i přes potvrzující email nebylo zboží na prodejně

Reakce obchodu DEK Stavebniny

omlouváme se za nepříjemnosti způsobené chybou na našem skladě. Bohužel zboží, které jste si objednal, nebylo skladem, přestože jste obdržel potvrzující email. Vaše objednávka byla na Vaši žádost zrušena. Chápeme, jak může být tato situace frustrující, a děkujeme za Vaši trpělivost a pochopení.

[email protected]

• Od zaplaceni objednavky se nikdo neozval, netusim kdy zbozi dorazi.

Reakce obchodu DEK Stavebniny

prosím zkontrolujte si email a SPAM složku, kam Vám nyní kolegové psali.
    Kolegové se s Vámi již dva dny snaží spojit, aby domluvili termín závozu materiálu.

[email protected]

• Obchod mám při cestě z práce domu
    • Zboží skladují venku, tedy pokud je to neošetřené dřevo, tak to není vůbec dobře.
    • Palubky měly poškozený obal a samotné byly mokré, protože ten den sněžilo a DEK neměl žádné jiné s obalem v pořádku
    • Přístup personálu naprosto otřesný, zákazník je jim úplně jedno, problém umí řešit jen tím, že vrátí peníze.

Už v tomto obchodě nebudu materiál kupovat, přístup k zákazníkovi je špatný a zboží skladují venku, včetně dřevěných výrobků. Tedy příště zvolím jiné stavebniny a nebo Obi!

Reakce obchodu DEK Stavebniny

děkujeme za Vaši recenzi. Chceme Vás ujistit, že nám na spokojenosti našich zákazníků velmi záleží.

Co se týče skladování palubek, ty jsou skutečně uloženy pod plachtou, aby byly chráněny před povětrnostními vlivy. Mokré mohly být z důvodu zaskladnění a převozu, zejména vzhledem k tomu, že v den Vašeho nákupu sněžilo. Rozumíme Vašemu znepokojení ohledně poškozeného obalu a omlouváme se za jakékoli nepříjemnosti, které to mohlo způsobit.

Pokud jde o přístup našeho personálu, chceme Vás ujistit, že se snažíme poskytovat co nejlepší zákaznický servis. Bylo Vám nabídnuto objednání nových palubek nebo vrácení peněz, což jsou standardní postupy pro řešení takových situací. Mrzí nás, že jste měl dojem, že přístup našeho personálu nebyl adekvátní.

[email protected]

• Možnost zdarma vyzvednout zboží z eshopu na prodejně s možnosti posezení a kávou zdarma
    • Objednané zboží z eshopu neodpovídá skutečnosti dle www stránek eshopu DEK. Konkrétně -na obrázku eshopu nářadí s vyznačením kvality DIN, ale po dodání zboží znak normy DIN na zboží chybí.

Nedůvěra v kvalitu dodaného zboží. Scházel na obalu i výrobce, nemluvě o nesouladu mezi stránkami eshopu a dodaným zbožím.

Reakce obchodu DEK Stavebniny

děkujeme za Vaši recenzi. Rádi bychom upozornili, že obrázky produktů na našem e-shopu jsou ilustrační a jsou poskytnuty přímo od dodavatelů. Jak je uvedeno v našich obchodních podmínkách, mohou se skutečné produkty mírně lišit od těch, které jsou zobrazeny na obrázcích. Objednaný výrobek, který Vám byl dodán, odpovídá specifikacím uvedeným v popisu produktu. Váš případ jsme pečlivě zkontrolovali a zjistili jsme, že jste zboží neodebral.

[email protected]

• Nekompletní objednávka. Zboží, které bylo objednáno nebylo připraveno. Již není. Objednaval jsem kdy bylo skladem.

Reakce obchodu DEK Stavebniny

děkujeme za Vaši recenzi. Chceme upozornit, že zboží, které jste si objednal, bylo součástí naší výprodejové nabídky, která je platná do vyprodání zásob. Vzhledem k omezené dostupnosti těchto produktů se může stát, že zboží je vyprodáno ještě před dokončením objednávky. Rozumíme, že to může být zklamání, a děkujeme Vám za pochopení této situace.

• Kvalitni rukavice
    • Spatna skladova evidence - zbozi neni skladem, prestoze to deklarují
    • Pomale zasobení poboček pokud zbozi neni skladme

Obchod deklaroval dostupnost zboží na pobočkách ve Stodůlkách, to bohužel nebyla pravda a zboží se dalo vyzvednout jen částečne, nebudu v zimním období týden čekat na zimní rukavice, jeste kdyz deklarují skladem.

Reakce obchodu DEK Stavebniny

omlouváme se za nepříjemnosti způsobené inventární chybou na našem skladě. Chápeme, jak frustrující může být, když zboží deklarované jako dostupné ve skutečnosti není skladem. Pracujeme na zlepšení našich skladových procesů, aby se podobné situace v budoucnu neopakovaly. Děkujeme za Vaši zpětnou vazbu, která nám pomáhá zlepšovat naše služby.

• zaplaeno a nedoručeno

jsem znechucen

Reakce obchodu DEK Stavebniny

omlouváme se za jakékoli nepříjemnosti, které mohly vzniknout. Rádi bychom Vás informovali, že z naší strany nedošlo k žádné chybě. Vaše platba za materiál byla provedena převodem a úspěšně se připsala dne 20.11. Zboží je převáženo z našeho centrálního skladu, což bylo uvedeno již při objednávání. Můžeme potvrdit, že zboží bude připraveno k odběru již zítra, 24.11. Děkujeme za Vaši trpělivost a pochopení.

[email protected]

• objednané zboží jsem vrátila, neodpovídalo mé objednávce

Reakce obchodu DEK Stavebniny

Děkujeme za Vaši recenzi.

Oceníme, pokud nám na email [email protected] zašlete podrobnější informace o tom, co přesně neodpovídalo Vaší objednávce. Objednávala jste rudl, který byl dodán, ale rádi bychom se dozvěděli více o tom, kde došlo k nesrovnalostem, abychom mohli situaci řádně vyřešit a zlepšit naše služby.

Děkujeme za Vaši spolupráci.

[email protected]

• Přijde mi zvláštní, že dorazí dotazník spokojenosti, ale zboží ne.

Reakce obchodu DEK Stavebniny

děkujeme za vaši recenzi. Rádi bychom vás informovali, že zasílání dotazníku spokojenosti od Heureka.cz je automatický proces, který je nastaven na odeslání po uplynutí určitého počtu dnů od provedení nákupu, nikoli po jeho dokončení. Tento systém nám pomáhá shromažďovat zpětnou vazbu od zákazníků, aby jsme mohli neustále zlepšovat naše služby.

Chápeme, že to může být matoucí, pokud zboží ještě nebylo doručeno. Omlouváme se za jakékoli nepříjemnosti a děkujeme za vaši trpělivost. Ihned jak bude zboží skladem, budeme vás informovat.

• kde nic tu nic

Reakce obchodu DEK Stavebniny

omlouváme se za jakékoli nepříjemnosti. Rádi bychom vás informovali, že vaše zboží je nyní připraveno k odběru na naší pobočce. Pro vaše pohodlí můžete využít naši službu DEK Drive, která umožňuje rychlé a pohodlné převzetí objednávky přímo ve vašem vozidle.

Děkujeme za vaši trpělivost a těšíme se na vaši návštěvu.

[email protected]

• Každá role tepelné izolace je o 1 metr kratší.

Reakce obchodu DEK Stavebniny

děkujeme za vaši recenzi. Rádi bychom vás informovali, že standardní rozměry rolí tepelné izolace, které jste zakoupil, jsou 1,2 m x 5,4 m. Pokud se domníváte, že zboží, které jste obdržel, neodpovídá těmto specifikacím, máte možnost podat reklamaci.

Proces reklamace je jednoduchý a můžete jej zahájit na našich webových stránkách www.dek.cz/reklamace. Zde naleznete všechny potřebné informace a formulář pro podání reklamace.

[email protected]

• Nemají přehled, jaké zboží mohou nabízet.

Zboží jsem objednal v e-shopu. Po výzvě, že je zboží připraveno, jsem si v Brně na Pražákové vystál frontu na pokladnu, zboží zaplatil a pak stál další půl hodinu venku u auta, aby mi tam pak chlapík s vysokozdvižným vozíkem přijel říct, že zboží nemá! Tak jsem si zase počkal na pokladnu a vaše firma moji zakázku stornovala. Boží nakupování.

Reakce obchodu DEK Stavebniny

omlouváme se za nepříjemnosti, které se staly při vašem nákupu. Došlo k nedorozumění a záměně zboží na našem skladě, a bohužel se ukázalo, že objednané zboží skladem nemáme. Chápeme, jak frustrující muselo být čekání a následné zjištění, že zboží není dostupné, a upřímně se za to omlouváme.

Věnujeme maximální pozornost tomu, aby se podobné situace v budoucnu neopakovaly. Vaše zkušenost je pro nás důležitým podnětem k přezkoumání našich interních procesů a zlepšení komunikace mezi e-shopem a skladem.

Ještě jednou se omlouváme a děkujeme vám za trpělivost a pochopení.

[email protected]

• Zboží skladem přehledně nachystáno k odběru
    • E-shop neumí pracovat s termíny doručení na prodejnu a proto jsem musel objednávku stornovat
    • Zboží vyzvedával kolega, na zrušenou objednávku nebyl vystaven dobropis, budu opět muset zaurgovat vrácení peněz

• Po vyzvednutí jsem si všimnul, že mi účtovali 160kč za osobní vyzvednutí-to je komické.

jinak spokojen

Reakce obchodu DEK Stavebniny

děkujeme za Vaši recenzi a upřímnou zpětnou vazbu. Omlouváme se za zmatek ohledně poplatku za osobní vyzvednutí. Rádi bychom Vás upozornili, že ačkoliv byl tento poplatek uveden na faktuře, byl Vám poskytnut se 100% slevou, tedy za 0 Kč. Omlouváme se za případné nedorozumění a děkujeme za Vaši trpělivost a pochopení.

[email protected]

• Po týdnu nejsou schopní dopravit zboží na prodejnu!!!!!!

Reakce obchodu DEK Stavebniny

upřímně se omlouváme za zpoždění v dodání Vaší objednávky. Chápeme, jak důležité je pro Vás mít zboží včas a litujeme nepříjemností, které to mohlo způsobit. Rádi bychom Vás informovali, že zboží je nyní skladem a připraveno k odběru na naší pobočce.

Děkujeme za Vaši trpělivost a pochopení.

[email protected]

• nabídka zboží, které není skladem.

Reakce obchodu DEK Stavebniny

omlouváme se za nepříjemnosti, které jste zažil při objednávání u nás. Bohužel nemůžeme mít všechno zboží skladem na každé naší pobočce. Při vaší objednávce bylo zřetelně uvedeno, že zboží je na centrálním skladě. Věříme, že tato informace byla jasně komunikována při procesu objednávání. Vaše zboží je nyní připraveno k odběru a opětovně jsme Vám zaslali výzvu k odběru na Váš email.

Děkujeme za pochopení a omlouváme se za vzniklé komplikace.

[email protected]

Objednavka nerezové listy inzerovana byla objednána podle obrázku internetového obchodu DEk,ale u dodavatele vůbec v nabídce nebyla a poslali jinou .Neměl jsem čas ani chuť to řešit ,listu jsem vrátil v prodejně Dek a zbytek zboží je Ok .J.K.Listy jsem koupil jinde.

Reakce obchodu DEK Stavebniny

omlouváme se za nepřesnost na našem webu. Obrázky na našem webu dek.cz jsou pouze orientační a jsou nám dodávány od našich dodavatelů. Vámi zmíněnou položku si ihned dohledáme a vyžádáme si u dodavatele správný obrázek, abychom předešli podobným nesrovnalostem v budoucnu. Děkujeme za Vaši zpětnou vazbu a omlouváme se za vzniklé komplikace.

• Široký sortiment
    • Komplikované platby on-line

• přehledný eshop
    • dobré ceny
    • poslední dobou opakovaný chaos s příjmem a vyřízení objednávky
    • infolinku "hlídá AI Jirka", který nic neumí, jenom zdržuje :D

Reakce obchodu DEK Stavebniny

děkujeme za Vaši zpětnou vazbu. Omlouváme se za komplikace s vyřízením objednávky. Co se týče našeho voicebotu "Jirka", jeho cílem je zjednodušit a urychlit komunikaci. Pokud však máte pocit, že Vám nebyl nápomocný, můžete vždy kontaktovat přímo našeho oblastního zástupce, který Vám rád pomůže s Vaším dotazem či objednávkou.

Děkujeme za pochopení a těšíme se na další spolupráci.

Zaplaceno 10.10.2023 ----------------19.10.2023 stále nedodáno

Reakce obchodu DEK Stavebniny

omlouváme se za zpoždění v dodání Vaší objednávky. Máme pro Vás dobré zprávy - zboží je nyní skladem a je připraveno k odběru. Omlouváme se za vzniklé komplikace a děkujeme za Vaši trpělivost.