Nedorazil jeden z produktu z objednavky, i presto ze mi prisla zprava, ze je vse pripraveno na obchode. Psal jsem ze potrebuji vyzvednout nejpozdeji do 18.00 hod. V 18:15 az po 48 minutach co jsem byl na prodejne se mi zacal venovat manager prodejny, jelikoz jeden z prodejcu nebyl schopen objednavku doresit, dohledat produkt nebo nahradit jinym. Manager prodejny, bohuzel nedokazal take resit racionalne dany problem, az po mem vysvetlovani a pojmenovani jeho neschopnosti nahlas pred ostatnimi nakupujicimi to najednou vyresit slo, nicmene jsem si musel zakoupit a doplatit jiny drazsi produkt, zadna omluva neprobehla. Vse jsem si overoval telefonicky ten samy den, zda s objednavkou mohu 100% pocitat ze bude do 18:00 k vyzvednuti, jelikoz odjizdim mimo CR. Kdybych byval tusil, co me ceka, objednal bych vse jinde.

Reakce obchodu iWant.cz

děkujeme za vaše hodnocení a zpětnou vazbu. Mrzí nás Vaše negativní zkušenost s naším obchodem. Prosíme kontaktujte nás na email podpory [email protected] s číslem rezervace abychom situaci ověřili a mohli případně sjednat nápravu. Tyto podněty nám pomáhají se zlepšovat v nabízených službách.

Tým iWant

• prodavač nám zboží předal, aniž by nám o něm řekl jediné slovo. předpokládala jsem lepší servis

V obchodě v Jihlavě nakupujeme pravidelně, vždy velmi ochotný prodavač, který vše vysvětlil. Tentokrát neřekl nic, pouze nám zboží předal

Reakce obchodu iWant.cz

děkujeme za vaše hodnocení a zpětnou vazbu. Mrzí nás Vaše negativní zkušenost s návštěvou prodejny. Je pravděpodobné, že během Vánoční sezóny byla větší vytíženost v prodejně a prioritou je mimo jiné také rychlost odbavení. Věříme však, že případná příští návštěva prodejny dopadne mnohem lépe.

• rychlost dodání

Reakce obchodu iWant.cz

děkujeme za vaše kladné hodnocení a pozitivní zpětnou vazbu. Těší nás, že jste spokojen s rychlostí doručení zboží na vybranou prodejnu/výdejové místo či domů. Budeme rádi, když se pro budoucí nákup rozhodnete právě u nás.

• Rychlé a spolehlivé jednání

Reakce obchodu iWant.cz

děkujeme za vaše kladné hodnocení a pozitivní zpětnou vazbu. Těší nás, že jste spokojen s rychlostí doručení zboží a vše proběhlo k Vaší plné spokojenosti. Budeme rádi, když se pro budoucí nákup rozhodnete právě u nás.

dobrá zkušenost

Reakce obchodu iWant.cz

děkujeme za vaše kladné hodnocení a pozitivní zpětnou vazbu. Těší nás, že nákup proběhl v pořádku a že jste byl spokojen s jeho vyřízením. Budeme rádi, když se i příště rozhodnete nakoupit právě u nás, nebo navštívit jednu z našich kamenných prodejen.

• Příjemný a ochotný personal

Reakce obchodu iWant.cz

děkujeme za vaše kladné hodnocení a pozitivní zpětnou vazbu. Snažíme se všem našim zákazníkům poskytnou co nejlepší servis a služby aby se k nám rádi vraceli. Kolegové jsou profesionálové na které se můžete s důverou obrátit. Budeme rádi, když se pro budoucí nákup rozhodnete právě u nás.

rychlé dodání, odpovídající poradenství

Tým iWant

• Garantují doručení do Vánoc ale nestalo se tak, objednáno 14.12 zboží dorazí nejdříve 27.12?!

Reakce obchodu iWant.cz

děkujeme za Vaše hodnocení a zpětnou vazbu. Mrzí nás tato negativní zkušenost. Prosíme kontaktujte nás na čisle zákaznické podpory +420 226 201 606 nebo emailem na [email protected], ohledně prověření nastalé události a případné sjednání nápravy. Je to též zpětná vazba pro nás v kterých oblastech se můžeme nadále zlepšit.

Vse ke spokojenosti zakaznika

Reakce obchodu iWant.cz

děkujeme za vaše kladné hodnocení a pozitivní zpětnou vazbu. Těší nás, že jste náš spokojený zákazník a nákupy u nás jsou pro Vás pozitivním zážitkem. Budeme rádi, když se i příště rozhodnete nakoupit právě u nás.

Vše skvělé

Tým iWant

• Chtěl jsem zakoupit osobně.

Reakce obchodu iWant.cz

děkujeme za vaše kladné hodnocení a pozitivní zpětnou vazbu. Budeme rádi, když se i příště rozhodnete nakoupit právě u nás.

Tým iWant

Vše bylo v pořádku , popis zboží odpovídal tomu co jsem si objednala . Vše bylo rychle vyřízeno . O odedláni jsem byla informována .

Reakce obchodu iWant.cz

děkujeme za vaše kladné hodnocení a pozitivní zpětnou vazbu. Těší nás, že nákup byl rychle a v pořádku vyřízen a že jste nalezla požadovaný výrobek. Budeme rádi, když se i pro příští nákup rozhodnete pro náš obchod.

• příjemná obsluha
    • krásné prostředí prodejny

Reakce obchodu iWant.cz

děkujeme za vaše kladné hodnocení a pozitivní zpětnou vazbu. Těší nás, že jste byl návštěvou prodejny u nás spokojen a oceňujete pro-zákaznický přístup našeho personálu. Budeme rádi, když se pro budoucí nákup rozhodnete právě u nás.

• Dlouhá doba dodání
    • Otrávený operátor na lince
    • Minimální info z jejich strany

Tým iWant

• dobrá komunikace, rychlost, ochota.

Reakce obchodu iWant.cz

děkujeme za vaše kladné hodnocení a pozitivní zpětnou vazbu. Těší nás, že jste náš spokojený zákazník a že oceňujete všechny zmíněné přednosti našeho obchodu. Budeme rádi, když se i příště rozhodnete nakoupit právě u nás.

Špatná komunikace

Reakce obchodu iWant.cz

děkujeme za Vaše hodnocení a zpětnou vazbu. Prosíme kontaktujte nás na čisle zákaznické podpory +420 226 201 606 nebo emailem na [email protected], ohledně prověření nastalé události a případné sjednání nápravy. Je to též zpětná vazba pro nás v kterých oblastech se můžeme nadále zlepšit.

Tým iWant

• Velmi rychlé doručení, jednoduché objednání

Mohu jen doporučit

• Profi přístup

Tým iWant

• profesionalita , rychlost, hezké prostředí
    • žádné slevy při opakovaných nákupech

Reakce obchodu iWant.cz

děkujeme za vaše kladné hodnocení a pozitivní zpětnou vazbu. Těší nás, že jste byl s návštěvou u nás spokojen a oceňujete pro-zákaznický přístup našeho personálu. Ohledně slevy doporučíme kontaktovat Vaší nejbližší prodejnu iWant s požadavkem na SMB ceník, více informací Vám poskytnou naši školení prodejci. Budeme rádi, když se pro budoucí nákup rozhodnete právě u nás.

Tým iWant

Rychlé vyřízení objednávky i doručení zboží.

Reakce obchodu iWant.cz

děkujeme za vaše kladné hodnocení a pozitivní zpětnou vazbu. Těší nás, že jste spokojen s rychlostí doručení zboží na vybranou prodejnu. Budeme rádi, když se pro budoucí nákup rozhodnete právě u nás.