Při telefonické komunikaci bylo sděleno, že i přes inzerovanou lhůtu 1-2 týdny při dodání, nemohou po objednávce potvrdit žádný termín. Měl jsem počítat s klidně až 4-6 týdny. Po přímé komunikaci s Nikon mi byl sdělen termín obratem s dodací lhůtou 5 dní.
    Příště raději objednávat přímo u výrobce. Přidaná hodnota nulová.

Reakce obchodu Megapixel.cz

děkujeme za Vaše hodnocení a zpětnou vazbu. Omlouváme se za komplikace s Vaší objednávkou. Velice nás celá situace mrzí bohužel dostupnost zboží nedokážeme ovlivnit. V případě jakýchkoliv dotazů mne neváhejte kontaktovat na e-mailu [email protected] . Za MEGAPIXEL Hana Tkáčová, zákaznický servis

Příjemný a úslužný personál.

Reakce obchodu Megapixel.cz

velice děkujeme za Vaše kladné hodnocení. Moc si toho vážíme! Těšíme se na Vaše další objednávky. V případě jakýchkoliv dotazů mne neváhejte kontaktovat na e-mailu [email protected] . Za MEGAPIXEL Hana Tkáčová, zákaznický servis

Paraáda, déle trvá vypravení zboží.

Reakce obchodu Megapixel.cz

velice děkujeme za Vaše hodnocení. Vážíme si toho! Těšíme se na Vaše další objednávky. V případě jakýchkoliv dotazů mne neváhejte kontaktovat na e-mailu [email protected] . Za MEGAPIXEL Hana Tkáčová, zákaznický servis

• Kvalifikovaný a ochotný personál
    • Umístění - zastrčené mimo snadno dostupné centrum města

OK

Reakce obchodu Megapixel.cz

• Vždy se mi v případě jakýchkoliv nejasností dostane rychlé a odborné odpovědi

• Dostatečně široký sortiment
    • Společnost provozuje kamennou prodejnu, jejíž uspořádání a způsob prodeje však spíše připomíná výdejnu internetového obchodu. Veškeré zboží, kromě ukázek ve vitrínách, je umístěno kdesi ve skladu a zákazník, který si chce zboží před definitivním rozhodnutím o koupi jen prohlédnout, musí (někdy dost dlouho) čekat, až bude zboží dopraveno ze skladu. Pokud zjistí, že mu dan věc nevyhovuje, bylo jeho čekání zbytečné.

• Rychlost vydání objednávky
    • Dobrý přístup

proč mám něco hodnotit dvakrát, akce je navíc až za 9 dnů!

Reakce obchodu Megapixel.cz

S obchodem vše bez problémů. Výkup objektivů bez problému. Rychlé jednání.

Reakce obchodu Megapixel.cz

Perfektní poradenství na prodejně, možnost vše vyzkoušet!!!

Reakce obchodu Megapixel.cz

Informovaná a vstřícná obsluha, doporučuji osobní návštěvu v obchodu.

• Velký výběr

• Rychlost doručení
    • Informovanost o zboží

Výborná skúsenosť s obchodom, veľmi rýchle doručenie!

Reakce obchodu Megapixel.cz

• Extrémne rýchle doručení, kvalitne zabalene
    • Odpovede na moje dotazy vo veľmi krátkom čase.

Zatiaľ som urobil dva nákupy na e shope megapixel. Pri tak rýchlom servise určite budem nakupovať ďalšie foto vybavenie od megapixelu.

Reakce obchodu Megapixel.cz

• prodejce osobně odpovídal fingovaně na otazky byl milí a dal mi na rozhodnutí,obchod rozhodně doporučuji
    • vše osobně jsem vyzkoušel

• Rychlá odezva, koupený produkt lepší, než byl prezentován. Rychlé dodání.

Obchod převyšuje svou úrovní očekávání.

Hezký den,
    z Vašeho kladného hodnocení máme MEGA radost. Vážíme si toho, že jste s naším servisem spokojení. Pokud budete mít jakékoliv otázky, neváhejte se na mě obrátit na [email protected]. Za Megapixel zdraví Hana Tkáčová ze zákaznického servisu

• perfektní obsluha

rychle, prehledne, bez komplikaci, spokojenost