Rozhodla jsem se zakoupit zboží na e-shopu Mobil Max -skvele recenze.
    Moje zkušenost je negativní, po týdnu jsem vše zrušila.

Dobrý den.

Moc se omlouváme za vzniklé komplikace, které bohužel vznikly na straně našeho dodavatele, který jako omluvu za tuto komplikaci ke zboží přidal zdarma bluetooth sluchátka. Nicméně chápeme, že pro Vás byla rozhodující rychlost doručení a respektujeme Vaše rozhodnutí objednávku zrušit. Za komplikaci se ještě jednou omlouváme.

S pozdravem team MobilMax

• Cena.
    • Na pobočce vyšší ceny jak na internetu.
    • Doba dodání.

Objednávka v neděli večer, dodání v pátek ráno... Nižší hodnocení za dobu dodání. Odeslání krytu + tel+ skla je otázka chvíle.

Dobrý den.

Bohužel jedna z objednaných položek, byla skladem na jedné z našich prodejen, ze které jsme ji stahovaly. Z tohoto důvodu byla celá zásilka bohužel odeslána až ve čtvrtek. Za delší dodací lhůtu se omlouváme a doufáme, že jste se zbožím spokojen.

Team MobilMax

Nefunkční zboží

Objednal jsem Baterii na Samsung S9, pisemne jsem dostal ujisteni od obchodu, ze se jedna o originalni baterii. Nicmene ta ktera dorazila, nebyla ani originalne zabalena, ani neobsahovala samolepici vrstvu tak jako originalni kusy.

• neodpovida
    • cinska kvalita co po nalepeni uz nefunguje. 2x

Reakce obchodu Mobilmax

děkujeme za Vaši recenzi.
    Litujeme, že dodané LCD za 300,- pro nejlevnější model telefonu Xiaomi nesplnili Vaše očekávání, že budou vyráběny v Německu a budou lepší než originál :-)
    Displeje jsou od českého dodavatele, shodné s majoritní většinou na trhu. Jsou bezproblémové, plně funkční.
    To, že montáž a nalepení LCD není tak jednoduché, jak na ukázkových videích na youtube jste si zřejmě jako amatér vyzkoušel s negativním výsledkem. Za Vaše zkušenosti ale opravdu nést odpovědnost nemůžeme.

Team MOBILMAX

• Firma mi poslala baterii s datem vyroby 3.Q.3019, kapacita 2450 mAh.

Pri objednání přes internet nelze zkontrolovat zda je baterie nová....

• Pán na prodejně byl ochoten kabel vyzkoušet že opravdu nefunguje a vyměnit ho za nový.
    • Nikdo se asi nezabýval tím aby skusil funkčnost kabelů než ho z reklamace odešlou.

Nefunkční datový kabel, 2x reklamované. Pani mi do telefonu při druhé reklamaci sdělila že chyba je u mne v počítači. Musel jsem si zajít 230 km do Hradce Králové na prodejnu aby mi to vyměnili.

Reakce obchodu Mobilmax

děkujeme za Vaši recenzi.
    Daný originální datový kabel Xiaomi je prodáván ve velkém množství a je bezproblémový. Pokud tedy uživatel má stále shodný problém i po výměně kabelu kus za kus, kterou jsme Vám nejprve provedli, je evidentní, že jde o chybu na straně zařízení.
    Nejčastěji bývá způsobena nečistotou či oxidací na konektoru zařízení. Reklamovaný kabel byl navíc na jiném zařízení plně funkční.
    Prodejce na pobočce Vám nejen kabel vyměnil, ale odstanil i daný problém na straně zařízení, což bohužel online nelze.
    Přejeme šťasnější příští nákupy bez komplikací.

Team MOBILMAX

• na tom obchode ten tipek byl protvinej jak nekdo jinej.
    • oriinalni baterie vypada jinak nez co jsem dostal
    • na netu pise orinalni baterie ale na uctenku nic takoveho
    • VUBEC NEDOPORUCUJI SETKAM S TIM PROTIVNEJ FIGUREM
    • POZOR NA TO CO KUPUJETE

Reakce obchodu Mobilmax

zdravíme konkurenci FixMyPhone - Expresní servis Brno Nové Sady a děkujeme za recenzi.
    Sympatie se v konkurenčním boji mezi CZ a blízkým východem se evidentě nepěstují.
    Prosím příště pište recenze ve spisovné češtině.

Team MOBILMAX

• Zbytečně prachy kdybych věděl objednám jinde ☝!!!!!!!!

Reakce obchodu Mobilmax

děkujeme za Vaši recenzi, ale nemáme od Vás žádný podnět, proč jste nespokojen s dodaným zbožím.
    Pokud nemáte zkušenosti s opravami a nevyznáte se v kompatibilitách dílů, doporučujeme příště komunikovat s našimi pracovníky, kteří Vám poradí se správným výběrem, aby jste zbytečně nepřicházel o prachy.

Team MOBILMAX

Dodané ochranné folie na hodinky totální šmejd, první se nepodařilo nalepit vůbec, druhá s obtížemi zatím drží, mokré hadříky na vyčištění suché a ztvrdlé.

• zboží doručeno v pořádku

Nemám zkušenosti,na mobilu se udělala bublinka a než jsem ji dostal pryč sklo prasklo

• Mají zboží, které jsem jinde nenašel
    • Ještě po týdnu nedorazila ani zpráva o přijetí kurýrem
    • Na kabel k nabíječce dost drahé

Mobilmax bych nevyužil, kdybych nepotřeboval specifický, prodloužený kabel k nabíječce na telefon. Potřeboval jsem ho rychle, ale to u tohoto obchodu zřejmě není možné. Věděl jsem, že se jedná o velmi nespolehlivý obchod od kamarádů, kteří si z něj dříve také objednali zboží, ale bohužel nebylo na výběr.

5 dní čekat na objednávku v roce 2023 je hrozné.

• Rozbity displej mi přišel

• Obchod rychle komunikuje přes email.
    • Zboží, které mi bylo doručeno bylo jiné než jsem si objednal. (konkrétně zboží: "iPhone X Lepicí Páska pro LCD" byla asi na iphone XS protože byla rozměrově větší)
    • Dalším produktem byl "LCD display Apple iPhone X + dotyková folie černý Class A". Displej funguje správně až na to že má dvakrát vyšší výšku než originál, lze ho mírně napasovat do samotného "těla" telefonu, ale nicméně vyčuhuje ven. Vadu jsem zjistil po odstranění ochranných fólií, takže reklamovat nebudu.

• Matoucí označení výrobků budí dojem, že jde o oríginální příslušenství, ve skutečnosti jde ale o neznačkovou náhradu
  • Recenze byla smazána z důvodu opakovaného hodnocení jedním uživatelem.

• Zboží doručeno rychle
    • Vrátil jsem zboží,avšak najednou je vše zdlouhavé a problém s vrácením peněz.
    • Komunikaci si musíte vynutit,sami nereagují.

Ačkoliv díly OK,komunikace a vrácení peněz v nedohlednu.
    Za mě NEDOPORUČUJI !!!

Dobrý den

děkujeme za Vaši recenzi a vyjádření se k vyřízením Vaší objednávky.
    Vámi vrácený díl nesplňoval obchodní podmínky, jevil jasné známky použití.
    I přes toto porušení jsme Vám vrácení vyřídili kladně.
    Díl ale bylo nutné přetestovat, zda nedošlo k poškození, proto nemohla být tato záležitost vyřízena ihned.
    Vše z naší strany proběhlo ve lhůtách, jak úkládá zákon a Vámi odsouhlasené obchodní podmínky.

Team MOBILMAX

Baterie byla vybitá a ani nabíjením se stav nezměnil.

Reakce obchodu Mobilmax

děkujeme za Vaší recenzi.
    Před prvním použitím baterie musíte sejmout ochrannou samolepku z kontaktů nové baterie.
    Přes tuto Vám baterie opravdu fungovat nebude.
    Prosíme příště se nejdříve ozvěte a informujte, když nejste technicky zdatný, nežli vynesete rozsudek v recenzi.