• Velký výběr
    • Kvalitní kryt (i když dorazil tmavší, než jsem čekala)
    • Mrně nepřehledné stránky (objednávala jsem přes mobil)

Jsem velice spokojená. Zboží dorazilo velice rychle a ve skvělém stavu. Kryt je pevný a vypadá opravdu hezky. Komunikace s obchodem také bez problému. Pravidelně jsem byla informována o stavu své objednávky a celkové vystupování obchodu i ceny jsou velmi sympatické. Rozhodně doporučuji.

Reakce obchodu KrytoLand.cz

moc Vám děkujeme za Vaši pozitivní recenzi, doporučení a za to, že jste si našla čas podělit se o svou zkušenost s nákupem u nás. Velice nás těší, že jste byla s našimi službami a produkty spokojená. Taková zpětná vazba je pro nás velkou motivací k tomu, abychom i nadále udržovali vysokou kvalitu našich služeb.

Pokud budete mít v budoucnu jakékoli otázky nebo potřebujete s něčím poradit, neváhejte se na nás kdykoli obrátit. Jsme tu pro Vás a rádi Vám se vším pomůžeme.

Ještě jednou děkujeme za Vaši důvěru a těšíme se na Váš další nákup. Přejeme Vám krásný den!

• Rychle a přesně.

Obchod nemá chybu.

Reakce obchodu KrytoLand.cz

děkujeme Vám za zpětnou vazbu a za to, že jste se rozhodl podělit o svou zkušenost s nákupem na Krytoland.cz. Mrzí nás, že vše neproběhlo podle Vašich očekávání, a upřímně se omlouváme za nepříjemnosti, které Vám tato situace způsobila.

Rádi bychom věc napravili a nabídli Vám řešení. Prosíme, obraťte se na náš zákaznický servis, kde s Vámi situaci rádi probereme a uděláme vše pro to, abychom našli co nejlepší způsob nápravy. Vaše spokojenost je pro nás na prvním místě.

Ještě jednou se omlouváme za vzniklé komplikace a uděláme maximum pro to, abychom obnovili Vaši důvěru v naše služby. Děkujeme za trpělivost a pochopení.

S přáním hezkého dne,

• Dobrá cena i komunikace

Reakce obchodu KrytoLand.cz

moc Vám děkujeme za Vaši pozitivní recenzi a za to, že jste si našel čas podělit se o svou zkušenost s naším e-shopem Krytoland.cz. Jsme velmi rádi, že jste ocenil jak naši komunikaci, tak i ceny, které nabízíme. Vaše spokojenost je pro nás nesmírně důležitá.

Vaše zpětná vazba nás motivuje pokračovat v tom, co děláme, a stále se zlepšovat, abychom každému zákazníkovi poskytli co nejlepší služby. Pokud byste měl v budoucnu jakékoli dotazy nebo přání, neváhejte se na nás kdykoli obrátit. Rádi Vám se vším pomůžeme.

• Velká spokojenost.

Reakce obchodu KrytoLand.cz

děkujeme Vám za zpětnou vazbu a za to, že jste se rozhodl podělit o svou zkušenost. Velmi nás mrzí, že jste nebyl s nákupem plně spokojen, a upřímně se omlouváme za způsobené nepříjemnosti.

Vaše recenze je pro nás důležitá a rádi bychom věděli více podrobností o tom, co konkrétně nesplnilo Vaše očekávání, abychom mohli situaci napravit a zajistit, že se podobná zkušenost nebude opakovat. Naším cílem je poskytovat kvalitní služby a produkty, a proto jsme připraveni najít pro Vás vhodné řešení.

Neváhejte se prosím obrátit na náš zákaznický servis, kde s Vámi vše rádi probereme a domluvíme se na dalším postupu. Vaše spokojenost je pro nás prioritou.

Ještě jednou se omlouváme za vzniklé komplikace a děkujeme za trpělivost. Těšíme se na příležitost získat si Vaši důvěru zpět.

S přáním hezkého dne,

• Rychlé
    • Podle fotek jsem si neudělala přesnou představu o produktu

Reakce obchodu KrytoLand.cz

děkujeme Vám za Vaši recenzi a za to, že jste si našla čas podělit se o svou zkušenost. Velmi nás těší, že jste byla spokojená s rychlostí našeho dodání, to je pro nás vždy prioritou.

Mrzí nás však, že produkt nesplnil Vaše očekávání na základě fotografií. Snažíme se poskytovat co nejpřesnější popis a obrázky našich produktů, aby si zákazníci mohli udělat jasnou představu. Vaši zpětnou vazbu bereme velmi vážně a budeme se snažit v budoucnu naše prezentace produktů vylepšit.

Pokud byste měla jakékoli otázky nebo přání, neváhejte se na nás kdykoli obrátit. Rádi Vám pomůžeme.

Verča - Krytoland.cz

• Dodání rychle a v pořádku

Reakce obchodu KrytoLand.cz

velice Vám děkujeme za Vaši pozitivní recenzi a za to, že jste si našel čas podělit se o svou zkušenost s nákupem u nás na Krytoland.cz. Máme obrovskou radost, že jste byl s našimi službami spokojený a vše proběhlo k Vaší plné spokojenosti.

Vaše zpětná vazba je pro nás velmi cenná a zároveň nás motivuje nadále zlepšovat naše služby, abychom Vám i ostatním zákazníkům poskytovali co nejlepší zážitek z nakupování. Pokud byste měl v budoucnu jakékoli dotazy nebo přání, neváhejte se na nás kdykoli obrátit. Jsme tady pro Vás a rádi Vám se vším pomůžeme.

• Rychlé dodání.

Reakce obchodu KrytoLand.cz

velmi Vám děkujeme za Vaši pozitivní recenzi a za to, že jste si našel čas podělit se o svou zkušenost s nákupem u nás. Jsme moc rádi, že jste byl spokojený s rychlostí dodání. Děláme vše pro to, aby naše služby byly co nejrychlejší a zákazníci dostali své objednávky včas.

Vaše zpětná vazba nás velmi těší a motivuje nás i nadále poskytovat co nejlepší služby. Pokud byste měl v budoucnu jakékoli otázky nebo přání, neváhejte se na nás kdykoli obrátit. Jsme tady pro Vás a rádi Vám se vším pomůžeme.

Ještě jednou děkujeme za Vaši důvěru a těšíme se na Váš další nákup! Přejeme Vám krásný den.

• Cena vybraného telefonu byla o 3 tisíce levnější než u konkurence
    • Dodací lhůta byla tragická - 5 dní
    • Komunikace nebyla úplně ideální. Do poslední chvíle jsem si nebyl jistý, že jsem udělal dobře a dokonce jsem si hrál s myšlenkou, že objednávku stornuji.

Když pominu, že jsem si do poslední chvíle nebyl jistý, jestli zásilka dorazí, tak dorazila v pořádku a teď jsem spokojený.

Dobrý den Michale,

děkujeme Vám za Vaši recenzi a za to, že jste se s námi podělil o svou zkušenost. Mrzí nás, že jste nebyl s našimi službami zcela spokojen, a omlouváme se za komplikace s dodací lhůtou a komunikací. Chápu, že čekání a nejistota mohou být nepříjemné, a moc nás to mrzí.

Na druhou stranu nás těší, že jste ocenil naši cenovou nabídku. Na zlepšení komunikace a zkrácení dodacích lhůt neustále pracujeme, abychom v budoucnu zajistili co nejlepší zážitek z nákupu.

Pokud byste měl v budoucnu jakékoli dotazy nebo potřeboval s čímkoli pomoci, neváhejte se na nás obrátit. Rádi Vám se vším vyjdeme vstříc.

Děkujeme za Vaši zpětnou vazbu a doufáme, že nám dáte šanci ukázat, že se umíme zlepšit.

Verča - Krytoland.cz

• Výběr produktů, cena, rychlost dodání, komunikace.

Slušný obchod.

Reakce obchodu KrytoLand.cz

velice děkujeme za Vaši skvělou recenzi a za to, že jste si našel čas podělit se o svou pozitivní zkušenost s naším e-shopem Krytoland.cz. Moc nás těší, že jste s nákupem spokojený, a že vše proběhlo podle Vašich představ.

Vaše zpětná vazba je pro nás velmi důležitá a motivuje nás neustále zlepšovat naše služby. Pokud byste v budoucnu měl jakékoli dotazy nebo potřeboval s čímkoli poradit, neváhejte se na nás kdykoli obrátit. Rádi Vám se vším pomůžeme a zajistíme, aby i Váš další nákup byl co nejpříjemnější.

Ještě jednou Vám děkujeme za Vaši důvěru a těšíme se na Váš další nákup. Přejeme Vám krásný den!

Verča - Krytoland.cz

Uživatelsky přívětivé stránky obchodu, výběr zboží, přiměřené ceny, rychlost dodání.

Reakce obchodu KrytoLand.cz

moc děkujeme za Vaši skvělou recenzi a za to, že jste si udělal čas podělit se o své dojmy z nákupu na Krytoland.cz. Máme velkou radost, že Vám naše stránky přijdou uživatelsky přívětivé, ocenil jste výběr zboží, ceny i rychlost dodání.

Vaše zpětná vazba nás velmi těší a je pro nás motivací, abychom i nadále poskytovali co nejlepší služby. Pokud byste měl v budoucnu jakékoli otázky nebo přání, neváhejte se na nás kdykoli obrátit. Rádi Vám se vším pomůžeme a zajistíme, aby i další nákup byl stejně příjemný.

Verča - Krytoland.cz

• Spolehlivý e-shop za rozumné ceny. Co napíšou, to platí.

• Kvalita a sortiment perfektní

Reakce obchodu KrytoLand.cz

děkujeme Vám za Vaši milou recenzi! Velmi nás těší, že jste s nákupem a našimi službami spokojený. Vaše pozitivní slova jsou pro nás velkým povzbuzením a potvrzením, že naše úsilí má smysl.

Jsme rádi, že jste ocenil rychlé vyřízení objednávky a kvalitu balení. Naším cílem je zajistit, aby každý nákup probíhal hladce a zboží k Vám dorazilo v perfektním stavu. Vaše spokojenost je pro nás prioritou a jsme rádi, že jsme splnili Vaše očekávání.

Pokud byste měl jakékoli další otázky nebo potřeboval naši pomoc, neváhejte nás kontaktovat. Jsme tu pro Vás a rádi Vám pomůžeme.

Ještě jednou děkujeme za Vaši důvěru a těšíme se na Vaši další návštěvu.

S přátelským pozdravem,

Vše v naprosté pohodě

Reakce obchodu KrytoLand.cz

velice děkujeme za Vaši pozitivní recenzi! Jsme nesmírně rádi, že jste s naším e-shopem a našimi službami spokojený. Vaše uznání nás opravdu potěšilo a je pro nás velkou motivací pokračovat v poskytování kvalitních služeb.

Je skvělé slyšet, že jste byl spokojený s rychlým vyřízením objednávky a s pečlivým balením. Naším cílem je zajistit, aby všechny objednávky byly zpracovány efektivně a doručeny v bezvadném stavu, a je pro nás důležité, že jste to ocenil.

Pokud byste měl jakékoli další otázky nebo potřeboval další pomoc, neváhejte se na nás obrátit. Jsme tu pro Vás a rádi Vám pomůžeme s čímkoli, co budete potřebovat.

Děkujeme ještě jednou za Vaši důvěru a těšíme se na Vaši další návštěvu.

S přátelským pozdravem,

• Nízké ceny
    • Přehledné webové stránky
    • Široký výběr produktů

Verča - Krytoland.cz

rychlé dodání, s krytem jsem moc spokojená

Reakce obchodu KrytoLand.cz

moc Vám děkujeme za Vaši krásnou recenzi a za to, že jste si našla čas podělit se o svou zkušenost s naším e-shopem Krytoland.cz. Máme velkou radost, že jste byla spokojená jak s rychlostí dodání, tak i s krytem. Vaše spokojenost je pro nás tou největší odměnou!

Vaše zpětná vazba je pro nás velmi cenná a dodává nám motivaci neustále zlepšovat naše služby, abychom splnili očekávání každého zákazníka. Pokud byste v budoucnu měla jakékoli dotazy nebo přání, neváhejte se na nás kdykoli obrátit. Rádi Vám se vším pomůžeme.

bleskové jednání

Reakce obchodu KrytoLand.cz

velmi Vám děkujeme za Vaši pozitivní recenzi a za to, že jste se s námi podělil o svou zkušenost. Máme obrovskou radost, že jste byl s rychlostí dodání spokojen. Na rychlém a spolehlivém doručení si zakládáme, a proto nás těší, že se to v tomto případě podařilo na jedničku.

Vaše zpětná vazba je pro nás obrovskou motivací a dodává nám chuť neustále naše služby zlepšovat. Pokud byste měl v budoucnu jakékoli dotazy nebo přání, neváhejte se na nás kdykoli obrátit. Jsme tu pro Vás a rádi Vám se vším pomůžeme.

Ještě jednou moc děkujeme za Vaši důvěru a těšíme se na Váš další nákup. Přejeme Vám krásný den!

Verča - Krytoland.cz

• Neskutečně rychlé dodání - do druhého dne do Z-boxu !

Spokojenost. Kvalitně zabalené zboží, rychlé dodání.

Reakce obchodu KrytoLand.cz

velice Vám děkujeme za Vaši pozitivní recenzi a za to, že jste si našel čas podělit se o svou zkušenost s naším e-shopem Krytoland.cz. Máme velkou radost, že jste byl spokojen s rychlostí dodání a že se nám podařilo splnit Vaše očekávání.

Rychlost a spolehlivost jsou pro nás velmi důležité, a proto nás těší, že se zásilka dostala do Z-boxu tak rychle. Vaše zpětná vazba je pro nás velkou motivací pokračovat v poskytování služeb na nejvyšší úrovni.

Verča - Krytoland.cz

Obchod neměl telefon skladem, ale sliboval odeslání do 2-5 pracovních dní, což dodržel. Kladně hodnotím i perfektní komunikaci. Rozhodně doporučuji.

Dobrý den Karle,

velmi Vám děkujeme za Vaši skvělou recenzi a za to, že jste se podělil o svou pozitivní zkušenost s naším e-shopem Krytoland.cz. Máme velkou radost, že jste byl spokojen jak s dodržením termínu odeslání, tak i s naší komunikací.

Vždy se snažíme o to, aby naši zákazníci měli co nejlepší zkušenost a aby vše proběhlo hladce, i když produkt není skladem. Je pro nás velmi důležité, že jste ocenil naši snahu a že jsme splnili Vaše očekávání.

Pokud budete mít v budoucnu jakékoli dotazy nebo přání, neváhejte se na nás kdykoli obrátit. Jsme tu pro Vás a rádi Vám se vším pomůžeme.

Suprově zabaleno.

Reakce obchodu KrytoLand.cz

velmi Vám děkujeme za Vaši pozitivní recenzi a za to, že jste si našel čas podělit se o svou zkušenost s naším e-shopem Krytoland.cz. Máme velkou radost, že jste byl spokojen nejen s produktem, ale také s tím, jak bylo vše pečlivě zabaleno.

Dbáme na to, aby se zboží k našim zákazníkům dostalo v perfektním stavu, a proto nás velmi těší, že jste ocenil způsob balení. Vaše zpětná vazba je pro nás nesmírně cenná a pomáhá nám udržovat vysokou úroveň našich služeb.

Pokud budete mít v budoucnu jakékoli dotazy nebo přání, neváhejte se na nás kdykoli obrátit. Rádi Vám se vším pomůžeme.

Verča - Krytoland.cz

Perfektní cena i rychlost doručení mobilního telefonu

Dobrý den Marku,

moc Vám děkujeme za Vaši pozitivní recenzi a za to, že jste si našel čas podělit se o svou zkušenost s nákupem na Krytoland.cz. Máme obrovskou radost, že jste byl spokojený jak s cenou, tak s rychlostí doručení mobilního telefonu.

Vaše spokojenost je pro nás nesmírně důležitá a motivuje nás neustále se zlepšovat. Snažíme se, aby každý nákup proběhl co nejrychleji a k plné spokojenosti zákazníků, a jsme rádi, že jsme Vaše očekávání naplnili.

Pokud budete mít v budoucnu jakékoli dotazy nebo přání, neváhejte se na nás kdykoli obrátit. Rádi Vám pomůžeme a poradíme s čímkoli, co budete potřebovat.