• Rychlé doručení
    • Možnost vyzvednutí přímo v dílně
    • Lokální ruční výroba, krásná poctivá práce

Obvykle kupuji v Bewooden drobné dárky pro rodinu a přátelé. Tentokrát jsem ale udělala radost i sobě dřevěnými dekoracemi na zeď a mám z nich hroznou radost! Jsou úžasné, krásně a poctivě zpracované. Zvířecí brože mi zdobí většinu outfitů … nosím je i na čepici! Je vidět, že jsou vyrobené s láskou ❤️

Hezký den Hani,

děkujeme za slova plná chvály a 100% hodnocení, moc si toho vážíme! Ať vám naše výrobky hezky slouží dlouhá léta :-)

• Skvělá komunikace

Hezký den Petro,

děkujeme vám za 100% hodnocení. Snažíme se se svými zákazníky co nejvíce komunikovat, aby věděli, kde se jejich objednávka nachází a kdy radost dorazí domů :-) Jsme moc rádi, že u nás nakupujete a podporujete tak lokální výrobu <3

• neuvěřitelná rychlost dodání
    • krásný produkt

Pěkný den,

děkujeme vám za recenzi, hned nám udělala hezčí den! Jsme moc rádi, že jste s nákupem u nás byla spokojena. Vždy se snažíme, aby se k vám váš produkt dostal, co nejrychleji a mohl dělat co nejdříve radost :-)

• jsem velmi spokojena, se vším, zboží krásné originální, velmi milé jednání, rychlé dodání
    • --

skvělé výrobky, skvělý obchod, kvalitní originální zboží

Krásný den,

moc děkujeme za milé hodnocení! Snažíme se vše dělat na 100 % a jsme moc rádi, že se nám to daří hlavně díky vám zákazníkům.

• Jedinečné kousky, které nadchnou svojí krásnou a precizním zpracováním.

Krásný den Leni,

100% hodnocení nám vždy vykouzlí úsměv, mockrát děkujeme! Snažíme se vše vyrábět z kvalitních materiálů a zároveň dbát na přírodu. Jsme moc rádi, že nám pomáháte udržet řemeslo mezi námi.

• Milá, vstřícná komunikace, snaha vyřešit jakýkoliv problém k vzájemné spokojenosti

Krásné zboží, výborná komunikace, rychlé bezproblémové dodání.

Krásný den,

to jste nám moc zalichotila, děkujeme! Snažíme se plnit každé přání, které je v našich silách a jsme moc rádi, když se nám to daří!

• Krásný, přehledný eshop
    • Zboží odpovídá popiskům

Krásný den,

díky vašim slovům vidíme, že naše každodenní snaha a nadšení má opravdu smysl. A toho si ceníme nadevše. Mockrát děkujeme!

• Široký výběr
    • Ručně vyráběné produkty
    • Kamenná prodejna
    • Česká značka

Krásný den,

samá chvála! ❤️ To je krása.

Stále se snažíme naši nabídku rozšiřovat, aby si na své přišel každý. Jsme moc rádi, že jsme si získali vaše srdce a udělal vám balíček radost!

• Rychlé doručení
    • Hezky zabaleno
    • Komunikace s obchodem

Hezký den Jani,

díky vašim slovům vidíme, že naše každodenní snaha a nadšení má opravdu smysl. A toho si ceníme nejvíce. Mockrát děkujeme!

• Rychlost, pekne osobni baleni

Hezký den Jano,

děkujeme za recenzi. Jsme moc rádi, že vše proběhlo bez problémů a rychle. Není pro nás nic důležitějšího než spokojený zákazník! :-)

• kvalita výrobků

Krásný den,

děkujeme za recenzi. Snažíme se pracovat, tak, aby byly produkty v nejlepší kvalitě a dělány s láskou. Děkujeme vám za milou recenzi, která nás potěšila :-)

Krásné a originální výrobky

Reakce obchodu BeWooden

Děkujeme za slova plná obrovské chvály a 100% hodnocení, moc si toho vážíme! Ať vám naše výrobky hezky slouží dlouhá léta :-)

• Rychlost, krásné a kvalitní výrobky

Krásný den Petro,

děkujeme za kladnou recenzi! Snažíme se o originalitu a jedinečnost všech výrobků a potrpíme si na detaily. Vážím si každého, kdo nás v této cestě podporuje, děkujeme!

- výborná komunikace
    - neuvěřitelná rychlost

100%?! ❤️

Spokojenost zákazníka, je pro nás na prvním místě. Jsme rádi, že si naší snahy ceníte, ale my ještě přidáme a budeme se snažit ještě zlepšit! Balíčky připravujeme hned po objednávce, protože chceme, aby u vás doma byly co nejrychleji a mohly dělat radost.

• Skvělá komunikace
    • Žádná

Pěkný den,

děkujeme za hodnocení! Snažíme se, abyste byli spokojení a balíček se dostal rychle k vám domů. Vážíme si vašeho kladného, hodnocení a věříme, že příště bude na 100% :-)

Kvalitní práce, krásné výrobky se srdcem v sobě, neotřelé napady a designy. Vzdy jsem byla moc spokojená a rozhodně ne naposled.

Krásný den ,

100% hodnocení nám vždy vykouzlí úsměv, moc si vážíme takových milých zpráv. Snažíme se vše vyrábět z kvalitních materiálů a zároveň dbát na přírodu. Jsme moc rádi, že nám pomáháte udržet staré dobré řemeslo :-)

Balík došel jinam než měl, ale to je spíše chyba dopravce, nikoli obchodu. Při řešení byla paní velice milá, ochotná a vše vyřešila v krátkém čase.

Pěkný den Nelly,

děkujeme za pozitivní recenzi. Jsme moc rádi, že vše dobře dopadlo a balíček v pořádku dorazil a udělal radost :-)

Krásné produkty, rychlé dodání :) Děkuji :)

Pěkný den Andreo,

• Krásné balení

Krásný den,

Kvalitní výrobky s neopakovatelným designem. Rychlé dodání zboží

Reakce obchodu BeWooden

Mockrát děkujeme za hodnocení!

Vaše spokojenost je pro nás na prvním místě, protože vaše radost je pro nás radostí dvojnásobnou :-)