• balení (54)
  • kvalita zboží (46)
  • ochota (16)
  • nakoupil v obchodě BeWooden před 2 týdny

Na e-shopu výborné, jen mě mrzí, že toho není víc v prodejně V Praze a musela jsem to objednat přes e-shop. Naštěstí to stihlo přijít.

• nakoupil v obchodě BeWooden před 2 týdny

• Originální a s láskou vyráběné doplňky

BeWooden je naše srdcová záležitost, cokoliv si koupíme nosí s láskou a hrdostí.
    Vše precizně vyrobeno...

Reakce obchodu BeWooden

Andreo, to, že jsme vaší srdcovkou, nás hřeje u srdce ♥

Obrovské díky za krásné hodnocení a pochvalu. Do každého výrobku vkládáme kus sebe a jsme šťastní, že s láskou a hrdostí vyrobky nosíte. Nic si nepřejeme více!

Právě jsme spustili novou edici dřevěných broží, co na ni říkáte? :)

• Prosesionalita
    • Krasne baleni

Samé plusy? DĚKUJEME!

Díky vám vidíme, že vše, o co se snažíme a co děláme, děláme dobře. Když člověk pracuje každý den s nadšením a láskou, nemůže to být jinak!

Nyní jsme dlouho pracovali na kampani, která zahrnuje novou edici dřevěných broží a už jsme ji ukázali světu! Líbí se vám?

• Rychlé služby
    • Osobní přístup
    • Krásné přírodní baleni

Reakce obchodu BeWooden

Jsme moc rádi, že vaše dojmy z BeWooden jsou tak kladné a vše proběhlo na jedničku!

Mockrát děkujeme, vážíme si toho, že podporujete české řemeslo. My budeme i nadále dbát na našem přístupu, zachování kvality výrobků i krásném balení :)

• nakoupil v obchodě BeWooden před 3 týdny

• Rychlost dodání, krásné balení, kvalitní zboží

Reakce obchodu BeWooden

Jsme vděční za vaše krásné hodnocení, je skvělé, že s námi sdílíte vaši maximální spokojenost.

Díky vaší podpoře můžeme neustále vše zlepšovat, rozšiřovat naše možnosti a pracovat na nových výrobcích. Zkrátka dělat pro vás to, co nás baví!

• nakoupil v obchodě BeWooden před 3 týdny

• Jsou moc ochotní milí a zboží přišlo krásně zabaleno

Reakce obchodu BeWooden

Karolíno, přístup k vám, zákazníkům, je pro nás stěžejní. A komunikace s vámi je jedna radost, protože jste všichni také moc laskaví.

Je úžasné vidět, jakou máte z výrobků radost. To nám dává energii do další a další tvorby. Právě chystáme spoustu novinek a už se nemůžeme dočkat, až vám je všechny představíme! Pevně doufáme, že budete tak nadšená jako my :)

• nakoupil v obchodě BeWooden před 3 týdny

• Velmi osobní přístup, rychlá komunikace, vstřícnost, originalita, obchod má velkou duši a srdce. Vše je perfektní a promyšlené do posledního detaiku

Reakce obchodu BeWooden

Lenko, udělala jste nám svým hodnocením obrovskou radost! Hřeje nás vaše pochvala u srdce ♥

Vše výše zmíněné je pro nás moc důležité a vychází z filozofie firmy. Tvoříme produkty s láskou a úctou k přírodě, produkty s příběhem, které naše výrobky dále vyprávějí... Moc vám děkujeme!

• Velice kvalitní zpracování
    • Vysoká cena

Krásný den,
    děkujeme vám za hodnocení a ocenění kvality výrobků. Můžeme se vám zaručit za kvalitu a pečlivé zpracování, do kterého jsme vložili své srdce!

Na ruční práci a precizním výběru materiálů se však slevit nedá. Pokud se vám cena jeví jako vyšší, může to být právě z tohoto důvodu. Tvoříme produkty na cleý život, né na jednu sezónu. Děkujeme, že nám i přesto zachováváte svou přízeň :)

• Rychlé bezproblémové dodání zboží

Reakce obchodu BeWooden

Děkujeme vám za pěkné ohodnocení!

Každý zákazník je pro nás nesmírně důležitý a snažíme se vše přizpůsobit tak, aby byl každý maximálně spokojený. Jedná se tedy jak o komunikaci, tak přípravu balíčků a jeho dodání. Děkujeme, že si toho vážíte.

• skvělý servis
    • kvalitní výrobek

Reakce obchodu BeWooden

Vydali jsme se cestou poctivosti a kvality. A můžete nám věřit, že jde naše práce jedna radost! Protože především vy, naši zákazníci, jste skvělí a dodáváte nám těmito slovy sílu každý den :)

• Rychlé,milé,precizní

Reakce obchodu BeWooden

Vaše hodnocení je také moc milé a my si toho neskutečně vážíme. Každé vaše slovo nám dodává skvělý pocit z naší práce :)

• nakoupil v obchodě BeWooden před 1 měsícem

• Výborná informovanost o stavu objednávky

Reakce obchodu BeWooden

Davide, je pro nás důležité, abyste byli informováni o všem a včas! Moc nás těší, že to oceňujete.

Nyní pracujeme na přihlašovacím systému, kde si u nás můžete založit svůj účet, být součástí BeWooden světa a mít o všem přehled ještě větší!

• Kvalitní výrobek

Krásně zabalené, ještě hezčí provedení. Je vidět, že si na tom dávají záležet.

Reakce obchodu BeWooden

Snažíme se, aby bylo rozbalování balíčku zážitkem :) Abyste věděli, že otevíráte něco unikátního a především, že vy jste unikátní. Díky vám totiž řemeslo žije a ruční práce nezaniká!

Moc vám děkujeme! Záležet si opravdu si dáváme.

• nakoupil v obchodě BeWooden před 1 měsícem

Opravdu kvalitní a hezké produkty

Hezký den,
    děláme pro to opravdu vše! A je skvělé, jak to dokážete ocenit.

Už se těšíme, až vám představíme veškeré novinky, na kterých nyní každý den pracujeme!

• nakoupil v obchodě BeWooden před 1 měsícem

• ochota a rychlá domluva
    • kvalitní výrobky

Krásný den,
    moc vám děkujeme za hodnocení a maximální spokojenost.

Na kvalitně si dáváme opravdu záležet od výběru materiálu, přes precizní zpracování až po balení a cestu výrobků k vám :) A také nás moc těší, že oceňujete naši komunikaci, to je pro nás opravdu stěžejní a budeme se i nadále z celého srdce snažit.

Přehledné stránky
    Skvělá komunikace
    Zboží dorazilo v pořádku a přesně podle představ

Reakce obchodu BeWooden

Veškeré představy splněny? Nemůžeme být více nadšení a vděční za vaše slova Stanley.

Děkujeme za váš čas napsání nám zpětné vazby. Právě pracujeme na tom, aby naše stránky byly ještě přehlednější a vyladěné k dokonalosti!

• nakoupil v obchodě BeWooden před 2 měsíci

• Potěšilo mne, že jste zřídili prodejnu v Kotvě. jinak je vše k mé spokojenosti.

Reakce obchodu BeWooden

Heleno, moc nás těší, že máte v z našeho pop-up store v Praze takovou radost. Protože my také!

Splnili jsme si náš obrovský sen a jsme vám z Beskyd trošku blíže. Budeme se na vás těšit každý den po celý rok :)

• Rychlé vyřízení
    • Výborná kvalita
    • Nádherné věci. Člověk má chuť si koupit vše :-D

Reakce obchodu BeWooden

Jen těžko odolat! Naprosto vás chápeme a moc nás vaše nadšení pro výrobky těší :)

Dáváme veškeré síly do toho, aby vše bylo zpracováno poctivě a kvalita zaručena. A když pak vidíme vaši zpětnou vazbu, víme, že vše děláme správně :)

• skvělá komunikace
    • kvalitní a originální výrobky

Vaše výrobky mě nadchly. Už mám brož a náušničky a jsem naprosto spokojená. Skvělá práce :)

Reakce obchodu BeWooden

Co může být lepšího než číst vaši chválu?
    To nám dodává energii každý den :)

Děkujeme za pochvalu naší práce, celý tým vše dělá od srdce a pevně doufáme, že to lze na výrobcích i komunikaci znát.
    Ať vám brož i náušnice přinášejí parádu a oživí váš outfit každý den přejeme!

+rychlá obsluha, blízko bydliště

Reakce obchodu BeWooden

Skvělé, moc děkujeme za vaše hodnocení a doporučení! Budeme se nadále maximálně snažit :)