• Příště nebudu vybírat nejlepší deal :-/

Koupil jsem LCD a akumulátory na iP SE, všechny tři super levné produkty jsou nepoužitelné :(

• Nesouhlasí velikost!

• výhody jsem nenašel

jedno utery objednáno a za týden na zásílkovně v 21.století baterka skladem do staršího telefonu . Pracuji na 12 hod denní tak musím počítat kdy to příjde .

• Ochrane skla, katastrofa.
    • Nepřesné informace o produktu, fake obrázky. Např. sklo na s9 je uváděno v popisu prý na celý display, haha ochrana displeje je tak maximalně 70%.
    • Neplatí co je psáno, to je dáno. Tak pozor!
    • Zboží objednané v úterý 26.4 v podvečer. Balík přišel až 2.4 za mě dlouhá doba.

Objednala jsem dceři pouzdro na telefon, tzv. Liquid - fialové, kde se měly hvězdičky, dle fotografií, přelévat podle naklonění telefonu. Bohužel přišlo jiné pouzdro. Sice také fialová, ale se zatavenými (statickými) hvězdičkami. Je hezké, ale zklamání bylo.
    Asi by bylo fajn, aby prodejce měl zboží zkontrolované, či na webových stránkách správně popsané.

• Objednal jsem si rychlonabijecku,která nabíjela 8hodin.Zrejme něco nebylo v pořádku.
    • zakoupené tvrzené sklo pro samsung A30S nesouhlasí z rozměry telefónu musel jsem koupit nové na datartu

• Obchod probíhá v pořádku do té doby, dokud nepotřebujete něco reklamovat. Nefunkční displej hned na druhý den odeslaný k reklamaci která probíhala celých 30 dní, oznámili, že díky sundané folii se kterou nejde dotyk displeje 100% vyzkoušet a naprosto smyšleném ohnutém kabelu reklamaci neuznají. Absurdní výmluvy reklamačního oddělení jako bych jim poslal rok použitý displej. Budu řešit znaleckým posudkem a žalobou.
    • Nekompetence reklamačního oddělení zastiňuje výhody tohoto obchodu.

děkujeme za Vaši recenzi.
    Jak u položky na eshopu, tak i přímo u LCD v zásilce jsou sepsána upozornění a podmínky, za jakých lze displej reklamovat.
    Samozřejmě je mezi nimi i mechanické poškození při neodborné montáži.
    Vámi reklamovaný displej jste zaslal s jasnými známkami instalace, byl poškrábaný, od lepidla a měl poškozený propojovací flex. Odstraněná folie, i přes všechna upozornění, byla tím posledním důvodem, který má smysl řešit, ale zní to pro recenzi dobře, že.
    Displej byl posuzován na 2 reklamačních odděleních, na našem i u dodavatele. Vše je zaznamenáno na fotografiích, které jste jistě obdržel.
    Způsob Vaší komunikace a výhružky komentovat ani radši nebudeme, už jen pro to, že domácí kutily nepodporujeme.

• Rychle
    • Ochranné sklo bez lihových stěrek jako kdysi, a ostaního sortimentu
    • baterie bez nářadí jako kdysi

Názor je ten, že někdo chce už moc, děkuji, příště si objedám na alli bo tak, dojde mi vše co potřebuju a za půlku, končím s váma přeprodejcama, už je to na mě moc rač i měsíc počkám.

Reakce obchodu Mobilmax

děkujeme za Vaší recenzi. Zboží Vám bylo dodáno se všemi náležitostmi, které jsou u položek uvedeny a jak byly potvrzeny ve Vaší objednávce. Také Vám garantujeme záruku a možnost vrácení, tak jak je zvykem a dané českým zákonem.
    Pro Vás je ale spíše vhodné doporučení na přestěhování do Asie. Tam budete mít vše za půlku, i bydlení, služby, bezpečnost atd. :-)

Team MOBILMAX

Nedopuručuju přišlo mi poškozený zboží a po slybu prodejce že mi to vyměnění za jiný jen sliby potom žádná reakce z jejich stray

Obchod mi informoval, ze cenu uvedenou na webu (i v objednavce) nei schopen cenu dodat a objednavku zrusil. Alespon bezproblemu vratil penize.

děkujeme za Vaši recenzi.
    Bohužel došlo k načtení chybné ceny u produktu a ta byla o jeden řád ponížena, tedy produkt byl za 1/10 běžné ceny. Tato skutečnost musela být patrna již při zadání objednávky. Vše jsme okamžitě uvedli na pravou míru dle obchodních podmínek.
    Nikdo není neomylný, ani plně automatizovaný eshop :-)

Team MOBILMAX

dodáno jiné zboží nebo vadné zboží .
    pouzdro na telefon neodpovídá typu telefonu i přes to že jsem se před nákupem dotazoval zda je to opravdu daný typ ( otvor pro zadní kmeru zčásti překrývá kameru , chybí boční výřez pro ovládání telefonu - funkce otisku prstu nemožná atd.
    ochranné sklo nemá otvor pro přední kameru , opět neodpovídá uváděnému typu , kterým je i sklo označené .

děkujeme za Vaši recenzi.
    Před nákupem je dobré zjistit, na jaký typ telefonu dané příslušentví potřebujete.
    Zboží bylo dodáno přesně dle objednávky a je určeno pro modely uvedené v názvu položky.
    Zřejmě došlo k záměně modelů 7 a 7 PRO, které jsou rozdílné.
    Chybně objednané zboží není problém obratem vyměnit za správné.

• posila spam

děkujeme za Vaši recenzi.
    Požadavek na zasílání informačních mailů u Vašeho emailu byl zvolen při zadávání Vaší objednávky, kde jste s jej stvrdil souhlasem s obchodními podmínkami. Od doručování se lze jednoduše odhlásit v každém zaslaném emailu.
    Nevyžádanou poštu jistě nezasíláme.

• Sklo Huawei P30 lite - malý rozměr

Dodané sklo na Huawei P30lite je menší o 5mm a nekryje rovnou část displeje. Odpověď na tuto skutečnost od Mobilmax byla arogantní a nejevili zájem tento problém řešit.

děkujeme za Vaši recenzi.
    Objednal jste si základní typ skla za 139,-, který je pouze na rovnou část displeje. Vše je v popisu položky plně popsáno.
    Těchto skel se prodává velké množství a jsou bezproblémová.
    Pokud si objednáte zboží, které nechcete nebo neodpovídá Vaší představě, je pro to zákonem stanovená lhůta pro vrácení zboží 14 dní. Použité, již nalepené sklo, ale samozřejmě vracet nelze.

Zde připojuji naší "arogantní" komunikaci.

Vy: Dobrý den, dodané sklo na Huawei P30 lite je o 2mm menší ze všech stran, takže celkem k ničemu. Pěkně děkuju L.
    Naše odpověď: Dobrý den. Tuto skutečnost máme napsanou na našich webových stránkách.
    Viz. Vlastnosti: Toto sklo chrání pouze rovnou plochu displeje, nikoli okraje!

Nežli začnete publikovat "přikrášlené" recenze, je dobré si uvědomit, kde vznikla podstata problému.

Neochota!

děkujeme za Vaši recenzi.
    Vaše objednávka byla vyřízena dle informace uvedené u objednaného produktu a dle provozní doby eshopu. Pokud objednáte zboží v pátek v pozdní odpoledne, je logické, že bude připraveno na kamenné pobočce v pondělí ráno.
    Nevíme co na tomto postupu lze nazvat "neochota".

Team Mobilmax

• Zasílá nekvalitní zboží

Objednal jsem si baterii do mobilu a po týdnu užívání se neustále vybíjí a nedrží nabitá.

děkujeme za Vaši recenzi.
    Je přirozené, že 100% zboží není bezproblémového. Pokud je daný kus baterie vadný, zašlete jej na reklamaci a obratem Vám ji vyměníme. My nemáme šanci každou baterii přezkoušet.
    Odsuzovat kvalitu sortimentu firmy na základě jedné vadné baterie?

Team MOBILMAX

Display nebyl kvalitní přední strana přišla již odlepena, nefunguje notifikacni dioda
    Display má nízký kontrast, prosvítá světlo kolem přední kamery, mřížky sluchátka i foto senzoru.
    Ocenil bych aby obchod napsal na své stránky že výrobek má nízkou kvalitu a nabídl třeba lepší alternativu.

děkujeme za Vaši recenzi.
    Displejů prodáváme velké množství a shodnou položku jsme již také zaslali řadě zákazníků.
    Zatím jsme ale nezaznamenali jakýkoliv problém s tímto displejem. Pár kusů montovali i naši technici, také bez problémů.
    Díl bereme od největšího českého velkoobchodu. Může se samozřejmě přihodit, že zašlou nějaký kus horší kvality, jak popisujete.
    I když provádíme vizuální kontrolu každého dílu před expedicí, popisované problémy odhalit jí nelze.
    V nabíce máme další 2 položky, a to originální plně osazený díl a nebo díl bez rámečku určený k lepení.
    Pokud Vám díl nevyhovuje, zašlete nám fotografie popisovaného problému a dohodneme se na vhodném postupu reklamace / výměny dílu.

• bylo zruseno obchodem

• Nemají možnost platby kartou
    • Neumějí poslat na dobírku

Dobrý den.

Zakoupené zboží je možno zaslat na dobírku, jak Českou poštou, tak Zásilkovnou, nebo WEIDO.

Platba kartou, i převodem na účet je u nás možná.

Děkuji s pozdravem
    Team MobilMax