• Zdlouhavé vrácení zboží
    • Arogantní komunikace
    • Dodané špatné zboží
    • Neochota řešit situaci

Zboží bylo zasláno zhruba do týdne, nicméně jiné než jsem objednala. Nabízeli mi výměnu za jiné zboží. Když jsem si ji vybrala a na e-shopu byla dostupná, napsali mi, že zboží není skladem. Dvakrát si tedy rozmyslete, než u nich nakoupíte. Zboží nemusí být skladem, ač to stránky slibují.

Od října řeším vrácení zboží a peněz, bohužel do dnes peníze na účtě nemám. Dle podpory mi peníze byly zaslány a pokud nedorazily mám si to laskavě sama vyřešit s podporou GoPay. Jich už se to netýká a spokojenost zákazníka je jim zcela ukradená o jakékoliv omluvě ani nemluvím.

Tak tristní zákaznickou podporu jsem ještě nezažila. Pokud nechcete několik měsíců řešit reklamaci a vrácení peněz, raději se nákupu v e-shopu vyhněte.

Reakce obchodu VEMZU

moc nás to mrzí, omlouváme se, ale za vaší zpětnou vazbu děkujeme, velmi nám to do budoucna pomůže.

David - VEMZU gang.

• špatná komunikace s obchodem, opakované nedodržení slibované dodací lhůty bez předchozí informace

David - VEMZU gang.

• vtipná komunikace, ale když není zboží, tak asi není na místě

Reakce obchodu VEMZU

jsme rádi, že se vám zamlouvá naše komunikace, snažíme se nebrat sami sebe tak vážně :)

Ale s tím zbožím to vážné je, to je jasné, nebereme to na lehkou váhu. Jak jsme vám psali, zboží by mělo brzy dorazit, tak doufáme, že nám vydržíte. Určitě si ho pak užijete, to se vsadíme.

Petr - VEMZU gang.

• dodací lhůty o mnoho delší, než uvedeno u produktu
    • nedostatečná komunikace

Reakce obchodu VEMZU

za delší dodání se omlouváme, to je určitě na nás. Děláme všechno, abychom to napravili, počítejte prosím ještě s pár dny, ale dáme vám vědět. Ohledně komunikace ale nemáme výčitky, komunikujeme s vámi po e-mailech docela čile, podle našeho názoru. Ale zkusíme se zlepšit, protože zrovna na komunikaci si dáváme výjimečně záležet.

Petr - VEMZU gang.