• výběr zboží (7)
  • ochota (5)

Rychlost,sortiment,nabídka

Reakce obchodu Mobilmax

děkujeme za Vaši kladnou recenzi a podělení se o zkušenost s nákupem s dalšími zákazníky.
    Těšíme se na další rychlé nákupy z naší široké nabídky příslušenství, telefonů i náhradních dílů.

• nakoupil v obchodě Mobilmax před 2 týdny

• Dobré ceny v případě internetové objednávky
    • Při osobní návštěvě prodejny bez internetové objednávky cena klidně o 50% višší.

Reakce obchodu Mobilmax

děkujeme za Vaši pozitivní recenzi a vyjádření spokojenosti s nákupem přes eshop.
    Ceny jsou rozdílné především díky rozdílným požadavkům na lidské zdroje.
    Pokud víte přesně, co požadujete, je výhodnější nákup přes eshop. Jestliže potřebujete dané zboží nejdříve vyzkoušet nabo pomoci vybrat, pak platíte v ceně i službu prodejce, který Vám pomůže.
    Bohužel naši zaměstnanci nechtějí pracovat zdarma a za svou činnost vyžadují plat :-)

• Ochotná obsluha.

Reakce obchodu Mobilmax

děkujeme za Vaši recenzi a vyjádření pochvaly našim prodejcům za jejich přístup při vyřizování objednávek. Těšíme se na další spokojené nákupy na eshopu či libovolné z 5 našich kamenných poboček.

• Nefunkční display

Vše jsme v klidu vyřídili. Super komunikace. Škoda jen ze vadné zboží

Reakce obchodu Mobilmax

děkujeme za Vaši recenzi.
    Nejsme výrobci, ale prodejci a u dílů nelze vše opticky zjistit. Také není reálné všechny díly před expedicí testovat. Dlouhodobě je ale počet reklamací vad u LCD, které pochází z výroby pod hranicí 2%. V případě těchto vad a za splnění záručních podmínek měníme díl za jiný kus.

• Objednáš a vyzvedneš

Rychlejší než Aliexpress

Reakce obchodu Mobilmax

děkujeme z Vaši 100% recenzi a vyjádření spokojenosti s rychlostí dodání zboží.
    Těšíme se na další pohodové nákupy na našem eshopu nebo libovolné z našich 5 kamenných poboček.

• zájem o zákazníka

zásilka došla rychle ,prodejce má zájem a zboží super

Reakce obchodu Mobilmax

děkujeme za Vaši recenzi a podělení se o zkušenosti s nákupem na našem eshopu.
    Těšíme se na další rychlé a super nákupy na přes eshop či přímo na libovolné z 5 našich kamenných poboček.

• Neodbornosť

Objednala som si doručenie na prevádzku, nakoľko som požadovala aj nalepenie skla na telefón. Táto služba je u nich platená, preto som očakávala odborné nalepenie. Podotýkam, že telefón, na ktorý som to chcela nalepiť bol nový, nevybalený a ešte mal ochrannú fóliu na skle. Čiže jediné, čo bolo treba urobiť bolo strhnúť fóliu a ihneď nalepiť sklo. Pani však strhla fóliu, sklo utrela papierovou vreckovkou (to mi skoro oči vyleteli, veď bolo jasné, že papierová vreckovka tam zanechá nečistoty, používa sa na to predsa špeciálna handrička) a hneď na to nalepila ochranné sklo (robila to predo mnou, nešla nikam mimo, kde by mala menej prašné prostredie alebo aspoň lampu...). Keď to nalepila, zistila, že to je zle, tak na pár minút odišla vedľa do skladu k lampe, aby mi v zápätí oznámila, že je to hotové, ale keďže tam je prašno, tak tam sú bubliny (nie 1-2, ale po celom povrchu). Keď videla môj výraz, tak mi navrhla, že lepenie teda nemusím platiť

děkujeme Vám za recezni.
    Naši zaměstnanci lepí více jak 100 skel měsíčně a daná kritizovaná osoba je v oboru více jak 6 let.
    Kolik zkušeností s lepením skel již má za sebou si jednoduše spočítejte.
    Telefon je nutno před lepením očistit i když je nový a má nalepenu folii, obzvlášť pokud je aplikováno zaoblené 5D sklo.
    Nejdříve jsou odstraněny hrubé nečistoty papírovým ubrouskem a poté displej odmaštěn alkoholem napuštěnou utěrkou, která je u skla přiložena.
    Stejně tak to bylo i v tomto případě. Vzniklé malé bubliny po okrajích ihned po lepení jsou běžný jev a do 2 dnů se vstřebají.
    Vaši kritiku směřujete na službu, kterou jsme Vám ani neúčtovali vzhledem k projevu Vaší nespokojenosti již na pobočce.

• nakoupil v obchodě Mobilmax před 3 týdny

• neoriginální zboží - neodpovída popisu

Display zcela jistě není originál, sice funguje, ale na celé ploše je viditelná hrubá mřížka, reakce na dotyk je horší, a chybí rozptylový pásek na podsvícení navigačních tlačítek.
    To jsem ho moh objednat z Číny levněji.

Doporučuji.

• nakoupil v obchodě Mobilmax před 3 týdny

• Výrobek jede bez problému + rychlá doprava!

Reakce obchodu Mobilmax

děkujeme za Vaši 100% recenzi a vyjádření spokojenosti s dodaným výrobkem a rychlostí vyřízení objednávky. Těšíme se na další bezproblémové nákupy na eshopu mobilmax.cz nebo libovolné z našich 5 kamenných poboček.

• nakoupil v obchodě Mobilmax před 4 týdny

Odeslání peněz i komunikace s eshopem proběhla výborně. Zásilka přišla do 3 dnů.

Reakce obchodu Mobilmax

děkujeme za Vaši kladnou recenzi a vyjádření spokojenosti s našimi službami.
    Těšíme se na další bezproblémové nákupy na našem eshopu nebo libovolné z 5 kammených poboček.

• velmi rychlé jednání
    • špatné parkování

Reakce obchodu Mobilmax

děkujeme za Vaši pozitivní recenzi a vyjádření spokojenosti s rychlostí dodání zboží.
    Problém s parkováním na pobočce Palackého třída bývá především v odpolední špičce.
    Je zde možno krátkodobě parkovat na kraji vozovky. Většina zaparkovaných aut na parkovacích místech jsou totiž vozidla zaměstnanců nebo místních obyvatel, stojí zde tedy celý den.

• nakoupil v obchodě Mobilmax před 3 týdny

• cena originální baterie byla v akci
    • velký výběr zboží
    • ceny servisu jsou velice přemrštěné

Výměnu baterie u Lenovo VIBE P1m jsem si provedl sám, protože dávát u nich v servise skoro 1000 Kč, je teda velká absurdita!
    Ještě mi přijde ulítlé si také účtovat 25 Kč za transport produktu, který byl na prodejně (pobočka Brno).

Jinak baterie funguje bez problémů za velmi dobré peníze. Levnější než jinde.

Reakce obchodu Mobilmax

děkujeme za Vaši pozitivní recenzi.
    V ceně je zahrnuto riziko možného prasknutí zadního skleněného krytu. Výměnu integrovaných baterií u konstrukčně jinak řešených telefonů provádíme za 400,-.
    Poplatek 25,- je administrativní, účtován je pouze u objednávek pod 700,- a pokrývá především byrokracii spojenou s fakturací. Nejedná se o poplatek za transport.

• přehledné stánky
    • richlé dodání
    • sluzba zásilkovna

Reakce obchodu Mobilmax

děkujeme za Vaši kladnou recenzi a vyjádření spokojenosti s našimi službami.

perfektní obchod,rychlé dodání

• nakoupil v obchodě Mobilmax před 3 týdny

Příspěvek byl odstraněn na žádost autora příspěvku.

• nakoupil v obchodě Mobilmax před 4 týdny

Odborníci svého oboru, všichni vědí, rozumí a poradí. Ochotní a usměvaví. Moje objednávka připravena přesně jak měla být, ale v obchodě nabídnuta jiná varianta a nakonec lepší. Vše ukázali a nechali osahat a vyzkoušet. Nakupuji tam vždy rád a doporučuji všem.

• nakoupil v obchodě Mobilmax před 3 týdny

• Z Mobilmax mi i volali, aby si ověřili objednávku (měla jsem tam chybu). Možnost osobního vyzvednutí zdarma. Ochota poradit.

Jen není při objednávce přes internet uvedeno, že lze platit kartou.

• nakoupil v obchodě Mobilmax před 4 týdny

• rychlost a ochota bezvadný servis Děkuji
  • nakoupil v obchodě Mobilmax před 1 měsícem

Rychlé doručení