• nakoupil v obchodě BeWooden před 2 týdny

• krásné balení
    • rychlé doručení
    • dobrá komunikace
  • nakoupil v obchodě BeWooden před 2 týdny

• Krásné, originální a výborně zpracované dřevěné brože
    • Výborná a milá komunikace

• Krásně zabaleno

• Originální
    • Produkty jsou odolné
    • Kvalitní provedení
    • Brože přežily i nechtěné vyprání v pračce
    • Stylové
    • Obchod má super marketing i komunikaci - zákazník je smysluplně informován

Na BeWooden nakupuji pravidelně a ještě mě nikdy nezklamali. Zboží krásně zabaleno včetně poutavého dopisu či vizitky. Zboží nikdy nepřišlo poškozené nebo zaměněné. Komunikace automaticky skvěle nastavená, že jsem nikdy neměla potřebu s nimi řešit nějaký konkrétní problém. Vždy jsem byla informovaná, že je balík na cestě, kdy přijde a taky tak přišel (pochvala i PPL). Celý koncept BeWooden zbožňuju! Je super a ráda se vracím.

• nakoupil v obchodě BeWooden před 3 týdny

• nádherné kvalitní zboží, dárek k objednávce, krásně zabaleno, vše perfektní
  • nakoupil v obchodě BeWooden před 3 týdny

Vše skvělé, osobité a na jedničku ;)

• nakoupil v obchodě BeWooden před 3 týdny

• Vše bylo v pořádku, akorát jsem postrádala zaslání potvrzení objednávky s přesným výčtem toho, co jsem si objednala, stačilo by i zaslání faktury.

Doporučuji!

Hezký den,
    děkujeme za krásných 100%, moc nás hodnocení a vaše doporučení těší!
    Co se týče emailu, v našem systému vidíme, že byl zaslán jak s potvrzením objednávky a výčtem produktů, tak email s fakturou. Je možné, že byl vámi přehlédnut? I to se stává! :) A my se můžeme do budoucna zaměřit, aby byl lépe zřetelný.

• nakoupil v obchodě BeWooden před 3 týdny

• Rychlé dodání - vše bylo nádherně zabalené. Bewooden si dali sakra záležet. :)
    • Cena odpovídá kvalitnímu zpracování zboží
    • Přívěsek lišky je tak akorát velký a jde vidět, že byl vyroben s láskou. Pouze mohl být řetízek o něco kratší.
    • Maximální spokojenost. Určitě budeme znovu něco objednávat.

Reakce obchodu BeWooden

Dáváme si záležet MAXIMÁLNĚ – jak na poctivé výrobě každého produktu, tak přípravě balíčku, aby radost z rozbalování byla obrovská.

Děkujeme, Danielo, za nádhernou recenzi. Hned máme díky vaší spokojenosti krásnější den :)
    O velikosti řetízku rádi popřemýšlíme. Snažili jsme se najít ideální délku, která by pasovala všem a díky zpětné vazby zákazníků, kteří nám dávali cenné rady na vyladění přívěsku, jsme se rozhodli právě takto. Nicméně vám mockrát děkujeme za podnět :)

• nakoupil v obchodě BeWooden před 3 týdny

• Jedinečnost na trhu, výborná komunikace a pomoc ze strany obchodu.

Reakce obchodu BeWooden

Pavle, děkujeme! Jedineční jste především vy, skvělé osobnosti, které naše výrobky s radostí a láskou nosí... stejně tak jako jsou s radostí a láskou vyrobeny.

• Krásné (osobní) balení
    • Kvalitní ruční práce

Reakce obchodu BeWooden

Jsme pyšní na to, co děláme! A vaše hodnocení nás v tom jen a jen utvrdilo. Rozhodli jsme se totiž vydat cestou poctivosti a ruční prací vykonávanou s nadšením a láskou každý den!

Právě u nás v plném proudu probíhají přípravy na Vánoce! Těšíte se tak jako my?

• nakoupil v obchodě BeWooden před 3 týdny

Milá rychlá komunikace, krásné zboží

Reakce obchodu BeWooden

Vaše nekonečná radost.. o to se tvorbou dřevěných doplňků snažíme!

A naší radostí pak je s vámi komunikovat a balíček co nejrychleji zaslat :)

• nakoupil v obchodě BeWooden před 3 týdny

• Jsou mili, skveli a ochotni

Reakce obchodu BeWooden

A vaše hodnocení je také milé a skvělé! Z celého našeho dřevěného srdce moc děkujeme.

Chystáme pro vás další a další novinky a nemůžeme se dočkat, až vám je představíme!

• nakoupil v obchodě BeWooden před 4 týdny

• Kvalitní a precizně udělané zboží, respektive brož.
    • Milá a příjemná komunikace
    • Přehledné stránky

Bewooden můžu jen doporučit. Zboží přišlo rychle, perfektně a hezky zabalené. Brož je udělaná precizně a je vidět, že si s ní dal někdo práci. Jako dárek pro sestru či kamarádku, ideální. Komunikace s obchodem je příjemná a vyjdou vstříc, když můžou. Doporučuji.

Reakce obchodu BeWooden

Hezký den, Jani. Naši řemeslníci si na výrobě broží dávají velmi záležet. Je zapotřebí, aby byly na milimetr přesné, a jde jim to skvěle! Vyřídíme vaši pochvalu :) Vše děláme s radostí, jinak to ani nejde! Děkujeme za vaše milá slova a doporučení.

• nakoupil v obchodě BeWooden před 4 týdny

• bleskové dodání
    • kvalitní výrobky
    • česká výroba
    • super přístup

U společnosti jsem nakoupila zatím jen dvakrát, ale rozhodně ne naposledy. Mám od nich 5 zvířecích broží a všechny vypadají opravdu nádherně a kvalitně. Oceňuji originalitu výrobků a především českou výrobu. Tímto Bewooden moc děkuji a těším se na další nákup :).

Sabino, velké díky!

Je úžasné, že nám chcete zachovat svou přízeň a ještě úžasnější je vidět, že si všímáte jednotlivých prvků naší práce a nešetříte chválou :) My vám můžeme zaručit, že od kvalitních materiálů, originální výroby a především ruční české výroby neupustíme!

• nakoupil v obchodě BeWooden před 1 měsícem

Velice pozitivni zkusenost! Skvele jednani! Musela jsem mimo jine i reklamovat jednu brozicku, vse vyrizeno promptne a bez problemu.

Reakce obchodu BeWooden

Velmi si zakládáme na přístupu a komunikaci. A můžete nám věřit, že je to jedna radost! Protože jste skvělí :)
    Reklamace pro nás nejsou překážkou, s radostí vše vyřídíme a dáme do pořádku!

• fast delivery

Reakce obchodu BeWooden

Nic jsme si nepřáli více, než aby vámi objednané brože co nejrychleji putovaly k vám a už už přinášely radost :)))

Né vždy ovlivníme doručení balíčku, ale z naší strany děláme maximum pro to, abychom měli nachystáno v co největší rychlosti. Už se připravujeme na Vánoce, kdy je potřeba plně se soustředit každou minutu! :)

• nakoupil v obchodě BeWooden před 1 měsícem

• osobní jednání, rychlost odeslání, krásné balení

Reakce obchodu BeWooden

Lojzo, od srdce velké díky. Vaše 100% hodnocení nám dodává nejen sil, ale také nadšení do práce.

Přípravy na Vánoce jsou u nás v dílně v plném proudu! Těšíte se? My rozhodně ano!

• Krásná úprava balíčku

Krásný den,
    pokud máte podněty na další vylepšení balíčku, jsme jedno ucho! Jde nám především o vaši spokojenost a rádi vše vylepšujeme, ladíme.... zkrátka aby vše bylo dokonalé a v souznění s přírodou a filozofií naší značky :)

• přehlednost
    • milá komunikace
    • krásné zboží

zlaté české ručičky

Reakce obchodu BeWooden

Co je vyrobeno v Česku, ručně a s láskou, je zkrátka poctivé!

Na všem výše zmíněném si opravdu zakládáme. Jde nám o to, aby byl celý proces od objednávky po doručení příjemným zážitkem a radost z výrobků veliká. DĚKUJEME!

• nakoupil v obchodě BeWooden před 1 měsícem

Komunikace perfektní, zboží krásně zabalené, výrobky nádherné. Dáreček k nákupu bylo úžasné překvapení. Navíc rychlost dodání je blesková! Nakupuji zde pravidelně a vždy bez problému. Jen a jen doporučuji!!

Reakce obchodu BeWooden

Moc nás těší, když vidíme, že se k nám rádi vracíte!
    Proto se stále zaměřujeme na tvorbu dalších a dalších originálních doplňků :) A nepřestává nás to bavit!

Děkujeme za krásné hodnocení. Každý den máme obrovskou radost ze zpětné vazby, která se k nám dostává, až je te teda maximálně plná chvály!