• velmi dlouhá čekací lhůta

I přesto, že zboží je na centrálním skladě a zálohová faktura byla uhrazena 16.11., tak 22.11.ještě stále není zboží možné vyzvednout na prodejně, protože ho z centrálního skladu ještě nedodali :-( dle informací v přehledu objednávky není ještě ani na cestě z centrálního skladu na prodejnu :-(

Reakce obchodu DEK Stavebniny

omlouváme se za zpoždění a děkujeme za Vaši trpělivost. Prověřili jsme stav Vaší objednávky a můžeme potvrdit, že zboží bude dodáno na pobočku ještě dnes. Prosím, vyčkejte na email s výzvou k odběru, který Vám bude zaslán ihned po přípravě zboží k vyzvednutí. Oceňujeme Vaši spolupráci a děkujeme za pochopení.

• Velmi slušné jednání
    • dlouhá dodací doba. Jsem zvyklý, že intenetový obchod po zaplacení vše promtně dodá/doručí. Zde to trvalo skoro 3 týdny.

Reakce obchodu DEK Stavebniny

děkujeme za Vaši recenzi.

Rádi bychom upozornili, že zboží, které jste si objednal, bylo zboží na zakázku. Při objednávce jste byl informován o předpokládaném termínu dodání. Rozumíme, že očekávání rychlého dodání je běžné u internetových obchodů, ale v případě zboží na zakázku může být dodací doba delší kvůli specifickým požadavkům na výrobu a přípravu.

Děkujeme za pochopení.

[email protected]

• Dlouhé doručovací lhůty.

Dnes 6-tý pracovní den po objednání a stále nedoručeno na prodejnu.
    Geiger jsem měl koupit např. ve stavebninách PRO-DOMA, kde mají více druhů skladem, bohužel mám již objednávku zaplacenou.

Reakce obchodu DEK Stavebniny

upřímně se omlouváme za zpoždění v dodání Vaší objednávky. Chápeme Vaši frustraci a oceňujeme Vaši trpělivost. Máme pro Vás dobrou zprávu - zboží bude připraveno k vyzvednutí na pobočce ještě dnes, nejpozději zítra ráno. Omlouváme se za vzniklé nepříjemnosti a děkujeme Vám za pochopení.

[email protected]

• skvělá obsluha při výdeji
    • dlouhé čekací doby na doručení objednávky na výdejní místo

Reakce obchodu DEK Stavebniny

omlouváme se za delší čekací dobu na doručení Vaší objednávky na výdejní místo. Chápeme, jak důležité je pro Vás rychlé a spolehlivé dodání. Máme pro Vás dobré zprávy - Vaše zboží je od dnešního dne připraveno k vyzvednutí na naší pobočce. Omlouváme se za vzniklé nepříjemnosti a děkujeme za Vaši trpělivost.