• Ohromný výběr
    • Profesionální jednání
  • zakoupeno v Megapixel.cz před 1 týdnem

• Přehlednost, jasné ceny, snadný nákupní proces, rychlé doručení.
  • zakoupeno v Megapixel.cz před 1 týdnem

Nakupuji pravidelně, vše v pořádku

Hezký den,
    Vaše kladné hodnocení nás opravdu moc těší. Jsme rádi, že se k nám vracíte. V případě jakýchkoliv dotazů se neváhejte obrátit e-mail tkacova@megapixel.cz . Za MEGAPIXEL Hana Tkáčová, zákaznický servis

• zakoupeno v Megapixel.cz před 2 týdny

Zatím jsem byl vždy spokojený

Hezký den,
    děkujeme za Vaši pozitivní zpětnou vazbu v podobě 5 hvězdiček. Vážíme si toho, že jste MEGA a těšíme se na další objednávky či setkání na prodejně. Jakékoliv případné dotazy neváhejte zaslat na e-mail tkacova@megapixel.cz . Za MEGAPIXEL zdraví Hana Tkáčová, zákaznický servis

• zakoupeno v Megapixel.cz před 1 měsícem

• Obsluhující personál velmi ochotný a technicky na vysoké úrovni je vidět,že fotografie je také baví což zákazník ocení.
  • zakoupeno v Megapixel.cz před 1 týdnem

Vstřícné jednání , profesionální přístup, ochotni prodavači

Hezký den,
    z Vašeho kladného hodnocení máme MEGA radost. Vážíme si toho, že jste s naším servisem spokojení. Pokud budete mít jakékoliv otázky, neváhejte se na mě obrátit na tkacova@megapixel.cz. Za Megapixel zdraví Hana Tkáčová ze zákaznického servisu

• přehlednost
    • široký sortiment
    • rychlé vyřízení objednávky a dodání
    • zajímavé cenové akce a slevy
    • spolehlivost
  • zakoupeno v Megapixel.cz před 2 týdny

• Super výběr zboží jak v kamenném, tak na eshopu

• přehlednost
    • široký sortiment
    • zajímavé a časté cenové akce
    • komunikace
    • rychlé vyřízení objednávky a dodání
  • zakoupeno v Megapixel.cz před 1 měsícem

• Profíci
    • Kvalitka

Rád zde nakupuji

Reakce obchodu Megapixel.cz

velice děkujeme za Vaše kladné hodnocení. Moc si toho vážíme! Těšíme se na Vaše další objednávky. V případě jakýchkoliv dotazů mne neváhejte kontaktovat na e-mailu tkacova@megapixel.cz . Za MEGAPIXEL Hana Tkáčová, zákaznický servis

• zakoupeno v Megapixel.cz před 2 týdny

• Jeden z největších prodejců fotografické techniky a příslušenství s širokým výběrem sortimentu
    • Přehledný eshop s množstvím vlastních recenzí
    • Vyškolená a ochotná obsluha v kamenných prodejnách
    • Rychlé dodávky objednaného zboží

Megapixel na základě opakovaných nákupů vřele doporučuji.

• Vše výborné
  • zakoupeno v Megapixel.cz před 3 týdny

• Objednáno 18.6. Dodání druhá půlka července příště až budu něco potřebovat na první týden červenec tak si to objednám hned po velikonocich

Reakce obchodu Megapixel.cz

děkujeme za Vaše hodnocení a zpětnou vazbu. Velice se omlouváme za dostupnost zboží. Bohužel tuto situaci nedokážeme ovlivnit. V případě jakýchkoliv dotazů mne neváhejte kontaktovat na e-mailu tkacova@megapixel.cz . Za MEGAPIXEL Hana Tkáčová, zákaznický servis

• zakoupeno v Megapixel.cz před 2 týdny

Na Megapixelu je pro me vzdy radost na kupovat.

• Komplexní nabídka
    • Slušné ceny
    • Přístup
  • zakoupeno v Megapixel.cz před 2 týdny

• Velice ochotní prodejci rádi poradí vyřeší co je potřeba za mně obrovské plus.
  • zakoupeno v Megapixel.cz před 2 týdny

• Znovu, doslova, perfektní informace, rezervace objektivu a následně rychlá expedice.

Megapixel je stále na absolutní špičce a zdá se, že tam rozhodně chce i zůstat.

• Široký sortiment
    • Kvalitní poradenstvi
    • Trochu složitější dostupnost
  • zakoupeno v Megapixel.cz před 2 týdny

• Měl jsem stejný model již delší dobu. Naprostá spokojenost. Pro neopravitelné poškození pádem jsem sháněl stejný. A mám jej. Již je přezkoušený a plně funkční.