• bylo zruseno obchodem

• Nemají možnost platby kartou
    • Neumějí poslat na dobírku

Dobrý den.

Zakoupené zboží je možno zaslat na dobírku, jak Českou poštou, tak Zásilkovnou, nebo WEIDO.

Platba kartou, i převodem na účet je u nás možná.

Děkuji s pozdravem
    Team MobilMax

Pokud se týká včasnosti dodání - bez připomínek.
    Baterie je ovšem špatná - nevydrží ani 24 hod. a telefon se musí znovu dobíjet.

• Ani jedno z ochranných skel nesedí na udavany model telefonu.
    • Screen Glass Huawei P30 5D Full nesedí vůbec. Sklo nenalepila zaměstnankyně prodejny. Bylo mi řečeno že nedosedaji sklo není závadu... S čímž jsem nesouhlasil.
    • Screen Glass Huawei P30 tvrzené sklo nechává po okrajích cca 2 mm mezeru co je uživatelsky nepříjemné.
    • Doporučuji revizi popisu produktu.

• Dodaná jiná barva
    • Neoriginální displej

• Zboží dorazilo rychle.
    • Sklo však přesně nesedí pro typ mobilu, na který měl být určen.

Přišlo jiné sklo než bylo objednáno. Zboží vráceno. Zatím nemám ani sklo ani peníze zpět

• Odpovedeli mi na jednoduchy dotaz az po tydnu

• Obchod jsem musel navstivit 3 krat...

Neochodta personalu ,pokazde jina cena vyrobku a absolutni neznalost

Zboží dorazilo v brzké době. Bohužel baterie není vůbec originál. Obrázek neodpovídá realitě. Baterie o kapacitě 5000mAh má reálně 3200mAh. Nová baterie vydrží napájet telefon pouze 3 hodiny. Narozdíl od originál baterie 5 let staré která vydrží 3,5 hodiny. Koupí jsem nic nezískal. Klamání spotřebitele. Neoriginální zboží i kdyz za velice dobrou cenu. Ale k čemu mi je dobrá cena, když baterie nic nevydrží. Vyhozené peníze.

• nová baterie nemá výkon

Baterie vůbec nefunguje

• Vyhoda je, ze obchod je blizko a nikdy snad neni preplneny zakazniky

Nevyhoda jsou cetne zpravy od vas, zejmena ve stadiu, kdy zasilka ani neni na ceste nebo neni v obchode.
    Je neprijemne stale od vas dostavat maily i sms zpravy. Zcela by stacily zpravy na telefon!!!

• Poplatek 25Kč za osobní vyzvednutí
    • Trvá jim 3 hod dojít od pultu k regálu, aby nachystali objednávku k vyzvednutí
    • Ceny přímo na prodejně o desítky procent vyšší než na eshopu a když si vytvoříte objednávku online, tak viz. výše...

Fakt ne no, svoje peníze raději nechám někde jinde. Vzhledem k jinak slušnému hodnocení mám asi jenom vysoké nároky.

Originální baterie pro samsung s7 nebyla originální. Zakoupil jsem postupně dva kusy těchto baterii a u každé se projevila nějaká závada. Podotýkám, že vím o tom, že u tohoto mobilu je nutné nejdříve vymazat počítadlo vybíjecích cyklů, aby se baterie nabíjela stejným napětím, jak při zakoupení tohoto mobilu. Přesto první baterie dorazila OK, byla nabitá z výroby na 85% po montáži dodrženo řádné vybíjení a nabíjení. Zruba po týdnu zjištěno, že baterie se nedá nabít víc jak na 86%, druhá zakoupena baterie dorazila taky OK, ale skoro vybitá od výroby, nabitá pouze na 5% které rychle během minuty po zapnutí spadly na nulu a mobil se vypnul. Opět dodrženo nabíjení a vybíjení, 3 dny zhruba baterie fungovala normálně, nyní při vybití na 15% spadne nabití běhen 2minut na nulu a vypne. Nabíječka original samsung proměřena, bez problémů.

• Baterie se nenabíjí. Zasílm zpět jsko reklamaci s požadavkem vrácení kupní ceny.

• Sklo je evidentně z Číny a vůbec nesedí. Nemá výřez na fotoaparát ze předu. Po celém obvodu telefonu chybí pár mm do okrajů.

Sice levné,ale kvalita žádná!

děkujeme za recezni.
    Odkud pochází Váš telefon Xiaomi, není náhodou z Číny?
    Objednal jste si základní rovné sklo za 119,-, kde jasně máte uvedeno v textu položky, že sklo nekryje zaoblené okraje.
    Daný telefon má fotoaparát typu "průstřel uprostřed". Otvor ve sklech pro daný typ telefonu není (všichni máme google, stačí mrknout na obrázky).
    Není sklo jako sklo a pokud se v produktech nevyznáte, podoručuji nákup na pobočkách, kde Vám skla předvedou na telefonu.
    A jestliže objednaný produkt neodpovídá Vaší představě, pro tento případ slouží 14 denní lhůta pro vrácení zboží.
    O Vašem problému se dozvídáme až prostřednictvím této recenze. Stačilo zavolat či napsat a vše bychom vyřešili.
    Přejeme mnoho úspěchů se sháněním správného skla v dalších eshopech.

Team MOBILMAX

• Příspěvek byl odstraněn na žádost autora příspěvku.

• Objednal jsem LCD display Xiaomi Redmi Note 4 Global.
    Zboží přišlo v nezataveném, nezalepeném obalu, takže rozhodně nešlo o originální díl z výroby, ale byl už rozbalen.
    Hlavně že jsou všude samolepky o ztrátě záruky při odstranění ochranné folie. Možná jem měl zboží okamžitě poslat zpět prodejci, ale nechtěl jsem dopadnout jako zákazník Ondřej (zboží které chtěl vyměnit, zabalil do bublinkové obálky kterou znovu omotal bublinkovou obálkou a dal to do bublinkové obálky, i kdyby to pošta přejela 6x autem nic by se tomu nestalo, ale i tak mu zboží přišlo zpět z důvodu že je lcd prasklý, takže mu ho nevyměnili a ještě poslali rozbité LCD - viz zbozi.cz). Display jsem namontoval - je to nefunkční zmetek.
    Když už bylo zboží rozbaleno, nevím proč jej v prodejně neotestují (nejen opticky). Obrátím se s dotazem na ČOI, zda upozorněním na odstranění ochranné folie a poté nemožnosti reklamace neporušují či neobcházejí zákon. Je to totiž stejné, jako byste si koupili třeba grafickou kartu do PC, nainstalovali a zjistili, že je nefunkční - také vám nezaniká záruka, pokud není mechanicky poškozena.
    Nebo když si koupíte LED žárovku, (kterou vám ve slušném obchodě vyzkouší) a která vám třeba po týdnu odejde, také vám nezaniká právo reklamovat. Protože vada výrobku se může projevit i později. Až obdržím odpověď od ČOI, rozhodnu se o dalším postupu.

Reakce obchodu Mobilmax

děkujeme za Vaši recenzi.
    Z Vašeho popisu vyplývá, že jste četl veškeré informace a doporučení až po instalaci displeje. Přitom není nic jednoduššího, nejdřív displej připojit do konektoru telefonu a otestovat, a poté teprve lepit.
    LCD moduly jsou testovány 3x, a to výrobcem, dovozcem a námi. Dovozce a my netestujeme každý kus (provozně nereálné), ale namátkově. Před expedicí je každý displej ještě kontrolován výstupní kontrolou, jestli nevykazuje jakékoliv známky mechanického poškození. Expedovaný díl byl v pořádku.
    Chápu, že Vaše pochybení při samočinné montáži ve Vás budí emoce, ale následnými pomluvami a výhružkami již situaci vrátit nelze.
    A jestli se bojíte dopravce, sídlo firmy máme 3 km od Vašeho bydliště. Nebo je díl ve stavu, že jej reklamovat nelze?
    Přejeme mnoho zdárnějších úspěchů Vašemu kutilství.

Team MOBILMAX

• Baterie, která mi dorazila, je nefunkční. Má viditelně spojené piny na konektoru.

Reakce obchodu Mobilmax

děkujeme za Vaší recenzi.
    Pokud se u výrobku vyskytuje Vámi uváděná vada, jednoduše ji zašlete k reklamaci a vyměníme Vám i obratem za bezvadnou.
    Jestliže ale problém napíšete pouze sem na heuréku a nám se o něm vůbec nezmíníte, pomoci Vám s vyřešením daného problému nemůžeme.