• Tak je to autorizovanej obchod poskytne za poplatek radu komukoliv s jablkem.

• komunikace

• Rychlost a profesionální přístup

• Rychlost vyřízení objednávky
    • Příjemná komunikace call centra

• Není co vytknout

Reakce obchodu iWant.cz

děkujeme za vaše kladné hodnocení a pozitivní zpětnou vazbu. Těší nás, že nákup proběhl v pořádku a že jste byl spokojen s jeho vyřízením. Budeme rádi, když se i příště rozhodnete nakoupit právě u nás, nebo navštívit jednu z našich kamenných prodejen.

Tým iWant

rychle připraveno, cena, obchod.

Reakce obchodu iWant.cz

děkujeme za vaše kladné hodnocení a pozitivní zpětnou vazbu. Těší nás, že jste spokojen s rychlostí doručení zboží na vybranou prodejnu. Budeme rádi, když se pro budoucí nákup rozhodnete právě u nás.

Tým iWant

• Dobré ceny. Možnost osobního vyzvednutí v centru. Fajn slevové akce.

Obchod doporučuji.

Reakce obchodu iWant.cz

děkujeme za vaše kladné hodnocení a pozitivní zpětnou vazbu. Snažíme se našim zákazníkům poskytnou co nejširší sít obchodů a odběrných míst pro vyzvednutí jejich zboží. Tuto službu osobního odběru poskytujeme zdarma. Budeme rádi, když se pro budoucí nákup rozhodnete právě u nás.

Tým iWant

• Obchod mě stále spamuje, i když jsem uvedl, že nevhci nic dostávat.
    • Spamu je vážně hodně.
    • iWant, už mi opravdu nic neposílejte!
    • Agresivní obchodní praktiky. Bohužel, jinak by to nemuselo být špatný.

Reakce obchodu iWant.cz

děkujeme za vaše hodnocení a zpětnou vazbu. Prosíme o zaslání e-mailu na [email protected], abychom situaci mohli prověřit a smazat Vás z databáze pro zasílání reklamních sdělení. Omlouváme se za komplikace.

Tým iWant

• Rychlé vyřízení objednávky.

Reakce obchodu iWant.cz

děkujeme za vaše kladné hodnocení a pozitivní zpětnou vazbu. Těší nás, že nákup proběhl v pořádku a že oceňujete rychlost vyřízení objednávky. Budeme rádi, když se pro budoucí nákup rozhodnete právě u nás.

• V OC novy Smíchov krásná prodejna
    • Milí zaměstnanci
    • Občas dobré akce

Reakce obchodu iWant.cz

děkujeme za vaše kladné hodnocení a pozitivní zpětnou vazbu. Těší nás, že nákup proběhl v pořádku a že oceňujete všechny zmíněné přednosti našeho obchodu. Budeme rádi, když se pro budoucí nákup rozhodnete právě u nás.

Tým iWant

• Rychlost, kvalita, písemná faktura, obchod v Brně pro snadnou reklamaci (snad ne ).

Poprvé a spokojenost

Příjemná a ochotná prodavačka

Reakce obchodu iWant.cz

děkujeme za vaše kladné hodnocení a pozitivní zpětnou vazbu. Těší nás, že nákup proběhl v pořádku a že oceňujete profesionalitu naší prodejkyně. Budeme rádi, když se pro budoucí nákup rozhodnete právě u nás.

• Apple

Reakce obchodu iWant.cz

děkujeme za vaše kladné hodnocení a pozitivní zpětnou vazbu. Budeme rádi, když se pro budoucí nákup rozhodnete právě u nás.

Tým iWant

• Po aktivaci AirTagu po 3dnech hlásil vybitou baterii. Když jsem kupoval AirTag naposledy baterie vydržela rok a půl!
    • Komunikace s infolinkou je standardně na bodu mrazu už delší dobu ač s jinou záležitostí, takže nemám ani touhu toto řešit přes jejich infolinku, která není schopná řešit jednoduché věci.
    • Nedopručuji zde nakupovat.
    • Před nákupem jsem si neověřil stížnosti zákazníků na stránkách DTestu, což byla velká chyba.
    • Mám obavy aktivovat zbylé tři AurTagy, že se dočkám také vybitých baterií.

Příště si připlatím a nakoupím u dle mého názoru serióznějšího prodejce.

Reakce obchodu iWant.cz

děkujeme za vaše hodnocení a zpětnou vazbu. Je nám lito, že zboží pravděpodobně vykazuje závadu. V tomto případě Vám zákaznická infolinka nemůže pomoci jinak, než Vás odkázat na reklamační oddělení nebo iWant servis, které tyto záležitost řeší. Věříme, že se jednalo o vyjímečnou situaci, a že jiné zakopené zboží bude již v pořádku.

Tým iWant

• skvělý přístup prodejce, profesionalita, ochota a vstřícnost

Reakce obchodu iWant.cz

děkujeme za vaše kladné hodnocení a pozitivní zpětnou vazbu. Těší nás, že jste byl s nákupem u nás spokojen a oceňujete pro-zákaznický přístup našeho personálu. Kolegové jsou profesionálové na které se můžete kdykoliv s důverou obrátit. Budeme rádi, když se pro budoucí nákup rozhodnete právě u nás.

Tým iWant

Dobrá cena, doprava OK a zařízení funguje.

Reakce obchodu iWant.cz

děkujeme za vaše kladné hodnocení a pozitivní zpětnou vazbu. Těší nás, že jste spokojen s rychlostí doručení a příznivými cenami v našem obchodě. Budeme rádi, když se pro budoucí nákup rozhodnete právě u nás.

Vždy spokojenost

Všechno v pořádku.

Tým iWant

poradili mi s výběrem dalších příslušenství
    a zjistili mi aplikaci

Reakce obchodu iWant.cz

děkujeme za vaše kladné hodnocení a pozitivní zpětnou vazbu. Snažíme se všem našim zákazníkům poskytnou co nejlepší servis a služby aby se k nám rádi vraceli. Kolegové jsou profesionálové na které se můžete s důverou obrátit. Budeme rádi, když se pro budoucí nákup rozhodnete právě u nás.

Tým iWant

• Telefon ve stavu jako nový
    • Originální krabička
    • Rychlé doručení na pobočku

Reakce obchodu iWant.cz

děkujeme za vaše kladné hodnocení a pozitivní zpětnou vazbu. Těší nás, že nákup proběhl v pořádku a že jste nalezl požadovaný výrobek. Budeme rádi, když se i pro příští nákup rozhodnete pro náš obchod.