• Arogantní a nepříjemný prodavač v obchodě

• Nefunkční produkt dlouhá doba na vyřízení reklamace pokud se to urychlí dám lepší ohodnocení

Rada ostatním kupujícím: Vyhněte se tomuto obchodu. Jsou to podvodníci. Posílají již jednou rozbalené a použité telefony a vydávají je za nové.

děkujeme za Vaši recenzi.

Naše společnost neprodává použité telefony jako nové. Telefon, který jste od nás obdržel, nebyl nijak použit. Jednalo se pouze o poslední skladový kus, který byl vystaven v uzamené vitríně na jedné z našich prodejen. Tyto vystavené telefony nejsou nikdy zprovozňovány, pouze jsou vystaveny a před samotným odesláním řádně zkontrolovány a opatřeny naší pečetí.
    Kolegyně Vás měla o tomto informovat předem, za což se omlouvám.
    Ohledně tohoto problému jsme od vás nezaznamenali žádnou stížnost telefonicky a ani emailem, kde bychom vám vše vysvětlili.
    Znovu ale uvádím, že se rozhodně nejedná o použitý telefon.

S pozdravem,
    Tým Mobilmax

První nákup a spokojenost minimální. Recenze dorazila dřív než zboží a eshop při komunikaci se ohání úplně jiným termínem odeslání, než je na jejich webových stránkách.

Reakce obchodu Mobilmax

je nám líto vaší nespokojenosti, ale uvedu zde několik bodů k termínu vyřízení objednávky.
    6.9.2024 v pátek, ve 14:21, jsme přijali vaši objednávku, u které bylo uvedeno "vyřizujeme do 3 pracovních dnů", protože zboží bylo v počtu menším, než 5 kusů, tedy pouze na našich pobočkách. Vaše pouzdro konkrétně v Hradci Králové. V tuto dobu, po 14 hodině již všichni přepravci žádné zásilky z poboček nevyzvednou.
    Vyřizujeme neznamená, že vám bude zboží do tří dnů doručeno.
    V pondělí, 9.9. v 9:04 jste obdržel potvrzení, o vyřízení do 3 pracovních dnů.
    12.9.2024 jsme objednávku expedovali.
    13.9.2024 jste zásilku obdržel.
    Náš systém bohužel neumí posunout po 14 hodině text o vyřízení objednávky o další den.
    Za újmu spojenou s expedováním o 1 pracovní den déle, se vám za celou firmu omlouvám.
    Aleš Fajgl, Mobilmax.

• fotografie produktu neodpovídá realitě
    • zasláno zpět, zaslán mail - bez reakce

Nedoporučuji.

Reakce obchodu Mobilmax

mrzí nás negativní recenze, kterou jste nám napsal.
    2.9.2024 jste objednal náhradní díl k telefonu.
    5.9.2024 jste nám zaslal email s popisem problému, který u displeje nastal.
    Nejprve jste díl reklamoval a až následně, po přijetí dílu k reklamaci 10.9.2024 jste nám napsal, že odstupujete od kupní smlouvy.
    Na náhradním dílu jsme zjistili výrobní chybu výlisku středového rámu, které jsme si při expedici nevšimli. Ostatní následující díly byly již v pořádku.
    11.9.2024 jsme vám reklamaci ukončili a vystavili Opravný doklad, který vám bude dnes, 18.9.2024 proplacen.
    Veškeré informace o průběhu vyřízení, byly odesílány automaticky na vaši emailovou adresu.
    Komunikaci a rychlost vyřízení tedy považuji za dostatečnou.
    Jak si prosím představujete adekvátní "reakci"?
    Aleš Fajgl, Mobilmax.

• Zboží bylo označené že je skladem i když nebylo.

Reakce obchodu Mobilmax

děkujeme za vaši recenzi.
    Naší snahou je maximální spokojenost zákazníka. V tomto případě se nám to nepovedlo, což nás mrzí. Bohužel došlo u dodavatele k vyprodání pouzdra ve vámi vybrané barevné variantě, ale rezervační systém na tuto skutečnost zareagoval pozdě a umožnil vám objednávku vytvořit. Kolegyně vás o tomto problému ihned informovala a nabídla jiné barevné varianty, o které jste neměl zájem.
    tento problém se stává velmi vzácně, moc nás to mrzí a omlouváme se za komplikace, které jsme vám tím způsobili.

Zboží neodpovídá popisu a nepasuje na OnePlus 11/11R

Zboží neodeslali. Žádná komunikace.

děkujeme za Vaši recenzi.
    Zboží bylo expedováno přesně dle objednávky následující den po jejím obdržení, tedy méně než za 24 hodin.
    Veškeré doprovodné emaily od nás i zvoleného dopravce Vám byly odeslány.
    Zřejmě jde o chybnou reakci na objednávku od jiného dodavatele jelikož uvedené informace nejsou pravdivé.

Team Mobilmax

• Jediná výhoda že jeho prodejna v okolí.
    • Na výdejně ne příliš ochotná obsluha.K telefonu není dodáván návod k obsluze, který by mohl být alespoň na stránkách prodávajícího.

děkujeme za Vaši recenzi.
    Vzhledem k ochraně životního prostředí / šetření s papírem a objemem balení, které putuje přes půl světa jsou již delší dobu všechny návody instalovány přímo do zařízení. Případně je naleznete na stránkách výrobce.
    Obecně se nepředpokládá, že osoba používající smartphone bude požadovat manuál v tištěné podobě.

• Pomalá expedice 3 dny.
    • Telefon Samsung přišel s již porušenou pečetí na krabičce, display měl šmouhy. Na stránkách prezentováno jako nové zboží. Na krabičce je od výrobce Samsung napsáno Do not accept if seal is broken. Tento eshop klame. Telefon funguje, je to originál, ale o historii už mohu jen spekulovat. Nyní zvažuji další kroky.

děkujeme za Vaši recenzi.
    Zboží je zcela nové, originální a s plnou zárukou. Uvedené skutečnosti jsou způsobeny kontrolou zboží před expedicí, kdy je zboží pod kamerou vybaleno, fyzicky zkontrolováno a opět vloženo zpět.
    Ano, o prázdninách tuto činnost vykonávají zástupci za zaměstnance na dovolených, může tak dojít k pochybení v podobě otisku na zařízení.
    Již při prvním zapnutí ale jasně zjistíte, že jde o nové, originální zboží.
    Pokud máte takto vyhraněné požadavky, uveďte jej prosím do poznámky k objednávce.

Team MOBILMAX

Rozhodla jsem se zakoupit zboží na e-shopu Mobil Max -skvele recenze.
    Moje zkušenost je negativní, po týdnu jsem vše zrušila.

Dobrý den.

Moc se omlouváme za vzniklé komplikace, které bohužel vznikly na straně našeho dodavatele, který jako omluvu za tuto komplikaci ke zboží přidal zdarma bluetooth sluchátka. Nicméně chápeme, že pro Vás byla rozhodující rychlost doručení a respektujeme Vaše rozhodnutí objednávku zrušit. Za komplikaci se ještě jednou omlouváme.

S pozdravem team MobilMax

• Cena.
    • Na pobočce vyšší ceny jak na internetu.
    • Doba dodání.

Objednávka v neděli večer, dodání v pátek ráno... Nižší hodnocení za dobu dodání. Odeslání krytu + tel+ skla je otázka chvíle.

Dobrý den.

Bohužel jedna z objednaných položek, byla skladem na jedné z našich prodejen, ze které jsme ji stahovaly. Z tohoto důvodu byla celá zásilka bohužel odeslána až ve čtvrtek. Za delší dodací lhůtu se omlouváme a doufáme, že jste se zbožím spokojen.

Team MobilMax

Nefunkční zboží

Objednal jsem Baterii na Samsung S9, pisemne jsem dostal ujisteni od obchodu, ze se jedna o originalni baterii. Nicmene ta ktera dorazila, nebyla ani originalne zabalena, ani neobsahovala samolepici vrstvu tak jako originalni kusy.

• neodpovida
    • cinska kvalita co po nalepeni uz nefunguje. 2x

děkujeme za Vaši recenzi.
    Litujeme, že dodané LCD za 300,- pro nejlevnější model telefonu Xiaomi nesplnili Vaše očekávání, že budou vyráběny v Německu a budou lepší než originál :-)
    Displeje jsou od českého dodavatele, shodné s majoritní většinou na trhu. Jsou bezproblémové, plně funkční.
    To, že montáž a nalepení LCD není tak jednoduché, jak na ukázkových videích na youtube jste si zřejmě jako amatér vyzkoušel s negativním výsledkem. Za Vaše zkušenosti ale opravdu nést odpovědnost nemůžeme.

Team MOBILMAX

• Firma mi poslala baterii s datem vyroby 3.Q.3019, kapacita 2450 mAh.

Pri objednání přes internet nelze zkontrolovat zda je baterie nová....

• Pán na prodejně byl ochoten kabel vyzkoušet že opravdu nefunguje a vyměnit ho za nový.
    • Nikdo se asi nezabýval tím aby skusil funkčnost kabelů než ho z reklamace odešlou.

Nefunkční datový kabel, 2x reklamované. Pani mi do telefonu při druhé reklamaci sdělila že chyba je u mne v počítači. Musel jsem si zajít 230 km do Hradce Králové na prodejnu aby mi to vyměnili.

děkujeme za Vaši recenzi.
    Daný originální datový kabel Xiaomi je prodáván ve velkém množství a je bezproblémový. Pokud tedy uživatel má stále shodný problém i po výměně kabelu kus za kus, kterou jsme Vám nejprve provedli, je evidentní, že jde o chybu na straně zařízení.
    Nejčastěji bývá způsobena nečistotou či oxidací na konektoru zařízení. Reklamovaný kabel byl navíc na jiném zařízení plně funkční.
    Prodejce na pobočce Vám nejen kabel vyměnil, ale odstanil i daný problém na straně zařízení, což bohužel online nelze.
    Přejeme šťasnější příští nákupy bez komplikací.

Team MOBILMAX

• na tom obchode ten tipek byl protvinej jak nekdo jinej.
    • oriinalni baterie vypada jinak nez co jsem dostal
    • na netu pise orinalni baterie ale na uctenku nic takoveho
    • VUBEC NEDOPORUCUJI SETKAM S TIM PROTIVNEJ FIGUREM
    • POZOR NA TO CO KUPUJETE

Reakce obchodu Mobilmax

zdravíme konkurenci FixMyPhone - Expresní servis Brno Nové Sady a děkujeme za recenzi.
    Sympatie se v konkurenčním boji mezi CZ a blízkým východem se evidentě nepěstují.
    Prosím příště pište recenze ve spisovné češtině.

Team MOBILMAX

• Zbytečně prachy kdybych věděl objednám jinde ☝!!!!!!!!

Reakce obchodu Mobilmax

děkujeme za Vaši recenzi, ale nemáme od Vás žádný podnět, proč jste nespokojen s dodaným zbožím.
    Pokud nemáte zkušenosti s opravami a nevyznáte se v kompatibilitách dílů, doporučujeme příště komunikovat s našimi pracovníky, kteří Vám poradí se správným výběrem, aby jste zbytečně nepřicházel o prachy.

Team MOBILMAX

Dodané ochranné folie na hodinky totální šmejd, první se nepodařilo nalepit vůbec, druhá s obtížemi zatím drží, mokré hadříky na vyčištění suché a ztvrdlé.