• Výběr produktů, cena, rychlost dodání, komunikace.

Slušný obchod.

Uživatelsky přívětivé stránky obchodu, výběr zboží, přiměřené ceny, rychlost dodání.

• Spolehlivý e-shop za rozumné ceny. Co napíšou, to platí.

• Kvalita a sortiment perfektní

Vše v naprosté pohodě

• Nízké ceny
    • Přehledné webové stránky
    • Široký výběr produktů

rychlé dodání, s krytem jsem moc spokojená

Reakce obchodu KrytoLand.cz

moc Vám děkujeme za Vaši krásnou recenzi a za to, že jste si našla čas podělit se o svou zkušenost s naším e-shopem Krytoland.cz. Máme velkou radost, že jste byla spokojená jak s rychlostí dodání, tak i s krytem. Vaše spokojenost je pro nás tou největší odměnou!

Vaše zpětná vazba je pro nás velmi cenná a dodává nám motivaci neustále zlepšovat naše služby, abychom splnili očekávání každého zákazníka. Pokud byste v budoucnu měla jakékoli dotazy nebo přání, neváhejte se na nás kdykoli obrátit. Rádi Vám se vším pomůžeme.

Ještě jednou děkujeme za Vaši důvěru a těšíme se na Váš další nákup. Přejeme Vám krásný den!

bleskové jednání

Reakce obchodu KrytoLand.cz

velmi Vám děkujeme za Vaši pozitivní recenzi a za to, že jste se s námi podělil o svou zkušenost. Máme obrovskou radost, že jste byl s rychlostí dodání spokojen. Na rychlém a spolehlivém doručení si zakládáme, a proto nás těší, že se to v tomto případě podařilo na jedničku.

Vaše zpětná vazba je pro nás obrovskou motivací a dodává nám chuť neustále naše služby zlepšovat. Pokud byste měl v budoucnu jakékoli dotazy nebo přání, neváhejte se na nás kdykoli obrátit. Jsme tu pro Vás a rádi Vám se vším pomůžeme.

Ještě jednou moc děkujeme za Vaši důvěru a těšíme se na Váš další nákup. Přejeme Vám krásný den!

Verča - Krytoland.cz

• Neskutečně rychlé dodání - do druhého dne do Z-boxu !

Spokojenost. Kvalitně zabalené zboží, rychlé dodání.

Reakce obchodu KrytoLand.cz

velice Vám děkujeme za Vaši pozitivní recenzi a za to, že jste si našel čas podělit se o svou zkušenost s naším e-shopem Krytoland.cz. Máme velkou radost, že jste byl spokojen s rychlostí dodání a že se nám podařilo splnit Vaše očekávání.

Rychlost a spolehlivost jsou pro nás velmi důležité, a proto nás těší, že se zásilka dostala do Z-boxu tak rychle. Vaše zpětná vazba je pro nás velkou motivací pokračovat v poskytování služeb na nejvyšší úrovni.

Pokud byste měl v budoucnu jakékoli dotazy nebo přání, neváhejte se na nás kdykoli obrátit. Rádi Vám se vším pomůžeme.

Verča - Krytoland.cz

Obchod neměl telefon skladem, ale sliboval odeslání do 2-5 pracovních dní, což dodržel. Kladně hodnotím i perfektní komunikaci. Rozhodně doporučuji.

Dobrý den Karle,

velmi Vám děkujeme za Vaši skvělou recenzi a za to, že jste se podělil o svou pozitivní zkušenost s naším e-shopem Krytoland.cz. Máme velkou radost, že jste byl spokojen jak s dodržením termínu odeslání, tak i s naší komunikací.

Vždy se snažíme o to, aby naši zákazníci měli co nejlepší zkušenost a aby vše proběhlo hladce, i když produkt není skladem. Je pro nás velmi důležité, že jste ocenil naši snahu a že jsme splnili Vaše očekávání.

Pokud budete mít v budoucnu jakékoli dotazy nebo přání, neváhejte se na nás kdykoli obrátit. Jsme tu pro Vás a rádi Vám se vším pomůžeme.

Suprově zabaleno.

Reakce obchodu KrytoLand.cz

velmi Vám děkujeme za Vaši pozitivní recenzi a za to, že jste si našel čas podělit se o svou zkušenost s naším e-shopem Krytoland.cz. Máme velkou radost, že jste byl spokojen nejen s produktem, ale také s tím, jak bylo vše pečlivě zabaleno.

Dbáme na to, aby se zboží k našim zákazníkům dostalo v perfektním stavu, a proto nás velmi těší, že jste ocenil způsob balení. Vaše zpětná vazba je pro nás nesmírně cenná a pomáhá nám udržovat vysokou úroveň našich služeb.

Pokud budete mít v budoucnu jakékoli dotazy nebo přání, neváhejte se na nás kdykoli obrátit. Rádi Vám se vším pomůžeme.

Ještě jednou Vám děkujeme za Vaši důvěru a těšíme se na Váš další nákup. Přejeme Vám krásný den!

Verča - Krytoland.cz

Perfektní cena i rychlost doručení mobilního telefonu

Dobrý den Marku,

moc Vám děkujeme za Vaši pozitivní recenzi a za to, že jste si našel čas podělit se o svou zkušenost s nákupem na Krytoland.cz. Máme obrovskou radost, že jste byl spokojený jak s cenou, tak s rychlostí doručení mobilního telefonu.

Vaše spokojenost je pro nás nesmírně důležitá a motivuje nás neustále se zlepšovat. Snažíme se, aby každý nákup proběhl co nejrychleji a k plné spokojenosti zákazníků, a jsme rádi, že jsme Vaše očekávání naplnili.

Pokud budete mít v budoucnu jakékoli dotazy nebo přání, neváhejte se na nás kdykoli obrátit. Rádi Vám pomůžeme a poradíme s čímkoli, co budete potřebovat.

Verča - Krytoland.cz

• Dobrá komunikace a rychlost.
    • Nic.

Reakce obchodu KrytoLand.cz

velmi Vám děkujeme za Vaši krásnou recenzi a za to, že jste si udělala čas podělit se o svou zkušenost s naším e-shopem Krytoland.cz. Máme velkou radost, že jste byla s nákupem tak spokojená a že jsme naplnili Vaše očekávání.

Vaše pozitivní zpětná vazba je pro nás tou nejlepší odměnou a motivací neustále zlepšovat naše služby. Snažíme se, aby každý nákup probíhal bez komplikací, a jsme moc rádi, že se nám to u Vás podařilo.

Pokud byste měla jakékoli další dotazy nebo přání, neváhejte se na nás kdykoli obrátit. Jsme tady pro Vás a rádi Vám se vším pomůžeme.

Ještě jednou Vám děkujeme za Vaši důvěru a těšíme se na Vaši další návštěvu! Přejeme Vám krásný den.

• rychlost dodání
    • ceny

Reakce obchodu KrytoLand.cz

velice Vám děkujeme za Vaši skvělou recenzi a za to, že jste si našel čas podělit se o svou zkušenost s nákupem na Krytoland.cz. Jsme opravdu potěšeni, že jste s našimi službami spokojen a že jsme splnili Vaše očekávání.

Vaše spokojenost je pro nás tím nejlepším oceněním a zároveň motivací neustále vylepšovat naše služby a nabídku. Moc si vážíme toho, že jste si vybral náš e-shop a že nákup proběhl hladce.

Pokud byste měl v budoucnu jakékoli dotazy, přání nebo potřeboval s čímkoli poradit, neváhejte se na nás kdykoli obrátit. Jsme tady pro Vás a rádi Vám se vším pomůžeme.

Ještě jednou Vám moc děkujeme za Vaši důvěru a těšíme se na Vaši další návštěvu. Přejeme Vám krásný den!

Výběr
    Ceny
    Rychlost dodání zboží

Reakce obchodu KrytoLand.cz

velmi Vám děkujeme za Vaši skvělou recenzi a za to, že jste si našel čas podělit se o svou zkušenost s nákupem na Krytoland.cz. Máme velkou radost, že jste byl spokojen s výběrem, cenami i rychlostí doručení. Je pro nás důležité, aby celý nákupní proces probíhal bez problémů, a jsme rádi, že jsme splnili Vaše očekávání.

Vaše spokojenost je pro nás tím nejlepším oceněním a zároveň motivací, abychom naše služby neustále vylepšovali. Snažíme se zajistit, aby každý zákazník našel u nás to, co hledá, a měl s nákupem jen pozitivní zkušenost.

Pokud byste v budoucnu měl jakékoli dotazy, přání nebo potřeboval s čímkoli poradit, neváhejte se na nás kdykoli obrátit. Rádi Vám pomůžeme.

Vyborné

Reakce obchodu KrytoLand.cz

velmi Vám děkujeme za Vaši úžasnou recenzi a za to, že jste si udělal čas podělit se o své zkušenosti s nákupem na Krytoland.cz. Máme obrovskou radost, že jste byl s našimi produkty i službami tak spokojený a že vše proběhlo k Vaší plné spokojenosti.

Vaše pozitivní zpětná vazba je pro nás nesmírně motivující a dodává nám energii pokračovat v tom, co děláme, s ještě větším nadšením. Snažíme se, aby každý nákup byl pro naše zákazníky příjemným zážitkem, a jsme moc rádi, že se nám to u Vás podařilo.

Pokud byste měl v budoucnu jakékoli dotazy, přání nebo byste potřeboval s něčím poradit, neváhejte se na nás kdykoli obrátit. Rádi Vám se vším pomůžeme.

Verča - Krytoland.cz

Rychlé doručení a vše ok

Reakce obchodu KrytoLand.cz

moc děkujeme za Vaši skvělou recenzi a za to, že jste si našel čas podělit se o svou zkušenost s nákupem na Krytoland.cz. Velmi nás těší, že jste byl s nákupem spokojen a že vše proběhlo hladce podle Vašich představ.

Vaše spokojenost je pro nás tou největší odměnou a zároveň motivací, abychom naše služby stále zlepšovali. Jsme rádi, že se nám podařilo naplnit Vaše očekávání a zajistit bezproblémový průběh celého nákupu.

Verča - Krytoland.cz

• rychlost, slušné ceny a ochota obchodu

Reakce obchodu KrytoLand.cz

velice Vám děkujeme za Vaši pozitivní recenzi a za to, že jste si našel čas podělit se o svou zkušenost s naším e-shopem Krytoland.cz. Máme velkou radost, že jste byl s nákupem spokojen a že vše proběhlo k Vaší plné spokojenosti.

Vaše spokojenost je pro nás tou nejlepší odměnou a zároveň motivací, abychom i nadále zlepšovali naše služby. Snažíme se, aby každý zákazník měl příjemný a bezproblémový nákup, a jsme rádi, že jsme toho u Vás dosáhli.

Pokud byste v budoucnu měl jakékoli otázky, přání nebo potřeboval s čímkoli poradit, neváhejte se na nás kdykoli obrátit. Jsme tady pro Vás a rádi Vám se vším pomůžeme.

Ještě jednou Vám děkujeme za Vaši důvěru a těšíme se na Vaši další návštěvu. Přejeme Vám krásný den!

• Chybí popis materiálu

Reakce obchodu KrytoLand.cz

děkujeme Vám za Vaši zpětnou vazbu a za to, že jste nás upozornil na nedostatek ohledně chybějícího popisu materiálu. Velmi nás mrzí, že tato informace nebyla u produktu dostatečně uvedena a způsobila Vám nepříjemnosti.

Snažíme se, aby všechny naše produkty měly co nejpřesnější a nejpodrobnější popis, aby si každý zákazník mohl vybrat to nejlepší podle svých potřeb. Vaše připomínka je pro nás velmi důležitá a okamžitě ji předáme našemu týmu, který se postará o doplnění všech potřebných informací.

Pokud byste měl zájem o konkrétní informace týkající se materiálu nebo jakékoli jiné detaily, neváhejte se na nás obrátit. Rádi Vám poskytneme všechny potřebné údaje a zodpovíme Vaše dotazy.

Chceme Vás ujistit, že toto není standard, kterým se řídíme, a pokud došlo k jakémukoli nedorozumění nebo problémům, jsme připraveni je řešit. Prosíme, neváhejte nás kontaktovat přímo na e-mailu [email protected] nebo na telefonním čísle 608 141 056.

S pozdravem a přáním krásného dne,

• Velice rychle doručení
    • Kvalitní, skvělé sedící kryt

Reakce obchodu KrytoLand.cz

děkujeme Vám za zpětnou vazbu a za to, že jste si našel čas podělit se o svou zkušenost s nákupem na Krytoland.cz. Velmi si vážíme Vašeho hodnocení, zejména toho, že jste zmínil rychlost dodání. Zároveň nás mrzí, že jste nebyl zcela spokojen s kvalitou zboží.

Vaše spokojenost je pro nás prioritou, a proto bychom se rádi dozvěděli více o tom, co konkrétně nesplnilo Vaše očekávání ohledně kvality, abychom mohli situaci prozkoumat a případně přijmout opatření k nápravě. Naším cílem je, aby každý zákazník odcházel s pocitem, že u nás nakoupil kvalitní produkt, a rádi bychom našli řešení, které Vás uspokojí.

Pokud byste měl jakékoli další dotazy, připomínky nebo byste chtěl situaci probrat individuálně, neváhejte nás prosím kontaktovat. Jsme tady pro Vás a rádi Vám pomůžeme.

Ještě jednou děkujeme za Vaši zpětnou vazbu a věříme, že nám dáte šanci Vás příště plně uspokojit. Přejeme Vám krásný den!