• Kvalitní práce, originalita, vkusné balení, rychlé a bezproblémové dodání

Krásný den,

děkujeme za kladnou recenzi! Snažíme se o originalitu a jedinečnost všech výrobků a potrpíme si na detaily. Vážíme si každého, kdo nás v této cestě podporuje, děkujeme!

• Originalita

Krásný den,

jsme nesmírně rádi, že se vám ruční práce líbí. Chceme aby se řemeslo vrátilo zpět, takže nás těší takové podporující recenze. Do všeho, co děláme, vkládáme kus srdce, kus sebe ❤️

Krásně zabalené zboží, radost pohledět. Rychlé dodání.

Hezký den,

děkujeme za slova plná chvály a 100% hodnocení, moc si toho vážíme! Ať vám naše výrobky hezky slouží dlouhá léta :-)

• zboží krásně zabalené
    • výrobky opravdu povedené

Výrobky jsou naživo opravdu krásné, je vidět, že výrobci mají smysl pro detail a o tom, že ty věci vyrábí s láskou, nemůže být pochyb. Zboží bylo i moc hezky zabalené (každý výrobek zvlášť, dárkově) a dorazilo velmi rychle. K nákupu lze přihodit zcela zdarma i dřevěné samolepky, které jsou samy o sobě umělecký skvost. Kvalitu výrobků za tak krátkou dobu samozřejmě nemůžu hodnotit, ale vzhledem k ostatním pozitivům snad v ní lze věřit. Rozhodně můžu doporučit - i jako dárek pro milovníky přírodních materiálů či osoby s uměleckým srdcem.

Hezký den Iveto,

děkujeme za vaše krásné hodnocení. Jsme rádi, že se nám daří dělat to, o co se snažíme. Kvalita, Řemeslo a Příroda! <3 To je naše. Jsme moc rádi za vaši spokojenost a budeme se nadále snažit odvádět ještě lepší práci!

• Naprosto vynikající komunikace a spolupráce
    • žádná nevýhoda

Nakoupil jsem již vícekrát a vždy naprosto v pořádku, rychlé dodání a vynikající komunikace.

• Jsou rychlí, komunikativní, mají skvělé věci, určitě si každý najde to své. Vyrábí skvělé věci, které ráda dávám jako darky. Vždy potěší.

Krásný den,

spokojenost našich zákazníků je to nejdůležitější, moc si vážíme vaší krásné recenze! Děkujeme vám! <3 Snažíme se od začátku, kdy uděláme první náčrt výrobku, až po konečné odeslaní, aby bylo vše perfektní. Jsme rádi za milou zpětnou vazbu, alespoň víme, že se nám to daří a naše produkty můžou dělat radost všem :-)

• Dobrá a rychlá komunikace.

Hezký den Soňo,

děkujeme vám za 100% hodnocení. Snažíme se se svými zákazníky co nejvíce komunikovat, aby věděli, kde se jejich objednávka nachází a kdy radost dorazí domů :-) Jsme moc rádi, že u nás nakupujete a podporujete tak lokální výrobu <3

• krásně zabaleno

Pěkný den Májo,

děkujeme vám za recenzi, hned nám udělala hezčí den! Jsme moc rádi, že jste s nákupem u nás byla spokojena. Vždy se snažíme, aby se k vám váš produkt dostal, co nejrychleji a mohl dělat co nejdříve radost :-)

• široký výběr dřevěných modních doplňků
    • lokální výrobky

Krásný den,

moc děkujeme za milé hodnocení! Snažíme se vše dělat na 100 % a jsme moc rádi, že se nám to daří hlavně díky vám zákazníkům.

Velmi rychlé dodání, doprovodný dopis, krásně zabaleno

Krásný den,

děkujeme vám za milou recenzi, vážíme si vaší zpětné vazby! Jsme moc rádi, že byl u vás balíček rychlosti blesku a mohl dělat co nejdříve radost. O to nám jde především❤️

• kvalita
    • zpracování

Krásný den,

100% hodnocení nám vždy vykouzlí úsměv, mockrát děkujeme! Snažíme se vše vyrábět z kvalitních materiálů a zároveň dbát na přírodu. Jsme moc rádi, že nám pomáháte udržet řemeslo mezi námi.

• Ochota

Krásný den,

to jste nám moc zalichotila, děkujeme! Snažíme se plnit každé přání, které je v našich silách a jsme moc rádi, když se nám to daří!

Krásné, originální a kvalitní produkty. Rychle připraveno k odběru, stylově zabaleno. 100%

Hezký den,

moc děkujeme za krásnou recenzi! Vymýšlíme pořád nové a nové výrobky, které by pro vás mohly být atraktivní a originální. Snažíme se vyrábět ručně, kvalitně a s láskou, takže je obrovské potěšení, když nás v těchto směrech někdo pochválí!

• Perfektně zabaleno i s věnováním
    • Kvalita produktu

Krásný den,

díky vašim slovům vidíme, že naše každodenní snaha a nadšení má opravdu smysl. A toho si ceníme nadevše. Mockrát děkujeme!

• vždy bezproblémové a rychlé dodáni
    • Perfektně zabaleno

Reakce obchodu BeWooden

Mockrát děkujeme za hodnocení!

Vaše spokojenost je pro nás na prvním místě, protože vaše radost je pro nás radostí dvojnásobnou :-)

• Rychlé vyřízení.

Zboží skladem, rychlé jednání. Spokojenost 100%.

Reakce obchodu BeWooden

Děkujeme za hodnocení! Jde nám o to, abyste byli spokojení, jak s designem, kvalitou, tak následně i s rychlým dodáním balíčku k vám domů. A je hezké vidět, že se nám to daří :-)

skvělý, milé jednání, krásné výrobky

Krásný den,

samá chvála! ❤️ To je krása.

Stále se snažíme naši nabídku rozšiřovat, aby si na své přišel každý. Jsme moc rádi, že jsme si získali vaše srdce a udělal vám balíček radost!

• Úžasné výrobky
    • Ruční práce

S obchodem i přístupem k zákazníkovi jsem nadmíru spokojená už roky.

Krásný den,

děkujeme za krásná slova!

Když děláte něco, co vás každý den naplňuje a co milujete, výsledek nemůže být jiný! A naše práce je jedna radost také především díky vám, tak úžasným zákazníkům. Tvoříte s námi BeWooden svět ❤️

Dřevěné brože jsem kupovala již několikrát jako dárek, teď jsem udělala radost sobě. Máte opravdu krásné výrobky.

Krásný den Moniko,

nic nás nepotěší více než pochvala od našich věrných zákazníků :-) Moc Vám děkujeme, že se k nám vracíte a děláte radost svým blízkým a nyní už také sobě!

• Kvalita zboží
    • Výborná komunikace

Reakce obchodu BeWooden

Děkujeme, Terko, za krásné hodnocení! Kvalita je pro nás moc důležitá a chceme, abyste byli s výrobky spokojení. Objednávku se snažíme co nejrychleji dodat, aby vám mohla dělat co nejdříve radost. Díváme se na věci z pohledu zákazníka, takže víme, jak se těšíte až bude balíček u vás.

Děkujeme ❤️...a přejeme vám krásný den!