• nakoupil v obchodě Mobilmax před 1 měsícem

• prodejna v miste bydliste
  • nakoupil v obchodě Mobilmax před 2 týdny

• Rychle objednání rychlé doručení maximální spokojenost
    • zboží dobře zabalene nepoškozené
    • Nad určitou adekvátní částku by potěšil dárek

Vřele doporučuji všem.

• nakoupil v obchodě Mobilmax před 2 týdny

Kupoval jsem baterii Lenovo BL244, dle popisku originál, ale při výměně jsem zjistil, že je rozměrově o dost menší než má originální v telefonu. Vzhledem k této skutečnosti si nejsem jistý, zda je opravdu originální s danou kapacitou.

Reakce obchodu Mobilmax

prodáváme shodné baterie, jako všichni ostatní prodejci. Zdroje dovozu jsou shodné. Baterie se mohou lišit dle výrobních várek. Většinou je nevyrábí jeden výrobce po celou dobu. Výrobci telefonů si objednávají baterie u externích dodavatelů.
    Pokud Vám zboží nevyhovuje nebo nejste spokojen s kvalitou, není problém jej vzít zpět. Jinou baterii ale zřejmě na trhu neseženete.

• Nízká cena
    • Kvalita
    • Rychlost vyřízení

Reakce obchodu Mobilmax

děkujeme za Vaši kladnou recenzi a vyjádření spokojenosti s cenou i rychlostí dodání zboží.
    Těšíme se na další spokojené nákupy na našem eshopu nebo libovolné z 5 kamenných poboček.

• osobní odběr

Reakce obchodu Mobilmax

děkujeme za Vaši recenzi a využití možnosti osobního odběru zboží na jedné z našich kammených poboček. Jsme potěšeni, že nákup proběhl k Vaší spokojenosti.

• Rychlost, skvělá komunikace

Reakce obchodu Mobilmax

děkujeme za Vaši pozitivní recenzi a vyjádření spokojenosti s komunikací pracovníků ai rychlostí dodání zboží.

• nakoupil v obchodě Mobilmax před 1 měsícem

spokojenost, rychlé dodání, dobrá cena

• Rychlé, přehledné,

• sortiment
    • možnost vyzvednutí v kamenné prodejně
    • zboží nelze získat za ceníkovou cenu, takže ceník je zavádějící
    • za osobní vyzvednutí v jejich prodejně si obchod účtuje přirážku, což většina internetových obchodů nedělá
    • Přirážka je u nízkonákladových položek podstatnou částí celkové ceny

Solidní sortiment, rychlost. Zboží nelze získat za ceníkovou cenu, vždy účtují přirážku, i když se osobně vyzvedne v jejich prodejně.

Reakce obchodu Mobilmax

zboží lze získat za uvedenou "ceníkovou" cenu. Poplatek za osobní odběr je administrativní záležitost, která je při nákupu nad 700,- bezpředmětná. Je to dáno nastavenou byrokracií a nutnosti každou drobnost fakturovat, zpracovávat EET, držet 14 denní ochranu na vrácení atd. Což u malých položek je buď o vysoké marži nebo o daném poplatku. Většina zákazníků u nás ale nekupuje pouze 1 věc a nákupy jsou za vyšší částky. Systém je tak nastaven pro majoritní skupinu zákazníků. Nabízíme jim tímto nižší ceny a poplatek jen na menší nákupy.

Team Mobilmax

• nakoupil v obchodě Mobilmax před 4 týdny

• Sortiment, ceny

Menší společnost

Reakce obchodu Mobilmax

děkujeme za Vaši pozitivní recenzi a pochvalu našeho sortimentu za nízké ceny.
    Aktuálně provozujeme 5 kammených poboček + eshop. Dále také např. půjčovnu obytných vozů.
    Zázemí menší a čistě české společnosti je v dnešní situaci na trhu pro zákazníka spíše výhodou.

• nakoupil v obchodě Mobilmax před 3 týdny

Mám velmi dobrou zkušenost s tímto obchodem i dodaným zbožím.

Reakce obchodu Mobilmax

děkujeme za Vaši recenzi a vyjádření spokojenost s našimi službami i prodávaným zbožím.

• Vše OK

Reakce obchodu Mobilmax

děkujeme za Vaši kladnou recezni. Jsme potěšeni, že daný nákup proběhl k Vaší spokojenosti a těšíme se na další nákupy na eshopu mobilmax.cz

• bleskové doručení
  • nakoupil v obchodě Mobilmax před 4 týdny

• Originální zboží od výrobce.
    • Vše OK

Rychlé dodání, dobré ceny.

• Super ceny, rychlé dodání

Seriózní jednání, rychlost, dobrá komunikace

Rychlé dodání objednaného zboží

• nakoupil v obchodě Mobilmax před 2 měsíci

Baterie se nenabíjí fakt nedoporučuji

Reakce obchodu Mobilmax

pokud Vám nejde baterie dobít, je většinou pouze podvybitá. Stačí ji na moment napojit napřímo na zdroj. V případě vady měníme baterie obratem za jiný kus.
    Je škoda, že se informaci o problému dozvídáme až po 2 měsících tímto způsobem a neposkytl jste nám prostor pro vyřešení problému k Vaší spokojenosti.

• nakoupil v obchodě Mobilmax před 1 měsícem

Tak nějak si představuji službu prodejce. Děkuji.

Reakce obchodu Mobilmax

děkujeme za Vaši pozitivní recenzi a vyjádření spokojenosti s našimi službami. Těšíme se na další spokojený nákup dle Vašich představ na našem eshopu nebo libovolné z 5 kamenných poboček.

• nakoupil v obchodě Mobilmax před 1 měsícem

• Rychlé dodání zboží dobré ceny
    • Žádná není

Reakce obchodu Mobilmax

děkujeme za Vaši recenzi a vyjádření spokojenosti s cenou i rychlostí dodání zboží. Těšíme se na Váš další nákup na našem eshopu nebo libovolné z 5 kamenných poboček.

• Rychle nákup.