• Rychlost dodání a velký výběr zboží.

Rychlost

Reakce obchodu Megapixel.cz

velice děkujeme za Vaše kladné hodnocení. Moc si toho vážíme! Těšíme se na Vaše další objednávky. V případě jakýchkoliv dotazů mne neváhejte kontaktovat na e-mailu [email protected] . Za MEGAPIXEL Hana Tkáčová, zákaznický servis

• Odborníci kteří se vám věnují a poradí.

• Velmi rychlé vyřízení.

Reakce obchodu Megapixel.cz

• Prehledne porovnani na eshopu, odborna rada personalu

• Konkrétní doplňky
    • Ceny

• Ceny
    • Rychlost dodani

• Vše v pořádku.

• naprostá pohoda

Profesionální personál, rychlost. Vždy dobře poradí.

Reakce obchodu Megapixel.cz

Funguje bezvadně a nelžou, co se dohodne, to platí.

Hezký den,
    děkujeme za Vaši pozitivní zpětnou vazbu v podobě 5 hvězdiček. Vážíme si toho, že jste MEGA a těšíme se na další objednávky či setkání na prodejně. Jakékoliv případné dotazy neváhejte zaslat na e-mail [email protected] . Za MEGAPIXEL zdraví Hana Tkáčová, zákaznický servis

• Velký výběr produktů jedné věci. Je jen na každém, v jaké výši, se za daný produkt chce pohybovat.

• Velký výběr
    • Bazarové zboží

Velmi ochotně mi poradili a doporučili vhodný objektiv. Tento přišel druhý den a vše bylo v pořádku. Potěšilo mě, že si váží a cení zákazníka.

Reakce obchodu Megapixel.cz

Vše v nejlepším pořádku....

Velká spokojenost

Reakce obchodu Megapixel.cz

• Naprostá spokojenost, prodejci jsou úžasní!

• Snadné parkování, poplatek byl uhrazen prodejnou

Skvělý osobní přístup, vše hned k vyzvednutí a připravené. Doporučuji!

Reakce obchodu Megapixel.cz

• Mají velký sortiment zboží z tématikou focení. Dokáží vždy poradit, jak na prodejnách, nebo telefonicky i také elektronicky
    • nevím

U Megapixelu nakupuji delší dobu a jsem spokojen z nabídkou zboží a odborností personálu. Megapixel nabízí vždy ještě něco navíc.

Reakce obchodu Megapixel.cz

• Vždy spolehlivé a rychlé jednání
    • nevím