• vstřícnost, komunikace, rychlost dodání, kvalitní a krásné produkty

žádné

Žadné mínusy?

Tak to jsme moc rádi! Moc děkujeme, Simi, za 100% hodnocení, to je pro nás ta největší odměna, kterou si můžeme přát :-)

• rychlostk
    • kvalita

Hezký den,

děkujeme za milou recenzi. Jsme moc rádi, že vše proběhlo bez problémů a rychle. Není pro nás nic důležitějšího než spokojený zákazník! :-)

• Pěkné věci
    • Česká výroba
    • Výrobky zdarma k nákupu

Krásný den Alice,

děkujeme za kladné hodnocení. Snažíme se vše doladit do posledního detailu, včetně dárečků zdarma. Jsme moc rádi, že jsme se trefili do vašeho vkusu :-)

Rychle doručení a moc pěkné kousky zboží

Reakce obchodu BeWooden

Děkujeme za kladné hodnocení! Jsme moc rádi, že jste byl s nákupem u nás spokojeni a budeme se těšit třeba příště! :-)

Rychlé jednání, hodinky jsou krásné, vše v pořádku.

Reakce obchodu BeWooden

Děkujeme za stoprocentní hodnocení! Je pro nás prioritou, abyste byli spokojení, jak s designem, kvalitou, tak následně i s rychlým dodáním balíčku k vám domů. Jsme moc rádi, když se nám to daří :-)

Rychlá komunikace, informovanost ohledně zpracování a doručování zásilky. Perfektně zabaleno a prozakaznicky přístup v podobě dopisu také potěšil.

Reakce obchodu BeWooden

Děkujeme vám za milou recenzi! Snažíme se se svými zákazníky udržovat hezký vztah, protože vy jste pro nás to nejdůležitější. Moc si vážíme každí zpětné vazby a kladných recenzí, které nás popohánějí dále a dále!

• Vše super

Vše super?

Tak pak nemáme co dodat :-)

Mockrát děkujeme za skvělé hodnocení!

• Výborná komunikace, potřebovala jsem rychlou odezvu a doručení zboží. Vše splněno na jedničku

Krásný den Terko,

nic nás nepotěší více než spokojenost našich zákazníků. Je potěšení číst vaše slova! Jsme moc rádi, že podporujete lokální české eshopy jako jsme my.

Děkujeme!

• rychlost dodání
    • originální výrobky
    • vyšší ceny
    • ne se vším zbožím jsem byla vždy spokojena
    • nedoporučuji kupovat mystery boxy

Krásný den Moniko,

děkujeme za kladnou recenzi! Pokud byste nebyla s našimi produkty spokojena, vždy se můžeme dohodnout na vrácení zboží či jiném individuálním řešení. Spokojenost zákazníka je pro nás nejdůležitější! :-)

• informace ihned
    • předání dopravci velmi rychlé
    • originální a nádherné produkty

Reakce obchodu BeWooden

Moc děkujeme za kladné hodnocení!

Snažíme se, abyste byli spokojení a balíček se dostal rychle k vám domů. Vážíme si vašeho kladného, 100% hodnocení :-)

• Vse super

Reakce obchodu BeWooden

Moc vám děkujeme za kladnou recenzi. Každá pozitivní zpětná vazba je pro nás velkou motivací, že jdeme správnou cestou :-)

• Rychlost doručení
    • Balení
    • Přírodní materiál
    • Velký výběr výrobků ze dřeva

Rychlé doručení bez jakékoliv komplikace, dřevěné dekorace již visí na zdi. Obchod doporučuji.

Reakce obchodu BeWooden

Samá chvála, tak krásně se nám to čte! ❤️

Mockrát vám děkujeme za tak kladnou recenzi, Štěpáne. Přemýšlíme nad výrobky tak, jako bychom sami byli zákazníky a třeba zrovna kupovali dárek svým nejbližším. Proto do všeho, co děláme, vkládáme naše srdce a snažíme se, aby vaše spokojenost byla téměř maximální! :)

• kvalitní zpracování

Reakce obchodu BeWooden

Děkujeme za kladnou recenzi, Jendo :-)

Kvalitní zpracování, to je to, čemu se maximálně věnujeme :-) Díky tomu, že pracujeme s přírodními materiály, je váš výrobek vždy jedinečný a nikdo nemá úplně stejný. Struktura dřeva i kůže je vždy jiná a originální. Snažíme se výrobek do posledního kroku dotáhnout k co největší dokonalosti.

Krásný den,

děkujeme za 100% hodnocení. Snažíme se vše vyřídit co nejrychleji, aby byl balíček co nejdříve u vás a mohl vám dělat radost. Moc nás těší, že se nám to daří! :-)

• Kvalitní práce, originalita, vkusné balení, rychlé a bezproblémové dodání

Krásný den,

děkujeme za kladnou recenzi! Snažíme se o originalitu a jedinečnost všech výrobků a potrpíme si na detaily. Vážíme si každého, kdo nás v této cestě podporuje, děkujeme!

• Originalita

Krásný den,

jsme nesmírně rádi, že se vám ruční práce líbí. Chceme aby se řemeslo vrátilo zpět, takže nás těší takové podporující recenze. Do všeho, co děláme, vkládáme kus srdce, kus sebe ❤️

Krásně zabalené zboží, radost pohledět. Rychlé dodání.

Hezký den,

děkujeme za slova plná chvály a 100% hodnocení, moc si toho vážíme! Ať vám naše výrobky hezky slouží dlouhá léta :-)

• zboží krásně zabalené
    • výrobky opravdu povedené

Výrobky jsou naživo opravdu krásné, je vidět, že výrobci mají smysl pro detail a o tom, že ty věci vyrábí s láskou, nemůže být pochyb. Zboží bylo i moc hezky zabalené (každý výrobek zvlášť, dárkově) a dorazilo velmi rychle. K nákupu lze přihodit zcela zdarma i dřevěné samolepky, které jsou samy o sobě umělecký skvost. Kvalitu výrobků za tak krátkou dobu samozřejmě nemůžu hodnotit, ale vzhledem k ostatním pozitivům snad v ní lze věřit. Rozhodně můžu doporučit - i jako dárek pro milovníky přírodních materiálů či osoby s uměleckým srdcem.

Hezký den Iveto,

děkujeme za vaše krásné hodnocení. Jsme rádi, že se nám daří dělat to, o co se snažíme. Kvalita, Řemeslo a Příroda! <3 To je naše. Jsme moc rádi za vaši spokojenost a budeme se nadále snažit odvádět ještě lepší práci!

• Naprosto vynikající komunikace a spolupráce
    • žádná nevýhoda

Nakoupil jsem již vícekrát a vždy naprosto v pořádku, rychlé dodání a vynikající komunikace.

• Jsou rychlí, komunikativní, mají skvělé věci, určitě si každý najde to své. Vyrábí skvělé věci, které ráda dávám jako darky. Vždy potěší.

Krásný den,

spokojenost našich zákazníků je to nejdůležitější, moc si vážíme vaší krásné recenze! Děkujeme vám! <3 Snažíme se od začátku, kdy uděláme první náčrt výrobku, až po konečné odeslaní, aby bylo vše perfektní. Jsme rádi za milou zpětnou vazbu, alespoň víme, že se nám to daří a naše produkty můžou dělat radost všem :-)