• Příjemný personál v Brně

• Rýchle dodanie
    • Užasna podpora, odpovede na moje otázky v krátkom čase

Vynikajúca skúsenosť s odpovedami na moje dotazy. Rýchle dodanie zbožia. Kvalitne zabalene.

Reakce obchodu Megapixel.cz

velice děkujeme za Vaše kladné hodnocení. Moc si toho vážíme! Těšíme se na Vaše další objednávky. V případě jakýchkoliv dotazů mne neváhejte kontaktovat na e-mailu [email protected] . Za MEGAPIXEL Hana Tkáčová, zákaznický servis

• Prima stránky, prima nabídka, prima komunikace.
    • -----

Ochotný personál.

• docela vysoké ceny
    • problém s parkováním

• ceny
    • široký výběr

• Rychlé a spolehlivé doručení
    • Co napíší, že je skladem, to také mají (ne, že to začnou shánět někde u dodavatelů)

Rychlé a bezproblémové vyřízení objednávky.

Reakce obchodu Megapixel.cz

objednaval sem po prve a vse super

Reakce obchodu Megapixel.cz

Personál prodejny je velice ochotný a hlavně technicky znalý produktů, které prodává. Tento obchod mohu jenom doporučit.

• Ochota v jednání

• Obchod v místě bydliště

• Nejlepsi

• odborný personál
    • vyšší cenové hladiny

Velká spokojenost, slečna která mne obsluhovala byla velmi vstřícná a seznámila mne se základními funkcemi Canon D5 Mark IV Ještě jednou pochválit

Hezký den,
    děkujeme za Vaši pozitivní zpětnou vazbu v podobě 5 hvězdiček. Vážíme si toho, že jste MEGA a těšíme se na další objednávky či setkání na prodejně. Jakékoliv případné dotazy neváhejte zaslat na e-mail [email protected] . Za MEGAPIXEL zdraví Hana Tkáčová, zákaznický servis

• Příjemná a ochotná obsluha. Produkt byl vyzkošen přímo na prodejně Ostrava.
    • Přehledné stránky, vše v pořádku
    • Několik špatných recenzí na internetu

Dle recenzí na internetu jsem radši než objednat přes stránky zvolil přijít do prodejny osobně a řešil to naživo.
    Nebyl žádný problém s obsluhou, ani s produktem. Nemusel jsem řešit žádnou reklamaci, protože produkty fungují zatím správně tedy nemám vyzkoušeno, zda dělají obstrukce či né při reklamaci.

Hezký den,
    z Vašeho kladného hodnocení máme MEGA radost. Vážíme si toho, že jste s naším servisem spokojení. Pokud budete mít jakékoliv otázky, neváhejte se na mě obrátit na [email protected]. Za Megapixel zdraví Hana Tkáčová ze zákaznického servisu

Vždy spolehlivý a rychlý.

• široký sortiment

Rychlost a precizní komunikace.

rychlost dodání