• Nepotvrzena objednávka, velmi pochxba spolecnost, obchod nejistý

Dobrý den, paní Jitko,

jelikož jste si objednala produkt, který nelze poslat standardní dopravou ČP či PPL, ale musí se zaslat přes Toptrans, kde je dražší doprava, tak Vás 8.4.2024 kontaktoval kolega, aby se s Vámi domluvil na dalším postupu. Kolega se Vás pokoušel kontaktovat prostřednictvím hovoru, který jste ale nezvedla a tak Vám napsal SMS zprávu, na kterou jsme také nedostali z Vaší strany žádnou odpověď. Mrzí nás Vaše špatná zkušenost, ale z naší strany proběhlo vše v pořádku.

S pozdravem Vaše NONSTOPSTAVEBNINY.CZ

Objednával jsem 4 květináče. Průběh transakce ok nicméně 50% zboží bylo poškozeno - u plastových prolisů byly praskliny v části, kde je voda. Při představě, že bych měl někam truhlíky zpět posílat, jsem to raději zalepil. Utvrdil jsem se v názoru, že když objednávat, tak jen tam kde to mohu osobně vrátit. Množství obalového materiálu bylo taky neúměrné. Celkově tedy nespokojenost.

Reakce obchodu Nonstopstavebniny.cz

v případě poškozeného zboží jste se měl obrátit na naše reklamační oddělení, kde by s Vámi byla objednávka vyřešena k Vaší spokojenosti. V případě, že jste si truhlíky sám opravil a jsou tak provozuschopné, jsme ochotni Vám dát na daný produkt slevu a tím Vám část peněz vrátit.

• -
    • Nerozeznají poklop od rámu

Reakce obchodu Nonstopstavebniny.cz

objednal jste si plastový poklop včetně rámu, který vám byl i správně dodán. Podle mých informací z reklamačního oddělení, jste rozporoval rozměry výrobku a celou věc vyřešil odstoupením od kupní smlouvy ve lhůtě 14 dní.

Mrzí nás, že jste nebyl s výrobkem spokojený, ale z naší strany nedošlo k žádnému pochybení. Na stránkách uvádíme veškeré informace včetně rozměrů a detailního technického výkresu, kde jsou vámi rozporované rozměry jasně vidět a odpovídají skutečnosti.

• Skvela komunikace

Reakce obchodu Nonstopstavebniny.cz

děkujeme za doporučení našeho internetového obchodu. Budeme velmi rádi, pokud nás využijete i k Vašemu dalšímu nákupu. Těší náš, že jste s našimi službami spokojený.

S pozdravem Vaše NONSTOPSTAVEBNINY.CZ

Slibují dodání materiálu do 14 dnů, dnes uplynulo 25 dní od zaplacení a materiál je stále v nedohlednu. Rozhodně už nikdy.

Dobrý den pane Homoláči,

kontaktovala jsem kolegu, který má na starosti polystyren a ten mě informoval o průběhu vaší objednávky, který byl následující:

V pátek 6.10. jste zboží objednal. V pondělí 9.10. vám byla zaslána zálohová faktura, kterou jste uhradil a ihned 10.10. bylo zboží objednáno u výrobce. 12.10. vás kolega informoval o potvrzení termínu dodání, který byl stanový výrobcem na 31.10. nebo 1.11. Což je dnes nebo zítra.

Máte pravdu, že v den objednání bylo na našem webu uvedeno, že termín dodání je do 14 dnů, ovšem pár dní na to přišla zpráva od výrobce ohledně toho, že se termín dodání prodlužuje na 3 - 4 týdny, o čemž jste byl řádně a včas informován. Již od 12.10. jste věděl, že vám polystyren dovezou dnes nebo zítra, tudíž úplně nechápu vaši dnešní negativní recenzi.

Věřím, že polystyren ještě dnes, popř. zítra dorazí a budete spokojený. Za případné komplikace se omlouváme, ale bohužel nejsme schopni ovlivnit výrobní kapacitu polystyrenek.

• samolepící páska nelepí

Reakce obchodu Nonstopstavebniny.cz

do dnešního dne na našem reklamačním oddělení neevidujeme žádnou reklamaci. Pokud byla páska nekvalitní a nelepila, obraťte se prosím na naše reklamační oddělení na email [email protected], kde s vámi kolegyně vše vyřeší.

S přáním hezkého dne tým NONSTOPSTAVEBNINY.CZ

Od potvrzení objednávky č.202330287 do dnešního dne 5.10.2023 nemám zboží které jsem si objednal na montáž pro zákazníka.

Reakce obchodu Nonstopstavebniny.cz

velmi nás mrzí, že vám dopravce zboží stále nedodal. Prověřovali jsme vaši zásilku na ČP a od 3.10. se nikam nepohnula. Nevíme bohužel proč. Urgujeme přímo na depu doručení a zažádali jsem o expresní doručení.

Bohužel služby dopravců nejsme schopni úplně ovlivnit. Děláme ale maximum, aby se k vám balík dostal co nejdříve.

Ještě jednou se omlouváme za komplikace a přejeme hezký den

S pozdravem Vaše NONSTOPSTAVEBNINY.CZ

• Obchod informuje o připravené objednávce k vyzvednutí ale připraveno není vůbec nic, skladník odpočítává kusy při nakládce a hledá potřebné kusy po celém skladu, nakládka se protáhla na hodinu.

Dobrý den pane Martine,

mrzí nás, že jste s nákupem u nás nebyl spokojený. Nechala jsem si proto od kolegy stáhnout kamerové záznamy, kde je vidět, že na prodejně bylo více zákazníků, takže jste 10 minut čekal než jste přišel na řadu a nakládka trvala cca 30 minut.

Není pravda, že jsme vás informovali o tom, že je zboží připraveno k vyzvednutí. Text SMS zprávy, která chodí všem zákazníkům na osobní odběr je následující:
    Vazeny zakazniku,Vase objednavka s kodem pro vyzvednuti 202329811 byla vyrizena a je mozne ji vyzvednout v Homolich,Budejovicka 199.Zbozi bude v rezervaci max. 5 pracovnich dni.V pripade dotazu nas kontaktujte na tel.601330909.S pozdravem nonstopstavebniny.cz

Je samozřejmě nutné počítat s tím, že odpočítání 140 ks plechů + dalšího příslušenství trvá nějakou dobu. Denně máme na naší pobočce v Homolích desítky osobních odběrů. Nemůžeme nikde lidem kupičkovat zboží. Nevíme, kdy jaký zákazník pro zboží přijede. To určitě chápete. Postup, který používáme my je naprosto běžný i u jiných stavebnin.

S pozdravem Vaše NONSTOPSTAVEBNINY.CZ

• Obchod neví co prodává.

Objednal jsem si zakrývací plachtu 3*5 m,přišla mi plachta kde je napsáno 3*5 m, ale rozměr plachty je 2,82*4,85m. To nezakryje prostor který zakrýt potřebuji. Budu proto nucen reklamovat,posílat zpět a čekat.

Reakce obchodu Nonstopstavebniny.cz

velice se Vám omlouváme za vzniklou situaci. Výrobce uvádí na obalu plachty jak základní rozměr 3 x 5 m, tak i možnou procentuální rozměrovou odchylku. Nastalá situace nás velice mrzí a Vámi zakoupenou zakrývací plachtu je samozřejmě možné kdykoliv reklamovat na emailové adrese [email protected]. Po obdržení vráceného zboží vše řádně prověříme a zjistíme-li jakékoliv nesrovnalosti, pak je bohužel chyba na straně výrobce.

Ještě jednou se Vám velice omlouváme za komplikace a přejeme hezký den

S pozdravem Vaše NONSTOPSTAVEBNINY.CZ

Zboží jsem si objednal přes jejich e-shop s tím, že se ozvou. Stalo se. Přijel sem pro zboží na prodejnu,zaplatil a až poté mi přišel skladník říct, že ho NEMAJÍ!! Zbytečná cesta z Českého Krumlova do Českých Budějovic, čas a věci s tím spojené.!!

Reakce obchodu Nonstopstavebniny.cz

omlouváme se za vzniklou situaci. Bohužel se jednalo o administrativní chybu, kdy zboží fyzicky již nebylo na skladě, i když ho kolega viděl v počítači. Zboží ale bylo v tu dobu již objednané a bude v úterý skladem.

Ještě jednou se omlouváme za komplikace a přejeme hezký den

S pozdravem Vaše NONSTOPSTAVEBNINY.CZ

• Přišlo zboží jiné barvy než jsem si objednal

Reakce obchodu Nonstopstavebniny.cz

pokud vám bylo dodáno zboží v jiné barvě, než jste si objednal, tak vám ho samozřejmě vyměníme. Mohlo dojít k chybě na skladě. Prosím o kontaktování kolegyně na reklamačním oddělení na adrese: [email protected].

Vše se samozřejmě vyřeší k vaší spokojenosti. Omlouváme se za komplikace a přejeme Vám hezký den

S pozdravem Vaše NONSTOPSTAVEBNINY.CZ

• Pri cene postovneho 169 Kc za prepravu zasilky, je zasilka jiz od minuleho ctvrtka (dnes pondeli) bez pohybu na sklade u prepravni spolecnosti 123kuryr, opravdu vystizne pojmenovani. Zasilku jsem musela urgovat pres obchod, ktery samozrejme reagoval sice promptne, ale zasilka bude nejspis dodana az zitra. Opravdu KURYR za vsechny penize.
    • Prodejce by mel zvazit dalsi spolupraci s prepravni spolecnosti, ktera kazi dobre jmeno prodejce. Prodava celkova sluzba, vyrobek i preprava.

Reakce obchodu Nonstopstavebniny.cz

velmi nás mrzí, že vám přepravní společnost způsobila zbytečné komplikace. Snažili jsme se udělat maximum proto, abyste měla svou zásilku co nejdříve. Bohužel toto jsou věci, které nejsme schopni 100% ovlivnit. V současné době pracujeme na rozšíření přepravních společností se kterými spolupracujeme. V případě vaší případné další objednávky doporučuji do poznámky uvést, že si nepřejete zasílat zboží 123kurýrem. Operátor vám zboží zašle jako Balík Do ruky přes ČP, popř. zvolit rovnou možnost Balík Na poštu, kde je i zvýhodněná cena přepravného.

Ještě jednou se omlouváme za komplikace a přejeme Vám pěkný den.

S pozdravem Vaše NONSTOPSTAVEBNINY.CZ

Bohužel kvalita dlažby mě velmi zklamala,na každé dlaždici jsou místa bez kamínků a tudíž jsou v ní dolíčky a vypadá to ošklivě.Před 2lety jsem jich kupovala 40 a všechny byly bez závad,proto jsem zklamaná.

+slušné ceny, rychlost odeslání
    - nektere produkty nejsou skladem(oznaceny vsak jako dostupne). Vzal jsem dražší alternativu, zaplatil, zbozi vsak nebylo doručeno a byl jsem odkázán na přepravce, at si vyresim reklamaci sam, ze z obchodu zbozi bylo odeslano (zaslali fotky z baleni zbozi). Prepravce reklamaci samozrejme neuzná, protoze balik mam jiz otevřen…

Reakce obchodu Nonstopstavebniny.cz

z našeho skladu bylo opravdu odesláno všechno zboží, které jste si objednal. Naše balíci centrum je nepřetržitě pod kamerami, takže jsme schopni dohledat, zda zásilka opravdu obsahuje všechny položky. Záznam vám byl zaslán emailem. Plachta se tedy musela z balíku vytratit cestou k vám. Pošta takový případ řeší jako reklamaci "úbytku na váze", kterou musí VŽDY řešit příjemce zásilky na pobočce pošty, kde si zboží vyzvedával.

Nemusíte mít žádné obavy, reklamaci vám uznají. Je logické, že zmizelé zboží zjistíte až po rozbalení balíku. Vezměte sebou prosím obalový materiál včetně přepravního štítku, fakturu od nás a zboží, které zásilka obsahovala a podáte reklamaci "na úbytek na váze". My pak poště doložíme , že od nás zboží odešlo kompletní a oni se vám do 30 dní vyjádří a vyřeší s vámi finanční škodu, kterou díky tomu máte.

O tom, jak postupovat, vás ale informoval můj kolega včera telefonicky. Věřím, že se vše nakonec bez problému vyřeší.

• zboží stále nedorazilo

Reakce obchodu Nonstopstavebniny.cz

měla jste objednané plotovky, které nemáme skladem, ale jsou skladem u dodavatele. O této skutečnosti jste věděla už z našeho eshopu, kde to je uvedeno i s orientační dodací lhůtou do 10 pracovních dní. Znovu vás o tom informoval i náš operátor telefonicky. Souhlasila jste s tím, že si na plotovky počkáte. Nevidím tedy důvod k negativní recenzi.

Plotovky vám v potvrzeném termínu dorazí.

• Dlouhá dodací doba

Reakce obchodu Nonstopstavebniny.cz

omlouváme se za dlouhou dodací lhůtu. Bohužel se momentálně potýkáme s enormním nárůstem objednávek a tak dochází k prodlení s expedicí. O této skutečnosti informujeme zákazníky i na našem eshopu.

Pevně věřím, že si budeme u vás moci u příštího nákupu vylepšit reputaci.

S pozdravem Vaše NONSTOPSTAVEBNINY.CZ

Nelze platit kartou, není tel. kontakt.

Reakce obchodu Nonstopstavebniny.cz

úplně nerozumím vaší negativní recenzi a nedoporučení našeho eshopu. V evidenci vidím, že vaše objednávka ještě není vyřízena, protože se po domluvě s vámi bude doručovat příští týden naším vozem.

Navíc mě kolegyně informovala, že s vámi mluvila o možnostech platby (hotově na místě řidiči, nebo předem formou zálohové faktury) a vy jste si vybral hotovost.

Možná jde o nějaký omyl.

• Dobré ceny.
    • Děsný výběr dopravce.

Jako drobnou nevýhodu obchodu beru neochotu zaslat zboží na adresu s číslem evidenčním (nebo nečtou poznámky k objednávce).
    Jako větší nevýhodu ovšem vidím volbu dopravy dopravcem 123kurýr. U něj dostanete dopravu zboží kurýrem, který zboží doveze na své depo v nejbližším velkém městě, a tam ho předá k doručení "smluvnímu partnerovi". Takže vám zboží doveze Česká pošta se všemi svými nevýhodami jen o den později.
    Výběr dopravce mě natolik naštval, že nemohu obchod doporučit, ač vše ostatní bylo v pořádku.

Reakce obchodu Nonstopstavebniny.cz

velmi nás mrzí, že jste byl nespokojen s doručením vaší zásilky. Bohužel nemůžeme ručit za to, jak dlouho doručení přepravní společnosti trvá. To že 123Kurýr spolupracuje s různými dalšími přepravními společnostmi vč. ČP víme, ale zatím jsme se nesetkali s tím, že by to způsobovalo nějaký výrazné problémy.

Nicméně spolupracujeme s více přepravními společnostmi, např. Českou poštou napřímo a TopTransem, kde se ale cena dopravy odvíjí od hmotnosti, objemu a vzdálenosti.

Při příští případné objednávce neváhejte do poznámky uvést, že si nepřejete zasílat zboží 123kurýrem a operátor vám nabídne jiného přepravce.

Ještě jednou se omlouváme za vzniklé problémy přejeme Vám pěkný den.

S pozdravem Vaše NONSTOPSTAVEBNINY.CZ

• Objednávka proběhla v pořádku,bylo mi sděleno, že zboží není na skladě a že to chvílí potrvá.Souhlasil jsem, nespěchalo to, ale po převzetí a rozbalení zboží(malířských štaflí)jsem zjisti že nesedí udávané rozteče příček.Pro mě, jako malíře,, dost zásadní rozdíl! Když už něco prodávám ,musí být tyto informace přesné a souhlasit s výrobkem! NEBO SI TO POŘÁDNĚ PŘEBERU OD DODAVETELE!

Dobrý den pane Pavle,

mrzí nás, že rozměr rozteče příček nesouhlasil. Po vaší recenzi jsem kontaktovala našeho dodavatele, jelikož rozměry přebíráme přímo z od něj, aby se nám k vaší stížnosti vyjádřil. Po přeměření u nich na skladu nám bylo sděleno, že rozměr mají opravdu špatně uvedený, tím pádem i my ho měli špatně.

Za tuto situaci se velmi omlouváme.

S pozdravem Vaše NONSTOPSTAVEBNINY.CZ

• velmi dlouha dodaci doba

Reakce obchodu Nonstopstavebniny.cz

ve vašem případě bohužel došlo ke zdržení připravení objednávky k osobnímu odběru z důvodu, že kolegyně, která vaši objednávku vyřizovala je na naší pobočce ve Vítkově nová a bohužel udělala v procesu vyřizování administrativní chybu.

Za vniklou situaci se omlouváme a věříme, že se již nebude opakovat. Kolega vás dnes již kontaktoval, takže věřím, že vše je již v pořádku.