Spokojenost s nákupem.

Reakce obchodu Megapixel.cz

velice děkujeme za Vaše kladné hodnocení. Moc si toho vážíme! Těšíme se na Vaše další objednávky. V případě jakýchkoliv dotazů mne neváhejte kontaktovat na e-mailu [email protected] . Za MEGAPIXEL Hana Tkáčová, zákaznický servis

• Nemusím jezdit do prodejny v Ostravě, i když tam mohu nákup konzultovat. Už jsem tam kupoval bazarový objektiv a plná spokojenost.

• Dobrá komunikace

• Rychlost (Dodání druhý den)
    • Přehlednost

Vše bez problémů

• široký sortiment

spokojenost

Reakce obchodu Megapixel.cz

Vstřícné, ochotné a odborné jednání.

• Rychlé a spolehlivé jednání
    • Včasné doručení
    • Skvělá podpora zákazníkům

• rychlost dodání

Naprostá spokojenost, ochota personálu, vřele doporučuji

• Vše v pořádku

Super