• Zboží je dobré,pěkné.
    • Strašně dlouho trvalo než zboží dorazilo.Objednáno v prosinci a dorazilo 6.února

Zboží dorazilo za 1 měsíc

Vše v pořádku

• skvělé ceny když mají slevy

• Rychle dodání produktu.

Spokojenost.

• Komunikace se zákazníkem

I'm very content with everything. I had an early arrival and everything was perfect!

Perfektní domluva s personálem

Přátelský obchod. Ochotný řešit nejasnosti v objednávce.

• Rychlost, spolehlivost

• Nakupovala jsem zde poprve
  • Objednávala jsem 2 produkty , papírové ubrousky přišly samostatně ( přestože jsem do zprávy psala že mohou přijit najednou) a druhý produkt nedoražil ! Věra

Reakce obchodu VEMZU

za to rozdělení se omlouváme, došlo k němu proto, že první produkt na skladě máme, ten druhý ale bohužel ne. Chtěli jsme doručili alespoň část. To je zároveň odpověď na vaši druhou otázku, tedy proč druhý produkt ještě nedorazil. Je to právě proto, že nejdřív se k nám musí dostat od dodavatele - nemáme ho na skladu. Doba dodání, kterou jsme vám indikovali v objednávce, je ale až 19.12. takže ještě máme čas vás zanechat šťastnou (alespoň doufáme).

Hezký den,
    Petr - VEMZU gang.

nevím-zboží jsem zatím neobdržela,infa moc taky ne, takže stále čekám a čekám...nechala jsem si zboží raději poslat na dobírku

Reakce obchodu VEMZU

za prodlevu v komunikaci se velmi omlouváme, ale zboží jsme vám odeslali už koncem minulého týdne, takže teď byste si ho už měla být schopná užívat. Taky bychom si chtěli posypat hlavu popelem za drobné zdržení, ale doufáme, že nás v tomto předvánočním shonu pochopíte. Věříme, že se jsme vás neodradili a že se k nám ještě vrátíte.

Hezký den,
    Petr - VEMZU gang.

• Tak rychle jsem jeste objednavku nedostala, objednavku jsem mela do 24 hodin, neuveritelne.
    • Rychle jednani, komunikace, zbozi super!

Zbozi jsem kupovala pro dceru k Vanocum, boty ji musi sedet, jelikoz vymena je mozna jen do 14 dni, jeste se spojim s eshopem, zda nejde “ vanocni “ vyjimka

• Rychlost dodání, vše perfektní!

Prostě všechno v pořádku, všem doporučuji!!!

• Rychle vyřízeno

• Rychlost vyřízení

Na základě recenzí jsem měla celkem obavu ohledně nákupu, ale všechno proběhlo naprosto v pořádku. Zboží bylo dodáno dříve než mělo a v perfektním stavu.

neskutečně rychlé dodání zboží!!

• Zboží dorazilo během dvou dnů. Rychlé jednání.

obchod proběhl v pohodě.