rychle, prehledne, bez komplikaci, spokojenost

Reakce obchodu Megapixel.cz

velice děkujeme za Vaše kladné hodnocení. Moc si toho vážíme! Těšíme se na Vaše další objednávky. V případě jakýchkoliv dotazů mne neváhejte kontaktovat na e-mailu [email protected] . Za MEGAPIXEL Hana Tkáčová, zákaznický servis

• komunikace obchodu

Nakupuji v Megapixelu pravidelně, zkušenosti jen pozitivní. Profesionální služby a rychlé doručení.

• Příjemná komunikace
    • Obchod nám poskytl výraznou slevu na sadu tělo Sony + 2 objektivy (bez této slevy bychom tuto sadu nemohli pořídit, měli jsme danou maximální částku)
    • Zboží bylo zasláno ještě před provedením platby (zakoupeno na organizaci - Masarykova univerzita)

• vstřícná a ochotná obsluha

• MAximální profesionalita personálu

Nádherné prostředí, velký výběr, profesionální a ochotný personál. Radost nakupovat.

• Prodavač se mi dostatečně věnoval, asi 1h, měl jsem možnost vyzkoušet více variant.

• ochota personálu

vše ok

• Široký sortiment,dobrá komunikácia,spoľahlivý obchod

• Příjemný personál v Brně

• Rýchle dodanie
    • Užasna podpora, odpovede na moje otázky v krátkom čase

Vynikajúca skúsenosť s odpovedami na moje dotazy. Rýchle dodanie zbožia. Kvalitne zabalene.

Reakce obchodu Megapixel.cz

• Prima stránky, prima nabídka, prima komunikace.
    • -----

Ochotný personál.

• široký sortiment
    • docela vysoké ceny
    • problém s parkováním

• ceny
    • široký výběr

• Rychlé a spolehlivé doručení
    • Co napíší, že je skladem, to také mají (ne, že to začnou shánět někde u dodavatelů)

Rychlé a bezproblémové vyřízení objednávky.

Reakce obchodu Megapixel.cz

objednaval sem po prve a vse super

Reakce obchodu Megapixel.cz

Personál prodejny je velice ochotný a hlavně technicky znalý produktů, které prodává. Tento obchod mohu jenom doporučit.