Mobilmax

Garance nákupu - Mobilmax

3059 recenzí z celkového počtu 10325 hodnocení

• 3 dny Průměrná doba dodání v dnech
Ověřeno zákazníky

Obchod Mobilmax získal díky spokojenosti ověřených zákazníků prestižní certifikát Ověřeno zákazníky.
Více o Ověřeno zákazníky

Recenze Mobilmax

Běla

Přidáno: včera, 12:50

• výběr a nákup zboží v klidu domova
  • Zboží jsme museli reklamovat,ale bez problému nám vrátili peníze.Jsem spokojená.

Přidáno: 22. září 2017

Koupil jsem si zde kryt na S3ku Samsung, kdy na webu byl uvedeno, že se jedná o orignál a byl vyobrazen kryt bez LTE brandingu (vytisklý znak), který jsem sháněl. Mimo jiné, protože jsem zaplatil až 7.pracovní den (taková je prý splatnost) byla objednávka stornována. Místo toho, aby se mi obchod omluvil, bylo mi sděleno, abych příště zaplatil dřív. Jakmile kryt dorazil, samosebou na něm byl LTE branding. Když jsem u obchodu reklamoval, že jsem nechtěl kryt s tímto potiskem, tak opět místo omluvy jsem se dočkal akorát emailu, kde ze mě prodejce Mizera dělal pitomce.
Takže je to na vás. Tady si zákazníka neváží. Za mě nikdy víc!
Předpokládám, že jakákoliv reakce obchodu bude pouze výmluva, nebo ze mě opět budou dělat pitomce.

Reakce obchodu Mobilmax

Připojuji komunikaci se zákazníkem, názor si utvořte sami.
Zboží - Kryt baterie Samsung S3 za 105 Kč.

Zákazník:
poslali jste mi špatné zboží, co to má znamenat?
Na vašich stránkách uvádíte, že jedná o originální kryt (byť slevněný) a odpovídá tomu i fotka a přijde mi nějaký šunt s LTE branding, který se běžně prodává za pár korun?
Pošlete mi co jsem si objednal, nebo mi vraťte peníze a to i s poštovným.
Jsem velmi nespokojen.
Přikládám foto toho co mi dorazilo + foto co jsem si objednal.

Naše vyjádření:
kryt pochází od tohoto dodavatele a dle uvedeného kódu dílu má jít o originál.
Potisk LTE byl v některých zemích na daných telefonech (označení i9305 S3 LTE), např,
Pokud Vám ale tento nápis vadí, máte pro tyto účely 14 denní lhůtu na vrácení zboží.
Zřejmě ale aktuálně na trhu nenajdete originální kryt bez tohoto nápisu, poslední várky výroby S3 byly všechny s již s LTE.
Právě kryty bez nápisu jsou fake.

Zákazník:
výborně. To, že máte na webu špatný obrázek produktu a nemáte ani zmínku o LTE brandingu, který pro mne nebyl žádoucí, o tom nenapíšete ani řádku. A že byste se vůbec omluvil, že jsem nespokojen a že jste mi poslali jiné zboží než máte vyobrazeno v nabídce? Tím byste značně změnil situaci, namísto toho, abyste ze mě dělal pitomce.
Jste profesionál, to je vidět. Opravdu mě zaráží váš přístup k zákazníkovi při dnešní konkurenci, zvlášť, když chyba je na vaší straně.
Hledal jsem prodejce, co má ještě kryty bez nápisu LTE, o kterých tvrdíte, že jsou fake, což me pobavilo.
Rád se o svou zkušenost s Vámi a vaším obchodem podělím.

Přidáno: 20. září 2017

rychlé dodaní, spolehlivý obchod

Reakce obchodu Mobilmax

děkujeme za Vaši kladnou recenzi a jsme potěšení vyjádřením Vaší spokojenosti s našimi službami.
Těšíme se na Vás při dalším nákupu na eshopu nebo libovolné z našich 5 kammených poboček.

Ronald

Přidáno: 20. září 2017

• zboží ve velké slevě - displej vypadá kvalitně ale bohužel jsem ho dostal poškozený
  • Pozdní doba doručení
  • Poškozené zboží

Celkově vzato jsem zklamaný. Poprvé jsem objednal displej z česka a né z číny ze které mám dobré zkušenosti jen mě mrzí dodací doba. Displej došel po týdnu a půl od objednávky a po instalaci jsem zjistil závadu - levá část obrazovky byla posetá černými vertikálními pruhy. Zkoušel jsem ho i na jiném iPhonu a také se tam zobrazili ty samé pruhy.

Reakce obchodu Mobilmax

Vaši objednávku jsme přijali v pátek 8.9. před 16 hodinou. Zboží tedy bylo expedováno požadovaným způsobem ihned v pondělí 11.9..Zvolil jste převzetí přes výdejní místo Zásilkovny, kde je dodání na místo určení 1-2 dny. Vyřízení tedy trvalo 1 pracovní den + 2 dny doprava, což jistě není týden a půl.
Pruhy na LCD znamenají přerušení cesty na flex kabelu LCD. Displeje jsou kontrolovány před expedicí u dodavatele a podruhé před expedicí od nás. Vada tedy zřejmě vznikla neodbornou montáží, je natržen nebo drápnutý flex.

samott

Přidáno: 19. září 2017

Celkově vše OK

Reakce obchodu Mobilmax

děkujeme za Vaši pozitivní recenzi a těšíme se na další spokonený nákup na našem eshopu nebo jedné z 5 kamenných poboček.

František

• nákup bez problémů

Reakce obchodu Mobilmax

děkujeme za Vaši kladnou recenzi a vyjádření spokojenosti s bezproblémovým nákupem.

Jana

• Ochotný personál
  • Fronty v obchodě, dlouho musíte čekat - málo prodavačů

Ochotný personál
Fronty v obchodě, musíte dlouho čekat - málo prodavačů

Reakce obchodu Mobilmax

děkujeme za Vaši recenzi a poznámku k momentální komplikaci na dané pobočce. V odpoledních hodinách v "povýplatových" dnech můžete narazit na frontu. Proto na stránkách doporučujeme nejvhodnější časy pro bezproblémové vyzvednutí zboží.

Renata D

Přidáno: 18. září 2017

• příjemný personál, profesionální přístup, dobrá dopravní dostupnost - přímo u zastávka MHD)

Reakce obchodu Mobilmax

děkujeme za Vaši potěšující recenzi a těšíme se na další spokojený nákup.

Přidáno: 18. září 2017

Zboží dorazilo včas a řádně zabalené. Bohužel baterie do mobilu zřejmě prošla přede mnou mnoha rukama, ochytaná, otlačená, jako někde z odpadkového koše. Komunikace s obchodem bídná, bylo mi sděleno, že to se stává při balení (bulk) a na funkci to nemá vliv. Já jsem ale přesvědčen, že takové zboží nelze prodávat jako nové. Baterii jsem okamžitě vrátil a obchod reagoval vystavením dobropisu. Reakce obchodu byla okamžitá, proto dávám 3 hvězdičky. Snad dorazí na účet i peníze.

Reakce obchodu Mobilmax

integrované baterie Sony, jako jste si objednal, mívají na sobě měděnné izolátory, na kterých je patrný každý dotyk osoby.
Baterie putují od výrobce přes 3 a více skladů, někdo je tedy vždy do ruky musí vzít. Toto je ale pouze estetická záležitost.
Přeji dobré pořízení s nákupem dané baterie od jiného dodavatele, ale zřejmě obdržíte shodný produkt, jelikož bude od stejného dovozce.