Objednávám už podruhé dřevěné brože- mám jich několik a rozdávám je i jako dárky. Všeobecná spokojenost , moc se všem líbí.

Hezký den,

díky vašim slovům vidíme, že naše každodenní snaha a nadšení má opravdu smysl. A toho si ceníme nejvíce. Moc nás také těší, když naše výrobky můžou dělat radost jako dárky a rozzářit úsměv obdarovaným :-)

• velmi rychlé doručení
    • krásná ruční práce

Hezký den,

děkujeme za recenzi. Jsme moc rádi, že vše proběhlo bez problémů a rychle. Není pro nás nic důležitějšího než spokojený zákazník! :-)

Super

Super? ❤️

Pak nemáme co dodat, o to spokojenější jsme my! :-) Moc děkujeme za pozitivní recenzi!

Kvalitní výrobek, krásný design, spolehlivost, rychlost.

Krásný den Ivano,

to jste nám tedy zalichotila! Moc se snažíme pracovat, tak, aby byly produkty v nejlepší kvalitě a dělány s láskou. Děkujeme vám za milou recenzi, která nás potěšila :-)

• rychlost dodání
    • krásné výrobky

Hezký den,

děkujeme vám za milou recenzi, vážíme si vaší zpětné vazby! Snažíme se, aby se k vám váš balíček dostal, co nejrychleji a mohl dělat co nejdříve radost :-)

• Vše dle mého přání bylo splněno :)

Krásný den,

vaše přání je nám rozkazem :-) ! Díky vašim slovům vidíme, že naše každodenní snaha a nadšení má opravdu smysl. A toho si ceníme nadevše. Mockrát děkujeme!

• Velmi rychlé doručení objednávky.
    • Pěkné balení.

Reakce obchodu BeWooden

Děkujeme za slova plná obrovské chvály a 100% hodnocení, moc si toho vážíme! Ať vám naše výrobky hezky slouží dlouhá léta :-)

Originální, precizně vyrobené, krásně zabalené - jako malý dárek geniální!

Reakce obchodu BeWooden

To je samá chvála, a tak krásně se to čte! ❤️

Mockrát vám děkujeme za kladnou recenzi. Přemýšlíme nad výrobky tak, jako bychom sami byli zákazníky a třeba zrovna kupovali dárek svým nejbližším. Proto do všeho, co děláme, vkládáme naše srdce a snažíme se, aby vaše spokojenost byla téměř maximální! :-)

• CZ originální wooden výrobky

Krásný den Jakube,

děkujeme za kladnou recenzi! Snažíme se o originalitu a jedinečnost všech výrobků a potrpíme si na detaily. Vážím si každého, kdo nás v této cestě podporuje, děkujeme!

• Velice rychlé jednání
    • Kvalitní produkty
    • Příjemné vystupování

100%?! ❤️

Spokojenost zákazníka, je pro nás na prvním místě. Jsme rádi, že si naší snahy ceníte, ale my ještě přidáme a budeme se snažit ještě zlepšit! Balíčky připravujeme hned po objednávce, protože chceme, aby u vás doma byly co nejrychleji a mohly dělat radost.

• Rychlost.
    • Krasny darek

Hezký den Honzo,

děkujeme za hodnocení! Veškeré produkty se snažíme doladit opravdu do detailu, aby byl výsledek dokonalý. Jsme moc rádi, pokud se nám to daří a a dárek udělal radost :-)

• Výborná komunikace, rychlé dodání

Pěkný den,

děkujeme za hodnocení :-) Snažíme se, abyste byli spokojení a balíček se dostal rychle k vám domů. Vážíme si vašeho kladného, 100% hodnocení :-)

• rychlé vyřízení objednávky
    • kvalita zboží
    • krásně zabalené

Pokud chcete někoho potěšit "dřevěným" dárkem, tohle je přesně ten obchod, kde jste správě ;)

Krásný den Kristýno,

100% hodnocení nám vždy vykouzlí úsměv, moc si vážíme takových milých zpráv. Snažíme se vše vyrábět z kvalitních materiálů a zároveň dbát na přírodu. Jsme moc rádi, že nám pomáháte udržet staré dobré řemeslo :-)

• Přístup k zákazníkům a sympatická prodejní strategie orientovaná na spokojeného odběratele :-).

Pěkný den,

děkujeme vám za milou recenzi! Snažíme se se svými zákazníky udržovat hezký vztah, protože vy jste pro nás to nejdůležitější. Moc si vážíme každí zpětné vazby a kladných recenzí, které nás popohánějí dále a dále!

• Hezké a kvalitní výrobky
    • Při platbě převodem negenerují QR kód, ale je třeba zadávat údaje ručně (což mě demotivuje od platby převodem ve prospěch platby kartou, což ale může být zbytečně drahé pro BeWooden vzhledem k poplatkům) - takové technické řešení bych vzhledem k vyšší cenové kategorii obchodu očekával

Krásný den,

mile jste nás potěšil svou recenzí! Snažíme se vyrábět naše výrobky se srdcem a hlavně kvalitně, vše děláme ručně a to jde prostě znát. Jsme rádi, že se nám to potvrzuje a dodává nám to elán k ještě lepší práci.

Moc také děkujeme za podnět ke zlepšení! Určitě se vynasnažíme platební možnosti ještě více zjednodušit, aby bylo vše co nejkomfortnější pro naše zákazníky :-)

• Rychlé doručení
    • Krásně zabaleno.

Hezký den,

moc děkujeme! Jsme moc rádi, že jste byli s nákupem spokojeni. Do všeho dáváme kus srdce a jsme rádi, když se nám to daří :-)

Originální kousky dělané do posledního detailu. Už několik let mi dělají radost a jsem vždy ráda, když někoho zaujme ať už brož či náušnice a mohu jim doporučit právě tuto značku

Krásný den Nikol,

děkujeme vám za milou recenzi! Pro lidi, jako jste VY, to vše děláme. Vážíme si vaší podpory a vaše spokojenost nám vždy dělá velikou radost. A my doufáme, že vám naše výrobky budou dělat radost dlouhá léta!

• Skvělý zákaznický servis
    • rychlost odbavení zakázky
    • krásné produkty
    • hezké balení

Pěkný den Terko,

děkujeme za kladnou recenzi. Snažíme se vymýšlet originální, designové věci, které jsou z přírodních materiálů a vyrobeny tradičním českým řemeslem. Moc nás těší, že tuto krásu podporujete společně s námi!

Zboží dorazilo v pořádku a řádném termínu. S obchodem nebyl žádný problém díky skvělé komunikaci. Vevnitř byl navíc pěkný, vděčný dopis od společnosti. Ponožky, které jsem koupila jako dárek, sklidily velký úspěch a dodnes patří mezi oblíbené.

To je samá chvála, moc děkujeme, Katy! ❤️

Přemýšlíme nad výrobky tak, jako bychom sami byli zákazníky a třeba zrovna kupovali dárek svým nejbližším. Proto do všeho, co děláme, vkládáme naše srdce a snažíme se, aby vaše spokojenost byla téměř maximální! :)

• krásné balení

Hezký den Leo,

děkujeme za hodnocení, moc si toho vážíme! Ať vám naše výrobky slouží dlouhá léta :-)