• Rychlé dodání zboží
    • Příjemný a ochotný personál
    • Možnost domluvit se při osobním odběru na pozdější vyzvednutí, než je jejich oficiální pracovní doba.

Můj první nákup u tohoto prodejce. A naprostá spokojenost. Vybíral jsem dárek pro maminku a musím uznat, že jejich výrobky předčily mé očekávání. Krásné zpracování, myslím že ceny výborné na to, že jde o ruční výrobu.
    Moc jim fandím a přeji mnoho úspěchů.

Reakce obchodu BeWooden

To je samá chvála, a tak krásně se to čte :-) Děkujeme, Vašku!

Mockrát vám děkujeme za tak kladnou recenzi. Přemýšlíme nad výrobky tak, jako bychom sami byli zákazníky a třeba zrovna kupovali dárek svým nejbližším. Proto do všeho, co děláme, vkládáme naše srdce a snažíme se, aby vaše spokojenost byla téměř maximální!

Rychlé dodání, skvěle zpracovaný výrobek. Milý nápis na balíčku.
    Vše perfektní.

Hezký den Lucie,

děkujeme za hodnocení. Snažíme se, aby naše práce byla jedinečná. Proto dbáme na každý detail při výrobě, ale také během balení balíčku :-)

Děkujeme, že s námi podporujete řemeslo!

• Ochotné a vstřícné jednání, rychlé dodání zboží, dříve než bylo uvedeno, velká spokojenost, krásné výrobky

Hezký den Jani,

mockrát děkujeme za recenzi. Na všem si dáváme opravdu záležet. Vždy se maximálně soustředíme a věnujeme veškerý čas nejen prvotnímu designu výrobků, ale také výběru kvalitních materiálů a poctivému zpracování. Balíčky se snažíme odesílat rychlostí blesku, aby vám produkty mohly dělat radost co nejdříve :-)

• krásné balení
    • rychlé doručení
    • osobní

Krásný den,

děkujeme za recenzi. Snažíme se o originalitu a jedinečnost všech výrobků a potrpíme si na detaily včetně balení balíčku :-) Vážíme si každého, kdo nás v této cestě podporuje, děkujeme!

• kvalitní výrobky
    • rychlé dodání i výroba (rytí na výrobky)

Hezký den, Andy!

To je chvály:-) Děkujeme, že oceňujete naši práci. Rozhodli jsme se jít cestou poctivosti, kvality a podpory českého řemesla. Díky vám můžeme dělat to, co nás nesmírně baví a naplňuje.

• Krásné a přehledné stránky, zboží naprosto úžasné!

Hekzý den Saimmy,

moc děkujeme za milé hodnocení! Snažíme se vše dělat na 100 % a jsme moc rádi, že se nám to daří hlavně díky vám zákazníkům.

• Krásný a přehledný web
    • Výrobky jsou hezčí než jsem čekala

Krásný den,

spokojenost našich zákazníků je to nejdůležitější, moc si vážíme vaší krásné recenze! Děkujeme vám! <3 Snažíme se od začátku, kdy uděláme první náčrt výrobku až po konečné odeslaní, aby bylo vše perfektní. Jsme rádi za milou zpětnou vazbu!

• Úžasné balení
    • Cena/kvalita

Prostě a jednoduše, nemám co vytknout. Jsem spokojený a moc děkuji.

Krásný den Jakube,

děkujeme za kladnou recenzi! Je skvělé vidět spokojené zákazníky, je to pro nás ta největší motivace při naší práci :-)

Určitě vás potěšíme, chystáme spoustu podzimních novinek.❤️

• Rychlost, přívětivost,

Moderní příjemný :)

Krásný den Davide,

moc děkujeme za milou recenzi! Vážíme si každé zpětné vazby. Každý detail je pro nás důležitý a jsme moc rádi, když to oceníte :-)

• Rychlost doručení
    • Kvalitní provedení výrobku
    • Zákaznický servis
    • Originální
    • Balení

Vše je perfektní, krásná a kvalitní práce. Všem moc doporučuji!

Krásný den Alžběto,

děkujeme za krásné hodnocení! Jsme rádi, že se nám daří dělat to, o co se snažíme. Kvalita, Řemeslo a Příroda! <3 To je naše. Jsme moc rádi za vaši spokojenost a budeme se nadále snažit odvádět ještě lepší práci!

Výrobky jsou krásné, kvalitní, originální. Ideální pro dárky. Děkuji

Krásný den,

díky vašim slovům vidíme, že naše každodenní snaha a nadšení má opravdu smysl. A toho si ceníme nadevše. Mockrát děkujeme!

• Krásně zabalené

Krásný den,

děkujeme vám za milou recenzi, vážíme si vaší zpětné vazby! Jsme moc rádi, že byl u vás balíček rychlosti blesku a mohl dělat co nejdříve radost. O to nám jde především❤️

• Dobra komunikace, rychle dodani, krasne zabalene :)

Urcite doporucuji. Krasna prace.

Krásný den,

děkujeme za kladnou recenzi! Snažíme se o originalitu a jedinečnost všech výrobků a potrpíme si na detaily. Vážíme si každého, kdo nás v této cestě podporuje, děkujeme!

• Dobrá komunikace
    • Kvalitní produkty

Na BeWooden nakupuji již poněkolikáté, pokaždé s naprostou spokojeností jak s komunikací a dodávkou (např. obratem mi bylo voláno kvůli poznámce u objednávky a následnou úpravou bylo možné zboží doručit do druhého dne), tak s kvalitou materiálů a zpracování zakoupených produktů.

Krásný den Lukáši,

spokojenost našich zákazníků je to nejdůležitější, moc si vážíme vaší krásné recenze! Děkujeme vám! <3 Snažíme se od začátku, kdy uděláme první náčrt výrobku, až po konečné odeslaní, aby bylo vše perfektní. Jsme rádi za milou zpětnou vazbu, alespoň víme, že se nám to daří a naše produkty můžou dělat radost všem :-)

• Velmi rychlé vyřízení a dodání zboží
    • Kvalita materiálu

Krásný den Martine,

mockrát děkujeme za hodnocení!

Vaše spokojenost je pro nás na prvním místě, protože vaše radost je pro nás radostí dvojnásobnou :-)

• rychlá doprava
    • Kvalitní zboží
    • krásné a kvalitní výrobky

Reakce obchodu BeWooden

Děkujeme za hodnocení! Jde nám o to, abyste byli spokojení, jak s designem, kvalitou, tak následně i s rychlým dodáním balíčku k vám domů. A je hezké vidět, že se nám to daří :-)

Vždy, když potřebuji nějaký vyjímečný osobní dárek, vybírám v tomto obchodě. Skvělá komunikace, rychlé dodání v dárkové krabičce, ale především krásný doplněk, který vždy udělá radost

Krásný den Mirčo,

samá chvála! ❤️ To je krása, děkujeme!

Stále se snažíme naši nabídku rozšiřovat, aby si na své přišel každý. Jsme moc rádi, že jsme si získali vaše srdce a udělal vám balíček radost!

• Pekne zabaleno, krasne zpracovane pismena

Hezký den,

děkujeme za recenzi. Jsme moc rádi, že vše proběhlo bez problémů a balíček udělal radost. Není pro nás nic důležitějšího než spokojený zákazník! :-)

• Rychlost dodání , kvalitně a esteticky zabaleno.

Pěkný den,

děkujeme za pozitivní hodnocení :-) Snažíme se, abyste byli spokojení a balíček se dostal rychle k vám domů. Záleží nám na každém detailu, od samotného produktu až po závěreční balení. Vážíme si vašeho kladného 100% hodnocení :-)

Jeden z našich nejoblíbenějších obchodu v ČR. Vřele doporučuji - prvotřídní práce
    Děkujeme

Pěkný den,

děkujeme vám za nádhernou recenzi! Snažíme se se svými zákazníky udržovat hezký vztah, protože vy jste pro nás to nejdůležitější. Moc si vážíme každé zpětné vazby a kladných recenzí, které nás popohánějí dále a dále. Ještě jednou děkujeme!