• Dlouhá dodací lhůta
    • Zboží které udávají jako skladové, ve skutečnosti nemají

Reakce obchodu DEK Stavebniny

děkujeme za vaši zpětnou vazbu. Omlouváme se za komplikace, které nastaly při zpracování vaší objednávky. Došlo k interní chybě a zboží nebylo naloženo na rozvoz z našeho centrálního skladu, jak bylo původně plánováno.

Podle vašeho emailu jste požádal o zrušení objednávky a toto jsme provedli. Je nám líto všech vzniklých komplikací a děkujeme vám za vaši trpělivost a pochopení.

[email protected]

Objednávku jsem udělal 19. 3. a bohužel rovnou zaplatil. Dnes je 26. 3. a doposud nepřišla žádná informace, že by objednávka byla k vyzvednutí. Neobjednal jsem si nic specifického, co by muselo trvat týden! Myslím si, že by firma jako DEK mohli zvládat podobné objednávky daleko lépe, protože z jiných e-shopů, pokud to teď objednám, přijde to zítra.

Reakce obchodu DEK Stavebniny

děkujeme za vaši zpětnou vazbu. Omlouváme se za zpoždění s vaší objednávkou. Chápeme, že jste očekával rychlejší proces a jsme si vědomi, jak důležité je pro vás dodržení termínu dodání.

Vaše objednávka je nyní připravena k vyzvednutí na naší pobočce. Jako omluvu za zpoždění jsme pro vás připravili kompenzaci, kterou obdržíte při vyzvednutí objednávky.

Vaše zkušenost a zpětná vazba jsou pro nás velmi cenné a pomáhají nám zlepšovat naše služby. Děkujeme za vaši trpělivost a pochopení.

[email protected]

Potvrzení o obdržené platbě dorazilo 11.3. dnes je 19.3. a zboží stále nedorazilo.

Reakce obchodu DEK Stavebniny

děkujeme za vaši zpětnou vazbu. Omlouváme se za zpoždění a chápeme, jak důležité je pro vás dodržení termínu dodání.

Naše kolegové vás budou co nejdříve kontaktovat s upřesněním termínu dodání. Děkujeme za vaši trpělivost a pochopení.

[email protected]

• Takto neprofesionální nastavení přístupu k zákazníkovi jsem nikde jinde nezažil. Výzva, že zboží je připraveno k vyzvednutí znamenala, že jsem si k celým objednaným paletám cihel musel ručně doskládat zbytek. Zeptali se mě, jestli si cihly z palet budu přeskládávat na auto, že palety nejsou zaplaceny. Palety (zálohované) nebyly ani na faktuře, ty jsem si musel doplatit zvlášť. Dobře. Za obě mi bylo účtováno 460,-Kč. Jaké překvapení, když jsem je po víkendu přijel vrátit a obdržel jsem 315,-Kč se slovy, že chybějící rozdíl je "poplatek za opotřebení". Námitka, že jsou ve stejném stavu, v jakém jsem je obdržel, byla smetena tvrzením, že to mají takto nastavené. Čili pozor při nákupu, naložením na auto ztrácí v DEK paleta 31,5% své hodnoty. No, přišli o zákazníka....

Reakce obchodu DEK Stavebniny

omlouváme se, pokud jste nebyl spokojen s naším přístupem k vrácení palet a obalů. Chápeme, že tato situace mohla být pro Vás frustrující. Naše "Pravidla pro vracení palet a obalů" jsou vystaveny na našem webu www.dek.cz a jsou navržena tak, aby byla transparentní a jasná pro všechny naše zákazníky.

Podle těchto pravidel je možné vratné palety a obaly vrátit do 90 dní od dodání zákazníkovi. Při vrácení je zákazníkovi dobropisována prodejní cena snížená o opotřebení palet a obalů, což zahrnuje vlastní opotřebení palet a obalů, manipulaci v rámci Stavebnin DEK a.s. a manipulaci při vrácení obalů výrobci či dodavateli zboží.

Rozumíme, že tento postup může být pro některé zákazníky nový a může vést k nedorozuměním.

Ještě jednou se omlouváme za způsobené nepříjemnosti a děkujeme Vám za zpětnou vazbu, která nám pomáhá zlepšovat naše služby.

[email protected]

Velmi neoperativní komunikace od doby vytvoření objednávky na internetu, časově liknavé vytvoření zálohové faktury, velmi slabá organizace a vyřízení objednávky v návaznosti na úhradu a dodání. Objednávka na webu vytvořena 23.2., dodáno 29.2. , v procesu bylo třeba z mé strany aktivně komunikovat k vyřízení objednávky.

Reakce obchodu DEK Stavebniny

děkujeme za Vaši recenzi a za to, že jste si našel čas sdílet své zkušenosti s námi. Rádi bychom upřesnili, že Vaše objednávka byla vytvořena v pátek ve 21:25, tedy mimo naši pracovní dobu. Hned první pracovní den v pondělí jsme Vám zaslali zálohovou fakturu. Vzhledem k vytíženosti dopravy obvykle závoz proběhne přibližně za týden, ve Vašem případě bylo zboží doručeno za 4 pracovní dny.

Z naší strany byl celý proces řízen efektivně a v souladu s našimi standardními postupy, s cílem zajistit co nejrychlejší vyřízení a dodání Vaší objednávky.

[email protected]

Nejsem spokojen s obchodem,nepotvrdili mi pladbu a zboží mi ještě nedošlo.

Reakce obchodu DEK Stavebniny

omlouváme se za zpoždění a za jakékoli nepříjemnosti, které Vám tím mohly vzniknout. Chceme Vás informovat, že Vaše zboží předáváme spediční firmě již zítra. Doručení můžete očekávat v pátek.

Rozumíme, že rychlé a spolehlivé doručení je důležité, a děláme vše pro to, aby byly Vaše objednávky zpracovány a odeslány co nejrychleji. Děkujeme za Vaši trpělivost a pochopení.

[email protected]

• Po objednání na e-shopu mi byli připočítány nějaké další náklady na dopravu cca 900,- Kč, tak jsem objednávku zrušil.

Reakce obchodu DEK Stavebniny

děkujeme za Vaši recenzi a za upozornění na Vaši zkušenost s naší službou. Rádi bychom upřesnili, že poplatek za dopravu, který byl připočítán k Vaší objednávce, je standardní poplatek účtovaný dodavatelem na objednané množství materiálu.

Rozumíme, že jakékoli dodatečné náklady mohou být překvapením, a snažíme se zajistit, aby byly všechny potenciální poplatky jasně komunikovány již v průběhu objednávkového procesu. Omlouváme se, pokud tato informace nebyla dostatečně zřejmá při Vaší objednávce.

[email protected]

• Jako čekat 14 dní na dvě desky. Asi raději stavět s někým jiným.

Reakce obchodu DEK Stavebniny

děkujeme za Vaši recenzi. Chceme Vás ujistit, že termín dodání pro polykarbonátové desky, který byl zobrazen při Vaší objednávce na našem webu www.dek.cz, je 10 pracovních dní. V současné době jsme v šestém dni tohoto časového rámce.

Rozumíme, že čekání na materiál může být frustrující, ale prosíme Vás o trpělivost. Jakmile bude zboží skladem, okamžitě Vás budeme informovat o možnosti jeho vyzvednutí.

Děkujeme za Vaši trpělivost a pochopení.

[email protected]

• Tovar jsem v dek objednával protože měly nejrychlejší dobu dodání, bohužel se ukázalo že je to jen marketingový tah.Objednaval jsem 10.2. Dneska je 17.2 dodnes se mi obchod neozval že je tovar skladem . Bohužel potěr dále nemůžu odkládat, koupelna bude bez podlahového přitápění.

Reakce obchodu DEK Stavebniny

omlouváme se za nepříjemnosti, které jste zažil v souvislosti s Vaší objednávkou. Chceme Vás ujistit, že naše snaha je vždy poskytovat co nejpřesnější informace o dostupnosti a dodacích lhůtách našeho zboží. V případě Vaší objednávky jsme Vás kontaktovali s informací, že původně zvolené zboží Sikaceram jako dárek není skladem, a nabídli jsme Vám možnost záměny za alternativní produkt, který byl dostupný k okamžitému dodání. Bohužel jsme od Vás neobdrželi žádnou reakci na tuto nabídku.

Ještě jednou se omlouváme za způsobené nepříjemnosti a děkujeme za Vaši trpělivost.

[email protected]

• Strašně dlouhe čekání na internetovou objednávku na pobočku

Reakce obchodu DEK Stavebniny

děkujeme za Vaši recenzi. Rádi bychom upřesnili, že Vaše objednávka byla dodána na pobočku v termínu, který byl zobrazen na našem webu www.dek.cz při Vašem objednávání. Objednávka byla uskutečněna dne 9.2. a dodána na pobočku dne 13.2., což odpovídá našim standardním dodacím lhůtám.

[email protected]

Velmi dlouhé dodací lhůty !!!

Reakce obchodu DEK Stavebniny

děkujeme za Vaši recenzi. Rádi bychom upozornili, že dodací lhůty pro Vaši objednávku odpovídají termínům, které byly zobrazeny na našem e-shopu před provedením objednávky. Snažíme se zajistit, aby byly všechny informace o dostupnosti a dodacích lhůtách co nejpřesnější a transparentní pro naše zákazníky.

Rádi bychom Vás informovali, že zboží bude dnes připraveno k odběru. Prosím, vyčkejte na email s výzvou k odběru, který Vám bude zaslán.

[email protected]

• Recenze byla provozovatelem odstraněna ve smyslu čl. 8.3.2 OP Heureka.

Přes proklamaci do kdy bude objednávka na výdejním místě pouze nic neříkající konstatování o nějaké snaze .

Reakce obchodu DEK Stavebniny

děkujeme za Vaši recenzi a omlouváme se za nepříjemnosti spojené s Vaší objednávkou. Chápeme, že zpoždění v dodání zboží může být frustrující, zejména když je naše proklamace o datu dodání nejasná.

Rádi bychom Vás informovali, že momentálně máme na pobočce k dispozici 6 ks objednaného zboží. Zbytek Vaší objednávky je již objednán u našeho dodavatele a bude kompletně připraven k odběru na naší pobočce dne 22.1. Můžeme Vás ujistit, že vynakládáme veškeré úsilí, aby bylo zboží doručeno co nejdříve.

Děkujeme za Vaši trpělivost a omlouváme se za jakékoli způsobené nepříjemnosti.

[email protected]

Kamera inspekční AKU Bosch GIC120 C mi vyzvedla manželka ve vybrané prodejně. Obal ( kufr ) byl velice poškrábán a špinavý navíc byla poškozena pečeť Bosch to znamená , že už ten kufr byl otevřen a navíc to vypadá jako když to bylo někde hoodně dlouho vystavené nebo prostě obal je velice zanedbaný. Nechám to zabalené jak mi bylo doručeno a budu vracet zpět tohle poškrábání není možné dát jako dárek. Navíc mám obavu, že kamera může být také opotřebovaná . Cena byla suprová ale vzhled je důležitý. Já chtěl nové nepoškozené a tohle tomu neodpovídá a to mě velice mrzí.

Reakce obchodu DEK Stavebniny

děkujeme za Vaši recenzi. Pokud máte jakékoli obavy nebo potřebujete podat reklamaci, prosíme, abyste vyplnili náš online formulář pro reklamace na adrese https://www.dek.cz/reklamace. Tento proces nám umožní efektivně a rychle řešit Váš požadavek.

[email protected]

Obchod posunul dodání zboží.

Reakce obchodu DEK Stavebniny

děkujeme za Vaši recenzi. Rádi bychom upozornili, že Vaše objednávka byla vytvořena pouhé 3 dny před uzavřením všech našich poboček v roce 2023, což bohužel znemožnilo doručení zboží v požadovaném termínu, zejména když zboží pochází z centrálního skladu.

Jakmile bude zboží na pobočce připraveno, budeme Vás kontaktovat, abyste si mohl svou objednávku vyzvednout. Děkujeme za Vaši trpělivost a pochopení této mimořádné situace.

[email protected]

• uběhl týden a nic se neděje

Reakce obchodu DEK Stavebniny

omlouváme se za chybu, kvůli které nebyla zaslána výzva k odběru Vaší objednávky. Chceme Vás ujistit, že zboží je nyní skladem a připraveno k vyzvednutí. Prosíme, navštivte naši pobočku pro dokončení Vašeho nákupu.

[email protected]

• Zboží nebylo naskladneno k vyzvednuti
    • Dlouhá doba od koupení zbozi

[email protected]

Vážení, v době kdy máte na webu "oteřeno" máte inventuru. Pracovní doba od 7.-16. - absolutně mimo možnosti pracujícího člověka. Psal jsem asi 3x s požadavkem na odeslání poštou, 2dny jsou to kdy mi bylo odepsáno, že mi někdo od vás zavolá. Nikdo nevolal. Takže výsledek? Mám týden objednáno, peníze máte vy a já nemám zboží. Opravdu nedoporučuji a příště zase oslovím spolehlivějšího partnera. Ve všech oblastech. Děkuji za nic

Reakce obchodu DEK Stavebniny

jak jste byl již informován.
    11.12.2024 jsme měli otevřeno standardně do 16:00, tato otevírací doba je uvedená u vjezdu na pobočku.
    Probíhající inventura byla po pracovní době a neovlivnila otevírací dobu pobočky.

[email protected]

• Nemám doposud jakoukoliv odezvu objednávky ?

Nemám doposud jakoukoliv odezvu objednávky ?

Reakce obchodu DEK Stavebniny

děkujeme za Vaši recenzi. Rádi bychom Vás informovali, že Vaše objednané zboží je skladem a je připraveno k vyzvednutí. Výzvu k odběru jste měl obdržet emailem. Doporučujeme zkontrolovat Vaši emailovou schránku, včetně složky spam, pro případ, že by email byl omylem zařazen mezi nevyžádanou poštu.

Pokud email s výzvou k odběru nenajdete, neváhejte nás kontaktovat, abychom mohli situaci vyřešit a zajistit, aby jste mohl svou objednávku co nejdříve vyzvednout.

[email protected]

• výrobek znám, je dobrý
    • vyřízení trvá hrozně dlouho

Nabízený výrobek je dobrý, znám od jiných dodavatelů, jenomže si myslím, že výrobek by měl být skladem, pokud je k prodeji nabízen. Potom by jste měli zajisté ohromný výsledek, mnoho zájemců.