Poslán úplně jiný kryt ‍

Reakce obchodu KrytoLand.cz

děkujeme Vám za Vaši zpětnou vazbu ohledně nákupu na Krytoland.cz. Omlouváme se za vzniklé nepříjemnosti způsobené záměnou zboží. Vaše zkušenost nás mrzí a velmi nám záleží na tom, aby každý zákazník byl s našimi službami spokojený.

Je pro nás důležité, abychom se každé situaci, kdy dojde k chybě, věnovali s maximální péčí. Rádi bychom tuto situaci co nejdříve vyřešili k Vaší spokojenosti. Prosím, kontaktujte nás na e-mailu [email protected] , abychom mohli podrobněji probrat, co se stalo, a najít vhodné řešení.

Můžeme Vám nabídnout následující možnosti řešení:

Výměna zboží: Zašleme Vám správné zboží a zajistíme, aby bylo doručeno co nejdříve. Nesprávné zboží od Vás vyzvedneme na naše náklady.
    Vrácení peněz: Pokud byste preferovali vrácení peněz, rádi Vám je co nejdříve pošleme zpět na Váš účet.
    Jsme velmi vděční za Vaši trpělivost a spolupráci při řešení tohoto problému. Vaše zpětná vazba nám pomáhá zlepšovat naše služby a procesy, aby k podobným situacím docházelo co nejméně.

Ještě jednou se omlouváme za vzniklé nepříjemnosti a děkujeme Vám za pochopení. Uděláme vše pro to, abychom obnovili Vaši důvěru a zajistili, že Vaše další zkušenost s nákupem u nás bude bezproblémová a příjemná.

S přátelským pozdravem,
    Tým Krytoland.cz

• nabízí zboží, které nemají

Milý zákazníku,
    děkujeme za recenzi! Mrzí nás, že nejste spokojeni s našimi službami. . Snažíme se nabídnout co největší výběr, abychom uspokojili potřeby všech našich zákazníků. Pokud budete mít nějaké další požadavky nebo otázky, neváhejte nás kontaktovat. Jsme tu pro Vás!

• Zásilka přišla opravdu rychle
    • Zboží po dvou dnech nefunguje a k vyřízení reklamace jsem musel znovu platit poštovné na odeslání zásilky

Milý zákazníku,
    děkujeme za recenzi! Mrzí nás, že jste nebyli s našimi službami spokojeni. Pokud jste měli problém se zbožím a chyba byla na naší straně, pak vás poprosíme se obrátit na naši infolinku, kde s vámi proplacení poštovného za odeslání reklamovaného zboží určitě vyřídí obratem a k vaší spokojenosti. Snažíme se nabídnout co největší výběr, abychom uspokojili potřeby všech našich zákazníků. Pokud budete mít nějaké další požadavky nebo otázky, neváhejte nás kontaktovat. Jsme tu pro Vás!

Milý zákazníku,
    děkujeme za super recenzi! Jsme velmi potěšeni, že jste si našli to správné zboží pro Váš telefon na našem e-shopu . Snažíme se nabídnout co největší výběr, abychom uspokojili potřeby všech našich zákazníků. Pokud budete mít nějaké další požadavky nebo otázky, neváhejte nás kontaktovat. Jsme tu pro Vás!

• Dobrá cena oproti konkurenci
    • Kryt, který měl něco vydržet, po pár dnech prasknul, po pádu z menší výšky se roztříštil okraj.

Milý zákazníku,
    děkujeme za recenzi! Mrzí nás, že nejste spokojeni s našimi službami. Pokud máte problém, který uvádíte, poprosíme se obrátit na naši infolinku, kde s vámi problém obratem a rádi vyřeší k vaší spokojenosti. Snažíme se nabídnout co největší výběr, abychom uspokojili potřeby všech našich zákazníků. Pokud budete mít nějaké další požadavky nebo otázky, neváhejte nás kontaktovat. Jsme tu pro Vás!

Tým Krytoland.cz

• Kryty hliníkové jsou sice opravdu pěkné na pohled a vypadají pevně ale jakmile se někde mobil ťukne, třeba i zlehka, tak to hned udělá pavouka na krytu...

Milý zákazníku,

děkujeme za recenzi! Mrzí nás, že jste nebyli se službami spokojeni. . Pokud máte nějaký problém, poprosíme se obrátit na naši infolinku, kde s vámi vše rádi vyřeší obratem. Snažíme se nabídnout co největší výběr, abychom uspokojili potřeby všech našich zákazníků. Pokud budete mít nějaké další požadavky nebo otázky, neváhejte nás kontaktovat. Jsme tu pro Vás!

Tým Krytoland.cz

Sklicko objednano na spravny typ ale nesedi

Tým Krytoland.cz

The delivery was very quick and the service was excellent but the product itself was a cheap knockoff of the product advertised on the website

Reakce obchodu KrytoLand.cz

Dear customer, Thank you for your review. We are sorry that you were not satisfied with our services, but we believe that you will trust us again.

The Krytoland.cz team

Moc není co hodnotit, zboží od 16.4. dosud nedorazilo, momentálně prý je řidič veze na depo - už dva dny. Takže zatím nespokojenost s délkou dopravy. Dotazník spokojenosti ten pošlete, i když zboží ještě nemám, ale zprávu, kde se zadrhlo, to ne.

Milý zákazníku,

děkujeme za recenzi! Mrzí nás, že jste nebyli se službami spokojeni. Pravděpodobně byla chyba ve skladu, za což se velice omlouváme. Vidíme, že zboží je již na cestě k vám. Snažíme se nabídnout co největší výběr, abychom uspokojili potřeby všech našich zákazníků. Pokud budete mít nějaké další požadavky nebo otázky, neváhejte nás kontaktovat. Jsme tu pro Vás!

Tým Krytoland.cz

Potvrdili obj, nechali si ji zaplatit a pak to zrusili, ze nemaji zbozi. Penize vratili.

Milý zákazníku,

děkujeme za recenzi! Mrzí nás, že jste nebyli se službami spokojeni. Pravděpodobně byla chyba ve skladu, za což se velice omlouváme. Pokud nám do mailu pošlete číslo objednávky, pak vám jako omluvu zašleme slevový kupon na další nákup u nás. Snažíme se nabídnout co největší výběr, abychom uspokojili potřeby všech našich zákazníků. Pokud budete mít nějaké další požadavky nebo otázky, neváhejte nás kontaktovat. Jsme tu pro Vás!

• Rychlé vyřízení reklamace
    • Kryt a ochranné sklo nepasovalo na telefon

Milý zákazníku,

děkujeme za recenzi! Mrzí nás, že jste nebyli se službami spokojeni. Snažíme se nabídnout co největší výběr, abychom uspokojili potřeby všech našich zákazníků. Pokud budete mít nějaké další požadavky nebo otázky, neváhejte nás kontaktovat. Jsme tu pro Vás! Jsme rádi, že jsme mohli chybu obratem napravit.

• Poškozený kryt

Kryt na mobil došel prasknutý ve vrchní části.

Milý zákazníku,

děkujeme za recenzi! Mrzí nás, že jste nebyli se službami spokojeni. Pokud máte problém s poškozeným zbožím, obraťte se na naši infolinku, kde problém ihned vyřeší k vaší spokojenosti. Snažíme se nabídnout co největší výběr, abychom uspokojili potřeby všech našich zákazníků. Pokud budete mít nějaké další požadavky nebo otázky, neváhejte nás kontaktovat. Jsme tu pro Vás!

Tým Krytoland.cz

• zaslán špatny typ obalu

vrácení zboží

Tým Krytoland.cz

Sklo chráněna bylo moc velká

Milý zákazníku,

děkujeme Vám za recenzi! Pokud budete mít nějaké další požadavky nebo otázky, neváhejte nás kontaktovat. Jsme tu pro Vás!

Tým Krytoland.cz

Objednávku zrušil po cca. dvou dnech s tím že je zboží vyprodané. Kladně hodnotím, rychlé vrácení peněz na platební karty.

Milý zákazníku,

děkujeme Vám za recenzi! Snažíme se nabídnout co největší výběr, abychom uspokojili potřeby všech našich zákazníků. Pokud budete mít nějaké další požadavky nebo otázky, neváhejte nás kontaktovat. Jsme tu pro Vás!

Tým Krytoland.cz

• zboží sice přišlo rychle, ale neodpovídá velikostí požadavkům

Reakce obchodu KrytoLand.cz

děkujeme za vaši recenzi. Poprosíme, pokud máte nějaký problém, pak řešit přes naší infolinku [email protected], kde zjistí, zda jste si chybně objednali či jste obdrželi chybně. Obratem váš požadavek vyřeší k vaší spokojenosti.

Děkujeme

Tým Krytoland.cz

• Dodání objednávky proběhlo po týdnu od objednání.

Milý zákazníku,

děkujeme Vám za recenzi! Jsme velmi zklamáni, že nejste spokojený zákazník. Pokud máte nějaký problém s objednávkou, poprosíme se obrátit na naší infolinku [email protected], kde s vámi váš problém rádi a obratem vyřeší. Jsme tu pro Vás!

Tým Krytoland.cz

Fotografie umístěna jinak než na objednávce.

• Dlouhá doba doručení

Milý zákazníku,

děkujeme Vám za recenzi i když dodání vám nevyhovovalo .J Snažíme se nabídnout co největší výběr, abychom uspokojili potřeby všech našich zákazníků. Pokud budete mít nějaké další požadavky nebo otázky, neváhejte nás kontaktovat. Jsme tu pro Vás!

Tým Krytoland.cz

• Objednal som si krit +tvrzene sklo do MLADEJ Boleslavi bolo zaslane do Vymperku ,kontaktoval som predavajuceto, kam to bolo odoslane vraj si to mám ja vybavovat z poštov Dakujem za ochotu.

Milý zákazníku,

děkujeme Vám za recenzi! Jsme velmi potěšeni, že jste si našli to správné zboží pro Váš telefon na našem e-shopu . Snažíme se nabídnout co největší výběr, abychom uspokojili potřeby všech našich zákazníků. Pokud budete mít nějaké další požadavky nebo otázky, neváhejte nás kontaktovat. Jsme tu pro Vás!