• zboží zatím není připraveno k odběru !!!!!

Reakce obchodu DEK Stavebniny

upřímně se omlouváme za komplikace a zpoždění při přípravě Vaší objednávky. Chápeme, jak důležité je pro Vás mít zboží včas a omlouváme se za nepříjemnosti, které to mohlo způsobit. Děkujeme za Vaši trpělivost a chápání. Můžeme Vás ujistit, že Vaše objednávka bude připravena k odběru zítra.

Děkujeme za Vaši zpětnou vazbu, která nám pomáhá zlepšovat naše služby.

[email protected]

opět dorazil špatný rozměr trubky. Reklamováno na místě.

Reakce obchodu DEK Stavebniny

upřímně se omlouváme za opakované komplikace, které nastaly při dodání Vaší objednávky. Je nám velmi líto, že jsme nebyli schopni splnit Vaše očekávání, ačkoli jste nám poskytl správné specifikace. Věnujeme tomuto problému zvýšenou pozornost a děláme vše pro to, abychom v budoucnu podobné chyby předešli.

Děkujeme za Vaši zpětnou vazbu, která nám pomáhá zlepšovat naše služby. Oceňujeme Vaši trpělivost a děkujeme za pochopení.

S pozdravem,
    [email protected]

I přes zdánlivě dobře zorganizovaný systém výdeje zboží objednaného přes eshop se přeci jen občas chybka vloudí - zaplatil jsem a byl odeslán na výdejní plochu k převzetí zboží; které však, jak se po ne právě krátkém čase čekání ukázalo, bylo nakonec k vyzvednutí přímo na prodejně.
    ham

Reakce obchodu DEK Stavebniny

upřímně se omlouváme za komplikace, které jste zažil při výdeji zboží objednaného přes náš eshop. Děkujeme Vám za zpětnou vazbu, díky které můžeme neustále zlepšovat naše služby. Ujistěte se, že uděláme vše pro to, aby se podobná situace v budoucnu neopakovala. Oceňujeme Vaši trpělivost a důvěru v naši společnost.

[email protected]

Po týdnu nezpracovali zaplacenou objednávku, peníze fuč zboží nikde.......

Reakce obchodu DEK Stavebniny

upřímně se omlouváme za komplikace, které nastaly při zpracování Vaší objednávky. Chápeme, jak může být taková situace frustrující. Rádi bychom Vás informovali, že Vaše objednávka je nyní připravena k odběru.

Uděláme vše pro to, aby se podobné situace v budoucnu neopakovaly. Děkujeme za Vaši trpělivost a důvěru v naše služby.

[email protected]

jednání bylo slušné a personál ochotný. Bohužel ani na druhý pokus se nepovedlo dodat správný rozměr trubek a musel jsem je hned na místě reklamovat.

Reakce obchodu DEK Stavebniny

litujeme komplikací, které nastaly při dodání Vaší objednávky. Oceňujeme Vaši trpělivost a děkujeme za pochopení. Je nám líto, že jsme Vám dodali nesprávný rozměr trubek, ačkoli jste nám poskytl správné specifikace. Věnujeme tomuto problému zvýšenou pozornost, abychom v budoucnu podobné chyby předešli.

Děkujeme za Vaši zpětnou vazbu, která nám pomáhá zlepšovat naše služby.

• Široký výběr sortimentu
    • Chybí služba přířezů

Reakce obchodu DEK Stavebniny

děkujeme za Vaši zpětnou vazbu. Omlouváme se za případné nedorozumění. V současné době skutečně neposkytujeme službu přířezů překližek a v blízké budoucnosti tuto službu ani neplánujeme zavádět. Děkujeme za pochopení a doufáme, že i přesto budete s našimi službami spokojeni.

[email protected]

• Sice rychlost a spolehlivost, ale firma (Ing. Petra Kutnarová, spolumajitelka a členka správní rady) požaduje rozklad a likvidaci naší klasické společnosti - viz https://mam.cz/wp-content/uploads/2023/09/Vyzva-Premierovi-kompletni-zneni.pdf.

Reakce obchodu DEK Stavebniny

děkujeme za Vaši zpětnou vazbu. Respektujeme názory všech našich zákazníků a chápeme, že některé otázky mohou vyvolávat silné emoce.

Naše společnost se snaží podporovat hodnoty rovnosti a respektu ke všem lidem bez ohledu na jejich pohlaví, rasu, náboženství nebo sexuální orientaci. Naše podpora "manželství pro všechny" je odrazem těchto hodnot.

Chceme zdůraznit, že naše podpora rovnosti a inkluzivity nemá nic společného s podporou nelegálních nebo nemorálních činností. Naším cílem je vytvořit prostředí, kde se všichni cítí respektováni a vítáni.

Děkujeme za Vaše pochopení a doufáme, že i přes naše rozdílné názory budeme moci pokračovat v dobrých obchodních vztazích.

[email protected]

• Svévolně mění už jednou odsouhlasený typ platby za zboží
    • Na infolince svojí chybu hrajou do autu a vymlouvají se, že zákazník si nepřečetl všechno

Objednáno zboží s vyzvednutím na prodejně a zaplacením na místě.
    Přišel i potvrzovací mail objednávky, se stejným typem vyzvednutí a platby.
    Po nějaké době dorazil další mail z DEK s názvem: "Informace o možnosti platby online". Možnost jsem ignoroval. Nechci platit online. Objednávka byla uzavřena a potvrzena s placením při převzetí v obchodě.
    Za týden další mail z DEK. Tentokrát s názvem "Neuhrazená faktura ...".
    Tak volám na infolinku. Tam mi paní oznámila, že zboží by museli objednat od dodavatele (trvá dva týdny) a to, že prý udělají jen v případě, kdy celou jeho cenu zaplatím předem a že zálohovou fakturu na plnou cenu mi posílali v příloze toho druhého mailu.
    Tak jsem paní oznámil, že objednávku ruším a objednal jinde.

Reakce obchodu DEK Stavebniny

litujeme nepříjemností, které jste zažil při objednávání zboží u nás. Chápeme, že očekávání a realita se v tomto případě neshodovaly. Chtěli bychom zdůraznit, že v případě zboží na objednávku je standardní postup vyžadovat zálohovou fakturu před uskutečněním objednávky. Toto je z důvodu zajištění, že zboží, které speciálně objednáváme pro zákazníka, bude skutečně převzato.

Děkujeme Vám za pochopení a doufáme, že nám dáte v budoucnu další šanci prokázat naši profesionalitu.

• Velký výběr
    • Dostupnost zboží
    • žádná kontrola kvality

Reakce obchodu DEK Stavebniny

děkujeme Vám za Vaši zpětnou vazbu. Oceňujeme každý názor našich zákazníků, protože nám to pomáhá neustále zlepšovat a zdokonalovat naše služby. Vaše připomínky nám ukazují, na čem můžeme pracovat, abychom Vám mohli nabídnout ještě lepší zážitek při nákupu u nás.

Ještě jednou děkujeme a těšíme se na další spolupráci.

[email protected]

Dle webovek melo byt zbozi doruceno 11.9. na pobočku, ale bylo doruceno az 13.9., ja zbozi potrebovala na toho 11.9., takze za me nedodrzeli to co psali.

Reakce obchodu DEK Stavebniny

upřímně se omlouváme za zpoždění v dodání pytlů na odpad. Chápeme, jak důležité je pro Vás dodržení avizovaného termínu a je nám líto, že jsme tentokrát nesplnili Vaše očekávání.

Prověříme příčiny tohoto zpoždění, abychom v budoucnu podobné situace předešli a zlepšili naše služby.

Děkujeme za Vaši zpětnou vazbu a omlouváme se za vzniklé nepříjemnosti.

Stejně jako na jiných prodejnách DEK přihlouplý neochotný prodavač. Cituji:
    Dobrý den (slušně), mám tady objednávku. Číslo je to a to.
    "To teda nevidím!" (tu objednávku)
    Po půl minutě nervozního váhání:
    "Tak je to tady. Jeďte si na čtyřku."
    "Promiňte, nebudu čekat na tom slunci, je tam 45°. Můžou přijít o pár metrů vedle, kde parkuju?"
    "Jo. Jeďte si na čtyřku."
    Na čtyřce už čekal jiný zákazník a kouřil tam, než někdo přišel.
    Když jsme přijeli ke čtyřce, zahulákal skladník. Nemusíte tu čekat na čtyřce.
    Nikdo nedošel s dvacetigramovou rourou o pár metrů vedle.

Idioti. Hrůůůůza! Obdobné debilní jednání na pobočce v Dolním Rychnově, navíc arogantní, na Praze 6 to samé - nic nevěděli v prodejně o zboží, i tady v Karl. Varech to absencí bystrosti a vsřícností neláká. Už u vás nebudu nakupovat.

Reakce obchodu DEK Stavebniny

upřímně se omlouváme za Vaši negativní zkušenost s našimi pobočkami. Je nám líto, že jste se setkal s neodborným a nevhodným přístupem našich kolegů. Bereme Vaši zpětnou vazbu vážně a chceme se zlepšit.

Zajistíme proškolení našich zaměstnanců, aby byli lépe připraveni poskytnout profesionální a vstřícnou obsluhu všem našim zákazníkům. Vaše zkušenost nám pomáhá identifikovat oblasti, kde musíme zlepšit naše služby.

Doufáme, že nám dáte v budoucnu ještě jednu šanci ukázat, že si vážíme každého zákazníka a chceme poskytovat kvalitní služby.

Děkujeme za Vaši zpětnou vazbu a přejeme Vám hezký den.

[email protected]

Přestože zboží bylo deklarované jako skladem na centrálním skladu s doručením do cca dvou pracovních dnů na pobočku...dostal jsem email o nedostupnosti zboží. Ve třech dotazech na info lince, v průběhu dvou dnů, bylo vzdy konstatováno, že zboží je skladem a prověří, kde se stala chyba a zavolají - budou mě kontaktovat s informací, kdy bude zboží k odběru...nic takového se nestalo a při čtvrtém hovoru, týden po objednání, ve stejném duchu jsem objednávku zrušil.

Reakce obchodu DEK Stavebniny

nejprve bychom Vám chtěl upřímně poděkovat za to, že jste si vybral naši společnost pro svůj nákup a za to, že jste nám poskytl zpětnou vazbu ohledně Vaší zkušenosti.

Je nám velmi líto za komplikace, které nastaly v souvislosti s dodáním objednaného zboží a za nedostatečnou komunikaci z naší strany. Chápeme, jak frustrující musí být čekat na zboží, které bylo deklarováno jako skladem, a následně se dozvědět, že není dostupné.

Omlouváme se za nedostatečnou reakci naše infolinky a za to, že Vám nebyly poskytnuty správné informace včas. Vaše stížnost nám pomáhá identifikovat oblasti, kde musíme zlepšit naše služby, a můžete si být jist, že uděláme vše pro to, aby se podobné situace v budoucnu neopakovaly.

Pokud byste měl další dotazy nebo obavy, neváhejte nás kontaktovat. Ještě jednou děkujeme za Vaši trpělivost a pochopení.

[email protected]

• "Drive" system je super, nemusim nikde lovit skladnika a fakt si mezitim vyřeším pár hovorů.
    • Je to politicky angažovaný obchod, který má snahu nás vychovávat a nutit nám sexuální deviace do naseho bežného života. Teď DEK stavebniny poslali výzvu vládě, ze prý chtějí tzv "tmanželství pro vsechny". Podobné úchylárny vedou kam? Teď se snaží rozbít rodinu a příště bude co? Podpora pedofilů snad?!

Jezdím sem jen s velkým sebezapřením. Vadí mi jejich pro-homosexuální agitace.

[email protected]

• Nelíbí se mi, že píšete, že zboží je na skladě ( chápu, že centrálním), ale stejně tak trvá dodání zboží snad 14 dní. to je vážně moc, přijde mi to až jako klamavá reklama. To se stalo již po druhé. Nedá se tak plánovat pracovní síla.

Vážený zákazníku,

děkujeme za Vaši zpětnou vazbu. Je nám líto, že jste nebyl spokojen s dobou dodání naší společnosti. Chápeme, že rychlá dodávka je klíčová, zejména pokud se snažíte plánovat pracovní sílu.

Chtěli bychom upřesnit, že informace o termínu dodání na pobočku jsou uvedeny u dané položky před objednáním na našem eshopu www.dek.cz. V tomto konkrétním případě bude zboží připraveno k odběru nejpozději 6.9., jak bylo uvedeno.

Rozumíme Vašemu rozčarování a omlouváme se za jakékoli nepříjemnosti. Vaše připomínky nám pomáhají zlepšovat naše služby a budeme se snažit, aby se podobné situace v budoucnu neopakovaly.

Ještě jednou děkujeme za Vaši zpětnou vazbu a těšíme se na další spolupráci.

[email protected]

Z pobočky nebo centrálního skladu taková doba dodání na jinou pobočku je u mě zklamání

Vážený zákazníku,

děkujeme za Vaši zpětnou vazbu ohledně doby dodání mezi našimi pobočkami a centrálním skladem. Rozumíme, že rychlá a efektivní logistika je klíčová pro spokojenost našich zákazníků.

Naším cílem je neustále zlepšovat naše služby, a Vaše zkušenosti nám v tom pomáhají.

Děkujeme za Vaše pochopení.

• Zboží nebylo vydáno z důvodu (opakovaně) nefunkčního systému

Vážený zákazníku,

děkujeme za Vaši zpětnou vazbu. Je nám velmi líto, že jste se setkal s problémy při vydávání zboží z důvodu opakovaných výpadků našeho systému. Chápeme, jak frustrující to musí být, a upřímně se omlouváme za vzniklé nepříjemnosti.

Věřte, že děláme vše, co je v našich silách, aby se podobné situace v budoucnu neopakovaly.

Ještě jednou se omlouváme a děkujeme za Vaši trpělivost a pochopení.

[email protected]

• I kdyz je zbozi zdanlive skladem tak vas objednavka prepne do poptavky a cca za dva dny vam nabidnou mnohem drazsi zbozi. Musite jit znovu na e-shop a pak si postupne objednat jednotlive casti zbozi za puvodni ceny!!! Dohromady to nejde!

Vážený zákazníku,

děkujeme za Vaši zpětnou vazbu. Omlouváme se za nepříjemnosti, které Vám mohla způsobit změna položek v naší nabídce. Naše společnost se snaží reagovat na změny v sortimentu našich dodavatelů co nejrychleji a efektivněji. Když nám dodavatel oznámí, že určitá položka již není dostupná, snažíme se najít nejlepší možnou alternativu, která by vyhovovala potřebám našich zákazníků.

Chtěli bychom Vás ujistit, že takové změny děláme s cílem poskytnout Vám aktuální a kvalitní produkty. Pokud máte jakékoli dotazy nebo připomínky k novým položkám, neváhejte nás kontaktovat na [email protected]. Jsme zde pro Vás a rádi Vám vysvětlíme důvody za našimi rozhodnutími nebo Vám nabídneme jiné řešení.

Děkujeme za Vaši trpělivost a doufáme, že i přes tuto nepříjemnost budete s našimi službami spokojeni.

[email protected]

• Nebyl dodržen termín dle objednávky

Vážený zákazníku,

omlouváme se za komplikace a děkujeme za recenzi.
    Podnikneme kroky, aby se tato situace již neopakovala.

Věříme, že příště již vše proběhne k Vaší plné spokojenosti.

zaúčtovali si 50% opotřebení palety, které vůbec nic nebylo

děkujeme za recenzi.

Věříme, že příště již vše proběhne k Vaší plné spokojenosti.

Děkujeme,

[email protected]

• Příšerná komunikace, do poslední chvíle netušíte, kdy zboží dostanete. Arogantní infolinka.

Na e-shopu měli uvedeno, že zboží mají na centrálním skladu a můžu ho mít za dva dny. Když jsem za dva dny po objednání volal na jejich infolinku, proč zboží nedorazilo, tak mi celkem arogantní slečna vysvětlila, že ty dva dny znamenají nejkratší možný termín, ale neznamená to, že zboží za dva dny budu mít a že neví, kdy ho dodají. Dvě hodiny po hovoru mi přišel e-mail, že zboží není skladem a že mám čekat dál, i když v -shopu stále uváděli dostupnost zboží v centrálním skladu. Druhý den mi přišla překvapivě zpráva, že zboží je připraveno k vyzvednutí. Takže u DEKu už nikdy nebudu nic kupovat, nikdy. Všem ostatním doporučuji se tomuto shopu obloukem vyhnout.

děkujeme za recenzi.