Bylo mi doporučeno sklo které nedosedalo na celý display. Display je zahnutý , ale to by snad měli vědět .

• Super komunikace a velmi rychlé dodání.

• Rychlost dodani a vyřízení
    • Dodáno jiné zboží než bylo objednáno.

Místo objednaneho zboží bylo dodáno bez upozornění jiné. Vrácení nicméně proběhlo v pořádku a peníze byly vráceny. Požadované zboží nebylo na skladě, přitom bylo uvedeno, že je ho >10 kusů.

Vše bez problému.

• Rychlost vyrizeni

Milý zákazníku,

velice děkujeme za Vaši pozitivní recenzi! Jsme nesmírně rádi, že jste byl spokojen s rychlostí vyřízení Vaší objednávky. Vaše slova nás motivují k tomu, abychom neustále zlepšovali naše služby a snažili se Vám přinášet jen to nejlepší.

Vaše spokojenost je pro nás prioritou a děláme vše pro to, aby každý nákup na Krytoland.cz byl pro Vás co nejpříjemnější a nejrychlejší. Jsme si vědomi toho, jak je důležité, aby objednané zboží dorazilo včas a v pořádku, a jsme potěšeni, že jsme naplnili Vaše očekávání.

Jako malé poděkování za Vaši přízeň a důvěru bychom Vám rádi nabídli slevový kód "DIKY12", který Vám poskytne 12% slevu na Váš další nákup. Doufáme, že Vám tato sleva udělá radost a zpříjemní další nákupy na našem e-shopu.

Pokud budete mít jakékoliv dotazy nebo potřebovat další asistenci, neváhejte se na nás obrátit. Jsme tu pro Vás a rádi Vám pomůžeme s čímkoliv, co budete potřebovat.

Ještě jednou děkujeme za Vaši recenzi a těšíme se na Váš další nákup.

Verča - Krytoland.cz

Dobrá komunikace, rychlé doručení. Reklamace poškozeného zboží (nejspíš při dopravě) byla vyřízena rychle. Můžu jen chválit.

Milý zákazníku,

děkujeme Vám za Vaši laskavou recenzi a za to, že jste si našli čas podělit se o své zkušenosti s naším e-shopem Krytoland.cz. Velmi nás těší, že jste byli spokojeni s naší komunikací a rychlostí doručení.

Je nám líto, že jste obdrželi poškozené zboží, ale jsme rádi, že reklamace byla vyřízena rychle a k Vaší spokojenosti. Naším cílem je vždy zajistit co nejlepší služby pro naše zákazníky, a proto nás těší, že jsme mohli splnit Vaše očekávání.

Jako malé poděkování za Vaši pozitivní zpětnou vazbu bychom Vám rádi nabídli slevový kód na další nákup. Použijte kód "DIKY12" a získejte 12% slevu na Vaši další objednávku.

Děkujeme, že jste naším zákazníkem, a těšíme se na Vaši další návštěvu.

S přáním krásného dne,

Verča - Krytoland.cz

Rychlost odeslání výrobku a skvělá komunikace obchodu.

Milý zákazníku,

velice děkujeme za Vaši pozitivní recenzi. Vaše spokojenost je pro nás na prvním místě a jsme rádi, že jste ocenil rychlost odeslání výrobku a skvělou komunikaci našeho obchodu. Vaše slova nás velmi těší a motivují nás k tomu, abychom i nadále poskytovali co nejlepší služby.

Jako poděkování za Vaši věrnost a skvělou recenzi bychom Vám rádi nabídli slevový kód "DIKY12", který Vám poskytne 12% slevu na Váš další nákup u nás. Věříme, že budete i nadále spokojeni s našimi produkty a službami.

Pokud budete mít jakékoli další dotazy nebo potřebujete pomoc s výběrem, neváhejte nás kontaktovat. Jsme tu pro Vás a rádi Vám pomůžeme.

S pozdravem a přáním krásného dne,

• Rychlost dodání zboží
    • Komunikace obchodu
    • Příjemný personál v místě výdeje na Žižkově
    • Perfektní zhotovení pouzdra

Jeden den odpoledne jsem si objednal flipové pouzdro na mobil a druhý den dopoledne jsem si ho vyzvedl v prodejně. Taková rychlost dodání zboží mě dost příjemně překvapila. Také jsem spokojený se zhotovením pouzdra na mobil s mým vlastním motivem.

Milý zákazníku,

děkujeme Vám za Vaši úžasnou recenzi a za to, že jste si našel čas podělit se o své zkušenosti s naším e-shopem Krytoland.cz. Jsme nesmírně rádi, že jste byl spokojen s rychlostí dodání, komunikací a příjemným personálem na našem výdejním místě na Žižkově.

Zvláště nás těší, že jste ocenil perfektní zhotovení pouzdra. Vynakládáme veškeré úsilí, abychom našim zákazníkům poskytli kvalitní produkty a služby, a Vaše pozitivní zpětná vazba je pro nás velkou odměnou.

Jako malé poděkování Vám zasíláme slevový kód "DIKY12" na další nákup, který Vám poskytne 12% slevu. Věříme, že jej využijete s radostí a že budete s našimi produkty nadále spokojen.

Ještě jednou děkujeme za Vaši důvěru a těšíme se na Vaše další návštěvy u nás.

S pozdravem a přáním hezkého dne,

Verča
    Krytoland.cz

• dlouhá doba doručení

• Rychlost doručení a kvalita dodaného zboží.

Milý zákazníku,

velice Vám děkujeme za Vaši úžasnou recenzi! Jsme nesmírně potěšeni, že jste byli spokojeni s rychlostí doručení a kvalitou našeho zboží. Vaše spokojenost je pro nás tou největší odměnou a motivací neustále se zlepšovat a poskytovat Vám co nejlepší služby.

Je skvělé slyšet, že se naše snaha vyplatila a že jste ocenili jak rychlost doručení, tak kvalitu dodaného zboží. Vaše pozitivní zpětná vazba nám dodává energii a chuť do další práce. Moc si vážíme Vaší důvěry a že jste si vybrali právě Krytoland.cz.

Jako poděkování za Vaši podporu a pozitivní hodnocení bychom Vám rádi nabídli slevový kód "DIKY12", který Vám přináší 12% slevu na Váš další nákup. Tento kód můžete uplatnit při objednávce na našich stránkách a my pevně věříme, že budete stejně spokojeni jako doposud.

Ještě jednou Vám děkujeme za Vaši recenzi a těšíme se na Vaši další návštěvu. Pokud budete mít jakékoliv dotazy nebo požadavky, neváhejte nás kontaktovat. Jsme tu pro Vás a rádi Vám pomůžeme.

S pozdravem a přáním hezkého dne,

Verča - Krytoland.cz

Byla jsem spokojená rychlá objednávka.

Milý zákazníku,

děkujeme Vám za Vaši pozitivní recenzi a velmi si vážíme toho, že jste si našla čas podělit se o svou zkušenost s naším E-shopem Krytoland.cz. Jsme nesmírně rádi, že jste byla spokojena s rychlostí naší objednávky. Vaše spokojenost je pro nás prioritou a motivuje nás k tomu, abychom i nadále poskytovali co nejlepší služby.

Jako malé poděkování bychom Vám rádi nabídli slevový kód na další nákup. Použijte kód "DIKY12" při příštím nákupu a získáte 12% slevu na celý Váš nákup. Věříme, že Vám tento dárek udělá radost a těšíme se na Vaši další návštěvu našeho E-shopu.

Pokud byste měla jakékoli další dotazy nebo potřebovala pomoc s čímkoli dalším, neváhejte se na nás obrátit. Jsme tu pro Vás a rádi Vám pomůžeme.

Přejeme Vám krásný den a těšíme se na Vaše budoucí nákupy u nás.

Verča - Krytoland.cz

Rychlé dodání zboží vše nejlepší pořádku kvalitně

Milý zákazníku,

velice Vám děkujeme za Vaši skvělou recenzi! Jsme nesmírně rádi, že jste byl spokojen s rychlostí dodání, kvalitou zboží a celkově s našimi službami. Vaše pozitivní zpětná vazba nás velmi těší a motivuje nás pokračovat v poskytování co nejlepších služeb pro naše zákazníky.

Jako výraz našeho vděku bychom Vám rádi nabídli slevový kód na Váš další nákup. Stačí při objednávce zadat kód "DIKY12" a získáte 12% slevu na celý nákup. Doufáme, že Vám tento malý dárek udělá radost a že se k nám budete rádi vracet.

Pokud byste měl jakékoli dotazy nebo potřeboval další pomoc, neváhejte nás kontaktovat. Jsme zde pro Vás a vždy rádi pomůžeme.

Ještě jednou děkujeme za Vaši podporu a těšíme se na Vaši další návštěvu v našem e-shopu Krytoland.cz.

• rychle doruceni
    • kvalitni produkt

nemam co vytknout

Milý zákazníku,

děkujeme Vám za Vaši pozitivní recenzi! Velice si vážíme Vašeho času a úsilí, které jste věnoval hodnocení našeho e-shopu Krytoland.cz. Jsme nesmírně rádi, že jste byl spokojen s rychlostí doručení i kvalitou našich produktů. Vaše slova nás velmi potěšila a motivují nás k dalšímu zlepšování našich služeb.

Jako výraz našeho poděkování bychom Vám rádi nabídli slevový kód "DIKY12", který Vám poskytne 12% slevu na Váš další nákup. Věříme, že Vám tato sleva zpříjemní další nákup u nás a že budete i nadále s našimi produkty a službami spokojen.

Pokud byste měl jakékoli další dotazy nebo připomínky, neváhejte se na nás obrátit. Jsme tu pro Vás a rádi Vám pomůžeme.

Ještě jednou Vám děkujeme za Vaši důvěru a těšíme se na Vaši další návštěvu!

Verča - Krytoland.cz

• potřeboval jsem upravit fakturu, nepřišla mi žádná odpověď na moji prosbu, objednávku jsem tedy stornoval

• Nejlevnější kryty co jsem objevila.Hlavně to že jsi můžete udělat vlastní

Milý zákazníku,

velice děkujeme za Vaši skvělou recenzi! Jsme nadšeni, že jste objevil naše kryty a že jste spokojený s jejich cenou i možností vytvořit si vlastní design. Vaše spokojenost je pro nás tou největší odměnou a motivací k tomu, abychom stále vylepšovali naše služby a produkty.

Rádi bychom Vám jako poděkování za Vaši pozitivní zpětnou vazbu nabídli slevový kód "DIKY12", který Vám poskytne 12% slevu na Váš další nákup. Věříme, že Vám udělá radost a že si opět najdete něco, co Vás potěší.

Ještě jednou děkujeme za Vaši recenzi a za to, že jste si vybral právě nás. Těšíme se na Vaše další návštěvy a přejeme Vám krásný den!

Milý zákazníku,

děkujeme Vám za Vaši milou recenzi a pozitivní hodnocení našeho e-shopu Krytoland.cz. Jsme velice rádi, že jste byl spokojen s rychlostí našeho dodání. Naši zákazníci jsou pro nás prioritou, a proto se vždy snažíme, aby zboží dorazilo co nejdříve a v naprostém pořádku.

Je skvělé slyšet, že naše snaha přináší výsledky a že jste ocenil naši rychlost. Váš názor je pro nás nesmírně cenný a motivuje nás k tomu, abychom i nadále zlepšovali naše služby.

Jako poděkování za Vaši zpětnou vazbu a podporu jsme pro Vás připravili speciální slevový kód na další nákup. Při příštím objednání na našem e-shopu použijte kód "DIKY12" a získejte 12% slevu. Věříme, že Vám tento dárek udělá radost a že se k nám budete rádi vracet.

Pokud byste měl jakékoli další dotazy nebo potřeboval s něčím poradit, neváhejte se na nás obrátit. Jsme tu pro Vás a rádi Vám pomůžeme.

Ještě jednou děkujeme za Vaši recenzi a přejeme Vám krásný den!

Verča
    Krytoland.cz

rychlé vyřízení objednávky

Milý zákazníku,

děkujeme Vám za Vaši pozitivní recenzi a za to, že jste si našel čas podělit se o své zkušenosti s naším e-shopem Krytoland.cz. Jsme nesmírně rádi, že jste byl spokojen s rychlým vyřízením Vaší objednávky. Naším cílem je poskytovat co nejlepší služby a vidět, že jsme splnili Vaše očekávání, je pro nás největší odměnou.

Jako poděkování za Vaši podporu a přízeň bychom Vám rádi nabídli slevový kód "DIKY12", který Vám poskytne 12% slevu na Váš další nákup. Věříme, že Vám tato sleva udělá radost a že se k nám budete rádi vracet.

Pokud byste měl jakékoliv další otázky nebo potřeboval pomoc s výběrem, neváhejte nás kontaktovat. Jsme tu pro Vás a rádi Vám pomůžeme.

Ještě jednou děkujeme za Vaši důvěru a těšíme se na Vaše další nákupy u nás.

rychlost,spokojenost

Milý zákazníku,

děkujeme Vám za to, že jste si našli čas napsat tuto skvělou recenzi na náš E-shop Krytoland.cz. Vaše slova nás velmi potěšila a dodala nám energii pokračovat v naší práci s ještě větším nasazením. Jsme opravdu rádi, že jste byli spokojeni s rychlostí našeho servisu a že jste celkově spokojeni s našimi službami.

Vaše spokojenost je pro nás prioritou a děláme vše pro to, abychom Vám poskytli co nejlepší zákaznický zážitek. Vážíme si toho, že jste si vybrali právě nás, a doufáme, že u nás budete i nadále nakupovat s radostí.

Jako poděkování za Vaši věrnost a pozitivní zpětnou vazbu bychom Vám rádi nabídli slevový kód "DIKY12", který Vám poskytne 12% slevu na Váš další nákup. Stačí jej zadat při objednávce a sleva se automaticky uplatní.

Pokud budete mít jakékoli dotazy nebo potřebovat další pomoc, neváhejte nás kontaktovat. Jsme tu pro Vás a rádi Vám pomůžeme s čímkoli, co bude potřeba.

Ještě jednou děkujeme a těšíme se na Vaši další návštěvu.

Verča - Krytoland.cz

Objednala jsem si tvrzené sklo a obal. Objednávka přišla asi za 3 dny, sklo bylo v pořádku, ale obal byl zpřehýbaný a protržený. Reklamovala jsem ho obratem s tím, že chci výměnu. Kontaktovala jsem i emailem, bylo mi řečeno, že se mi ozvou. Po 14 dnech se nikdo neozval, ozvala jsem se znovu, bylo mi řečeno, že je kolegyně na dovolené. Po dalších 14 dnech jsem se ozvala znovu, protože mi žádná zásilka nedošla. Bylo mi řečeno, že mi poslali peníze zpět. Což jsem následně i zjistila. Žádná komunikace ohledně vyřízení reklamace. Otřesná zkušenost. Určitě bych zde už nenakoupila.

úplná spokojenost, nakupovala jsem zde poprvé

Milý zákazníku,

děkujeme Vám za Vaši úžasnou recenzi! Velice nás těší, že jste byla s Vaším prvním nákupem u nás v Krytoland.cz úplně spokojená. Vážíme si Vaší důvěry a času, který jste věnovala napsání této zpětné vazby.

Naším cílem je vždy poskytovat našim zákazníkům co nejlepší zážitek z nakupování a Vaše pozitivní slova nás motivují pokračovat v naší práci s ještě větším nadšením. Rádi bychom Vám poděkovali za Vaši podporu a věrnost.

Jako malý projev našeho vděku Vám zasíláme slevový kód "DIKY12", který Vám poskytne 12% slevu na Váš další nákup. Doufáme, že tuto slevu využijete a že se k nám budete ráda vracet.

Pokud budete mít jakékoli další dotazy, připomínky nebo budete potřebovat poradit s výběrem, neváhejte se na nás obrátit. Jsme tady pro Vás a rádi Vám pomůžeme.

Ještě jednou děkujeme za Vaši recenzi a těšíme se na Vaši další návštěvu.