• ochota (19)
  • výběr zboží (13)

• Dobrá komunikace
    • Možnost vyzvednutí na prodejně

Komunikace dobrá, avšak zrovna u mé objednávky velice dlouhá dodací doba. Objednala jsem si produkt ve slevě a poslední kus před 14 dny a nejspíše právě u tohoto důvodu stále nedorazil.

Reakce obchodu iWant.cz

děkujeme za Vaši zpětnou vazbu, prověřili jsme rezervaci, vše proběhlo v pořádku a zboží máte v tuto chvíli připravené k vyzvednutí. Bohužel dodací doba byla delší, zboží jsme stahovali z mimopražské prodejny a poté jsme přeposílali právě na tu Vaší.
    Omlouváme se tedy za komplikace a doufáme, že Vás budeme moci v budoucnu přesvědčit, že se jednalo o ojedinělou situaci.

• nakoupil v obchodě iWant.cz před 2 týdny

• velmi rychlé, profesionální jednání

moderní internetový obchod

Reakce obchodu iWant.cz

velice nás potěšila Vaše kladná recenze! Celý tým iWant se snaží pracovat na tom, aby naše služby byly co nejvíce prozákaznické a náš zákazník je měl vždy na dosah.
    Těšíme se na Vaši případnou další návštěvu naší prodejny či nákup skrze e-shop.

Přejeme hezký zbytek dne,

• zboží skladem
    • pěkná výdejní místa
    • příjemná obsluha
    • divné propojení iwant / smarty - na každém shopu jiné ceny, podmínky přitom očividně stejný provozovatel
    • zboží, které je skladem na provozovně nelze objednat a ihned vyzvednout - posílá se z centrálního skladu, takže když pro něj dorazíte, musíte objednávku stornovat a zboí koupit jako kdybyste dorazil normálně (nelze tedy měnit/vrátit zboží do 14 dnů

Vcelku ok, ale nelíbí se mi zvláštní fungování/propojení iwant-smarty.

Reakce obchodu iWant.cz

děkujeme za Vaše hodnocení. Se Smarty nás spojuje stejný majitel, avšak se jedná o dva rozdílné eshopy s rozdílnou cenovou nabídkou.
    Prověřili jsme Vaši rezervaci, kterou jste vytvořil, u rezervace není možné využit vrácení do 14 dnů a to zejména, protože je možné si zboží na prodejně prohlédnout a vyzkoušet a poté zakoupit.
    Jsme rádi, že se Vám na prodejně líbilo a budeme se těšit na případnou další návštěvu.

Přejeme příjemný den, tým iWant

• Spousta výdejních míst
    • Bezproblémová komunikace
    • Rychlé doručení

Reakce obchodu iWant.cz

děkujeme za Vaši zpětnou vazbu a kladné hodnocení. Nabízíme možnost z výběru z více než dvou tisíc výdejních míst, je možné obrátit se na naše zákaznické oddělení, kde Vám vždy rádi poradíme.
    Budeme se i na dále snažit udržet rychlost dodávaného zboží a doufáme, že při dalším nákupu se opět rozhodněte pro naši společnost.

• Rychlé jednání
    • Výborná komunikace

Reakce obchodu iWant.cz

děkujeme za Vaše pozitivní hodnocení, jsme velmi rádi že se Vám nákup u nás líbil.
    Budeme se těšit na případnou další objednávku či návštěvu prodejny.

Přejeme hezký den, tým iWant

• nakoupil v obchodě iWant.cz před 3 týdny

Objednané zboží připraveno k osobnímu odběru. Vše proběhlo hladce

Reakce obchodu iWant.cz

děkujeme za zpětnou vazbu a za kladné hodnocení. Těší nás, že vše proběhlo v pořádku a s nákupem u nás jste takto
    spokojený/á.
    Těšíme se na Vaši další případnou návštěvu prodejny či nákup přes e-shop.

Přejeme hezký zbytek dne,

• Rychlost, dostupnost, servis

Reakce obchodu iWant.cz

děkujeme za Vaši zpětnou vazbu, jsme velmi rádi, že jste s nákupem u nás spokojený. Nyní máme na našich prodejnách i servisní techniky a servisní střediska, je tedy možné opravy řešit i přímo na prodejně. I na dále se budeme snažit udržet rychlost dodávaných zásilek. Budeme se těšit na případnou návštěvu či objednávku.

Přejeme příjemný den,

• rychlé doručení
    • zásilkovna
    • výhodná cena
    • zboží prvotřídně zabaleno

S nákupem jsem nadmíru spokojena, není co vytknout. Líbí se mi, jak pečlivě byla moje objednávka zabalena, takže se jí nemohlo cestou nic přihodit, ani kdyby s ní házeli na letišti. Ceny jsou slušné a zboží kvalitní. Pokud budu v budoucnu potřebovat nějakou elektroniku, vím kam se obrátit.

Dobrý den Magdaleno,

velmi si vážíme Vaší spokojenosti a děkujeme za Vaši pozitivní recenzi a komentář v hodnocení.
    Jsme rádi, že jste s nákupem u nás spokojená. Budeme se i na dále snažit udržet rychlost našich dodávek. Těšíme se na případný další nákup.

• nakoupil v obchodě iWant.cz před 3 týdny

• Moc milí a ochotní zaměstnanci.

Reakce obchodu iWant.cz

děkujeme za Vaše kladné hodnocení, jsme velmi rádi že se Vám nákup u nás takto líbil. Přejeme si aby se u nás každý zákazník cítil příjemně.
    Budeme se těšit na případný další nákup či návštěvu prodejny.

Přejeme hezký den,

• nakoupil v obchodě iWant.cz před 4 týdny

• Příjemná obsluha
    • Kvalitní výrobky

Dobrý den Juli,

děkujeme za Vaši pozitivní recenzi a komentář v hodnocení, jsme rádi že jste s nákupem u nás takto spokojená.
    Budeme rádi pokud se při dalším nákupu opět rozhodnete pro naši prodejnu iWant.

S přáním hezkého dne , tým iWant

• nakoupil v obchodě iWant.cz před 1 měsícem

Na WEBU byla u výrobku informace, že zboží bude k vyzvednutí druhý den na prodejně v K. Varech. Při ukončování objednávky naskočilo datum za dva dny. Slečna na infolince mě ujistila, že 100% bude na prodjeně druhý den. Nebylo...

Reakce obchodu iWant.cz

Prověřili jsme Vaši rezervaci, zboží bylo skladem na centrálním skladě a v takovém případě je dodáváno zpravidla do druhého dne na vybranou prodejnu. Bohužel došlo k technické poruše vozidla a dodávka na naši prodejnu byla dodána se zpožděním, což nebylo možné předvídat.

Za způsobené komplikace se omlouváme. Budeme rádi, pokud Vás budeme moci v budoucnu přesvědčit, že se jedná pouze o ojedinělou situaci.

• nakoupil v obchodě iWant.cz před 1 měsícem

• Zavádějící doba doručení na prodejnu

Nejsou tak rychlí jak píšou.

Reakce obchodu iWant.cz

prověřili jsme Vaši rezervaci a nedohledali jsme pochybení z naší strany. Vybrané zboží bylo na prodejně připravené o 5 dní dříve než bylo avizované datum v potvrzení rezervace.
    V případě, že zboží není skladem na prodejně, dodáváme zboží z centrálního skladu, naše zákazníky vždy informujeme v potvrzení.

• Rychlost, kvalita, informovanost o produktu. Proste
    • Snad nic

Reakce obchodu iWant.cz

děkujeme za Vaši pozitivní recenzi a komentář v hodnocení. Budeme se i nadále snažit udržet rychlost dodávek.
    Vážíme si Vaší spokojenosti a budeme se těšit na případnou další objednávku či návštěvu prodejny.

• nakoupil v obchodě iWant.cz před 1 měsícem

• Zboží na firmu má 2 roky záruky!
    • Autorizovaný prodejce
    • Zkušený obchod

Reakce obchodu iWant.cz

velmi děkujeme za Vaši pozitivní zpětnou vazbu, jsme rádi, že jste byl s nákupem u nás takto spokojený. I při nákupu na firmu poskytujeme záruku dva roky. Můžete využít také náš autorizovaný Apple servis, nově máme servisní techniky i přímo na vybraných prodejnách.
    Budeme se těšit na další objednávku či návštěvu prodejny.

Přejeme hezký den,

• nakoupil v obchodě iWant.cz před 1 měsícem

• super přístup, dost zboží

Reakce obchodu iWant.cz

děkujeme za Vaši zpětnou vazbu a komentář v hodnocení. Vážíme si Vaší spokojenosti a doufáme že se při dalším nákupu opět rozhodnete pro nás. Neustále se snažíme optimalizovat výběr zboží tak, aby si každý zákazník mohl vybrat dle jeho požadavků.

S přáním příjemného dne, tým iWant

• nakoupil v obchodě iWant.cz před 1 měsícem

Takže ,mám dvě zkušenosti s tímto obchodem jednu velice kladnou a tu druhou zatim bohužel špatnou .Nákup před Vánoci na pobočce Smíchov proběhl na výbornou :koupeny i watch 4 Nike .Po veliké mediální reklamě nově otevřené prodejny na Můstku 18.1jsem si bláhově myslel že ,kdyz si vystojim 2 a půl hod nekonečnou frontu a zakoupim i phone xr 64 RED kterou jsem zaplatil tak si ho odnesou!K mému neblahému zjišťení mi bylo řečeno že už neni! Takže do teď čekám a čekám !No a ze strany obchodu a náznak omluvy nebo vyrozumění kdy tel.dorazi .Jsem velice zklamán a rozhodně si pristí nákup u I .Want velice rozmyslim.Jedině co bych pochválil a vyzdvihl je velice profesionální přístup pana Flutky .!Čekam na reakci obchodu.

Dobrý den Josefe,

děkujeme za Vaši zpětnou vazbu, prověřili jsme Vaši objednávku, která byla vytvořená při slavnostním otevření Můstku. Tak jak jsme informovali na webu, v případě, že by zboží nebylo skladem na prodejně byla možnost vytvořit pro zákazníka objednávku, aby nepřišel o slevu. Bohužel vybrané zboží nebylo již na prodejně a byla vytvořená rezervace.
    Bohužel došlo z naší strany k technickému problému a neodešla aktualizace ani potvrzení o vyzvednutí, které vždy odchází. Jsme rádi, že jste si udělal čas a telefonicky s námi dořešil situaci.
    Omlouváme se tedy za vzniklé komplikace a budeme rádi, pokud Vás budeme moci přesvědčit, že se jednalo pouze o výjimečný případ.

S přáním hezkého dne,

Vstřícnost.

Reakce obchodu iWant.cz

děkujeme za hodnocení a za zpětnou Vazbu, jsme velmi rádi, že se Vám nákup u nás líbil a vše proběhlo v pořádku.
    Přejeme si, aby se každý zákazník cítil příjemně a snažíme se aby odcházel spokojený.
    Budeme rádi, pokud i při dalším nákupu opět zvolíte naši společnost.

Přejeme pohodový den,

• profesionální přístup

Reakce obchodu iWant.cz

děkujeme za Vaše pozitivní hodnocení, vážíme si Vaší spokojenosti. Dbáme na profesionalitu všech našich zaměstnanců a vždy rádi vyjdeme vstříc. Budeme se těšit na případnou další návštěvu prodejny nebo on-line nákup.

S přáním příjemného dne, tým iWant

• Skoro vše skladem
    • Dobrý servis

Reakce obchodu iWant.cz

děkujeme za Vaši zpětnou vazbu a komentář hodnocení. Jsme rádi že jste si pro nákup vybrala naši společnost a budeme se těšit na případný další nákup či návštěvu prodejny.

Přejeme příjemný den,

Super

Reakce obchodu iWant.cz

děkujeme za zpětnou vazbu a za pozitivní hodnocení. Těší nás, že vše proběhlo v pořádku a s nákupem u nás jste takto
    spokojený/á.
    Budeme rádi pokud se při dalším nákupu opět rozhodnete pro nás.

Přejeme pohodový den, tým iWant