Bylo mi dodáno jiné zboži .Zaplatil jsem 2 polykabonátove desky 2000x105x6 a dodali mi jednu 6mm a druhou 4mm.Bohužel jsem to zjistil až ponařezáni na potřebné rozměry.

Vše ok

Zboží nefungovala nefunkční Baterie už 7 den čekám na výměnu!!!

Reakce obchodu DEK Stavebniny

děkujeme za Vaši recenzi. Omlouváme se za nepříjemnosti, které jste zažil s naším produktem. Vaše reklamace je pro nás důležitá a pracujeme na jejím vyřešení co nejrychleji.

Podle zákona máme na vyřízení reklamace 30 dnů, ale snažíme se, aby byla vyřízena co nejdříve. Jakmile bude reklamace vyřízena, naši kolegové Vás budou kontaktovat.

Děkujeme za Vaši trpělivost a pochopení.

[email protected]

• Bylo řečeno že zboží se nachází ve skladu. Doposud nedorazilo!

Vážený zákazníku,

Děkujeme za Vaši recenzi a upřímně se omlouváme za jakékoliv nepříjemnosti. Ceníme si Vašeho času a zpětné vazby.

Je nám líto, že jste nebyl řádně informován o stavu Vaší objednávky. Chápeme, jak frustrující to může být, když očekáváte zboží a nedostane se Vám včasného upozornění.

Rádi bychom Vás ujistili, že Vaše objednávka je nyní připravena k odběru

[email protected]

• Bohužel zboží nedorazilo podle smluveného termínu a obchod se neobtěžoval ani o zpoždění informovat. Nakonec jsme objednávku se mi zrušili a objednali jinde.

Reakce obchodu DEK Stavebniny

děkujeme za vaši zpětnou vazbu.

Chtěli bychom upřesnit, že z naší strany nedošlo k žádnému pochybení. Informace o termínu dodání byla zobrazena na našem eshopu a to 10 pracovních dní. Aktuálně se jedná o sedmý pracovní den od data vaší objednávky.

[email protected]

Dávno zaplaceno, objednávka nedošla, ani informace kdy ... Jejich umělá inteligence po zavolání mi sdělí že na informace nemám nárok a zavěsí !!!!! Hrůza !!!

Reakce obchodu DEK Stavebniny

omlouváme se za komplikace, které nastaly při zpracování vaší objednávky.

Vaše zboží je nyní skladem a můžete si jej vyzvednout.

Prověřovali jsme také Vaši komunikaci s naším voicebotem a z naší strany vše proběhlo správně. Voicebot vás přepojoval na našeho operátora.

[email protected]

Nákup sice proběhl, ale s obchodem nejsem spokojený. Je zde velmi špatná komunikace. Komunikoval jsem se třemi lidmi a každý z nich mně dal jinou informaci. Dá se říci, že v zařízení neví levá ruka co dělá pravá. Za tři dny si nebyli schopni vyjasnit, jestli je objednávka nachystaná k osobnímu odběru nebo nikoliv ...a toto by se v seriosním -shopu nemělo stávat.

Reakce obchodu DEK Stavebniny

omlouváme se za komplikace, které nastaly během zpracování vaší objednávky. Chápeme, že jste očekával jasnou a konzistentní komunikaci a je nám líto, že jsme v tomto případě nesplnili vaše očekávání.

Vaše zkušenost a zpětná vazba jsou pro nás velmi cenné a pomáhají nám zlepšovat naše služby. Podnikneme potřebné kroky, aby se podobná situace již neopakovala.

[email protected]

• Objednávku jsem byla nucená stornovat.

Objednala jsem přes e-shop materiál s dopravou od prodejce. Když jsem po pěti dnech stále čekala na jejich cenovou nabídku, musela jsem objednávku zrušit a materiál koupit u konkurence. Hlavně, že mi byl doručen dotazník, jak jsem byla spokojená se zbožím, které jsem zakoupila. Smutné.

Reakce obchodu DEK Stavebniny

omlouváme se za komplikace, které nastaly při zpracování vaší objednávky. Vaše objednávka s dopravou nebyla naceněna obratem z důvodu cenění dopravy a víkendu, přes který máme zavřeno. Chápeme, že to mohlo způsobit zpoždění, které nebylo v souladu s vašimi očekáváními.

Co se týče dotazníku, který jste obdržela, je důležité poznamenat, že tento dotazník je automaticky zasílán systémem Heureka po provedení nákupu. Omlouváme se za jakékoliv zmatky, které to mohlo způsobit.

[email protected]

• Nákup přes e-shop ok. Ale osobní odběr úplně totální zklamání, na přepážce zadání objednávky v pořádku , výdej ze skladu katastrofální čekal jsem 17minut i přesto že mě byla doručena SMS že zboží je připraveno k vyzvednutí, kdyby bylo plné parkoviště zákazníků dokázal bych to pochopit, ale parkoviště poloprázdné. Když jsem se šel po 12minutachvzeptat dispečera zda se nestala někde chyba tak mě řekl že nejsem jedinej a že si myslí že 12minut není dlouhá doba, vysvetluji mu že jsem byl přes e-shop že by to mělo být připraveno. Arogantní jeho reakce a výsměch mě stačil. Po 5 minutách mě přivezli zboží. Z jednání dispečera a skladníka jsem byl hodně vytočený. Čekal bych větší profesionální přístup.

Reakce obchodu DEK Stavebniny

upřímně se omlouváme za zkušenost, kterou jste měl při osobním odběru vaší objednávky. Chápeme, že jste očekával rychlejší a efektivnější proces a je nám líto, že jsme v tomto případě nesplnili vaše očekávání.

[email protected]

ihformace, že 9.4. zboží předáno dopravci. do 15.4. nemám informaci o dodání na prodejnu Ostrava-Hrušov.

Reakce obchodu DEK Stavebniny

omlouváme se za nedostatek informací ohledně vaší objednávky. Vaše zboží je nyní skladem a můžete si jej vyzvednout. Aktuálně jsme vám poslali informace k odběru na váš email.

• ceny

Dva krat byl na pobočce.Prvni krat deska nebyla nařezana,jak bylo uvedene v objednavce.A zaplaceno.Pry vyrobce za to muže.Po druhy,až za tyden deska už byla nařezana,bohužel na kratši kusy,než jsem uvedl v objednavce.Nemel u sebe metr.Rada pro budouci zakaznici,kontrolujte pri prevzeti delka,vaha nebo počet

Reakce obchodu DEK Stavebniny

upřímně se omlouváme za nepřesnosti, které nastaly při zpracování Vaší objednávky. Chápeme, že jste očekával přesné nařezání materiálu dle specifikovaných rozměrů a je nám líto, že se tak nestalo.

Váš materiál bohužel nebyl naformátován a byla Vám vydána jiná zakázka, což vedlo k nesrovnalostem v rozměrech. Omlouváme se za jakékoliv zmatky, které to mohlo způsobit.

Pokud máte zájem o reklamaci, rádi vám pomůžeme. Prosíme, přineste nepoškozený materiál na naši pobočku, kde naši kolegové provedou potřebné kroky k vyřízení vaší reklamace.

Děkujeme za vaši trpělivost a pochopení.

[email protected]

Stále nedorazilo zboží, za celou dobu jedna jediná informace, že zboží nebylo naskladněno. Na eshopu bylo skladem, byť v jiném množství, mna ponížení jsme se dohodli, stále nic. Zboží zaplaceno.

Reakce obchodu DEK Stavebniny

omlouváme se za komplikace, které nastaly při zpracování vaší objednávky. Vaše zboží bude k odběru během zítřka, 9.4.2024. Jakmile bude zboží naskladněno, budeme Vás o tom informovat.

[email protected]

• Obchod nekomunikoval ohledně platby zálohy, termínu doručení a vůbec o celkovém stavu objednávky po 8 dnech jsem zrušil objednávku z vlastní iniciativi

Reakce obchodu DEK Stavebniny

děkujeme za vaši zpětnou vazbu. Omlouváme se za chybu, která vznikla na naší straně. Chápeme, že komunikace ohledně platby zálohy, termínu doručení a celkového stavu objednávky je klíčová pro hladký průběh nákupu.

Podnikneme kroky, aby se podobná situace již neopakovala. Vaše zkušenost a zpětná vazba jsou pro nás velmi cenné a pomáhají nám zlepšovat naše služby.

[email protected]

• na obyčejný polystyren jsem čekal skoro týden.....koupeno jinde obratem

Reakce obchodu DEK Stavebniny

děkujeme za vaši zpětnou vazbu. Chtěli bychom upřesnit, že při objednávání na našem webu www.dek.cz byla poskytnuta informace, že zboží je objednáno z našeho centrálního skladu, včetně termínu dodání. Dodržujeme tyto podmínky a z naší strany nedošlo k žádnému pochybení.

[email protected]

• Zboží nedorazilo, obchod se neozval

Reakce obchodu DEK Stavebniny

děkujeme za vaši zpětnou vazbu.

Před zaplacením zálohové faktury jste byl informován o termínu dodání, který ještě nevypršel. Jakmile bude zboží skladem, budete o tom informován.

• nízká cena
    • nepravdivá dostupnost

Zboží uvedeno "skladem" objednáno 20.3., mělo být k odběru nejpozději 25.3., ale ani 27.3. zboží skladem k odběru není.

Reakce obchodu DEK Stavebniny

děkujeme za vaši zpětnou vazbu. Chtěli bychom upřesnit, že v objednávce jsme vám napsali: “Skladem na centrálním skladě. Termín dodání dle závozů pobočky, 3-5 pracovních dní.”. Dnes je pátý pracovní den od data vaší objednávky, tedy 27.3.

Vaše zboží bude dnes připraveno k odběru. Vyčkejte na informační email.

Oceňujeme vaši trpělivost a děkujeme vám za pochopení.

• Dlouhá dodací lhůta
    • Zboží které udávají jako skladové, ve skutečnosti nemají

Reakce obchodu DEK Stavebniny

děkujeme za vaši zpětnou vazbu. Omlouváme se za komplikace, které nastaly při zpracování vaší objednávky. Došlo k interní chybě a zboží nebylo naloženo na rozvoz z našeho centrálního skladu, jak bylo původně plánováno.

Podle vašeho emailu jste požádal o zrušení objednávky a toto jsme provedli. Je nám líto všech vzniklých komplikací a děkujeme vám za vaši trpělivost a pochopení.

[email protected]

Objednávku jsem udělal 19. 3. a bohužel rovnou zaplatil. Dnes je 26. 3. a doposud nepřišla žádná informace, že by objednávka byla k vyzvednutí. Neobjednal jsem si nic specifického, co by muselo trvat týden! Myslím si, že by firma jako DEK mohli zvládat podobné objednávky daleko lépe, protože z jiných e-shopů, pokud to teď objednám, přijde to zítra.

Reakce obchodu DEK Stavebniny

děkujeme za vaši zpětnou vazbu. Omlouváme se za zpoždění s vaší objednávkou. Chápeme, že jste očekával rychlejší proces a jsme si vědomi, jak důležité je pro vás dodržení termínu dodání.

Vaše objednávka je nyní připravena k vyzvednutí na naší pobočce. Jako omluvu za zpoždění jsme pro vás připravili kompenzaci, kterou obdržíte při vyzvednutí objednávky.

Vaše zkušenost a zpětná vazba jsou pro nás velmi cenné a pomáhají nám zlepšovat naše služby. Děkujeme za vaši trpělivost a pochopení.

[email protected]

Potvrzení o obdržené platbě dorazilo 11.3. dnes je 19.3. a zboží stále nedorazilo.

Reakce obchodu DEK Stavebniny

děkujeme za vaši zpětnou vazbu. Omlouváme se za zpoždění a chápeme, jak důležité je pro vás dodržení termínu dodání.

Naše kolegové vás budou co nejdříve kontaktovat s upřesněním termínu dodání. Děkujeme za vaši trpělivost a pochopení.

[email protected]

• Takto neprofesionální nastavení přístupu k zákazníkovi jsem nikde jinde nezažil. Výzva, že zboží je připraveno k vyzvednutí znamenala, že jsem si k celým objednaným paletám cihel musel ručně doskládat zbytek. Zeptali se mě, jestli si cihly z palet budu přeskládávat na auto, že palety nejsou zaplaceny. Palety (zálohované) nebyly ani na faktuře, ty jsem si musel doplatit zvlášť. Dobře. Za obě mi bylo účtováno 460,-Kč. Jaké překvapení, když jsem je po víkendu přijel vrátit a obdržel jsem 315,-Kč se slovy, že chybějící rozdíl je "poplatek za opotřebení". Námitka, že jsou ve stejném stavu, v jakém jsem je obdržel, byla smetena tvrzením, že to mají takto nastavené. Čili pozor při nákupu, naložením na auto ztrácí v DEK paleta 31,5% své hodnoty. No, přišli o zákazníka....

Reakce obchodu DEK Stavebniny

omlouváme se, pokud jste nebyl spokojen s naším přístupem k vrácení palet a obalů. Chápeme, že tato situace mohla být pro Vás frustrující. Naše "Pravidla pro vracení palet a obalů" jsou vystaveny na našem webu www.dek.cz a jsou navržena tak, aby byla transparentní a jasná pro všechny naše zákazníky.

Podle těchto pravidel je možné vratné palety a obaly vrátit do 90 dní od dodání zákazníkovi. Při vrácení je zákazníkovi dobropisována prodejní cena snížená o opotřebení palet a obalů, což zahrnuje vlastní opotřebení palet a obalů, manipulaci v rámci Stavebnin DEK a.s. a manipulaci při vrácení obalů výrobci či dodavateli zboží.

Rozumíme, že tento postup může být pro některé zákazníky nový a může vést k nedorozuměním.

Ještě jednou se omlouváme za způsobené nepříjemnosti a děkujeme Vám za zpětnou vazbu, která nám pomáhá zlepšovat naše služby.