• sortiment

Spolehlivý, rychlý.. Mohu jen doporučit

• Cena, rychlost
    • neznám
  • nakoupil v obchodě Mobilmax před 3 týdny

• prodejna je ve Svitavách - v místě mého bydliště - to je výhoda. Preferuji eshopy s kamennou prodejnou - mám větší jistotu úspěšného obchodu...

Byť se jednalo o drobnost - nákup baterie do mobilu - vše proběhlo rychle (skoro okamžitě) a bez problémů. Tak to ostatně má být, ale v dnešní době už to není takovým pravidlem. Rád se o tuto zkušenost podělím s dalšími kupujícími.

• nakoupil v obchodě Mobilmax před 3 týdny

• Rychle,snadno,bez problémů,naprostá spokojenost.
  • nakoupil v obchodě Mobilmax před 1 měsícem

• rychlé, vyzvednutí v místě bydliště

• kvalita originál
    • Dobrá komunikace s obchodem
    • Velmi dobře zabaleno. Došlo vše nepoškozeno a funkční
    • pěkný přehled zboží

Zazařuji obchod k mým oblíbeným.

• nakoupil v obchodě Mobilmax před 1 měsícem

• Velmi rychlé, velmi pečlivě zabalené.
    • Neúměrně drahé přepravné k velikosti a váze zboží. Pokud známí nepospíchají, nedoporučuji. Hledat lacinější přepravné.

Reakce obchodu Mobilmax

děkujeme za Vaši recenzi ač Vaše kritika dopravy nás překvapuje. Objednal jste si baterii do mobilního telefonu a doručení obchodním balíkem na dobírku. Dopravné je za 89,- což je cena diktovaná dopravcem. U firem jako PPL, Česká pošta či DPD se tento typ balíku pohybuje v cenách 130,- a výše. Levněji na dobírku a dovozem do místa bydliště ani zasílat na CZ trhu nelze, jedině přes osobní odběry na výdejnách.
    Obchodní balíky jsou také doručovány do 1 prac. dne, tedy pokud vyloženě daný balík nezbloudí, je to i nejrychlejší možná doprava (mimo vnitroměstské rozvozy).
    Zde na velikosti nezáleží.

• nakoupil v obchodě Mobilmax před 1 měsícem

Bylo mi doručeno jiné zboží,než které jsem si objednala. Nicméně reklamace proběhla naprosto bez problémů a zboží mi bylo obratem vyměněno za správné. Skvělé a rychlé jednání paní Hanny Dashkovetské jak po telefonu,tak mailem. Víc takových sympatických a férových lidí!! :-)

Reakce obchodu Mobilmax

děkujeme za Vaši recenzi i podělení se o zkušenost s naším zákaznickým servisem.
    Těšíme se na další spokojené nákupy na našem eshopu nebo libovolné z 5 kamenných poboček.

• Rychle vyřízeno.

Reakce obchodu Mobilmax

děkujeme za Vaši pozitivní recenzi i pochvalu rychlého vyřízení Vaší objednávky.

• nakoupil v obchodě Mobilmax před 1 měsícem

Pre mňa kvalitný dodávateľ náhradných dielov M.T.

Reakce obchodu Mobilmax

děkujeme za Vaši kladnou recenzi i podělení se o zkušenost s naší nabídkou náhradních dílů a jejich kvalitou.

• Rychly, levnejsi

Doporucuji

Reakce obchodu Mobilmax

děkujeme za Vaši doporučující recenzi i pochvalu rychlého vyřízení Vaší objednávky.

• nakoupil v obchodě Mobilmax před 1 měsícem

• Co jsem objednal, to bylo v dobré kvalitě a za dobrou cenu.
    • Obchod na svých stránkách uvádí prakticvké typy jak výrobky používat a prodloužit jejich životnost.
    • Poštovné na Zásilkovnu by mohlo být klidně o dvacku levnější s ohledem na rychlost dodání. U konkurence je dodání za méně peněz a dokonce ten samý den běžné.

Ještě jsem neměl zkušenost s reklamací. Na tom se vždycky vídí, jak obchod bere své obchodování vážně. Ale pokud mají i reklamace bez problému a zboží se dá vyměnit, je to super obchod s docela dobrým výběrem.

Reakce obchodu Mobilmax

děkujeme za Vaši pozitivní recenzi i podělení se o zkušenost s kvalitou a cenou dodaného zboží.
    Zásilkovna je smluvní doručovací služba třetí strany, nelze ji tedy srovnávat cenově ani časově s přímými výdejnami prodejců. Na našich kamenných pobočkách také máte zboží do 4 hodin a za 25,- a nad 700,- bez poplatku.

• nakoupil v obchodě Mobilmax před 1 měsícem

Už několikrát jsem objednal a vždy v pořádku. zákaznický servis v naprostém pořádku.

• nakoupil v obchodě Mobilmax před 1 měsícem

• rychlost, dokučeno na pobočku i o víkendu

• dobry

• Levné a rychlé
  • nakoupil v obchodě Mobilmax před 1 měsícem

• Baterii k Lumii 550 nikde neměli.
  • nakoupil v obchodě Mobilmax před 1 měsícem

• Platba předem a vše ok
    • Trošku by chtělo lépe označit slovo skladem, musí se zkoumat kde skladem a podle toho zjistím kdy to bude doruceno