• hezky nafocený e-shop, jinak nic
    • Sice doručeno ve slíbeném termínu, ale od zadání reklamace všechno špatně.

Bohužel nedoporučuji. Stolek nebyl kompletní, chyběly mu některé nožičky a šrouby.
    Stolek jsem reklamovala. Bylo mi sděleno, že již není možné stolek doručit, že již není v nabídce. Nabídli mi voucher, ten jsem odmítla a požadovala vrácení peněz. Po téhle zprávě se mi 4 měsíce nikdo neozval. Nyní po urgenci, opět další zprávy, že dle jejich reklamačního řádu peníze nevrací. Prý pokud si to rozmyslím, rádi voucher vystaví.
    Pořád požaduji vrácení peněz, ale bez odezvy.

Reakce obchodu VEMZU

bohužel nevidím číslo Vaší objednávky, abych celou situaci mohl prověřit a urgovat. Věřím však, že se s naším reklamačním střediskem dohodnete na přijatelném řešení.

David - VEMZU gang.

• Musim napsat alespon jednu vyhodu - levnejsi zbozi nez u konkurence
    • Pomala komunikace
    • Dlouha doba dodani
    • Dodali spatne zbozi

Obchod vypada dobře, tváří se dobře...bohužel jsem naletěla, po přečtení recenzí je mi jasný, že své zboží ani peníze dlouho neuvidím.
    Objednala jsem 23.10. , dodani mělo být to 13.11. Ovšem balícek prisel 23.11. a s úplně jiným zbožím. Na zbozi byla mezitim sleva, kterou jsem vyzadovala, na to mi odpovidali porad dokola, ze mi daji voucher (boží). Chybný baliček jsem tedy zas zabalila, objednala kuryra a vratila. Dokud jsem to nevratila, nikdo mi neodepisoval. Jakmile byl balicek odeslan, najednou zase komunikovali. Napsali, ze po prevzeti zasilky odeslou mou objednavku obratem na mou adresu, pokud ji maji na sklade. Na internetu ovsem moje zbozi skladem nemeli, takze jsem jim to psala, ze predpokladam, ze musim cekat az majitel onoho chybneho balicku odesle muj zpet a oni pak mne. Na to mi napsali zas po nekolika dnech,ze muj balicek dorazil 23.11.a zda byl chybny ? Neskutecna ztrata casu i penez. NEDOPORUCUJI !

Reakce obchodu VEMZU

bohužel nejsem bez čísla objednávky schopen poskytnout bližší informace.

Vypadá to, že se celá situace komplikuje, avšak nemusíte se bát. Určitě co nejdříve uvidíte své zboží nebo své peníze. Jsme čestný obchod a je v našem zájmu mít spokojené zákazníky.

David - VEMZU gang.

• Neinformují o objednávce, odpovídají pouze na dotazy nekonečným prodlužováním termínu dodání.

Při objednání zboží jsem si byla vědoma termínu dodání. Ovšem když termín vypršel a já neměla od eshopu žádnou zprávu. Vznesla jsem dotaz na dodání zboží. Odpověděli mi, že se omlouvají a že to bude trvat déle a termín. Když opět náhradní termín vypršel a opět mi nikdo nedal vědět ani čárku, znovu jsem kontaktovala e-shop. Opět se opakovaly výmluvy, že zboží stále ještě nemají a že mám opět vyčkat dalších 14 dnů. Vyčkala jsem a jak se dalo očekávat znovu nic. Při dalším dotazů jsem požadovala termín odeslání zboží. Bylo mi slíbeno následující pondělí. V úterý opět ani čárka. Objednávku jsem stornovala a požadují vrácení peněz. Což bude prý opět trvat dalších 14 dnů. A to ještě jestli se vrácených prostředků vůbec dočkám. Tento e-shop opravdu nedoporučuji.

Reakce obchodu VEMZU

moc se omlouváme za všechny komplikace. Nemožnost dodání vašeho zboží bohužel vznikla výpadkem na straně výrobce, který nám sliboval různé lhůty pro doručení. Co se týče vašich peněz, věříme, že je budete mít k dispozici co nejdříve, bohužel veškeré finanční transakce musí projít přes procesy schvalování.

Petr - VEMZU gang.

• Tak rychle jsem jeste objednavku nedostala, objednavku jsem mela do 24 hodin, neuveritelne.
    • Rychle jednani, komunikace, zbozi super!

Zbozi jsem kupovala pro dceru k Vanocum, boty ji musi sedet, jelikoz vymena je mozna jen do 14 dni, jeste se spojim s eshopem, zda nejde “ vanocni “ vyjimka

• Lživá komunikace
    • Nesplnění podmínek
    • Nevrácení peněz
    • Vyhýbání se řešení

Objednané a předem zaplacené zboží nepřišlo v termínu dodání. Nepřišlo ani při prodloužení termínu dodání, tak jsme se uchýlili ke STORNU celé objednávky. Objednávka stornována a peníze nepřišly zpět ani 22 dní poté. Ze strany "VEMZU" týmu jen a pouze sliby a výmluvy. Nic se neděje.

Rozhodně nedoporučuji, sám si již vícekrát neobjednám. Ztráta času, peněz a především energie

Reakce obchodu VEMZU

bohužel nevidím číslo Vaší objednávky, abych celou situaci mohl prověřit a urgovat. Moc se vám omlouváme za veškeré vzniklé komplikace, avšak došlo ke komplikacím na straně výrobce, které se nám ani přes napnutí všech sil nepodařilo vyřešit.

Vaše peníze vám samozřejmě pošleme zpátky, jako to vždy děláme.

Petr - VEMZU gang.

Předpokládaný termín doručení byl před 14-ti dny. Žádná informace o zpoždění dodání.

Reakce obchodu VEMZU

velmi se omlouváme za komplikace. Ozvěte se prosím na náš customer care na emailové adrese [email protected], kde vám kolegyně rády sdělí, co je s vaší objednávkou. Pevně věřím, že to již nebude dlouho trvat.

• Zboží odpovídá fotu

Bohužel zboží dorazilo víc jak 30 dni po objednání a uhrazení. Dodani jsem urgovala sama, i když na telefonu mi bylo odpovezeno ochotně. Slibovaný termín dodani byl o 14 dní dříve než zboží přišlo.

Reakce obchodu VEMZU

za pozdní dodací lhůtu se velmi omlouváme. Někdy se věci nesejdou tak jak mají a zboží nelze doručit ihned, i když bychom si to moc přáli. Pevně věříme, že vám bude dobře sloužit a třeba si u nás objednáte zase něco dalšího.

Petr - VEMZU gang.

Dodavatel nesplnil ani jeden ze tří termínů, které si sám určil pro dodání. Navíc se zpoždění nedozvíte od prodejce, ale musíte si vše sami vykomunikovat. Pokud si objednáváte skladové zboží, je možné že vše proběhne v pořádku, objednání čehokoliv jiného je sázka do loterie s nejistým výsledkem.

Reakce obchodu VEMZU

moc se za delší čekací lhůtu na zboží omlouváme, bohužel zpoždění vzniká na straně výrobce a momentálně nejsme schopni situaci urychlit. Vidím, že objednávka je již stornována, což nás moc mrzí. Doufáme, že nám poskytnete ještě druhou šanci.

Petr - VEMZU gang.

• Rychlost dodání, vše perfektní!

Prostě všechno v pořádku, všem doporučuji!!!

• zadnou jsem nenasla
    • obchod slibuje dokola, ze je zbozi na ceste. na objednavku cekam 3 mesice. a to byla hned zaplacena pri objednani a zbozi nikde.
    • zakaznicky servis slibuje dokola nesplnitelne. jsou to lhari. nevahaji slibit kazdy tyden, ze maximalne do patku objednavku odesilaji. je to lez, kazdy tyden pouzivaji stejne argumenty, ze je objednavka jiz na ceste.

zoufaly obchod, zoufala komunikace. jen vas stahnou o penize a nic nedodaji.

Reakce obchodu VEMZU

moc se za delší čekací lhůtu na zboží omlouváme, bohužel zpoždění vzniká na straně výrobce a momentálně nejsme schopni situaci urychlit. Vidím, že jste již objednávku stornovala, což nás moc mrzí. Doufáme, že nám poskytnete ještě druhou šanci.

• Rychle vyřízeno

Pokud bych neoslovila, tak informaci, že se dodání opozdí bych nedostala!

Reakce obchodu VEMZU

zpoždění nás mrzí, omlouváme se, ale doufáme, že se zakoupený kousek líbí a bude vám roky sloužit.
    Děkujeme za vaší zpětnou vazbu.

• Rychlost vyřízení

• Zbozi stále nedorazilo i po 2 urgencich a slibech ze strany obchodu ze bude dodáno. První dodání mělo proběhnout 10.11. další pak 15.11. a nakonec mi bylo slibeno ze zboží odejde 22.11. Nic z toho se nestalo. Nedoporučuji

Jen sliby, ze dodají zaplacené zboží, zpoždění již 12 dni ode dne kdy mělo být dodáno. Nedoporučuji nikomu kdo zboží potrebuje a nemůže čekat, raději nakupte někde jinde.

Reakce obchodu VEMZU

moc se za delší čekací lhůtu na zboží omlouváme, bohužel zpoždění vzniká na straně výrobce a momentálně nejsme schopni situaci urychlit. Věřte, že děláme vše co je v našich silách abychom k vám objednávku dostali co nejdříve.

Hned jak bude objednávka připravená k expedici, budeme vás o tom informovat, případně se znovu informujte na naší zákaznické podpoře [email protected].

Petr - VEMZU gang.

O vraceni penez jsem si musela rict po 3 tydnech od storna objednavky, jinak bych je asi neobdrzela :-(

Reakce obchodu VEMZU

velmi nás mrzí, že jste na své peníze musela čekat takhle dlouho. Bohužel jsme také jen lidé a sešlo se nám zde několik nepřítomností. Důležité je, že vám vaše peníze byly vráceny.

Peníze byste určitě obdržela i bez připomenutí, naše společnost se chová k zákazníkům férově, jelikož je i v našem zájmu, aby se k nám zákaznici vraceli. Bohužel, zde se to mírně protáhlo.

Věříme však, že se nám ještě dáte druhou šanci.

• Žádné výhody nevidím
    • Neposlali zboží
    • Nevrátili peníze

Zboží jsem objednala v březnu. Po sérii výmluv , proč zboží nemohou poslat, jsem objednávku zrušila v červenci, ano v červenci, táhlo se to dlouho, dlouho slibovali a prosili o trpělivost. Bohužel dodnes mi nevrátili peníze, jedná se o několik tisíc korun. Velké zklamání.

Na základě recenzí jsem měla celkem obavu ohledně nákupu, ale všechno proběhlo naprosto v pořádku. Zboží bylo dodáno dříve než mělo a v perfektním stavu.

neskutečně rychlé dodání zboží!!

• Zboží dorazilo během dvou dnů. Rychlé jednání.

• Přikládám špatnou zkušenost s tímto obchodem za 1.mám objednáné zboží,které už mělo podle lhůty být doručeno a za 2. Po zrušení druhé objednávky čekám od 13. 10 ,kdy byla objednávka zrušena na vrácení peněz a stále čekám už nikdy více od tohoto obchodu.