• nakoupil v obchodě iWant.cz před 2 týdny

• Ochota a spolehlivost personálu
    • Vůle za každou cenu vyhovět zákazníkovi

Reakce obchodu iWant.cz

děkujeme za pozitivní hodnocení. Jsme rádi, že jste s námi spokojen, zejména s ochotným a spolehlivým personálem. Děkujeme za Vaše uznání vyhovět zákazníkovi a budeme se těšit na další Vaší případnou návštěvu.

• nakoupil v obchodě iWant.cz před 3 týdny

Nákup v klidu a v pohodě, doporučuji.

Reakce obchodu iWant.cz

děkujeme za hodnocení. Jsme rádi, že Váš nákup probíhal v klidu a v pohodě. Děkujeme za Vaše doporučení a budeme se těšit na další Vaší návštěvu.

• nakoupil v obchodě iWant.cz před 4 týdny

• Zboží v pořádku
    • Chování na prodejně, delší doba dodání, platba v hotovosti byl problém

Zboží vybráno na webu, při dostavení na prodejnu nemožnost koupit za internetovou cenu, tj. ten den vytvořit objednávku a počkat na vyzvednutí do třetího dne. Chápu, když chci lepší cenu, musím si počkat. Při platbě velkou bankovkou mi bylo řečeno, že vůbec nemají nazpět, když z mé strany byla vynaložena snaha a byla nabídnuta platba menší bankovkou, automaticky si zaokrouhlili na "dýžko" nahoru bez jakékoli snahy o vrácení. Prodejna je velmi hezká, nová, ale nic proč bych se měl zákazník vracet. Při snaze podpořit značkový obchod se to zákazníkovi nevyplácí.

Reakce obchodu iWant.cz

děkujeme za recenzi. Kamenné prodejny a eshop mají vlastní cenovou politiku. Vaši objednávku jsme prověřili a byla k vyzvednutí druhý den od objednání. Ohledně platby situaci prověříme a zjednáme nápravu. Velice nás mrzí daná situace, za kterou se Vám moc omlouváme. Doufáme, že Vás to neodradí k další Vaší případné návštěvě.

• nakoupil v obchodě iWant.cz před 3 týdny

• Vždy bezproblémový obchod

Reakce obchodu iWant.cz

děkujeme za pozitivní hodnocení. Jsme velmi rádi, že se k nám opakovaně vracíte a jste vždy spokojen se svou objednávkou.

• nakoupil v obchodě iWant.cz před 1 měsícem

• Příjemná komunikace, rychlé vyřízení objednávky.

Mé zkušenosti jsou opakovaně pozitivní. Jediný problém jsem kdysi měla s reklamací ochranného krytu, kdy tato nebyla uznána pro přílišnou devastaci výrobku. Nevím, zda bych uspěla, pokud bych kryt reklamovala ihned, kdy byl drobně prasklý ...

Reakce obchodu iWant.cz

děkujeme za hodnocení. Velmi nám záleží na prozákaznické komunikaci a rychlé expedici, proto jsme rádi, když se to promítne v pozitivním hodnocení. Ohledně reklamace, situace by pravděpodobně byla jiná, pokud byste reklamovala zboží ihned po převzetí a produkt by jevil vadu. Jsme rádi, že i přes neuznanou reklamaci se k nám ráda vracíte. Uděláme vždy maximum k Vaší spokojenosti.

• nakoupil v obchodě iWant.cz před 1 měsícem

• velká fronta po 18 hod.

Reakce obchodu iWant.cz

děkujeme za hodnocení. Mrzí nás, že Vaše návštěva nedopadla podle Vašich představ. Doufáme ale, že jste jinak s pouzdrem od nás spokojená. Věříme, že při Vaší další návštěvě budete obsloužena v krátkém čase a bude vše v pořádku.

Přejeme Vám pěkný den
    iWant tým

• nakoupil v obchodě iWant.cz před 1 měsícem

• Rychlost odeslání, kvalita výrobku.

Objednal jsem si kryt na iphone 6s. Kvalitní kryt mi dorazil 3 den, sedí jak zadek na hrnci. Maximální spokojenost. Vyplatí se přidat nějakou tu korunku navíc a nakupovat u iWantu. Pro svého miláčka jen to nejlepší :-)

Reakce obchodu iWant.cz

děkujeme za velmi pozitivní hodnocení. Hodně lpíme na kvalitu a moc nás těší Vaše uznání. Těšíme se Vaší další případnou návštěvu.

• nakoupil v obchodě iWant.cz před 1 měsícem

z názvu produktu jsem špatně pochopil obsah balení ... zda je iPad včetně Apple tužky nebo bez; v Zásilkovně jsem MUSEL podepsat, že zboží přebírám bez nároku jej namístě vrátit (v případě nesrovnalostí); velice vstřícná infolinka; doprava zdarma; snadná orientace na webovce

Reakce obchodu iWant.cz

děkujeme za pět hvězdiček. Těší nás, že jste spokojen s Vaším nákupem a s našimi službami.

• nakoupil v obchodě iWant.cz před 1 měsícem

• V rámci akce otevření nové prodejny na Novém Smíchově (Praha) jsem ušetřil 10 000 Kč za MacBook Pro ve verzi 128 GB SSD.
    • Ochota a přístup personálu
    • Jednalo se o velkou marketingovou akci, nakonec jsem čekal ve frontě přes 2 hodiny, ale vyplatilo se.

Reakce obchodu iWant.cz

děkujeme za hodnocení. Děkujeme za Vaší návštěvu naší nové prodejny na Novém Smíchově v Praze, jsme moc rádi, že jste byl i přes časový nátlak s naší akcí spokojen. Vaší připomínku ohledně časového harmonogramu předáme kompetentnímu oddělení. Těšíme se na další Vaší případnou návštěvu.

Všetko OK

Reakce obchodu iWant.cz

děkujeme za hodnocení. Těší nás, že jste byl spokojen s Vaší objednávkou a všechno bylo OK.

tým i Want

• Jsem spokojen vaše zboží

Reakce obchodu iWant.cz

děkujeme za recenzi. Jestliže je prostor ke zlepšení, prosím, dejte nám vědět. Rádi si vyslechneme, kde se ještě můžeme zlepšit a tím získat i lepší hodnocení.

• Rychly servis
    • Chaos se zpracovanim objednavky

Reakce obchodu iWant.cz

děkujeme za hodnocení. Jsme rádi, že přes chaos se zpracováním objednávky, za který se omlouváme, jste byla spokojena s rychlým servisem. Jestliže budete mít volnou chvíli, prosím kontaktujte nás a napište, v čem a v jakém kroku chaos nastal. Rádi se pokusíme chaosu předejít a případný postup upravit tak, aby zákazníci byli spokojeni.

tým i Want

• Příjemný a profesionální přístup

Reakce obchodu iWant.cz

děkujeme za hodnocení. Našim cílem je mít vstřícné a odborné prodejce na pobočkách. Budeme se těšit na další případnou návštěvu.

• Vše OK, kupoval jsem při otevíračce

Reakce obchodu iWant.cz

děkujeme za hodnocení. Jsme rádi, že bylo vše OK.

• Super přístup
    • Ochota
    • Super sleva v den otevření nové prodejny
    • 5 hodin čekačka, ale s tím se musí počítat, když mají slevy a otevírají novou pobočku.

Šla jsem tam, když se otevírala nová pobočka, čekala jsem na objednávku 5 hodin a pak mi stejně řekli, že požadovaná barva není, ale že si můžu počkat do příštího týdne. Nebyl problém změnit objednávku na jinou barvu :)

Reakce obchodu iWant.cz

děkujeme za hodnocení. Jsme rádi, že i přes čekací dobu 5 hodin a nedostupnost barvy Vám kolegové vyšli vstříc.

S přáním pěkného dne

Super

Reakce obchodu iWant.cz

děkujeme za pozitivní recenzi. Jsme rádi, že jste spokojena a budeme se těšit na případnou další návštěvu a objednávku.

• nakoupil v obchodě iWant.cz před 1 měsícem

• Příjemný personál, ochotný vždy poradit
    • Je vidět, že prodejci prodávanému zboží rozumí

Spokojenost, rád se tam vracím.

Reakce obchodu iWant.cz

děkujeme za hodnocení. Jsme rádi, že se k nám vracíte. Snažíme se náš personál neustále vzdělávat, a proto nás těší, když je to pozitivně vnímáno ze strany našich zákazníků.

s pozdravem

• Excellent service
    • Awesome discount for Nový Smichov shop opening
    • I had to wait 4h in the queue, understandable for the good prices

Hello Sergio,

thank you for your feedback. We are pleased to receive 5 full stars. The opening event was one of the biggest and we tried our best to not prolong waiting for our customers. We are glad that you were satisfied after all.

Have a marvellous day
    team iWant

Rychlost dodání

Reakce obchodu iWant.cz

děkujeme za hodnocení. Budeme se i nadále snažit expedovat rychle a spolehlivě.

S přáním pěkného dne

• nakoupil v obchodě iWant.cz před 1 měsícem

• milá a profesionální obsluha

Reakce obchodu iWant.cz

děkujeme za recenzi. Těší nás Vaše spokojenost a budeme se snažit i nadále při případných budoucích objednávkách.