• zboží doručeno v pořádku

Nemám zkušenosti,na mobilu se udělala bublinka a než jsem ji dostal pryč sklo prasklo

• Mají zboží, které jsem jinde nenašel
    • Ještě po týdnu nedorazila ani zpráva o přijetí kurýrem
    • Na kabel k nabíječce dost drahé

Mobilmax bych nevyužil, kdybych nepotřeboval specifický, prodloužený kabel k nabíječce na telefon. Potřeboval jsem ho rychle, ale to u tohoto obchodu zřejmě není možné. Věděl jsem, že se jedná o velmi nespolehlivý obchod od kamarádů, kteří si z něj dříve také objednali zboží, ale bohužel nebylo na výběr.

5 dní čekat na objednávku v roce 2023 je hrozné.

• Rozbity displej mi přišel

• Obchod rychle komunikuje přes email.
    • Zboží, které mi bylo doručeno bylo jiné než jsem si objednal. (konkrétně zboží: "iPhone X Lepicí Páska pro LCD" byla asi na iphone XS protože byla rozměrově větší)
    • Dalším produktem byl "LCD display Apple iPhone X + dotyková folie černý Class A". Displej funguje správně až na to že má dvakrát vyšší výšku než originál, lze ho mírně napasovat do samotného "těla" telefonu, ale nicméně vyčuhuje ven. Vadu jsem zjistil po odstranění ochranných fólií, takže reklamovat nebudu.

• Matoucí označení výrobků budí dojem, že jde o oríginální příslušenství, ve skutečnosti jde ale o neznačkovou náhradu
  • Recenze byla smazána z důvodu opakovaného hodnocení jedním uživatelem.

• Zboží doručeno rychle
    • Vrátil jsem zboží,avšak najednou je vše zdlouhavé a problém s vrácením peněz.
    • Komunikaci si musíte vynutit,sami nereagují.

Ačkoliv díly OK,komunikace a vrácení peněz v nedohlednu.
    Za mě NEDOPORUČUJI !!!

Dobrý den

děkujeme za Vaši recenzi a vyjádření se k vyřízením Vaší objednávky.
    Vámi vrácený díl nesplňoval obchodní podmínky, jevil jasné známky použití.
    I přes toto porušení jsme Vám vrácení vyřídili kladně.
    Díl ale bylo nutné přetestovat, zda nedošlo k poškození, proto nemohla být tato záležitost vyřízena ihned.
    Vše z naší strany proběhlo ve lhůtách, jak úkládá zákon a Vámi odsouhlasené obchodní podmínky.

Team MOBILMAX

Baterie byla vybitá a ani nabíjením se stav nezměnil.

Reakce obchodu Mobilmax

děkujeme za Vaší recenzi.
    Před prvním použitím baterie musíte sejmout ochrannou samolepku z kontaktů nové baterie.
    Přes tuto Vám baterie opravdu fungovat nebude.
    Prosíme příště se nejdříve ozvěte a informujte, když nejste technicky zdatný, nežli vynesete rozsudek v recenzi.

Team MOBILMAX

Tento e-shop nedoporučuji. Když vše proběhne hladce, bude to ok. Ale ve chvíli, kdy budete potřebovat něco řešit, nebo zboží vrátit, narazíte.....

Objednala jsem omylem špatný typ pouzdra na mobil. Místo na Redmi 7A mě vyhledávač pinknul na Redmi 7. Nezkontrolovala jsem si to už a rovnou objednala. Moje chyba.
    Balík jsem doma rozbalila, všimla si, že je pouzdro velké a nesedí ani výřez na foťák. Vrátila jsem ho tedy zpátky do obalu a napsala e-shopu omluvný e-mail s tím, že bohužel musím vrátit. Hned druhý den jsem pouzdro odeslala. Balík převzali 1. března (doklad z pošty). Vše v zákonné lhůtě 14.dnů.

Dnes máme 22. března. Dodnes nemám peníze na účtu. Byť měly být vráceny do dvou týdnů.

Z nepochopitelných důvodů putovalo pouzdro na reklamační oddělení. Tady na něm nejdříve našli jakési černé ťupky. Za pár dní objevili a do servisního formuláře připsali ještě odlouplou zlatou barvu (nesmysl. Během těch pár vteřin, co jsem měla obal v ruce, se nic z toho stát nemohlo). Celé to na mě působí dojmem, že si tam vyrábí závady, aby nemuseli vracet plnou částku. Pokud vůbec nějakou vrátí....
    Psala jsem obchodu e-maily. Nikdo nereaguje. Zkusím tedy napsat ČOI. Věřím, že oni odpoví....

Možná, že teď už konečně odpoví i e-shop. Očekávám nějakou jízlivou odpověď (v podobném duchu už tady odpovídali některým zákazníkům). Poslužte si. Je to vaše vizitka....

Reakce obchodu Mobilmax

omlouváme se za zdržení s vrácením peněz za zboží. Došlo zde k chybě, kdy si kolegyně všimla mírného poškození pouzdra a tím pádem předala toto zboží na reklamační oddělení. Jak bylo patrné a také jste uvedla, pouzdro jste vybalila a zkoušela na telefonu.
    Bohužel se také stává, že zboží někdy poškodí sami zákazníci, proto kolegyně zvolila tento postup. Z důvodu nemoci a dovolené jsme nebyli schopni tuto reklamaci vyřídit okamžitě, ale až nyní i tak v zákonné lhůtě 30 dnů.
    Dnes jsme Vám vystavili opravný doklad a očekávejte vrácení kupní častky za zboží.
    Aleš Fajgl

• Při reklamaci nefunkční baterie se čeká měsíc na vyjádření

Než tento shop tak raději nic!Po zakoupení baterie nejde spustit mobil za 23000kč.

Reakce obchodu Mobilmax

zaslal jste nám k reklamaci 2 ks baterií, kdy jedna z nich byla poškozená, (pomačkaná izolační vrstva, vrypy, zbytka lepidla na baterii). Uváděl jste stejnou vadu u obou kusů, což nebývá standardní. Z tohoto důvodu jsme obě baterie zaslali k prověření funkčnosti dodavateli. Pokud zboží nenese známky poškození, řešíme téměř vždy reklamace výměnou zboží ihned. Vaši reklamaci jsme vyřídili v co nejkratším termínu v rámci zákonné lhůty.
    Aleš Fajgl

• Koupil jsem nahradni drzak za ucho k hendsfee. V baleni byly 2 kusy, oba kusy jsou KO protoze to po chvilce prasklo. Nekvalitni material, proste SMEJD YROBEK !!!!!

Reakce obchodu Mobilmax

děkujeme za Vaší recenzi.
    Jste první z více než 100 zákazníků, kteří si dané příslušenství zakoupili a má s ním problém.
    S výrobkem tedy evidentně problém není. Jde tedy o to, s jakým typem HF jste jej použil, zda s kompatibilním či nikoliv.
    Bohužel jsme od Vás zatím neobdrželi informaci ohledně uvedeného problému.

Team MOBILMAX

• Recenze byla provozovatelem odstraněna ve smyslu čl. 8.3.2 OP Heureka.

• Recenze byla provozovatelem odstraněna ve smyslu čl. 8.3.2 OP Heureka.

• ...rychlost
    • ...objednávka obsahovala jiný typ zboží

Je potřeba řádně překontrolovat objednané, dobře zabalené zboží. Při druhé objednávce stejného zboží, jsem do poznámek uvedl, že mám zájem přesně o to zboží, které je popsáno a nabízeno na stránkách e-shopu. Došlo posléze storno objednávky ze strany prodejce a zpráva, že je jim moc líto mého rozhodnutí, pod hlavičkou STORNO-zákazník!

Reakce obchodu Mobilmax

děkujeme za Vaši recenzi a objednávku, kde jste si zvolil baterii Nokia, která je pod shodným označením vyráběna v Li-pol i Li-ion variantě. Nejedná se tedy o jiný typ zboží, ale totožné zboží shodných parametrů i rozměrů, sestavené z článků jiného složení.
    Jelikož je hlavním parametrem u dodavatelů typové označení, nelze předem přesněji zjistit, jaké provedení je aktuálně dostupné. Také se jedná o baterii na staré typy telefonů Nokia a na CZ trhu velmi špatně dostupnou.
    Pokud jste tedy požadoval jedině Li-pol baterii a dostupné je nyní jen provedení Li-ion (které jste odmítl), pak nezbylo než daný návrh vznik obchodního vztahu stornovat. Nejsme výrobci daných baterií.

Team MOBILMAX

• Koupila jsem si sluchátka guess a nefungují.momentálně řeším reklamaci.

Reakce obchodu Mobilmax

děkujeme za Vaši recenzi. Dodali jsme Vám originálně zabalená nová sluchátka Guess v zaplombovaném obalu.
    Pokud jsou nefunkční, nemáme toto před odesláním jak ověřit bez poškození daného obalu. To nedělá žádný eshop.
    Stane se, že je nějaký výrobek již z výroby vadný a je nutné jej reklamovat.
    Jestliže jste zákazník, který možnou reklamaci bere s nelibostí, doporučujeme nakupovat na kamenných pobočkách nebo na osobní odběr a zasílání z eshopů se vyhnout.

Team MOBILMAX

• Objednala jsem si ochranné sklo na mobil a přišlo mi jiné než bylo na obrázku. To, které mi přišlo jsem nechtěla. A vracet se mi to nevyplatí, jelikož bych zaplatila na poštovném víc, než kolik stálo sklo...

Reakce obchodu Mobilmax

děkujeme za Vaši recenzi. Vámi objednané tvrzené sklo na Huawei P9 Lite Mini bylo dodáno přesně podle obrázku a popisu Vámi zvolené pobočky.
    Pokud došlo z Vaší strany v pochybení ve výběru modelu telefonu Huawei a záměně za model P9 Lite, je jasné, že dodané sklo neodpovídá tomuto telefonu.
    Jestliže si nejste jista modelem nebo výběrem vhodného protuktu, obraďte se s dotazem na obsluhu eshopu, která Vám poradí.

Team MOBILMAX

Fólie na displej mobilu je nepoužitelná, vyhodila jsem ji. Na displeji nedržela, mezi displejem a fólií bylo spousta bublin, nešly vyhladit. Přišlo mi to, že je fólie stará a už nesplňuje svůj účel.

Produkt jsem si objednala před týdnem, ale stále nebyl odeslán.