• Vše vyřízeno bleskovou rychlosti
    • Kvalitní a zajímavé zboží

Dokonalý servis, zajímavé zboží, ekologické, design, paráda

• nakoupil v obchodě BeWooden před 3 měsíci

• komunikace
    • krásné zpracování výrobků
    • pěkné balení

Obchod doporučuji, liška i jelen jsou bezvadní a náramek jakbysmet.

• nakoupil v obchodě BeWooden před 2 týdny

• rychlá a jasná komunikace

• Krásné, luxusní, kvalitní doplňky
    • úžasní lidé

:) můj poslední nákup na bewooden byl velmi ,,vtipný,, i přes počáteční patálie s objednávkou se vše vyřešilo a vše dopadlo na výbornou, dárky udělaly radost a s radostí a hrdostí je nosíme, jako všechny jiné produkty z této úžasné dílničky...
    Moc děkujeme a těšíme se na příště :)

• Bezproblémový nákup.
    • Nelze kombinovat více jak jeden kupón
  • nakoupil v obchodě BeWooden před 2 týdny

Maximální spokojenost-jednoduché, rychlé objednání, takřka obratem reakce firmy, rychlé doručení,zásilka perfektně zabalená a její obsah (motýlek) skvělý! Z celé "transakce" byl patrný sympatický přístup, vstřícnost a zájem o zákazníka.

• Rychlé doručení
    • Vynikající kvalita
    • Ručně dělané
    • Krásný výrobek

Reakce obchodu BeWooden

Evi, rychlost, kvalita, ruční výroba a unikátnost jsou základní prvky naší tvorby. Bez nich by to nešlo!

Cítíme to stejně, výsledkem je totiž následně opravdu krásný výrobek, kterému věnujeme nejen čas, ale vkládáme do něj kus sebe! A pak máme dvojnásobnou radost, když vidíme tu vaši :)

• nakoupil v obchodě BeWooden před 2 týdny

• výborná komunikace ze strany obchodu
    • zboží přišlo neporušené hned druhý den

Reakce obchodu BeWooden

Rychlostí blesku se snažíme pro vás nachystat poctivě vyráběné produkty! A samozřejmě také informovat, kdy se můžete na ty radosti těšit.

DĚKUJEME :) Které se vám líbí nejvíce?

• nakoupil v obchodě BeWooden před 2 týdny

Vše naprosto skvělé. Doporučuji :)

Reakce obchodu BeWooden

Markéto, děkujeme za doporučení!

Slova jako skvělé nám dodávají sílu a radost. Jinak to ani dopadnout nemůže, protože když lidé dělají práci, ve kterou věří, provádějí ji s láskou a nadšením :)

• Krasne rucne robene vyrobky
    • Neskutocny pristup k zakaznikovi. Od objednavky, cez balenie az po durucenie. Neskutone milo prekvapeny:)

Skoda, ze nie je v Prahe kamenny obchod - snad casom;)

Reakce obchodu BeWooden

Krásný den Josefe, každý den pilně pracujeme na tom, abychom si mohli splnit náš velký sen a to otevřít pro vás concept store! A daří se nám k němu krůčky přibližovat hlavně díky vám, úžasným zákazníkům :)

Jsme rádi, že bylo vaše očekávání maximálně naplněno a překvapení veliké. Budeme pro vás i nadále poctivě a s láskou ručně vytvářet vonící a originální výrobky.

• nakoupil v obchodě BeWooden před 3 týdny

• Výroba ze dřeva se mi líbí a je to velice skvělý nápad! Jen tak dál.
    • Zboží mi přišlo do 2 dnů.

Reakce obchodu BeWooden

Antoníne, také milujete vůni dřeva stejně jako my? O to více je to krásný pocit, když víte, že pro výrobu nebylo potřeba pokácet jediný strom. Dále se pak snažíte, aby vám jedinečné výrobky mohly přinášet radost co nejdříve!

• nakoupil v obchodě BeWooden před 3 týdny

Krásné stylové produkty ze dřeva a kůže. Navíc česká kvalitní výroba. Snad jen ta cena je u některých věcí celkem vysoká.

Reakce obchodu BeWooden

Děkujeme za pochvalu! Do vůně dřeva jsme se před pěti lety naprosto zamilovali a podlehli jí.

A přesně jak píšete, na české ruční práci si zakládáme, stejně tak na kvalitě materiálu, designu, precizním zpracování, podmínkách pro kolegy, kteří s radostí výrobky tvoří... a to vše s ohledem na přírodu. I z těchto důvodů se může cena některých výrobků jevit vysoká. Na faktuře však uvidíte, co vše z hodnoty výrobků umožníte a to je skvělé! Děkujeme za vaši přízeň :)

• nakoupil v obchodě BeWooden před 3 týdny

Stránky super, zboží pecka - hezky zabaleno, obchod o všem včas informuje.
    Doporučuji. :)

Reakce obchodu BeWooden

Luci, když vše děláme s maximálním nasazením a práce je radostí, nemůže to dopadnout jinak!

A nás těší, že to tak vnímáte také vy. Právě pracujeme na ještě větším zlepšení stránek a vše dotahujeme k dokonalosti :)

• ochota

Nesmírně rádi vyhovíme veškerým požadavkům k té největší spokojenosti! <3

• nakoupil v obchodě BeWooden před 1 měsícem

Rychlá a bezchybná služba. Dík!

Reakce obchodu BeWooden

Pokud vše proběhlo bez chybičky, jsme naprosto spokojení! Nemůžeme se dočkat, až vypustíme do světa novinky, na kterých poctivě každý den pracujeme :)

Ať vám výrobky přináší velkou radost dlouhá léta!

Rychlé vařízení objednávka
    bezkonkurečně rychlá doprava

Reakce obchodu BeWooden

Děkujeme za pochvalu! Dáváme si opravdu záležet. Taková zpětná vazba je pro nás nesmírně důležitá, jelikož se neustále snažíme veškeré procesy jen a jen vylepšovat :)

• Preciznost
    • Laskovost
    • Originalita

Reakce obchodu BeWooden

Magdi, jste také laskavá!

Vaše hodnocení nás mile potěšilo a my vám slibujeme, že originalních výrobků, precizně zpracovaných, bude dále přibývat :) Právě pracujeme na novince určené pro dámy i gentlemany!

• Osobní přístup
    • Perfektní balení

Všem vřele doporučuji!!!

Vaše vřelé doporučení vnímáme jako neskutečnou odměnu za naši práci <3

Dáváme si záležet na všem, co je výše zmíněno. Ať už na přístupu k vám, našim nejúžasnějším zákazníkům, tak na balení výrobku, do kterého vždy vkládáme kus svého srdce.

• nakoupil v obchodě BeWooden před 1 měsícem

Ráda zde nakupuji hlavně (vlastně dosud jenom) vkusné, neotřelé, kvalitní a především úspěšné dárky.

Reakce obchodu BeWooden

Darovat je ten nejkrásnější pocit! A my jsme pyšní, že jako dárky vybíráte právě výrobky BeWooden :)

Budeme dále poctivě tvořit kvalitní, vkusné a neotřelé kousky pro pravé dámy, slečny, mladé muže a gentlemany. Děkujeme za pochvalu, již pilně pracujeme na dalších novinkách! A pevně věříme, že budou stejně povedené a s láskou vyrobené, jako vše doposud <3

Naprosta spokojenost a rychlost dodani. Jsem maximalne spokojena. Dekuji

Reakce obchodu BeWooden

Naše maximální nadšení pro práci se odráží ve vaší maximální spokojenosti <3 Děkujeme za přízeň!