření bylo storno uděláno a já body dostala zpět - po více jak týdnu od zadání objednávky.

• spolehlivý

výborný

• nakoupil v obchodě Pilulka.cz před 2 týdny

Pri online objednavce jsem zaskrtla ze ji zaplatim na miste benefit plus kartou (toto nebyla zadna zakazana moznost, normalne to slo vybrat), ale kdyz jsem si prisla zbozi vyzvednout tak mi bylo receno ze objednavky online benefit plus kartou zaplatit nejdou nikdy a bud to musim zaplatit jinak nebo mi objednavku zrusi a muzou mi to prodat za cenu v kamennem obchode, kterou pak uz benefit kartou zaplatit muzu (cena byla ale priblizne o polovinu vyssi).

• Komunikacia

• Prehledny eshop
    • Lze platit benefity
  • nakoupil v obchodě Pilulka.cz před 2 týdny

Objednal jsem si od všeho trochu což je logisticky náročné, ale eshop si s tím poradil skoro hned.

• nakoupil v obchodě Pilulka.cz před 2 týdny

• umístěna v centru u východu z metra

• Perfektně zabaleno
    • Rychle odesláno

Super obchod, už několikrát jsem nakoupil, doporučuji.

• nakoupil v obchodě Pilulka.cz před 2 týdny

• Obrovský výběr všeho možného, od léčiv, drogerie až po dětské zboží
    • výhodné ceny
    • časté akce a dárky k nákupu
    • rychlá zákaznická podpora
    • úžasné Pilulka auto - nejlepší možný dopravce po Praze