• nakoupil v obchodě Mobilmax před 2 týdny

Obchod mi zaslal neoriginální baterie, která do příslušného telefonu nepasuje, ačkoliv na obalu je příslušný telefon deklarovaný. Považuji to za neprofesionální neznalost, která je odstrašující. Pro mne nadále nedůvěryhodné!

• Rychlé dodání !

• Rychlé doručení, skvělá domluva
  • nakoupil v obchodě Mobilmax před 2 týdny

• rychlost odeslání příznivá cena zboží
    • dražší poštovné

• Rychlost, dobrá cena
  • nakoupil v obchodě Mobilmax před 3 týdny

obchod super,rychlé dodání. jediná chybka že sem si to nechala poslat na výdejní místo a eshop tam nenapsal moji adresu. jen adresu výdejního místa. takže nejen že mi balík otevřeli ale málem mi nebyl ani doručen

• nakoupil v obchodě Mobilmax před 3 týdny

• Zabaleni produktů bylo hodně dobré až nezvykle
    • Rychlost dodaní
    • LCD display mi přišel už s odlepenou fólii což znamenalo že reklamace nebyla možná.
    • Display sám od sebe chvilema zaznamenává dotyk i bez mého prstu.

Reakce obchodu Mobilmax

děkujeme za Vaši recenzi.
    Všechny díly před odesláním prochází výstupní kontrolou, viz štítek na obale.
    Díl neni nikdy expedován bez ochranné folie.
    Všechny LCD moduly balíme do více vrstev bublinkových folií + kartonové krabice, nic nezvyklého při známém zacházení dopravců se zásilkami.
    Pokud je displej příliš citlivý, zkalibrujte jej a upravte citlivost, nejedná se o vadu.
    Případně jej máte chybně namontovaný a odizolovaný.

• nakoupil v obchodě Mobilmax před 3 týdny

• Rychle dodání, resp. Osobní odběr druhý den.
    • Kamenná prodejna má mnohem vyšší ceny než na eshopu.

Reakce obchodu Mobilmax

děkujeme za Vaši recenzi a vyjádření spokojenosti s rychlostí nákupu.
    Kamenné prodejny mají výrazně vyšší náklady, je tedy logická i vyšší cena zboží.
    V této ceně platíte službu poradenství od prodavače a pomoc s výběrem a možnost okamžitého odběru zboží.

• nakoupil v obchodě Mobilmax před 3 týdny

• rychlost dodání zboží, příjemné vystupování na pobočce

Reakce obchodu Mobilmax

děkujeme za Vaši pochvalnou recenzi a vyjádření spokojenosti s přístupem našich zaměstnanců při osobním odběru. Těšíme se na další rychlý a bezproblémový nákup.

• nakoupil v obchodě Mobilmax před 3 týdny

Nastavení tel. i návod slovensky,na jejich stránkách je distribuce cz.

Reakce obchodu Mobilmax

společnost Samsung působí na obou trzích, jak CZ tak SK. Velkoobchody, které jsou také zaměřeny na obou trzích tak nakupují zásoby dle výhodnosti kurzu.
    Tedy telefon s přednastavenou slovenštinou lze plně používat i využívat oficiálních servisů v CZ a naopak.
    Jen je při zapnutí přednastaven, jak uvádíte.
    Rozhodně neprodáváme telefony EU nebo Dubaj a jiné šedivky bez podpory oficiálních servisů a distribuce.

• nakoupil v obchodě Mobilmax před 1 měsícem

Po vytvoření objednávky mě přišlo potvrzení objednávky s tím, že se objednávka zpracováva (23.5.2018). Chtěl jsem vyzvednou na jedné z poboček zásilkovny (přeposlání z centra Brna na okraj Brna). 28.5.2018 urgováno z mé strany kde je objednávka. Bohužel mi bylo sděleno, že nastala chyba v systému a objednávka nebyla přesunuta tak aby byla zpracována(ještě, že jsem se ozval, škoda, že si to nepohlídal obchod samotný). Doručeno na pobočku zásilkovny 30.5.2018. Kdybych toto věděl radši si tam zajedu odobně i když se u pobočky v centru špatně parkuje. Dále jsem zjistil, že má nově koupený displej menší vysvícený flíček - nechci řešit jelikož není vidět při běžném používaní.
    Dodané sklíčka na iPhone 6 jsou dokonce tak malá, že neschovají celý displej o cca 1-2mm na stranách.

• nakoupil v obchodě Mobilmax před 4 týdny

• nakoupil v obchodě Mobilmax před 1 měsícem

Suma sumárum jsem spokojen. Tato firma má prodejnu i ve městě kde
    bydlím a tak se dá dodání velmi urychlit. Jsem rozhodnut zůstat Mobilmaxu věrný i při dalším nákupu.

• Rychle dodani vyhrobek odpovida na 100%

Super

• nakoupil v obchodě Mobilmax před 1 měsícem

Velmi milý a profesionální přístup.

Rychle vyrizeni objednavky

• nakoupil v obchodě Mobilmax před 1 měsícem

• Zboží, které bylo v e-shopu za cca 50% a bylo skladem na prodejně, muselo být objednáno z e-shopu a k vyzvednutí bylo za 2 dny. Nechápu.

Reakce obchodu Mobilmax

Děkujeme za Vaši recenzi. Bohužel je těžké vyřídit objednávku, když si zboží objednáte po zavírací době. Objednávku jsme od Vás přijali v pátek 18:05 a vyřízena byla ihned následující pracovní den, což bylo pondělí 14.5.2018.

Veškeré informace ohledně otevírací doby jsou na našich stránkách uvedeny.

Team MobilMax

• nakoupil v obchodě Mobilmax před 1 měsícem

• možnost osobního odběru na pobočce, ochotná obsluha
  • nakoupil v obchodě Mobilmax před 1 měsícem

Obal byl doručen, ovšem jiný než jste prezentovali na fotografii. Měl být s magnetickým klipem a nebyl. Prostě jenom knížka. Rozladilo mne to, ale musel jsem to vzít z důvodu časových. Proto vás nedoporučuji. P

Dobrý den.

Děkujeme za Vaši rezcenci. Prověřovali jsme Vaši objednávku a pouzdro, které jste si objednal magnetický klip nemá.

Objednané zboží jste si osobně vyzvedával na naší pobočce, kde jste to mohl přímo s obsluhou vyřešit a vybrat si pouzdro, které by Vám vyhovovalo.

Mrzí nás, že nejste spokojen s Vámi vybraným zboží, ale máte ještě možnost do 22.5 na odstoupení od kupní smlouvy a zboží si vyměnit za pouzdro, které bude splňovat Vaše požadavky.

MobilMax