• Rychlé dodani
    • Vše

Vše přišlo v pořádku, rychle dodani

Reakce obchodu KrytoLand.cz

moc děkujeme za Vaši skvělou recenzi! Jsme velmi rádi, že jste byl spokojen s našimi službami a že jsme splnili Vaše očekávání. Vaše pochvala ohledně rychlého vyřízení objednávky a bezpečného balení nás potěšila a je pro nás velkou odměnou.

Naším cílem je poskytovat co nejlepší zážitek a jsme rádi, že jsme Vám mohli nabídnout kvalitní služby. Pokud budete mít jakékoli další otázky nebo potřebujete další pomoc, neváhejte se na nás obrátit. Jsme tu pro Vás a rádi Vám pomůžeme s čímkoli, co budete potřebovat.

• Vše perfektní.

Nic.

Verča - Krytoland.cz

• Prostě SUPER.Z mé strany není co dodat.

Reakce obchodu KrytoLand.cz

velice Vám děkujeme za Vaši pozitivní recenzi! Jsme rádi, že jste s našimi službami spokojen. Vaše slova o rychlém vyřízení objednávky a bezpečném balení nás opravdu potěšila. Věříme, že kvalita našich služeb a produktů je tím, co Vám přineslo příjemný zážitek z nakupování u nás.

Vaše spokojenost je pro nás tou největší odměnou a motivací k tomu, abychom se neustále zlepšovali. Pokud byste měl/a jakékoli další otázky nebo potřeboval/a pomoc, neváhejte se na nás obrátit. Jsme tady pro Vás a rádi Vám pomůžeme s čímkoli, co budete potřebovat.

Ještě jednou děkujeme za Vaši důvěru a těšíme se na Vaši další návštěvu na Krytoland.cz.

S přátelským pozdravem

rychlé dodání

Reakce obchodu KrytoLand.cz

moc Vám děkujeme za milou recenzi! Jsme opravdu potěšeni, že jste s našimi službami spokojen. Je skvělé vědět, že všechno proběhlo podle Vašich očekávání a že naše rychlé vyřízení objednávky a bezpečné balení Vás uspokojily.

Vaše pozitivní slova nás velmi motivují pokračovat v naší práci a stále se snažit o co nejlepší zážitek pro naše zákazníky. Pokud budete mít v budoucnu jakékoli dotazy nebo budete potřebovat další asistenci, neváhejte se na nás obrátit. Jsme tu pro Vás a rádi Vám pomůžeme s čímkoli, co budete potřebovat.

Ještě jednou děkujeme za Vaši přízeň a těšíme se na Vaši další návštěvu u nás na Krytoland.cz.

S přátelským pozdravem
    Verča - Krytoland.cz

Rychlé vyřízení objednávky, zabaleno bezpečně, vše v pořádku.

Reakce obchodu KrytoLand.cz

děkujeme Vám srdečně za Vaši pozitivní recenzi! Jsme velmi potěšeni, že jste byl spokojen s rychlým vyřízením Vaší objednávky a s bezpečným balením. Je pro nás důležité, abychom našim zákazníkům poskytovali služby, na které se mohou spolehnout, a jsme rádi, že jsme splnili Vaše očekávání.

Vaše slova jsou pro nás velkým povzbuzením a motivací, abychom i nadále poskytovali co nejlepší služby. Pokud budete mít jakékoli další dotazy nebo potřeby, neváhejte se na nás obrátit. Jsme tu pro Vás a rádi Vám kdykoli pomůžeme.

• Zboží bylo v pořádku
    • Neposílají fakturu,ani nedají vědět o odeslání,ozve se jen dopravce

Reakce obchodu KrytoLand.cz

moc děkujeme za Vaši recenzi a zpětnou vazbu. Omlouváme se za nepříjemnosti, které jste zažila s naším e-shopem. Vaše zkušenost nás mrzí a chceme ji co nejdříve napravit.

Chápeme, že absence faktury a nedostatek informací o odeslání mohou být frustrující. Můžete mi prosím poskytnout číslo objednávky nebo další detaily, abychom mohli prověřit, co se stalo a zajistit, aby se podobné situace neopakovaly? Faktury obvykle zasíláme automaticky na e-mailovou adresu zadanou při objednávce, ale rádi zkontrolujeme, zda nedošlo k nějaké chybě. Prosíme, neváhejte nás kontaktovat přímo na e-mailu [email protected] nebo na telefonním čísle 608 141 056.

Prosím, neváhejte nás kontaktovat přímo na e-mail nebo telefonicky, abychom mohli situaci co nejrychleji vyřešit a ujistit se, že všechny Vaše potřeby jsou uspokojeny.

Děkujeme za pochopení a trpělivost. Těšíme se na možnost napravit tuto situaci a doufáme, že nám dáte šanci zlepšit se.

Verča - Krytoland.cz

spolehlivost a rychlost, rozumná cena

Reakce obchodu KrytoLand.cz

moc Vám děkujeme za Vaši recenzi a za to, že jste si našel čas podělit se o své zkušenosti s nákupem u nás. Velmi nás těší, že jste ocenil spolehlivost a rychlost našich služeb, stejně jako cenu nabízených produktů.

Zároveň nás mrzí, pokud něco nesplnilo Vaše očekávání. Vaše zpětná vazba je pro nás nesmírně důležitá a pomáhá nám dále se zlepšovat. Pokud byste měl jakékoli další podněty nebo připomínky, budeme moc rádi, když nám je sdělíte.

Ještě jednou děkujeme za Vaši důvěru a těšíme se na Váš další nákup u nás na Krytoland.cz!

• Dobrý obchod
    • Spolehlivost
    • Spokojenost
    • Super

Dobrý den Evo,

moc Vám děkujeme za Vaši recenzi! Velmi si vážíme, že jste ocenila spolehlivost našeho e-shopu a že jste byla s nákupem spokojená. Vaše pochvala nás opravdu těší a je pro nás velkou motivací pokračovat v naší práci a neustále se zlepšovat.

Pokud byste měla v budoucnu jakékoliv dotazy, připomínky nebo potřebovala s něčím poradit, neváhejte se na nás kdykoli obrátit. Jsme tady pro Vás a rádi Vám pomůžeme.

Verča - Krytoland.cz

• Naprostá spokojenost s kvalitou výrobku i s rychlostí dodání.

Reakce obchodu KrytoLand.cz

moc Vám děkujeme za Vaši skvělou recenzi! Jsme nadšení, že jste byl naprosto spokojený jak s kvalitou zakoupeného výrobku, tak s rychlostí dodání. Vaše spokojenost je pro nás tou největší odměnou, a proto nás velmi těší, že vše proběhlo podle Vašich představ.

Snažíme se poskytovat služby na co nejvyšší úrovni a nabídnout našim zákazníkům jen to nejlepší. Pokud byste v budoucnu měl jakékoliv otázky nebo potřeboval s čímkoliv poradit, neváhejte nás kdykoliv kontaktovat – rádi Vám pomůžeme.

Verča - Krytoland.cz

• chybí políčko pro vyhledávání podle nějakého kritéria. Najít konkrétní produkt vyžaduje značnou dávku času a trpělivosti. Jinak OK.

V e-shopu mně chybí políčko pro vyhledávání podle nějakého kritéria. Najít konkrétní produkt vyžaduje značnou dávku času a trpělivosti. Jinak OK, výběr super, rychlé dodání.

Reakce obchodu KrytoLand.cz

moc Vám děkujeme za Vaši recenzi a za cennou zpětnou vazbu! Jsme rádi, že jste byl celkově spokojený s výběrem zboží a rychlostí dodání. Zároveň nás mrzí, že jste měl potíže s vyhledáváním konkrétního produktu.

Plně rozumíme tomu, že pohodlné vyhledávání je klíčové, a proto si Vašeho podnětu velmi vážíme. Vaše připomínka je pro nás důležitá a určitě se na tuto funkci zaměříme, abychom v budoucnu usnadnili vyhledávání podle specifických kritérií.

Pokud byste měl jakékoliv další otázky, připomínky nebo potřeboval s čímkoli poradit, neváhejte se na nás kdykoliv obrátit. Rádi Vám pomůžeme a vyjdeme vstříc.

Ještě jednou děkujeme za Vaši důvěru a zpětnou vazbu, která nám pomáhá se neustále zlepšovat. Těšíme se na Váš další nákup na Krytoland.cz!

Verča - Krytoland.cz

Kupuji zde opakovaně a vždy spokojenost.
    Rychlost a komunikace super.

Reakce obchodu KrytoLand.cz

velice děkujeme za Vaši úžasnou recenzi! Jsme moc rádi, že u nás nakupujete opakovaně a že jste pokaždé spokojený. Vaše věrnost je pro nás obrovskou motivací pokračovat v poskytování co nejlepších služeb.

Těší nás, že oceňujete rychlost zpracování objednávek i naši komunikaci. Na obou těchto věcech si velmi zakládáme, abychom Vám nabídli co nejpříjemnější nákupní zážitek.

Pokud byste měl v budoucnu jakékoliv dotazy nebo potřeboval s čímkoliv poradit, neváhejte se na nás kdykoliv obrátit. Jsme tu pro Vás a rádi Vám pomůžeme.

• Rychlá expedice zboží
    • V mém konkrétním případě bezkonkurenčně nejnižší cena na trhu

Reakce obchodu KrytoLand.cz

moc Vám děkujeme za Vaši skvělou recenzi! Jsme nadšení, že jste ocenil rychlost expedice a že jste u nás našel zboží za bezkonkurenčně nejnižší cenu. Naší prioritou je poskytovat nejen kvalitní služby, ale také nabídnout co nejvýhodnější ceny pro naše zákazníky, takže nás velmi těší, že jste byl spokojený.

Vaše zpětná vazba je pro nás velkým povzbuzením a potvrzením, že jdeme správným směrem. Pokud byste měl v budoucnu jakékoli dotazy nebo potřeboval s čímkoli pomoci, neváhejte se na nás kdykoliv obrátit. Jsme tu pro Vás a rádi Vám se vším pomůžeme.

Rychlé dodání zboží

Reakce obchodu KrytoLand.cz

moc Vám děkujeme za Vaši milou recenzi! Jsme nadšení, že jste si našla čas podělit se o svou pozitivní zkušenost s nákupem u nás. Je skvělé slyšet, že jste byla s našimi službami spokojená a že vše proběhlo podle Vašich očekávání.

Vaše pochvala nás velmi těší a motivuje nás pokračovat v naší snaze poskytovat co nejlepší služby. Spokojenost našich zákazníků je pro nás prioritou, a proto nás moc těší, že jste byla s nákupem u nás tak spokojená.

Pokud byste v budoucnu měla jakékoli dotazy nebo potřebovala s čímkoli poradit, neváhejte se na nás kdykoli obrátit. Jsme tu pro Vás a rádi Vám pomůžeme.

Ještě jednou Vám děkujeme za důvěru a těšíme se na Váš další nákup na Krytoland.cz!

Verča - Krytoland.cz

Škoda, že jsem před objednáním nevěděl, že se v obchodě nedá platit hotově.

Reakce obchodu KrytoLand.cz

velice Vám děkujeme za Vaši pozitivní recenzi a za to, že jste si našel čas podělit se o svou zkušenost s naším e-shopem. Jsme moc rádi, že jste byl s nákupem spokojený, a Vaše slova nás opravdu těší. Vaše spokojenost je pro nás prioritou.

Rádi bychom se omluvili za komplikace spojené s nemožností platby kartou na výdejním místě. Uvědomujeme si, že to může být pro některé zákazníky nepohodlné, a pracujeme na tom, abychom tuto možnost v budoucnu mohli nabídnout. Vaše připomínky jsou pro nás velmi cenné a budeme se snažit co nejdříve tuto službu zajistit.

Pokud budete mít jakékoli další otázky nebo potřebujete s něčím pomoci, neváhejte se na nás obrátit. Děkujeme Vám za Vaši důvěru a těšíme se na další spolupráci. Přejeme Vám krásný den!

Verča - Krytoland.cz

• Vše, jak má být. Zboží dorazilo v pořádku a rychle

Reakce obchodu KrytoLand.cz

velmi děkujeme za Vaši skvělou recenzi! Jsme rádi, že jste si našel čas podělit se o svou pozitivní zkušenost s naším e-shopem. Velmi nás těší, že jste byl s nákupem spokojený, a taková zpětná vazba je pro nás obrovskou motivací pokračovat ve vysoké kvalitě našich služeb.

Pokud budete v budoucnu potřebovat s něčím poradit nebo budete mít jakékoli dotazy, neváhejte se na nás kdykoliv obrátit. Jsme tu pro Vás a rádi Vám se vším pomůžeme.

Ještě jednou děkujeme za Vaši důvěru a těšíme se na další spolupráci. Přejeme Vám krásný den!

• Rychlost doručení

Krásný obal přesně pasoval na mnou vybraný typ telefonu, navíc za přijatelnou cenu.

Reakce obchodu KrytoLand.cz

velice Vám děkujeme za Vaši skvělou recenzi a za to, že jste si udělal čas podělit se o svou zkušenost s nákupem na Krytoland.cz. Jsme moc rádi, že jste s našimi službami spokojený a že vše proběhlo podle Vašich představ.

Vaše pozitivní zpětná vazba nás velmi těší a zároveň nás motivuje dál zlepšovat naše služby, aby každý zákazník měl z nákupu ten nejlepší zážitek.

Pokud byste v budoucnu měl jakékoli dotazy nebo potřeboval s čímkoli poradit, neváhejte se na nás kdykoli obrátit. Rádi Vám se vším pomůžeme.

Ještě jednou Vám moc děkujeme za Vaši důvěru a těšíme se na Váš další nákup! Přejeme Vám krásný den!

• Ochota

Krásný kryt, jsem nadšená. Děkuji

Verča - Krytoland.cz

Velký výběr pouzder a doplňků, rychlé vyřízení objednávky, výborná komunikace. Doporučuji ostatním nakupujícím.

Reakce obchodu KrytoLand.cz

velmi Vám děkujeme za Vaši krásnou recenzi a za to, že jste si našla čas podělit se o svou zkušenost s nákupem u nás na Krytoland.cz. Jsme opravdu rádi, že jste byla s našimi službami spokojená a že vše proběhlo k Vaší plné spokojenosti.

Vaše zpětná vazba je pro nás velmi cenná a dodává nám motivaci neustále zlepšovat naše služby. Pokud byste v budoucnu měla jakékoli dotazy, přání nebo potřebovala poradit, neváhejte se na nás kdykoli obrátit. Jsme tu pro Vás a rádi Vám se vším pomůžeme.

Ještě jednou Vám děkujeme za Vaši důvěru a těšíme se na Váš další nákup! Přejeme Vám krásný den.

Verča - Krytoland.cz

• Rychlé vyřízení objednávky, vše dorazilo v pořádku.
    • Není

Reakce obchodu KrytoLand.cz

velmi Vám děkujeme za krásnou recenzi a za to, že jste si našla čas podělit se o svou zkušenost s nákupem na našem e-shopu Krytoland.cz. Opravdu nás těší, že jste byla s našimi službami spokojená a že vše proběhlo podle Vašich představ.

Vaše zpětná vazba je pro nás velmi důležitá a motivuje nás neustále se zlepšovat. Pokud byste měla v budoucnu jakékoli dotazy nebo přání, neváhejte se na nás obrátit. Jsme tu pro Vás a rádi Vám kdykoli pomůžeme.

Ještě jednou děkujeme za Vaši důvěru a těšíme se na další spolupráci! Přejeme Vám krásný den.