• nic nemají skladem

Píšou skladem několik kusů a nemají nic.

• Upozneni, ze mam kontrolovat zbozi pred zaplacenim je sice hezke ale casove pro prepravce nemozne.
    • Zbozi poskrabane9

• jednání rychlé a vstřícné
    • zboží nedorazilo kompletní a i přes vstřícnost a snahu obchod neprojevil nejmenší chuť chybějící položku nahradit. Pouze mi zaslal foto z balicí linky dle kterého dotyčná položka měla být přibalena, nicméně nedorazila ač jsem ji zaplatil

Obchod, alespoň z mé zkušenosti řeší "ztracené" či ukradené položky do ztracena, takže ve výsledku nespokojenost . Šlo "jen" o 4 stovky, co když příště to budou 4 tisíce se stejným přístupem...

Reakce obchodu Nonstopstavebniny.cz

Nastalá situace nás mrzí, nicméně z naší strany bylo zboží předáno dopravci kompletní (viz. kamerový záznam, který jsme vám zasílali). V současné době řešíme s ČP reklamaci vaší zásilky, ale bohužel zatím stále nemáme žádné jejich vyjádření. Proces reklamace u dopravce nějakou dobu trvá. Jakmile dostaneme nějaké vyjádření od přepravce, bude vás kolegyně z reklamačního oddělení kontaktovat.
    Omlouváme se za komplikace.

Katastrofa jinak se to nedá popsat objednané zboží mi nedorazilo a ještě mne nikdo nekontaktoval ohledně objednávky

Reakce obchodu Nonstopstavebniny.cz

objednal jste si komínovou stříšku na osobní odběr v Českých Budějovicích večer 29.04. Hned druhý den 30.04 Vám byla zaslaná sms, že si zboží můžete vyzvednout, což jste ještě ten samý den učinil.
    Dnes jsme Vám i volali, že pravděpodobně došlo k omylu, kdy komentujete nákup a zkušenost v jiném obchodě, ale bohužel u nás...

• naprosto katastrofální domluva na termínu závozu objednaného zboží

Reakce obchodu Nonstopstavebniny.cz

máte pravdu. Měl jste domluven závoz na ráno, ale kvůli nepředvídatelným komplikacím jsme museli upravit trasu rozvozu a bylo Vám zboží přivezeno odpoledne...
    za komplikace se omlouváme.

Objednal jsem si 25 m, ale obdržel jsem 24 m.

Reakce obchodu Nonstopstavebniny.cz

tyto tkaniny nám chodí zabalené přímo od výrobce a většinou mají návin o 50cm delší. Pokud jste zaznamenal takový nedostatek, kontaktujte naše reklamační oddělení

• Doručování českou poštou
    • Naučtujou o 1000 kč navic jako by se nechumelilo

Hlidejte si součty

Reakce obchodu Nonstopstavebniny.cz

nechápeme jak jste přišel na tu částku. Jediné u čeho došlo ke korekci ceny je to, že Vám byl přidán do zakázky při telefonickém hovoru balík do 50 kg za 260,-Kč , protože jste měl objednané pletivo s váhou 37kg takže logicky Vám to do 30kg, které jste si navolil, nepošleme

děkujeme za pochopení a za objednávku

• Zboží mi přišlo absolutně promočené

Reakce obchodu Nonstopstavebniny.cz

asfaltové šindele skladujeme v paletových regálech, které jsou zastřešené. Pravdou je, že pokud sněží, dostane se občas sníh i na povrch obalu šindelů. Nicméně jedná se o voděodolný asfaltový šindel na střechu zabalený po 3m2 v ochranném igelitovém obalu, takže pokud třeba i během transportu a překládání zboží dojde k tomu, že lehce zmokne, stejně tak lehce uschne.
    Přesto děláme vše proto, abychom tomu zamezili.

• zboží mělo být skladem ale není

Reakce obchodu Nonstopstavebniny.cz

uveďme věci na pravou míru. Objednal jste si 7 rolí a bylo skladem posledních 5 rolí....

• Zboží mi bylo dodáno poškozené. Je prasklé horní víko k nádrži.

Reakce obchodu Nonstopstavebniny.cz

pokud Vám něco přišlo poškozené, kontaktujte reklamační oddělení.

Šindele jsou naprosto nepoužitelné zcela se rozpadají.

Reakce obchodu Nonstopstavebniny.cz

pokud Vám něco přišlo poškozené, kontaktujte reklamační oddělení.

• Obchod nereaguje na objednávky

Reakce obchodu Nonstopstavebniny.cz

Vaší objednávku jsme prověřili. Dne 20.2 v neděli jste si objednal zboží na osobní odběr a ve stejný den psal e-mail, kde si to můžete vyzvednou. Ihned v pondělí 21.2 Vám bylo na e-mail odpovězeno... od té doby žádná Vaše reakce.
    Dnes 28.2 jsme Vám volali a telefon nezvedáte.
    Upřímně nechápeme vaší recenzi...

Obchod nabízel zboží s dodáním zdarma. Až když realizovali objednávku tak po 4 dnech, kdy už očekáváte zásilku na stavbě vám volají, že chtějí ještě 700,-za dopravu v roce 2022 bych čekal trošku adekvátní e-shop, který je schopen spočítat dopravu jak tomu bývá a ne takhle klamat zákazníky. Vrchol amatérismu

Reakce obchodu Nonstopstavebniny.cz

objednal jste si bitumenové desky kde rozhodně není na 15 ks doprava zdarma, což jsme si dnes i po telefonu vysvětlili.
    V nákupním košíku je stejně tak nabídka přímo na paletovou přepravu bitumenových desek a vy si zvolíte, při hmotnosti zboží 95kg bez palety, dopravu do 30kg.
    Proto Vám bylo voláno ohledně dopravného.

• Zboží objednané před týdne ještě nedorazilo

I když bylo skladem na eshopu, tak volali, že to skladem nebí, ale že mi nabídnout něco podobného ( PU pěnu ) . Nakonec to přišlo se zpožděním a ještě zabalené tak, že jedna z PU pěn měla uražené víčko a pěna byla částečně vystříkaná. Sice tam měli nápis "křehké" ale toto asi pošta nedodržuje :-(

Minerální izolace byla mokrá, skladují venku

Reakce obchodu Nonstopstavebniny.cz

Vaty jsou od výrobce baleny v několika vrstvách folie právě proto, aby bylo možné je skladovat venku, stejně tak jako i ve výrobním závodě.
    Byl jste si pro ně osobně na naší pobočce, kde jste bral téměř celou paletu.
    Viděl jste, že je vata v ucelené paletě a při nakládce jste mohl stejně tak tuto závadu zjistit a mohla se sjednat náprava na místě..

Do dnešního dne t.j. 1.12.2021 Nebyla moje objednávka doručena a ani nevím zda byla odeslána. Není žádná komunikace e-shopem . Žádané zboží bylo předem zaplaceno.

Vaše objednávka na tepelně izolační folii byla přijata 24.11
    25.11 byla expedována
    26.11 byla doručena i s vybranou dobírkou od přepravce

Pravděpodobně komentuje zkušenosti s jiným e-shopem

• Rychlá komunikace, funkční domluva
    • Rychlá spedice
    • Nabídnou alternativu a svému zboží rozumí
    • Věci uváděné jako "skladem" nemají

• Značka dodělej doma.

Bílé lišty,které slouží k zajištění skla,jsou uchyceny hřebíčky.Na těchto hřebíčcích však chybí povrchová úprava.Takže máte na bílých lištách z každé strany deset černých vpichů(ťupek),což působí rušivě a je potřeba to nějak začistit.Natřít????Výrobce mi reklamaci neuznal a tvrdil,že taková je technologie výroby.Slevu mi nakonec nabídl Hornbach,jako prodejce-vřele doporučuji.Po celou dobu reklamace jsem mluvila se samými vstřícnými lidmi.