• Velký výběr zboží, ceny, rychlé doručení

Reakce obchodu iWant.cz

děkujeme za vaše kladné hodnocení a pozitivní zpětnou vazbu. Těší nás, že nákup proběhl v pořádku a že jste byla spokojena s jeho rychlým vyřízením. Těší nás také Vaše spokojenost s příznivou cenou zboží a velkým výběrem. Budeme rádi, když se i příště rozhodnete nakoupit právě u nás, nebo navštívit jednu z našich kamenných prodejen.

Tým iWant

• Super vyber a ceny, milá a rychla obsluha, naprostá spokojenost

Reakce obchodu iWant.cz

děkujeme za vaše kladné hodnocení a pozitivní zpětnou vazbu. Těší nás, že jste náš spokojený zákazník a že oceňujete všechny zmíněné přednosti našeho obchodu. Budeme rádi, když se i příště rozhodnete nakoupit právě u nás.

Tým iwant

• Velký výběr různých specifikací
    • Výběr barev
    • Kompetentní personál
    • Absence programu pro věrné zakazníky

Reakce obchodu iWant.cz

děkujeme za vaše kladné hodnocení a pozitivní zpětnou vazbu. Snažíme se všem našim zákazníkům poskytnou co nejlepší servis a služby aby se k nám rádi vraceli. Kolegové jsou profesionálové na které se můžete s důvěrou obrátit. Budeme rádi, když se pro budoucí nákup rozhodnete právě u nás.

• Rychlost vyzvednutí
    • Výběr
    • Igelitová taška

Zmatečné značení produktu, SE 2023 vlastně nejsou novým modelem ale jsou to stále SE 2 generace s více ECO řemínky nebo tak nějak. Na webu a při vyzvednutí jsem byl pak zmatený, dle model number do jsou SE 2 ale na faktuře SE 2023. Poté co jsem tuto informaci googlil, tak to prý dělala většina e-shopů.

Reakce obchodu iWant.cz

děkujeme za vaše kladné hodnocení a pozitivní zpětnou vazbu. Těší nás, že nákup proběhl v pořádku a že jste nalezl požadovaný výrobek. Ohledně značení telefonů nás můžete kontaktovat na email [email protected], předáme k ověření příslušnému produktovému oddělení. Budeme rádi, když se i pro příští nákup rozhodnete pro náš obchod.

• Přátelská komunikace.
    • Dobrá dostupnost
    • Nevím o ničem!

Reakce obchodu iWant.cz

děkujeme za vaše kladné hodnocení a pozitivní zpětnou vazbu. Těší nás, že jste byl s návštěvou u nás spokojen a oceňujete pro-zákaznický přístup našeho personálu. Budeme rádi, když se pro budoucí nákup rozhodnete právě u nás.

• Krásný obchod
    • Milý personál
    • Výběr
    • Zatím nic

Reakce obchodu iWant.cz

děkujeme za kladné hodnocení a pozitivní zpětnou vazbu. Těší nás, že se Vám v prodejně líbilo a také že oceňujete široký výběr zboží a příjemné vystupování prodejců. Budeme rádi, pokud se i příště rozhodnete pro nákup u nás.

S přáním příjemného dne,
    tým iWant

• Milý a ochotný personál
    • Hezké prostředí
    • Velký výběr zboží přímo na prodejně

• Široký sortiment
    • Kvalita zboží

Tým iWant

• Obchod snadno dostupný, krásně uspořádaný, dobrá orientace k výběru zboží.

Vždy jsme byli ochotně obslouženi, vzorný přístup k zákazníkovi.

Reakce obchodu iWant.cz

děkujeme za vaše kladné hodnocení a pozitivní zpětnou vazbu. Těší nás, že jste naším zákazníkem a že oceňujete především vzhled naší prodejny a profesionální přístup kolegů. Budeme rádi, když se pro budoucí nákup rozhodnete právě u nás.

Tým iWant

• Oproti konkurenci široký výběr zboží.

Reakce obchodu iWant.cz

děkujeme za vaše kladné hodnocení a pozitivní zpětnou vazbu. Těší nás, že jste spokojen s nákupem a že oceňujete širokou nabídku našeho sortimentu. Budeme rádi, když se pro budoucí nákup rozhodnete právě u nás.

• výběr v sortimentu
    • kvalitní zboží
    • dobrá komunikace

• Rychlá rezervace na prodejně

Reakce obchodu iWant.cz

děkujeme za vaše kladné hodnocení a pozitivní zpětnou vazbu. Těší nás, že jste spokojen s nákupem u nás a že oceňujete široký sotrtinemt a rychlost rezervace. Budeme rádi, když se pro budoucí nákup rozhodnete právě u nás.

• čistota
    • přístup zaměstnanců
    • moderní vzhled
    • sortiment
    • otevírací doba
    • rychlost výdeje

Nejlepší zkušenost s obchodem, kterou jsem kdy měl. Zaměstnanci jsou naprosto úžasní, se vším poradí, pomohou, jsou ochotní a moc příjemní.

Reakce obchodu iWant.cz

děkujeme za vaše kladné hodnocení a pozitivní zpětnou vazbu. Těší nás, že jste spokojen s nákupem u nás a že oceňujete všechny zmíněné přednosti našeho obchodu. Budeme rádi, když se pro budoucí nákup rozhodnete právě u nás.

• rychlost dodání
    • velký výběr

Reakce obchodu iWant.cz

děkujeme za vaše kladné hodnocení a pozitivní zpětnou vazbu. Těší nás, že nákup proběhl v pořádku a že jste jistě nalezl požadovaný výrobek. Budeme rádi, když se i pro příští nákup rozhodnete pro náš obchod.

• Rychlé doručení
    • Kvalita