• Rychlé jednání a vstřícnost.

Reakce obchodu iWant.cz

děkujeme za vaše kladné hodnocení a pozitivní zpětnou vazbu. Těší nás, že jste spokojen s rychlostí doručení zboží a vše proběhlo k Vaší plné spokojenosti. Budeme rádi, když se pro budoucí nákup rozhodnete právě u nás.

• Rychlost, profesionalita, ochota

Reakce obchodu iWant.cz

děkujeme za vaše kladné hodnocení a pozitivní zpětnou vazbu. Snažíme se všem našim zákazníkům poskytnou co nejlepší servis a služby aby se k nám rádi vraceli. Kolegové jsou profesionálové na které se můžete s důverou obrátit. Budeme rádi, když se pro budoucí nákup rozhodnete právě u nás.

• Vstřícný personál, vše ok

děkujeme za kladné hodnocení a pozitivní zpětnou vazbu.
    Těší nás, že vám kolegové z prodejny poskytli přátelský a profesionální přístup, na kterém si zakládáme. Jsme rádi, že vše proběhlo k vaší spokojenosti a budeme se těšit na případnou další návštěvu.

tým iWant

• Mají i obchody Smarty tudíž vyzvednutí do 60minut.
    • Příjemný personál na prodejně

Reakce obchodu iWant.cz

děkujeme za vaše kladné hodnocení a pozitivní zpětnou vazbu. Snažíme se našim zákazníkům poskytnou co nejširší sít obchodů a odběrných míst pro vyzvednutí jejich zboží. Tuto službu osobního odběru poskytujeme zdarma. Budeme rádi, když se pro budoucí nákup rozhodnete právě u nás.

• Ochota, rychlost, vstřícnost

• Vstřícnost a ochota

• Rychlost a vstřícné jednání

• ochota, vstřícnost, odbornost

tým iWant

• Příjemný personál který dokáže vždy poradit.

• Ochota, vstřícnost, lidský přístup

Reakce obchodu iWant.cz

děkujeme za vaše kladné hodnocení a pozitivní zpětnou vazbu. Těší nás, že nákup proběhl v pořádku a že jste byl spokojen s vstřícným přístupem a ochotou prodejců. Budeme rádi, když se i příště rozhodnete nakoupit právě u nás, nebo navštívit jednu z našich kamenných prodejen.

• Ochotný prodejci

Reakce obchodu iWant.cz

děkujeme za vaše kladné hodnocení a pozitivní zpětnou vazbu. Těší nás, že nákup proběhl v pořádku a že jste byl spokojen s ochotou prodejců. Budeme rádi, když se i příště rozhodnete nakoupit právě u nás, nebo navštívit jednu z našich kamenných prodejen.

• Příjemný a ochotný personal

Tým iWant

• Obchod OK, trošku delší doba čekání na zboží. prodavač ochotný, možná až moc.
    • Proč znova posíláte toto hodnocení?

Reakce obchodu iWant.cz

děkujeme za kladné hodnocení a pozitivní zpětnou vazbu. Těší nás, že se Vám v prodejně líbilo a také že oceňujete ochotu prodejců. V průběhu Vánoční sezony se může prodloužit doba při výdeji zboží z důvodu větší vytíženosti prodejen. Budeme rádi, pokud se i příště rozhodnete pro nákup u nás.

tým iWant

• Vše super, velmi ochotný a milý pan prodavač, kdy i já jako žena "v letech" jsem si nepřipadala hloupě :-) vše mi ochotně vysvětlil, nabídl další služby jako lepení skla, pomohl vybrat ochranný kryt, kde mi vysvětlil klady a zápory jednotlivých nabízených modelů apod.

Jedním slovem - SUPER :-)

Reakce obchodu iWant.cz

děkujeme za kladné hodnocení a pozitivní zpětnou vazbu. Těší nás, že se Vám v prodejně líbilo a také že oceňujete profesionalitu prodejců, na které si zakládáme. Budeme rádi, pokud se i příště rozhodnete pro nákup u nás.

tým iWant

• Možnost rychlého vyzvednutí na prodejně, příjemný personál.

Nic.

Reakce obchodu iWant.cz

děkujeme za kladné hodnocení a pozitivní zpětnou vazbu. Těší nás Vaše spokojenost s nákupem, především že oceňujete rychlé dodání zboží a také vystupování personálu, na kterém si zakládáme. Budeme rádi, pokud se i příště rozhodnete pro nákup u nás.

tým iWant

• Mam srovnání s konkurencí (Alza) u, který jsem si produkt objednal 21.9.2023 a dodneška jsem nedostal jedinou zprávu o tom kde se produkt nachází a co s nim je. Tudíž jsem to stornoval a u iWantu jsem ho zaplatil a druhy den jsem ho už měl. Byla supr komunikace se zaměstnanci v OC Nový Smíchov. Děkuji za pomoc od pana Alessandra a jeste jedný slečny u, který si nejsem vědom jména. Oba byli velice profesionální a ochotní mi pomoci.

Reakce obchodu iWant.cz

děkujeme za vaše kladné hodnocení a pozitivní zpětnou vazbu. Těší nás, že jste spokojen s nákupem u nás a že oceňujete rychlost vyřízení objednávky a také komunikaci ze strany obchodu. Kolegové jsou profesionálové na svém místě. Budeme rádi, když se pro budoucí nákup rozhodnete právě u nás.

• Dobrá dostupnost MHD.
    • Kvalifikovaný a vstřícný personál.
    • —-

Reakce obchodu iWant.cz

děkujeme za vaše kladné hodnocení a pozitivní zpětnou vazbu. Těší nás, že jste spokojen s nákupem u nás a že oceňujete dobrou dostupnost, profesionalitu a také vstřícnost personálu. Budeme rádi, když se pro budoucí nákup rozhodnete právě u nás.

• Vstřícné jednání

Reakce obchodu iWant.cz

děkujeme za vaše kladné hodnocení a pozitivní zpětnou vazbu. Těší nás, že jste spokojen s nákupem u nás a že oceňujete vstřícné jednání. Budeme rádi, když se pro budoucí nákup rozhodnete právě u nás.

Tým iWant

• velmi rychlé dodání na prodejnu
    • ochotná obsluha

Reakce obchodu iWant.cz

děkujeme za vaše kladné hodnocení a pozitivní zpětnou vazbu. Těší nás, že jste spokojena s nákupem u nás a že oceňujete rychlost dodání zboží na prodejnu a profesionalitu našich prodejců. Budeme rádi, když se pro budoucí nákup rozhodnete právě u nás.

• Milý a ochotný personál
    • Hezké prostředí
    • Velký výběr zboží přímo na prodejně

Reakce obchodu iWant.cz

děkujeme za vaše kladné hodnocení a pozitivní zpětnou vazbu. Těší nás, že jste byl s návštěvou u nás spokojen a oceňujete pro-zákaznický přístup našeho personálu. Budeme rádi, když se pro budoucí nákup rozhodnete právě u nás.