• Kvalita výrobku
    • Propracování výrobku
    • Komunikace s obchodem
    • Zabalení objednávky

Vaše služby jsou velmi krásné, celá značka je velmi dobře vypadající a kvalita dodaného zboží byla skutečně nečekaná a úžasná! Již dnes v den doručení se nemohu dočkat na první příležitost, kdy svou novou brož budu moci vynést do ulic. Srdečně vám všem děkuji za to co děláte, hlavně s jakou láskou k přírodě to děláte a moc si vaší značky považuji.

Reakce obchodu BeWooden

Moc děkujeme za milá slova. :) Zákazník je pro nás na prvním místě a jsme rádi, že je to vidět.

• kvalitní výrobek
    • skvělá komunikace obchodu

Reakce obchodu BeWooden

Máme radost, že jste spokojeni. Děkujeme!

• Komunikace, ochota, rychlost dodání, krásné výrobky

• Kvalitní sortiment
    • Pěkný a přehledný e-shop
    • Vtipná komunikace s klientem

Beeezva!

Máme radost, že se vám naše zboží líbí. Děkujeme za milá slova. :)

• krásná ruční práce, brože jsou opravdu "vymazlené"
    • odeslání balíčku velmi rychle
    • příjemná komunikace

Určitě doporučuji, pokud si chcete, nebo někomu blízkému udělat radost drobností, u které je vidět, že ji vyráběl někdo s láskou a pečlivostí.
    Opomněla jsem do objednávky přidat jednu položku, bez problému sloučili objednávky do jedné, velmi rychle bylo odesláno.

• Velký výběr
    • Rychlé jednání
    • Příjemná komunikace

Nakupuji opakovaně a vždy maximální spokojenost.

Reakce obchodu BeWooden

Krásný den, moc děkujeme za milá slova! To, že se k nám vracíte, nám dělá neskutečnou radost. :)

• doprava zdarma v rámci akce
    • dobrá komunikace obchodu
    • výrobky vy mohly být levnější (jsou předražené)

Reakce obchodu BeWooden

Děkujeme za upřímné hodnocení. Jsme moc rádi, že jste byl spokojen s komunikací i dodáním. :)
    Ceny našich produktů nastavujeme s ohledem na výrobní náklady, které zvlášť v poslední době rostou směrem nahoru. Na druhou stranu se za těmito cenami skrývá poctivý kus práce a vysoká kvalita zboží. :)

• blesková doba dodání
    • perfektní komunikace
    • krásné dřevěné výrobky
    • bohatý výběr
    • česká výroba

doporučuji, krásné dřevěné výrobky, česká firma!

Reakce obchodu BeWooden

To je krásné hodnocení, moc děkujeme. :) Jsme moc rádi, že jste s nákupem u nás byla spokojena. :)

• nádherné balení
    • komunikace obchodu
    • široká nabídka
    • česká ruční výroba
    • rychlé doručení

Reakce obchodu BeWooden

Moc děkujeme za obsáhlé hodnocení. Máme z něho radost. :)

• Krásné a originální výrobky ze dřeva
    • Skvělá komunikace se zákazníkem, rychlé a vstřícné řešení případných problémů
    • Pečlivě a hezky zabaleno

Reakce obchodu BeWooden

Moc děkujeme za krásnou a obsáhlou recenzi. Vaše spokojenost je pro nás na prvním místě. :)

• Rychlá a příjemná komunikace
    • Kvalitní výrobky
    • Rychlý dovoz

Moje zásilka byla špatně poslána a dostal jsem jiný produkt než jsem měl, obchod svoji firmu uznal, dodali mi mnou zakoupený výrobek a ten, který mi omylem poslali jsem mi mohl ponechat. Proto tuhle firmu velmi doporučuji

Reakce obchodu BeWooden

Děkujeme za upřímnou recenzi, Michaeli. :) Chybovat je lidské, a když se nám něco takového "povede", rozhodně se k tomu nebojíme postavit čelem.

• Kvalita, solidnost, komunikace

Děkujeme! :-)

• komunikace výborná
    • super rychlá výroba a doručení

Krásné výrobky, ale hlavně perfektní komunikace! Potřebovali jsme narychlo dárek do firmy, paní poradila. Objednala jsem ve čtvrtek, během pátku byly dva produkty vyrobeny/personalizovány a tentýž den odeslány. V pondělí jsme pak zboží obrželi a obdarovanému udělaly velkou radost :-)

Reakce obchodu BeWooden

Hanko, moc děkujeme za tak krásnou recenzi. <3 Moc nás těší, že personalizované produkty měly úspěch! :-)