• nedodržení lhůty vrácení peněz
    • komunikace

E-shop rozhodně nedoporučuji. Na vrácení peněz čekám už dva měsíce. Několikrát mi bylo řečeno, že bude platba odeslaná, nikdo ale na nápravě nepracuje, jen si mě na zákaznické lince přehazují a odbývají mě s informací, že urgují kolegy o rychlou nápravu. Komunikace je katastrofální, neprofesionální, beze jmen. Na telefonické a mailové výzvy reagují stále stejně a termín odeslání peněz jen odkládají.

• Výhoda tohoto eshopu není žádná
    • Nedoporučuji

Na internetu nakupuju často, ale s takovým přístupem k zákazníkovi, jaký praktikuje Vemzu, jsem se opravdu nikdy nesetkala a doufam, že už ani nikdy nesetkám.
    Objednala jsem si u této firmy soupravu konferenčních stolků. Na stránkách u zboží deklarují určité datum, do kterého bude mít zákazník zboží doma. V mém případě to byly tři týdny. Až po dokončení a zaplacení objednávky jsem ovšem zjistila, že toto datum je pouze předpokládané! To byla první věc, která mě zarazila, ale úplně jsem jí nevěnovala pozornost.
    Vzhledem k tomu, že jsem zrovna zařizovala dva různé apartmány a stolky se mi opravdu líbily, sestavu jsem s kolegyní týden po první objednávce objednala ještě jednou, opět s dodací lhůtou tři týdny.
    Uplynuly první tři týdny a já jsem očekávala svoji první objednávku. Od Vemzu jsem nedostala jedinou informaci, proto jsem sama začala pátrat, kde moje objednávka je. Ozvala se mi zákaznická podpora s tím, že mne nekontaktovali, protože "nemají podchycené situace, kdy dochází ke zpoždění dodání" a že s dodáním zboží je problém a proto ho doručí až za další dva týdny. Nemohla jsem si dovolit na objednávku tak dlouho čekat, proto jsem požadovala storno objednávky a vrácení zaplacených peněz. Zkusili na mě mimo jiné i nátlak ve smyslu že až jim zboží dojde a já ho neodeberu, zůstane jim na skladě a co pak s ním budu dělat. Trvala jsem na stornu, na to nakonec přistoupili a přislíbili vrácení peněz do čtrnácti dní.
    Tím jsem brala první objednávku za uzavřenou, čekala jsem na vrácení zaplacené částky a na objednávku číslo dva.
    Po předchozí nepříjemné zkušenosti mne vlastně ani nepřekvapilo, že ani peníze ani druhou objednávku jsem ve slibovaném termínu neobdržela. Shrnu to - samé sliby a výmluvy, nakonec dokonce výhrůžky - "...v souvislosti s tím, že se pro Vás zboží objednávalo dvakrát a odběr máte jen jednou, mohli bychom ještě požadovat storno poplatky tj. sankce, které máme díky stornu objednávky spojené s dopravou ze zahraničí."
    Druhá objednávka dorazila po měsíci a peníze za tu první jsem z těchto podvodníků dostala také až za měsíc od storna a to až po té, co jsem u své banky zažádala o chargeback.
    Závěrečná rada pro všechny, co recenzi dočetli až sem - pokud si chcete ušetřit nervy a čas, tomuto eshopu se vyhněte opravdu velkým obloukem!!!

Reakce obchodu VEMZU

recenzi sej vkládáte v anonymním režimu, tedy nemohu váš případ ověřit, ale samozřejmě mě popsané patálie mrzí, za to se omlouváme, ale děkujeme vám za zpětnou vazbu, které si vážíme.

David - VEMZU gang.

15. 12. jsem objednala zboží s delší čekací dobou, které mělo být doručené zhruba do 16. 1. Zboží zatím nedorazilo a první reakce obchodu ohledně zdržení doby dodání přišla až 18. 2 – v emailu bych čekala alespoň slovní omluvu, místo toho přijde email (objednali jste si VEMZU kousek s delší čekačkou a všichni víme, že čekání je pruda. Všechno je ale tak, jak má být – zboží je na cestě a co nevidět k Vám dorazí. Takže #VydržPrďkaVydrž, protože tohle bude stát za to) – nezlobte se, ale taková komunikace je po tak dlouhé době spíše k naštvání. Mimochodem je 7. 3. a já stále čekám...

Popravdě jsem totožné zboží jen s jiným motivem objednávala minulý rok přímo od dodavatele ze zahraničí a přišlo mi do tří týdnů.

Chápu, že se dodání může opozdit při nákupu designových výrobků, které pravidelně objednávám z jiných internetových stránek, ale komunikace obchodu Vemzu je nedostatečná, proto obchod nedoporučuji.

Reakce obchodu VEMZU

děkujeme za zpětnou vazbu, moc nám to do budoucna pomůže a celou situace prověříme.

• Nevrací peníze

Komodu jsem si z tohoto e-shopu objednávala 22.11.2023 a bylo mi řečeno, že ji doručí za měsíc. Po měsíci mi psali, že mi ji doručí za další měsíc (leden 2024). V lednu mi opět psali, že komodu doručí na konci března. V tento moment jsem objednávku zrušila, protože bych se komody taky nemusela dočkat. Požadované vrácení nemalé částky ani po 14dnech stále v nedohlednu. Mrzí mě to, ráda jsem zde nakupovala(do této doby bez problémů), ale bohužel tento e-shop již nikdy více!
    Patáková Michaela

Reakce obchodu VEMZU

to mě opravdu mrzí, že jsme si to u vás pokazili. Snad budeme mít možnost vám to ještě někdy vynahradit.
    Každopádně děkujeme za vaše pochopení.

• Vraceni penez
    • Rychlost dodani

Zboží dorazilo 2 mesiace od objednania, pricom prislubene boli 3-4 tyzdne. U inej objednavky mi trvalo cca 7 tyzdnov ziskat refundaciu za vratenie. Nedoporucujem.

Reakce obchodu VEMZU

to mě moc mrzí, omlouváme a děkujeme za vaší trpělivost a pochopení.

• Poškozené zboží
    • Katastrofální komunikace
    • Peníze zpět ještě nevrátili
    • Na e-maily nereagují

Zboží dodané poškozené. Katastrofální komunikace. Do teď nevrátil nikdo peníze a už je to 2 měsíce. Několikrát jsem volala a psala e-maily. Komunikace hrozná. Na telefonu paní říká pořád, že platbu urguje. Na e-maily neodepisuje nikdo. A tak je to pořád dokola. Nedoporučuji nikomu nakupovat v tomto obchodě.

Reakce obchodu VEMZU

recenzi sem vkládáte anonymně, tedy nemohu ověřit váš případ, ale samozřejmě nás vaše zkušenost moc mrzí, případně mi dejte vědět na [email protected], rád se na to obratem podívám a zajistím případně nápravu.

• Zboží je dobré,pěkné.
    • Strašně dlouho trvalo než zboží dorazilo.Objednáno v prosinci a dorazilo 6.února

Na objednácku jsem čekala několik měsíců, vždy, když nepřišla, jak bylo sdělováno, jsem musela psát žádost o info, co se děje - bylo mi sděleno, že bohužel dodání se prodloužilo. Takto se stalo asi 5x, aniž by se obtěžovali mi informace dodat, opakovaně jsem musela trávit čas snahou získat informace. Rozhodně nedoporučuji. Objednávku stále nemám. Velmi špatná zkušenost.

Reakce obchodu VEMZU

moc nás to mrzí, omlouváme se, ale za vaší zpětnou vazbu děkujeme, velmi nám to do budoucna pomůže.

David - VEMZU gang.

Platba za vrácené zboží nebyla i po několika emailech vrácena.

Reakce obchodu VEMZU

vaše zkušenost nás netěší, ale bereme a budeme na sobě pracovat, aby se to již neopakovalo.

• nedodrzeni terminu
    • vyrobek poskozeny

Reakce obchodu VEMZU

děkujeme za váš feedback, celou situaci prověřím, aby se rozhodně již neopakovalo.

Na zboží stále čekám...

Reakce obchodu VEMZU

vaší objednávku jsem prověřil a zajistil nápravu. Pokud by bylo třeba případného dalšího zásahu z naší strany, dejte prosím vědět na [email protected].
    Děkujeme za vaší spolupráci a pochopení.

David - VEMZU gang.

• Dlouhé a marné čekání na zboží.
    Objednáno 30.12.2023, do 16.1.2024 zboží nepřišlo.

David - VEMZU gang.

Toto jsou fakta: Objednal a zaplatil 2. 12. 2023. Příslib obchodu, že dodají v termínu 20. 12 - 22.12. Dosud nic. Na telefonický dotaz zkraje ledna mně bylo řečeno, že zboží dodají v půlce ledna...

David - VEMZU gang.

Od slibovaného doručení objednávky uběhlo 14dní a zboží ještě nemám..

Zboží dorazilo za 1 měsíc

Vše v pořádku

• Zdlouhavé vrácení zboží
    • Arogantní komunikace
    • Dodané špatné zboží
    • Neochota řešit situaci

Zboží bylo zasláno zhruba do týdne, nicméně jiné než jsem objednala. Nabízeli mi výměnu za jiné zboží. Když jsem si ji vybrala a na e-shopu byla dostupná, napsali mi, že zboží není skladem. Dvakrát si tedy rozmyslete, než u nich nakoupíte. Zboží nemusí být skladem, ač to stránky slibují.

Od října řeším vrácení zboží a peněz, bohužel do dnes peníze na účtě nemám. Dle podpory mi peníze byly zaslány a pokud nedorazily mám si to laskavě sama vyřešit s podporou GoPay. Jich už se to netýká a spokojenost zákazníka je jim zcela ukradená o jakékoliv omluvě ani nemluvím.

Tak tristní zákaznickou podporu jsem ještě nezažila. Pokud nechcete několik měsíců řešit reklamaci a vrácení peněz, raději se nákupu v e-shopu vyhněte.

David - VEMZU gang.

• Nekonecna a nekolikrat odkladana doba doruceni
    • Spatna komunikace
    • Neschopnost vraceni penez
    • Z nektereho operatoru se nejde dovolat na info linku
    • Zadny poradek

Do dnes nevracene penize, jsou to 2 mesice od objednani objednavky a cca 3 tydny od odstoupeni od smlouvy a pozadavku vraceni penez.

Reakce obchodu VEMZU

Děkujeme za vaší spolupráci a pochopení.

David - VEMZU gang.

• skvělé ceny když mají slevy

• Rychle dodání produktu.

Spokojenost.

• Zpoždění dodávky o 2 týdny, pak o další dva
    • Nepříjemna komunikace
    • Lidé v emailu nemají v podpisu příjmení, nevíte s kým komunikujete
    • Neschopnost vrátit peníze zpět na účet
    • Po měsíci zjistili, že se zásilka nevejde do zásilkovny a chtěli po mně zaslat adresu

Nedoporučuji!