• Mimo všechno ostatní je možnost parkování u obchodu

vše OK

Super!

• Široká nabídka.
    • Skvělé webové stránky s množstvím informací, které rozhodně usnadní rozhodování s výběrem zboží.
    • Kvalitní personál v obchodě, pomůžou s výběrem.

• Množství nabízených produktů
    • Výborná komunikace
    • Technická podpora
    • Solidní uživatelská základna

velmi rychlé vyřízení objednávky

Reakce obchodu Megapixel.cz

velice děkujeme za Vaše kladné hodnocení. Moc si toho vážíme! Těšíme se na Vaše další objednávky. V případě jakýchkoliv dotazů mne neváhejte kontaktovat na e-mailu [email protected] . Za MEGAPIXEL Hana Tkáčová, zákaznický servis

• Příznivější ceny, spolehlivost, odbornost

Objednávka stornována prodejcem až po písemném dotazu na stav objednávky - 34 dnů od vytvoření objednávky ve stavu "vyřizuje se".

Reakce obchodu Megapixel.cz

děkujeme za Vaše hodnocení a zpětnou vazbu. Omlouváme se za komplikace s Vaší objednávkou. Kolegové Vás o stavu objednávky informovali. Bohužel u zboží se stav změnil velikou rychlostí a došlo k ukončení výrobku. V případě jakýchkoliv dotazů mne neváhejte kontaktovat na e-mailu [email protected] . Za MEGAPIXEL Hana Tkáčová, zákaznický servis

Nemám připomínky. Vše OK.

• Skvely pristup na prodejne
    • Rychle pripraveno k vyzvednuti
    • Siroky vyber a kvalitni informace
    • Super akce a cashbacky

Megapixel je proste skvely obchod. Je fajn si tam i jen tak zajit a prohlednout co zrovna potrebujete. Vyuzil jsem i vykup nejakeho zarizeni a vse naprosto v poradku a s humorem :)

Hezký den,
    z Vašeho kladného hodnocení máme MEGA radost. Vážíme si toho, že jste s naším servisem spokojení. Pokud budete mít jakékoliv otázky, neváhejte se na mě obrátit na [email protected]. Za Megapixel zdraví Hana Tkáčová ze zákaznického servisu

Profesionální

Reakce obchodu Megapixel.cz

• široký sortiment, spolehlivé, rychlé dodání

• spolehlivý e-shop

příjemná obsluha

Reakce obchodu Megapixel.cz

Při telefonické komunikaci bylo sděleno, že i přes inzerovanou lhůtu 1-2 týdny při dodání, nemohou po objednávce potvrdit žádný termín. Měl jsem počítat s klidně až 4-6 týdny. Po přímé komunikaci s Nikon mi byl sdělen termín obratem s dodací lhůtou 5 dní.
    Příště raději objednávat přímo u výrobce. Přidaná hodnota nulová.

Reakce obchodu Megapixel.cz

děkujeme za Vaše hodnocení a zpětnou vazbu. Omlouváme se za komplikace s Vaší objednávkou. Velice nás celá situace mrzí bohužel dostupnost zboží nedokážeme ovlivnit. V případě jakýchkoliv dotazů mne neváhejte kontaktovat na e-mailu [email protected] . Za MEGAPIXEL Hana Tkáčová, zákaznický servis

Příjemný a úslužný personál.

Reakce obchodu Megapixel.cz

Paraáda, déle trvá vypravení zboží.

Reakce obchodu Megapixel.cz

velice děkujeme za Vaše hodnocení. Vážíme si toho! Těšíme se na Vaše další objednávky. V případě jakýchkoliv dotazů mne neváhejte kontaktovat na e-mailu [email protected] . Za MEGAPIXEL Hana Tkáčová, zákaznický servis

• Kvalifikovaný a ochotný personál
    • Umístění - zastrčené mimo snadno dostupné centrum města

OK

Reakce obchodu Megapixel.cz

• Vždy se mi v případě jakýchkoliv nejasností dostane rychlé a odborné odpovědi

• Dostatečně široký sortiment
    • Společnost provozuje kamennou prodejnu, jejíž uspořádání a způsob prodeje však spíše připomíná výdejnu internetového obchodu. Veškeré zboží, kromě ukázek ve vitrínách, je umístěno kdesi ve skladu a zákazník, který si chce zboží před definitivním rozhodnutím o koupi jen prohlédnout, musí (někdy dost dlouho) čekat, až bude zboží dopraveno ze skladu. Pokud zjistí, že mu dan věc nevyhovuje, bylo jeho čekání zbytečné.