• Krásné balení
  • zakoupeno v BeWooden před 1 týdnem

Kvalitní výrobky s neopakovatelným designem. Rychlé dodání zboží

• krásně zabalené
    • kvalitně zpracované zboží

spolehlivé, rychlé

• zakoupeno v BeWooden před 2 týdny

• Rychle doruceni
    • Pekne balení
    • Vyrobky splnily ocekavani
  • zakoupeno v BeWooden před 2 týdny

• přehlednost, rychlost, dobrá komunikace, udržitelnost
  • zakoupeno v BeWooden před 4 týdny

• kvalita

Reakce obchodu BeWooden

Děkujeme za milé hodnocení! Je pro nás prioritou, abyste byli spokojení, jak s designem, kvalitou, tak následně i s rychlým dodáním balíčku k vám domů. Jsme moc rádi, když se nám to daří :-)

• zakoupeno v BeWooden před 3 týdny

Naprostá spokojenost se vším. Rychlé dodání, žádné zbytečné informační e-maily, kvalitní a krásné zboží. Děkuji! :-)

Pěkný den Evi,

mockrát vám děkujeme za tak pěknou recenzi. Přemýšlíme nad výrobky tak, jako bychom sami byli zákazníky a třeba zrovna kupovali dárek svým nejbližším. Proto do všeho, co děláme, vkládáme naše srdce a snažíme se, aby vaše spokojenost byla téměř maximální! :)

• VŠE RYCHLE

Reakce obchodu BeWooden

Moc děkujeme za kladné hodnocení!

Snažíme se, abyste byli spokojení a balíček se dostal rychle k vám domů. Vážíme si vašeho kladného, 100% hodnocení :-)

• zakoupeno v BeWooden před 3 týdny

• Příjemné jednání, spokojenost, krásná práce...

Krásný den Hani,

jsme nesmírně rádi, že se vám ruční práce líbí. Chceme aby se řemeslo vrátilo zpět, takže nás moc těší vaše podporující recenze. Do všeho, co děláme, vkládáme kus srdce, kus sebe ❤️

• zakoupeno v BeWooden před 3 týdny

S Bewooden mám jen ty nejlepší zkušenosti. Od péče o zákazníka po úžasné výrobky. Doporučuji.

Hezký den,

děkujeme za vaše krásné hodnocení. Jsme rádi, že se nám daří dělat to, o co se snažíme. Kvalita, Řemeslo a Příroda! <3 Jsme moc rádi za vaši spokojenost a budeme se nadále snažit odvádět ještě lepší práci!

• přehlednost

Krásné a kvalitní produkty, které mi okolí závidí! :)

Krásný den Magdo,

spokojenost našich zákazníků je to nejdůležitější, moc si vážíme vaší krásné recenze! Děkujeme vám! <3 Jsme rádi za milou zpětnou vazbu, alespoň víme, že se nám to daří a naše produkty můžou dělat radost všem :-)

• Rychlé doručení
    • Krásné balení
    • Dárky zdarma
    • Krásný propracovaný výrobek

Pěkný den Rádi,

děkujeme vám za recenzi, hned nám udělala hezčí den! Jsme moc rádi, že jste s nákupem u nás byla spokojen/a. Vždy se snažíme, aby se k vám váš produkt dostal, co nejrychleji a mohl dělat co nejdříve radost :-)

• zakoupeno v BeWooden před 3 týdny

• Rychlé jednání, rychlé dodání. Spokojenost.

Absolutní spokojenost.

Hezký den,

děkujeme vám za milou recenzi, vážíme si vaší zpětné vazby! Jsme moc rádi, že byl u vás balíček rychlosti blesku a mohl dělat co nejdříve radost. O to nám jde především❤️

• zakoupeno v BeWooden před 3 týdny

Trochu předražené, ale hezké.

Krásný den,

děkujeme za kladné hodnocení!

Velký důraz klademe na výrobu, kdy naši řemeslníci pracují ručně, s radostí a láskou a veškeré materiály pro výrobu vybíráme poctivě, aby byla kvalita co nejvyšší. To vše si žádá cenu takovou, jaká je, lidský dotek a autorizovaní dodavatelé materiálů jsou pro nás nadevše hodnotní.

Děkujeme za zpětnou vazbu, které si vážíme!

• Vše proběhlo bez problémů

Reakce obchodu BeWooden

Vše bez problémů? Perfektní!

Díky vašim slovům vidíme, že naše každodenní snaha a nadšení má opravdu smysl. A toho si ceníme nadevše. Mockrát děkujeme!

• Skvělý

Pěkný den Ivo,

děkujeme za pozitivní recenzi. Vaše spokojenost je pro nás na prvním místě, protože vaše radost je pro nás radostí dvojnásobnou :-)

• zakoupeno v BeWooden před 1 měsícem

• Moc krásně zabalené a brože miluji

Krásný den,

děkujeme za krásná slova!

Když děláte něco, co vás každý den naplňuje a co milujete, výsledek nemůže být jiný! A naše práce je jedna radost také především díky vám, tak úžasným zákazníkům. Tvoříte s námi BeWooden svět ❤️

• zakoupeno v BeWooden před 1 měsícem

• Komunikace, rychlost dodání a krásné výrobky.

Reakce obchodu BeWooden

Děkujeme, za krásné hodnocení! Kvalita je pro nás moc důležitá a chceme, abyste byli s výrobky spokojení. Objednávku se snažíme co nejrychleji dodat, aby vám mohla dělat co nejdříve radost. Díváme se na věci z pohledu zákazníka, takže víme, jak se těšíte až bude balíček u vás.

Děkujeme ❤️...a přejeme vám krásný den!

Pěkný den,

děkujeme za recenzi. Jsme moc rádi, že vše proběhlo bez problémů a rychle. Není pro nás nic důležitějšího než spokojený zákazník! :-)